Sayfa 1/4 1234 SonSon
79 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Kokpit neon çalışması ve led

EKREM ALP
    Ekrem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 33

Gülen Yüz Kokpit neon çalışması ve led

İlk önce buradan bu akımı başlatan ve daha sonrasında yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Kuzenimle bugün giriştik işe tek fark benim göğüste kendinden led olduğu için orası biraz sarkık durdu birde küllüğün oraya led döşedik.Küllüğün oraya 6 led taktık ama 3 led daha güzel duruyor gibi geldi bakalım şimdi akşam bakıcam olmadı değiştiririm. Sadece paralel çektik lede o kadar

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

güzel olmuş güle güle kullanın bende neon düşündüm ama benim görüşümce grande punto nun konsoluna pek uymuyor çok sonradan yapılma gibi durduğu için vazgeçtim yeni punto ve evo ların torpido arasındaki boşluk ve kıvrımlı olması tam neona yakışır duruyor yani aracı bilmeyen bir kişi bunun fabrikasyon olmadığını anlayamaz.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Kesinlikle dediğiniz doğru çok orijinal duruyor. Bence gplerede güzel duruyor. Bir arkadaşımız yapmış teyp ve havalandırma tuşlarının altından geçirmiş baya şık duruyordu ondanda çok zorda bir işlem değil. Arkadaşlar o kadar güzel detaylı anlatmışlar ki sanki daha önce yapmış gibi hissediyorsunuz ve montaj çok kolay

ALİ DEMİR
    alidemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 40

zevk meselesi yaaa , aslında bu tarz görüntülerden hiç hoşlanmam tarzım olmadığından , ama burada bir emek var gerçekten uygulamanız harika olmuş beğendim elinize emeğinize sağlık.güle güle kullanın.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Aslında o küllüğün oradaki led bana da sonradan tuhaf geldi acaba fazla mı taksici gibi oldu dedim ama olmadı onu oradan sökerim.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Ben kapılara da yaptıktan sonra tepkiler yine değişmedi herkes orjinalinde var zannediyor. Fiat ne güzel bir şey yapmış diyorlar arabaya binenler Şu boşluk alana çektiğiniz led 'i eski Grande Puntom da bende yapmıştım. Ama tavsiyem tek led koyamınızdan yana. Loş yansın. Böyle çok parlak olmuş kanımca. Elinize emeğinize sağlık
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kapılara da yaptıktan sonra tepkiler yine değişmedi herkes orjinalinde var zannediyor. Fiat ne güzel bir şey yapmış diyorlar arabaya binenler Şu boşluk alana çektiğiniz led 'i eski Grande Puntom da bende yapmıştım. Ama tavsiyem tek led koyamınızdan yana. Loş yansın. Böyle çok parlak olmuş kanımca. Elinize emeğinize sağlık
    Çok teşekkür ederim bende size kapıya çektiğinizde bu invertordan koydunuz mu? Onu soracaktım. Elimde kaldı baya neondan sizinki gibi bi ince çizgide kapılara düşündüm. Ledi evet 1e düşürmek iyi olacak baya bi parladı.

Berkant Önlü
    Berkantonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397
    Edilen teşekkür: 124

bu akımı başlatan benmiyim vallahi benden öncede yapan dostlarımız var fakat ben yaptıktan sonra bayaa bir puntoyu neonlattım hepsinin duasını alıyorumdur inşallah benim yeni aracın ışık paketi beyaz olduğu için bende vites ve göğüs çevresini beyazladımm..tam beyaz değil mavi beyaz karışımı çok tatlı bi ışık..
    Konu Berkantonlu tarafından (08/02/2015 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı Berkantonlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu akımı başlatan benmiyim vallahi benden öncede yapan dostlarımız var fakat ben yaptıktan sonra bayaa bir puntoyu neonlattım hepsinin duasını alıyorumdur inşallah benim yeni aracın ışık paketi beyaz olduğu için bende vites ve göğüs çevresini beyazladımm..tam beyaz değil mavi beyaz karışımı çok tatlı bi ışık..
    Bana göre başlatan sensin Forumda ilk senin yaptığını gördüm belki önceden yapıp paylaşan olmuştur ben onu bilmem Ama hayır duası alıyosun kesinlikle hele ki tepkiler çok olumlu geldikçe ve benim sürekli ışıklara bakıp salak salak gülümsemem acaip hoşuma gitti. Bir de kendi el emeğimle birşeyler yaptım ve gerçekten çok güzel durdu. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Birde not: Yeni projelerde bekliyoruz
    Konu Ekrem06 tarafından (08/02/2015 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Dip not

Berkant Önlü
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397

eyvallah kardeşim benim güle güle kullan ama sana birkaç ta önerim olacak..öncelikle o boş bölüme ledi fazla kullanmış çok aydınlatmışsın onu baya bir loş yap ve mümkünsede mavi yap çok yakışır.... ikincisi aynı neon çalışmasını fitilsiz kablo kullanarak ve yine aynı elektrk yöntemi ile vites çevresinede yap..ve koltuk altlarına beyaz led çek önkoltukların altına yere vurucak şekilde çekersen hem arkaya hemde öne vurur gece arac içini çok hoş gösterir..şimdlik bu kadar Allaha emanet kardeşim

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Ya arkadaş hep bu başlıkları gördüğümde yeni araçlarda uyglama fotolarına bakıyorum, acayip bir istek geliyor ama tek sıkıntı çektiğim nokta çakmaklığa bağlamak, ah onu bi becerebilsem bende yapacam ama işte cesaret yok >Güzel olmuş emeğinize sağlık.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Oda çok kolay vites körüğünü yukarı çekince geliyor zaten hemen orda parmağınızı sokun çakmaklık ve kablolar çıkıyor. Ben daha rahat olsun diye körüğün cırt cırtınıda açtım çıkarttım siyah ve sarı kablodan elektrik alacaksın kontağı açıp farı yaktığınız da neonlarda yanar

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Bugün öğle arasında hemen aracıma geri döndüm dün direksiyonun oradan geçirememiştim neon kabloyu oradaki suni deriyi kendinize doğru çekince geliyor. Önemli olan neonu döşerken orada birazcık bolluk bırakmanız ki döşemenin altında kalabilsin kabloyu alta aldıktan sonra döşemeyi ileri göstergelere doğru ittirince tık diye yerine oturuyor.

Birde üstadlara sormak istediğim bir şey var bugün fark ettim lambaları yakınca çok ince cılız bir tiz ses çıkartıyor. Acaba konvertörden mi gelen ses bu çakmaklıktan siyah ve sarı kabloları bağlamıştık.Ledi akşam sökeceğim el girmesi zor biraz şimdi uğraşmadım onunla
    Konu Ekrem06 tarafından (09/02/2015 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

drv

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Her kapı için yeni neon kullandım ben Yani toplam da 5 kablo
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

mete gürler
    experoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı Ekrem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk önce buradan bu akımı başlatan ve daha sonrasında yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Kuzenimle bugün giriştik işe tek fark benim göğüste kendinden led olduğu için orası biraz sarkık durdu birde küllüğün oraya led döşedik.Küllüğün oraya 6 led taktık ama 3 led daha güzel duruyor gibi geldi bakalım şimdi akşam bakıcam olmadı değiştiririm. Sadece paralel çektik lede o kadar

benim göğüste kendinden led olduğu için sarkık durdu demişsin

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Evet sağ yolcu airbagın altında kendinden ledi var. Bu neon kabloyu takarken oraya denk geldiği için tam oturmadı orası ve sarkık durdu hafif

Elvan Bey
    hoksi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

"Cocpit" haric, güzel olmuş.
    Evvelden Bade-i Aşk İle Mestiz

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cengiz Ka
    cgzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Merhaba Arkadaşlar,
    Yol bilgisayarından aydınlatmayı en üst seviyeye almama rağmen yolcu airbag altındaki orijinal led ışık biraz sönük duruyor.Neden olabilir? Fikriniz var mı? Bu arada yukarıdaki cocpit nenon çalışmaları baya güzel olmuş fakat gündüz hoş görünmez diye tahmin ediyorum.
    Konu cgzhan tarafından (15/02/2015 Saat 02:08 ) değiştirilmiştir.

Berkant Önlü
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397

Alıntı cgzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Yol bilgisayarından aydınlatmayı en üst seviyeye almama rağmen yolcu airbag altındaki orijinal led ışık biraz sönük duruyor.Neden olabilir? Fikriniz var mı? Bu arada yukarıdaki cocpit nenon çalışmaları baya güzel olmuş fakat gündüz hoş görünmez diye tahmin ediyorum.

bildiğim kadarıyla..onun bir seçeneği yok sabit ışık veriyor yani aydınlatmaya bağlı değil

EKREM ALP
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Evet orijinalinde ki ışık sabit ışık kısılıp açılmıyor. Sonradan taktığımız led gündüz güzel duruyor ince bi yapısı olduğu için

Sayfa 1/4 1234 SonSon