Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
76 sonuçtan 61 ile 76 arası

Konu: Lpg 77 beygir

Zafer .
    F3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    10 F 3000
    Edilen teşekkür: 30

Ben aracı ilk aldığımda anlaşmalı yerde takıldı o günden bugüne ilk takıldıktan bir süre sonra gaz ayarına gitmiştim bir daha gazla ilgili hiç bir yere uğramadım şuan için 22 krş yaktığına göre problemde yok demektir. Şuan araç 40 bin de ettiğim karı düşünün..

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yazıkkı 33 ay daha var ve aracım dualogic garanti riskini alamam
    Serviste garantiyi bozmadan landirenzo takın sorunsuzca kullanın kat ettiğiniz her km zarar

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

SONER CAN
    sonercanpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 10

Alıntı Ayberk0616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim söylediyse onun lpgye geçiş ısısı çok yüksekmiş araç 1-1.5 km kadar gidince zaten motor 30-35 derecelere geliyor ve gaza geçiyor
    Çok kısa mesafelerde kullananlar için zaten araba kökten dezavantaj dizel olsa benzin hiç farkketmez.
    Günde 5-6 km yol yapan biri zaten yılda 10 bin km bile yol yapamaz benim söylemim yılda 10 bin km yapan biri en fazla 2 yılda amorti eder.Adam zaten yılda 5-6bin km yapıyosa lpgden pek bi fayda göremez

Bende Ayberk'le aynı gün ve aynı yerde 1.4 fire motor Grande puntoma BRC taktırdım..şuan için gayet memnunuz...dün yola çıktıktan sonra kontrol ettim en fazla 1 km gittikten sonra gaza geçti araba....çekişte de herhangi bir sorun yok... daha yakıt ölçümü yapamadım ama en azından pskolojik olarak daha rahatım ...benzindeyken insan kasıyor kendisini biyerlere giderken...

Ayberk GÖKSAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı sonercanpunto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Ayberk'le aynı gün ve aynı yerde 1.4 fire motor Grande puntoma BRC taktırdım..şuan için gayet memnunuz...dün yola çıktıktan sonra kontrol ettim en fazla 1 km gittikten sonra gaza geçti araba....çekişte de herhangi bir sorun yok... daha yakıt ölçümü yapamadım ama en azından pskolojik olarak daha rahatım ...benzindeyken insan kasıyor kendisini biyerlere giderken...
    Ben 24 kuruş yaktığıma göre sende 22 kuruş yakıyosundur tahminimce

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

SONER CAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı Ayberk0616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 24 kuruş yaktığıma göre sende 22 kuruş yakıyosundur tahminimce

22 kuruş olursa tadından yenmez valla

Ayberk GÖKSAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

22 kuruş olursa tadından yenmez valla
    Ben 0.24 tl yakıyorum km'de t-jetle,sizin araç fire oda 0.22 tl falan yakar muhtemelen biraz kullanın ondan sonra ölçün 0.22tl gibi bi rakam çıkacaktır çok büyük ihtimalle
    Ankara'da BRC taktırıcaklar için tek adres mocan olmalı bence

ahmt gnydn
    ahmtgnydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

arkadaslar benm aracım 1.4 fire 77 bg hergün ankaradan akyurta gidip geliorm ort. günde 90-95 km yol yapıyorum sabah akşam ulus trafigine de giriyorum.km.de 19 kuruş yakıyor.tabi gazı ankamallın ordaki milangazdan 2.26 liraya alıyorum..bi arkadas kışın benzine gecmek için 3-4 km yol gitmesi gerekio demiş bir diğeride onunla ilgili hesap yapmış.ben kışın aracı çalıştırıp motorun ısınmasını ve gaza geçmesini bekledikten sonra yola çıkıyorum.böylelikle ordan da tasarruf etmiş oluyorum...
    Konu ahmtgnydn tarafından (08/04/2012 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.

Umut G.
    The End - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 46

Yılda 7bin km kullanan birisi için (araç zaten fire 1.4 77hp) LPG mantıklımı sizce?

SONER CAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

bende arabama 10 gün önce BRC marka lpg taktırmıştım..ilk ölçümü bugün yaptım...1 hafta önce depoyu fullemiştim,217 km yol yaptım ve bugün yine fulledim 43.04 tl lk gaz aldı (gaz PO dan 2.34 tl ye alındı..)
    Yani ilk ölçümde kmde yakıt 19.84 kuruş oldu..tamamı şehir içi kullanım..l
    Lpg kiti taktırarak iyi bir iş yapmışım dedim kendi kendime
    Konu sonercanpunto tarafından (08/04/2012 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.

SONER CAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı The End Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılda 7bin km kullanan birisi için (araç zaten fire 1.4 77hp) LPG mantıklımı sizce?
    hemşerim bende Mersin Tarsusluyum...arabayı yaklaşık 2 ay önce aldım
    1.4 fire active punto...biraz acemi olduğum için ve kış şartlarında 40 kuruşun altına inmemişti yakıt.10 gün önce lpg taktırdım bugün ki
    ilk ölçümde kmde yakt tüketimi 19.84 kuruş çıktı ve bir oh çektim...benimde yıllık kullanımım belki 7-8 bin km olacak ,ama yinede çok düşünmeden lpk kiti taktırdım ve ilk izlenimim gayet iyi..

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Çamcı
    mehmetvyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 BA ....
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı ahmtgnydn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benm aracım 1.4 fire 77 bg hergün ankaradan akyurta gidip geliorm ort. günde 90-95 km yol yapıyorum sabah akşam ulus trafigine de giriyorum.km.de 19 kuruş yakıyor.tabi gazı ankamallın ordaki milangazdan 2.26 liraya alıyorum..bi arkadas kışın benzine gecmek için 3-4 km yol gitmesi gerekio demiş bir diğeride onunla ilgili hesap yapmış.ben kışın aracı çalıştırıp motorun ısınmasını ve gaza geçmesini bekledikten sonra yola çıkıyorum.böylelikle ordan da tasarruf etmiş oluyorum...
    çalıştırdıktan sonra 10 -15 saniye bekliyorum, bu işlerden anlayanlarda beklemeye gerek olmadığını söylüyor, motora yük binmedikçe ısınması zor , gaza geçene kadar da bir kaç km yol alınabilir

Umut G.
    The End - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 46

hemşerim bende Mersin Tarsusluyum...arabayı yaklaşık 2 ay önce aldım
    1.4 fire active punto...biraz acemi olduğum için ve kış şartlarında 40 kuruşun altına inmemişti yakıt.10 gün önce lpg taktırdım bugün ki
    ilk ölçümde kmde yakt tüketimi 19.84 kuruş çıktı ve bir oh çektim...benimde yıllık kullanımım belki 7-8 bin km olacak ,ama yinede çok düşünmeden lpk kiti taktırdım ve ilk izlenimim gayet iyi..
    Soner hocam verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. 19.8 yakıt tüketimide bence çok güzel bir değer istediğin gibi gez dolaş. ayrıca forumda bir hemşehrimi daha görmek çok güzel.

SONER CAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı The End Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soner hocam verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. 19.8 yakıt tüketimide bence çok güzel bir değer istediğin gibi gez dolaş. ayrıca forumda bir hemşehrimi daha görmek çok güzel.

Rica ederim umut hemşerim...Bende lpg taktırmadan önce baya tedirgindim ama şimdi iyi ki taktırmışım diyorum rahat rahat biniyoruz..özellikle memlekete geleceğim için yıllık izni iple çekiyorum bol bol gezecem

SERDAR ALGAN
    SERDAR ALGAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 1

Cuma günü izmir merkez servisten landirenzo taktırdım 1850 tl 9 taksite bölüğndü.860 km yol yaptım 174 tl yaktı lpg 2,64 tl litresi aracında garanti varsa serviste taktır pişman olmassın muhatabın tekyer olur

TATAR 16
    pakten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    16TC16
    Edilen teşekkür: 12

Merhaba buğün bende lpf taktırdım 1.4 8 valf 2008 model arabama went gas taktrdım beklediğimden iyi cıktı cok sessiz calışıyor aynı benzinli gibi simit tüp dahil 1250 tl 3 ay erteleme 10 taksit cekişde gayet iyi km de ne yaktığını daha tespit edemedim tespit edince onuda yazarım yaşasın lpggggg

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

Alıntı pakten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba buğün bende lpf taktırdım 1.4 8 valf 2008 model arabama went gas taktrdım beklediğimden iyi cıktı cok sessiz calışıyor aynı benzinli gibi simit tüp dahil 1250 tl 3 ay erteleme 10 taksit cekişde gayet iyi km de ne yaktığını daha tespit edemedim tespit edince onuda yazarım yaşasın lpggggg

fiyat gayet güzelmiş. diğer masraflar dahilmi. yakıt sarfiyat verilerni bekliyoruz. güle güle kullan.

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234