10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nokain lıne - i line ?

Ayhan Hızarcı
    Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 123

Standart Nokain lıne - i line ?

İyi geceler arkadaşlar aracımın lastiklerinide değiştirmeye karar verdim ölçülerim 195 60 15 mersinde olduğum için yaz lastiği alacağım marka olarak nokian son kararım lakin internette araştırdım ettim bulamadım nokian line serisimi yoksa nokian i line serisimi almalıyım onu bilemedim arasında ne gibi farklar var, alan kullanan nokiandan memnun olan olmayan yorumlarını esirgemesin lütfen.line serisi adet 170 , iline serisi 160 tl.dir

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Standart Cevap: Nokain lıne - i line ?

Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar aracımın lastiklerinide değiştirmeye karar verdim ölçülerim 195 60 15 mersinde olduğum için yaz lastiği alacağım marka olarak nokian son kararım lakin internette araştırdım ettim bulamadım nokian line serisimi yoksa nokian i line serisimi almalıyım onu bilemedim arasında ne gibi farklar var, alan kullanan nokiandan memnun olan olmayan yorumlarını esirgemesin lütfen.line serisi adet 170 , iline serisi 160 tl.dir
    iline serisi baya sessiz olması lazım 67db ab etiketinde. Lastik değiştirme zamanı geldiğinde benim için güçlü bir seçenek olarak görünüyor iline. Mersin'de son derece verimli olacağını düşünüyorum. Nokian markasıyla ilgili genel olarak forumlarda hep olumlu dönüşler var. Bununla birlikte herhangi bir olumsuzluk yaşamanız durumunda eğer bölgenizde yetkili satış bayii vs. yoksa ciddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sessizlik ve konforuyla ön plana çıkıyor Nokian.
    Konu feyzullah tarafından (12/12/2016 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.

Ayhan Hızarcı
    Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 123

maalesef mersinde yetkili bayii mevcut değil ama bayii yok diyede bu kadar olumlu geri dönüşler varken ve fiyat olarak bi çok markadan daha ekonomik iken nokian'dan vazgeçilirmi bilemiyorum.

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

NOKIAN lastiklerini kendim ve arkaşlarıma ve babamın araıcnda kullanıyorum. Alacaksanız LİNE serisi alacaksınız. ilıne yol tutuşu olarak normal ama LİNE çok iyidir. LİNE serisi ilıne dan daha üstün özelliklere sahip. Bendede 195-60-15 var gayet memnunum yağmurlu havalarda yol tutuşu fren mesafesi ve sessizliği mıchlenle kafa kafaya olan bir lasitktir. 185 tabanınıda kullandım. babamın aracındada 4 mevsimlik weathproof serisi var. Keisnlikle aşağıdalinkteni almanı öneririm. Ayrıca lastiğini internetten al. Daha ucuza gelir. Bayi araman gerek yok. Dandirik lastik alıpta paranıda çöpe atma.

Nokian 195/60 R15 88H Nokian Line Lastik (Üretim Yılı: 2016) Fiyatı

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef mersinde yetkili bayii mevcut değil ama bayii yok diyede bu kadar olumlu geri dönüşler varken ve fiyat olarak bi çok markadan daha ekonomik iken nokian'dan vazgeçilirmi bilemiyorum.
    Ben vazgeçmeniz için yazmadım. Nokian gerçekten konforlu ve güvenli bir lastik olarak görünüyor forum incelemelerinde. Tek eksi yanı bu. Kaldı ki lastik sorunlarında yetkili bayii olsa dahi kullanıcı hatası deyip geri çevrilme durumu vakiidir. Dolayısıyla çok da takılacak bir durum değildir. Eğer alırsanız izlenimlerinizi buradan mutlaka paylaşın.

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı volkan1065 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NOKIAN lastiklerini kendim ve arkaşlarıma ve babamın araıcnda kullanıyorum. Alacaksanız LİNE serisi alacaksınız. ilıne yol tutuşu olarak normal ama LİNE çok iyidir. LİNE serisi ilıne dan daha üstün özelliklere sahip. Bendede 195-60-15 var gayet memnunum yağmurlu havalarda yol tutuşu fren mesafesi ve sessizliği mıchlenle kafa kafaya olan bir lasitktir. 185 tabanınıda kullandım. babamın aracındada 4 mevsimlik weathproof serisi var. Keisnlikle aşağıdalinkteni almanı öneririm. Ayrıca lastiğini internetten al. Daha ucuza gelir. Bayi araman gerek yok. Dandirik lastik alıpta paranıda çöpe atma.

Nokian 195/60 R15 88H Nokian Line Lastik (Üretim Yılı: 2016) Fiyatı
    Ab etiketinde line serisi yağmurlu havada b sınıfı yol tutuşuna sahipken iline serisi c görünüyor. Sessizlik konusunda 67 db ile iline serisi 70 db'lik line serisine göre daha başarılı. 185/65r15'de değerler bu şekilde. Sessizlik istenirse iline biraz daha iyi yol tutuşu istenirse line serisi tercih edilebilir gibi duruyor. Ama kullanıcı yorumları etiket değerlerinden çok daha açıklayıcı oluyor. Sessizlik konusunda her iki seri arasındaki gözleminiz nedir ?

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Alıntı feyzullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ab etiketinde line serisi yağmurlu havada b sınıfı yol tutuşuna sahipken iline serisi c görünüyor. Sessizlik konusunda 67 db ile iline serisi 70 db'lik line serisine göre daha başarılı. 185/65r15'de değerler bu şekilde. Sessizlik istenirse iline biraz daha iyi yol tutuşu istenirse line serisi tercih edilebilir gibi duruyor. Ama kullanıcı yorumları etiket değerlerinden çok daha açıklayıcı oluyor. Sessizlik konusunda her iki seri arasındaki gözleminiz nedir ?
    3 db lik farkı maalesef bizim arçlarımızda anlamamız çok zor. Bunu anlamak için araç izalasyonunun tekraradan yapılması gerekir. Ama şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim LİNE serisini alan asla pişman olmaz. İline serisi zaten sırt deseni olarakta basit duruyor. İline biraz daha orta sınıf ve bütçe olarak tasarlanmış bir lastik. Eniştemin unoya almıştık eski petsalarından sonra araç sınıf değiştirdi demişti.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

daha yeni aldım ve 1000 km dir kullanıyorum. 205-55-16 serisi kullanıyorum. line serisi. tanesi 175 liraya geldi sökme takma balans ve sibop dahil. gerçekten aracımın sessiz olduğunu anladım. bu lastiklerden önce good year kullanıyordum tamam sağlam lastik ama çok sesli ve yakıt değeri buna göre yüksek. normal yazlık lastikler içinde ( performance hariç) yağışlı havada A yakıtı C olan nokian line ve pirellinin bir lastiği var. onun dışında yok. güzel lastik alınabilir...
    <strong><i>Eklenmiş küçük resimler</i></strong><br/><br/> Eklenmiş küçük resimler

-oa_4674972.jpg  
    Konu tayfux tarafından (13/12/2016 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

https://forum.grandepuntotr.com/last...1h-lastik.html

linkdeki konu da yine bu lastikler ile ilgili görüş almak için ben açmıştım..

Kamil Arıcı
    kamilarici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 0

Nokian çok iyi bir tercih olmuş. Ben 4 mevsim weatherproof tercih ettim. 2 aya yakın oldu kullanıyorum. Hiç bir sorunum yok. Oldukça memnunum. Marka seçiminiz çok isabetli.
    Kamil Arıcı | Ödeme Sistemleri Pazarlama Uzmanı
    www.kamilarici.com