Sayfa 23/78 İlkİlk ... 31920212223242526274373 ... SonSon
1543 sonuçtan 441 ile 460 arası

Konu: Fire Motor için LPG Sistemleri Genel Başlığı

yasin duzenli
    SeaMaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 TN 6268
    Edilen teşekkür: 54

Alıntı opn21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende taktıralı 2 gün oldu ,
    atiker . hiçbir problem yok , hatta bana performans arttı gibi geldi . yakıtı ölçüp tekrar paylaşıcam sizinle ama inanın garanti maranti demeyin taktırın diğer gazlarada 600-700 falza vermeyin , atiker bayagı iyimiş.

hayri bey bende ciddi ciddi düşünüyorum, nerede ve kaça taktırdınız?

hayri öztürk
    opn21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 15

üçel otogaz var bostancı sanayide , Ferhat Bey ilgilendi sağolsun çok güzel bir iş yapmışlar.
    Abi sende oraya gidip Kırmızı Punto , hayri Öztürk taktırmış onun referansıyla geldim dersen 990 tl 10 taksit takıyorlar belki biraz daha indirim yaparlar. ben ruhsata işletme olayınıda onlara yaptırdım. güzel insanlar sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum. Eğer karşıda istersen ordada Hüseyin abi var maslakta , onada simit depo 950 ye yaptırabiliriz Atikeri.
    GP

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yasin duzenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 TN 6268

tesekkurler, önümüzdeki hafta yaptırıcam...

yasin duzenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 TN 6268

arkadaslar puntolarımızdaki lpg-garanti olayına son nokta dün koyuldu. bilindiği gibi istanbuldaki deha oto denen serviste lpg dönüşümü yapıldığında garanti bozulmuyor deniyordu. bende deha oto yu aradım, garantinin kesinlikle bozulmayacağını söylediler, bende bu garantiyi siz deha oto olarak mı veriyorsunuz yoksa fiat olarak mı diye sordum, kesinlikle fiat dediler hatta ileri gidip bana fiat musteri hizmetlerinin telefonunu verdiler ve sorabilirsiniz dendi. bende fiat müş. hiz. aradım olayı anlattım, onlar tam tersini söyledi, garanti bozulur dediler. deha oto boyle soyledi ve sormam için fiat müş. hiz numarasını verdiğini ve bayileri olup olmadığını sorduğumda ise bayimiz, ama garanti dışı kalır dediler, bende kızdım, ve kandırılmaya çalısıldığımı söyledim ve şikayetci oldum, 1 saat sonra deha otodan aradılar, ve özür dileyerek garantinin bozulacağını söylediler...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

adem ay
    Kıdemli Üye ® siyah rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 239

yasin arkadaşımız yalanlarla iş yapan bir servisin mumunu söndürmüş bulunuyor. teşekkürler yasin.

sercan kılıç
    egemavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

yasin süper iş çıkarmışsın. izmirde de servis takarsa garantiden çıkmıyor muhabbeti vardı. üstelik 2 bin tl gibi bir rakam. ayıptır ya.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Arkadaşlar bence servisler yalandan çok biraz uyanıkça iş yapmaya çalışıyorlar.Fabrikanın garanti vermediği zaten kesin bir olay.Servisler lpg uygulamasını hem bizler faydalanalım hem de kendileri de kazansın diye kendi garantileriyle yapmaktalar.Yani yetkili servislerde taktırılan lpg sistemi motorda bir arıza çıkarırsa sanmıyorumki ilgilenmesinler.Sonuçta masrafı kendileri üstlenerek onarımı yaparlar ama fabrikanın haberi olmayabilir bundan

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

arkadaslar bende arastırrıken bunu ankarada iki yer yaparsa garanti bozulmaz dediler aynı sekilde fiatı aradım benzer durumu bende yasadım. dolayısyla taktıtrıken garantinin bozuldugunu biliyordum bunuda goze aldım.fakat ben fiatı tekrar arayarak sunu dedim benm aracın misal aynası yada gostergesi ile ilgili bi sorun oldugunda da mı garantiden işlem yapılmaz dedim onlarda evet dedi. bunun uzerine lpgnin gosterge ile ne alakası var tarzı bir konusma ile kadın en sonunda lpg kaynaklı arızalar garanti dısı kalır diyerek konuyu kapattı dolaysıyla lpgden kaynaklanan bir arıza sonucu garanti dısı aracınız onun dısında gonul rahtlıgı ile her turlu iş ve işlmelerinizi yaptırabilrisiniz. hatta sunu soyluyum benm garntim bitti uzatılmıs garanti ile city degistrdm. 3. uzatılmıs garantim bitti suan 4. yaptırdım . bilmem anlatabildimmi

atilla aytan
    agaytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 bn 5074
    Edilen teşekkür: 4

lpg takıldıktan sonra garantinin bozulması arıza yapan direksiyon sisteminide mi kapsıyor yoksa sadece motor parçalarımı garanti dışına çıkıyor

tam ben soruyu yazarken mustafa bey cevabı vermiş.
    Mustafa bey lpg yi nerede ve kaça taktırdınız ve hiç sorun yaşadınız mı?
    Şimdiden teşekkürler
    Konu ABNEW tarafından (01/08/2009 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

hayri öztürk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar servis olayı bambaşka birşey , artık araç satışından plazalar pek para kazanamıyor , 5 sene opel plazada çalıştım ,
    ev arkadaşımın omegası vardı , sene 2003 de servise soktuk 183 tl fatura çıktı ,
    geçtim arkaya servise araç benim fiyatı düzeltelim dedim , 183ten 39 tlye kadar indik. o yüzden bildik tanıdık olmayan servise gidip de yok garanti bozulmayacak 2000 e takarız şöyle yaparız böyle güzel olur diyenlerden korkun. motor garanti dışı kalsa ne olur kalmasa ne olur benzin bugun olmuş 3.26 tl/lt.
    GP

yasin duzenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 TN 6268

arkadaslar ben garanti olayını arastırırken bozulmasını göze almıştım, sadece malum servis benimle iddalasınca ve diğer anlamda kandırmaya calısınca (onlarda iyi biliyordu ki bozulacak) bu olaylar gelişti, bu hafta bende lpg yaptırıcam...

Göktuğ YILMAZ
    Alfa 156 1.6 TS turkishstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Rengi
    Yok
    Plaka
    08 DE 067
    Edilen teşekkür: 33

ben arabamı kuşadasında 2000 Motorlu Taşıtlarda bakıma soknuştum. 15.000 km iken dedim hem uzun yola gidecem hemde ilk servise aldığım yerde sokayım diye. ordaki arkadaşlar bana lpg takılınca lpg den kaynaklanan sorunlar haricinde garanti bozulmaz demişlerdi. bide lpg için garanti verenler olduğunu ama kendilerinde böyle bişey olmadığını söylediler.
    şimdi bende lpg düşünüyorum. artvin de çalıştığım için lpg fiyatları hakkında pek bir bilgim yok. geçen ay bi arkadaş ankaradan brc marka simit tip lpg için 1.400 tl 10 taksit fiyat almıştı. eğer buralarda da fiyatlar bu seviyedeyse bu civarda önerebileceğiniz yerler va mı?

hayri öztürk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar son ölçümüm ,
    69 tl lik gaz ile ,
    596 km yol yaptım...
    araç dualogic vites ,
    400km otoban da 120 km hız klima 2 de açık
    , 196 km istanbul içi fazla trafiğe girmeden.
    116 bin lira yakmış km de gözlerime inanamadım.
    bu lpg ne dehşet bişeymiş , atiker sıralı sistemin parasını 9 ay da çıkartırım diyordum ama , 5 ayda amorti edecek heralde kendini
    GP

Taygun Mertcan
    taygunm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Standart Sifir araç lpg

Arkadaşlar gecenlerde FIAT a mail attım bugün aradılar ve kesinlikle puntolara lpg takılmıyormuş takılınca garanti dışına cıkıyormuş, peki dedim linea gibi tr de üretilenlere takıyorsunuz ama bu puntolara niye takılmıyor dedim şirket kararı dedi, peki dedim teknik bir nedenden dolayımıudır dedim gene aynı cevap, sıfır alıp taktıtran arkadaşlara sorum şu olacak araç garanti dışına cıkarsa komple mi çıkıyor yoksa sadece motordan mı cıkıyor?birde bu puntolara neden izin verilmiyor?

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

birde bu puntolara neden izin verilmiyor?

tofaş puntolarda distribütör konumunda,kendi üretmiyor ithal ediyor.aracın teknik ve mekanik donanımı ile ilgili yapılan bir değişikliğe nasıl garanti verebilir.puntolardaki bütün garantiler fabrika garantisidir,tofaşın garantisi değil.kaldıki bütün araçlarda fabrika garantisi olur,satıcı garantisi olmaz.
    Konu şekerlioğlu tarafından (12/08/2009 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.

TOLGA TACALOGLU
    Ulş.Er silentscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    FJ 7600
    Edilen teşekkür: 187

Alıntı opn21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçtim arkaya servise araç benim fiyatı düzeltelim dedim , 183ten 39 tlye kadar indik. o yüzden bildik tanıdık olmayan servise gidip de yok garanti bozulmayacak 2000 e takarız şöyle yaparız böyle güzel olur diyenlerden korkun. motor garanti dışı kalsa ne olur kalmasa ne olur benzin bugun olmuş 3.26 tl/lt.

Kesinlikle aynı fikirdeyim....Fiat istediği gibi söylesin.İtalya da benzin ucuz belliki..

wolf1965 Wolf1965
    Wolf1965 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

İyi akşamlar;dün itibari ile bende LPG taktırdım.Atiker 990.TL 10 taksit kampanyasından...İlk izlenimler iyi,sonrası kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım hafta sonu Eskişehire gidicem,dönüşde yakıt sarfiyatını yazarım.Şu anda yaklaşık 100 Km yaptım hiçbir fark hissetmedim,performans ve kullanım olarak.Ruhsatada anlaştım yılbaşına doğru memnuniyetim devam ederse işleticem,yoksa satılık bir LPG kitim olucak...

ALİ SAVRAN
    alpertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 11

selam arkadaşlar.fıat ın internetsitesinde(https://www.fiat.com.tr/)fıat çağrı merkezi logosuna tıkladığınızda açılan sayfaya şikayetlerinizi yazıp onayladığınızda sizi arıyor ve bilgi veriyorlar.
    grande puntolara garanti kapsamında lpg montajının yapıması isteğinizi buraya yazabilirsiniz.bu konuda madur olan bir çok arkadışımız var heralde değilmi...

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ALİ SAVRAN
    alpertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 11

punto sahibi arkadaşlar.az önce deha otomotivle (02122334949) görüştüm.grande punto araçlara lpg montajının yapılması durumunda aracın garantisinin bozulacağını söyledi.tofaşın henüz lpg iznini vermediğini belirtti ve beklelememizi söyledi.şu an linea lara iznin verildiğini ama bunun için 6 ay beklediklerini söyledi.bilgi için bize ayda 1 telefon açın dedi.
    arkadaşlar fıatı bu konuda telefon yağmuruna tutarsa işi hızlandırabiliriz.msj nızı bekliyorum.

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Harun Gündüz
    bladeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06gdz84
    Edilen teşekkür: 18

bencede durmadan arayalım tepkimizi anlayıp bişeyler yapsınlar izin versinler

25. Bu mesaj için teşekkür edenler: