Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Dizel shell gtl hakkında görüşleriniz?

tolga baydar
    tolgabaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 42

Konu Dizel shell gtl hakkında görüşleriniz?

bu ara sıkca adını duyuyorum kullanan varmıdır acaba ne gibi farklılıklar hiseedilir derece paylasırmısınız?

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Lpg karışımı bi yakıt. Çok ince, otogaz gibi geliyor.Bir kere denedim ve motorun sesini hiç beğenmedim.Total excelium euro dizelden şaşmam.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

ben sürekli v-power kullanıyorum birkere gtl aldım ama çok farkedemedim işin açıkçası..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

bende vpower alıyorum sürekli.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

bugun yakıt alacaktım pompacı cok methetti uçak yakıtı fln diye bende hep görüyorum işim geregi esenbogaya gidip gelirken ucak yakıtlarının oldugu tankerlerin uzerınde po yazıyor hangi ucaklara veriyolar bu yakıtı anlamadım istasyona ucakmı geliyor abi 100 lira gtl diye
    10 kurus farkı varmıs ii dedim koy ben bi fark hissedemedim gerci ceyrek depo v power vardı ama

Lütfi Burak Eylenoğlu
    Lbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06LBE56
    Edilen teşekkür: 3

Şimdiye kadar bi kere aldım ama gözle görülür fark hissetmiştim onda da.Bana kalsa hep gtl alırım ama babam pek yanaşmıyor, depoyu o doldurduğu için bi şey diyemiyorum tabi.Babam'ın yorumu: ''Depona gaz yağı karıştırayım, gtl ile aynı olur'' Haksızda değil aslında..
    06 LBE 56
    '11 Alfa Romeo Giulietta

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

e buna temizliyor diyolar bana bakılırsa lpg kullanan aracların hali içler acısı demekki buda temizlemiyr aksine zarar veriyor?

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

Çok sağlıklı bir yakıt olmadığını düşünüyorum.
    This is not personel, just business..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Doğan Can
    uLTRa GP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 242

ben 5-6 ay aralıksız gtl kullandım sonunda vpowera geçtim performansta kayıp hissetmedim hatta bazen vpower daha iyi gibi geliyor.Boşuna fazla para vermişim sadece motor sessiz çalışıyordu.GTLi bırakınca biraz ses arttı.Onun dışında gtl ince yakıt olduğu için çok yakıyor.KISACA gereksiz bence.
    Sen gti ını itekle biz gazlarız T-JET le

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Uğur Ayıkol
    Undead Rogue Xenophan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35MAS94
    Edilen teşekkür: 54

Gtl uzun yolda iyi oluyor. Motor daha sessiz çalışıyor. Performans çok ciddi olmasada ufak bir değişiklik gösteriyor. Ince bir yakıt olduğu için tüketim az bişey artıyor ama enjektörleri temiz tutuyor.

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi
    For the Horde!

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

Opetten sonra gtl gozlemlerim. Gtl performansi arttiriyor. Otoparkin dik rampasindan daha rahay cikiyor aracim. Uzun yolda daha fazla yol gidebliyorsun ama sehir icinde yakit tuketimi ayni gibi tek kotu yonu motor sesi bana biraz artti gibi geldi...

Kenan Ozel
    ken01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    06HA2512
    Edilen teşekkür: 23

arabamı aldığımdan itibaren uzun yolda ilk 3000 km ye yakın GTL kullandım. bana göre çok güzel bir yakıt. motoru daha sessiz ve performanslı çalıştırıyor. ama menzili diğer yakıtı olan V-Power'e göre daha kısa. ancak kullanıcı yorumlarına baktığımızda yakıt çok ince olduğundan uzun süreli kullanımda enjektör sıkıntısı olabileceği yazılıyor. ayrıca şehir içinde GTL gereksiz diye düşünüyorum. son ikidir depoma Shell FuelSave yakıt koyuyorum. Aslında önceki bir mesajımda Shell FuelSave yakıtından memnun olmadığımı yazsam da tasarruf yakıtı diye reklamlarda bas bas bağırmalarına karşı FuelSave yakıtını tekrar denemeye karar verdim. bakalım sonuç ne olacak.

Erhan KaraN
    ErhanKarann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BM2358
    Edilen teşekkür: 30

Alıntı ken01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabamı aldığımdan itibaren uzun yolda ilk 3000 km ye yakın GTL kullandım. bana göre çok güzel bir yakıt. motoru daha sessiz ve performanslı çalıştırıyor. ama menzili diğer yakıtı olan V-Power'e göre daha kısa. ancak kullanıcı yorumlarına baktığımızda yakıt çok ince olduğundan uzun süreli kullanımda enjektör sıkıntısı olabileceği yazılıyor. ayrıca şehir içinde GTL gereksiz diye düşünüyorum. son ikidir depoma Shell FuelSave yakıt koyuyorum. Aslında önceki bir mesajımda Shell FuelSave yakıtından memnun olmadığımı yazsam da tasarruf yakıtı diye reklamlarda bas bas bağırmalarına karşı FuelSave yakıtını tekrar denemeye karar verdim. bakalım sonuç ne olacak.
    Sonuc hiç fark etmiyor dilerim güzel sonuç alman ama benim denemedigim kalmadı ama malesef hiç bir yakıt etkikenmiyor olay sag ayakta bitiyor ve bulundugumuz yerdeki trafikte ..

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GTL oyle bir iki kere kullanmakla verim alabildiğiniz bir yakıt değil.

Yani oyle 50 tl 100 tl alıp hemen peroformans beklemeyin.Ben 3 depo kullandıktan sonra ciddi anlamda performans almaya basladım.

Evim izmiri bilenler bilir Yamac mahallesinde.Sonucta 1 km kadar iyi bir yokus cıkıyorum.İlk baslarda pek fazla randıman alamıyordum.3 depo kadar sonra gercek performansını almaya basladım.

GTL almaya basladıgınızda hep GTL alın yaklasık olarak 400 tl kadar GTL almaya basladıgınzda 2 depo kadar ediyor dediğimi farkedeceksiniz.

Yakıt cok yakmıyor eskisi ile aynı.Uzun yolda da aynı...Surus tarzı ile alakalıda olabilir.Ben çekişin değiştigini dusunuyorum.

NOT: GTL az yakıcak diye reklamları olmadı zaten.Performans olarak sunuldu.O yuzden yakıt değişimi olabilir.Dusuk olmaz.

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

ben fuelsave alıyordum bu sefer total excellium aldım daha performanslı daha sessiz dediler ben hiç bir fark göremedim hatta aracım fuelsave ile daha sessiz çalışıyordu performansta biraz hissedilir iyileşme oldu ama onun içinde fazladan para vermeye deymez

Yağız Karadeniz
    CoachK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 68

Ben 1 depo aldım ince mazot olduğundan mıdır nedir 550 km de ışık yanma noktasına geldi. Bence bizim araçlara göre en iyisi v-power ... Opet çok kalın, motorun sesi bile değişiyor, v-power dizel yoksa total excelium....

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ya bugun aracı sıkıstırma imkanı buldum hafta ıcı fark etmemıstım ama araba 2500 devire gelırken turbo giriyo sahlanıyo resmen nazar degmesın eskiden 3500 devire dogru giriyodu turbo cok sevdim yakıtı bndan sonrada degısmeme kararındayım acaba hep bundan alsak motora zarar verırmıyız

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

5 yada 6. kezdir gtl fulledim. Son olcumume gore 42 lt gtl ile s.ici-disi karsisik 762 km yaptim.
    Opet euro disel ile aralarinda cok az fark var.(uzun yolda gtl en az 100 km avantajli). sadece motor sesi arttigi icin Opet euro disele geri donus yaptim. bir iki depo sonra ses dusmez ise ses yakittan degilmis deyip sirf performansi icin gtl'e donerim.

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GTL'in performansı hiç birinde yok ..

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Sabahları işk marş bıle daha kolay oluyor opetın mazotuna gore

Sayfa 1/2 12 SonSon