2CR Performans | Chiptuning | Reklam
Kemal Oto | Aksesuar Modifiye Tuning | Reklam
Kavaklıdere Oto | Ankara | Reklam
Petronas Madeni Yağlar | Petronas Lubricants International | Reklam
Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
119 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bor power nano technology

 1. #1
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart Bor power nano technology

  Kemal Oto merkez sanayi 574. sok no :31 ivedik osb \ ANKARA tel 0312 394 15 10

  Arkadaşlar bildiğiniz üzere piyasada çok mamül, çok ürün var hemen hemen hepsini satıyoruz ama bu ürün bir harika bunu sizinle paylaşmak istedim ,Uzun araştırmalar sonucunda ürünü ilk elden vede karşılaştırma yaparak getirdik ve bu ürünü sadece GrandePuntoTR üyelerine özel bir fiyatla vereceğiz ürün yeni geliştirilen bor madeneinden yapılmakta olup eski teneke kutulardan değildir katkılı olan plastik kutulardandır.. kaçırmayın derim .

  Elimdeki verileri yarın buraya yazacağım resmi veriler herşeyi ortaya koyuyor inanmıyorum demeyin hepsi gerçek deneyin ve görün .....

  Şanzıman vede diferansiyel içinde mevcut aynı fiyat..


  Her yere kargo ile gönderilir. hs no su 533 6696772 ivedik şb garanti bankası kemal özcan
  Fiyatı sadece 42 ytl dir

  Arkdaşlar bor power da kampanya yaptık


  Sadece nakit yada havale ile 42 tl dir..

  Türkiyenin her yerine kargo ile gönderi yapılır... 3 Sene öncesi fiyatına 3 sene sonra

  irtibat adresi [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]


  Kemal oto Ankara 0312 394 15 10


  BOR, NANOTEKNOLOJİ İLE BULUŞTU
  DÜNYA “BOR POWER” KULLANIYOR
  1-DÜNYANIN İLK NANOTEKNOLOJİK “BOR” İÇERİKLİ NANO YAĞLAYICISI
  2-DÜNYANIN İLK NANO PARTİKÜLLÜ BOR ÜRÜNÜ
  3-DÜNYANIN İLK NON TOXİC-ZEHİRSİZ YEŞİL YAPRAK İŞARETLİ ÜRÜNÜ
  4-DÜNYANIN İLK SIFIR KM ARAÇLARDA DAHİ TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNÜ
  5-DÜNYANIN İLK EN SERİ ISI İLETKEN ÖZELLİKLİ ÜRÜNÜ(1200Wm/K)
  6-DÜNYANIN EN SERT KORUYUCU FİLM TABAKASINI OLUŞTURAN ÜRÜN
  7-DÜNYANIN İLK TİMKEN AŞINDIRMA DEĞERLERİ 0,0001 OLAN ÜRÜNÜ
  8-DÜNYANIN İLK ASİT VE KOROZYON ÖNLEYİCİ YAĞLAYICISI
  EKONOMİK VE MEKANİK KAZANIMLAR
  “TÜV-NORD (ALMANYA)”, “BAM (ALMANYA STANDARTLAR ENSTİTÜSÜ)”, “USA. TEXAS SWRI ENSTİTÜSÜ”, “ASTM-AMERİKA”, “BOSCH”, “SHELL” İTÜ ve diğer kurumlarda yapılan testler ve alınan belgeler,NNT AŞ.’nin Nanoteknolojik Bor üretimindeki başarısını başta Amerika,Almanya,Fransa,Avusturya,Rusya,Belçika,Hol landa,Dubai olmak üzere dünyanın 14 ülkesine sattığı ürünlerle kanıtladığı gibi,aşağıda belirtilen BOR POWER faydalarını da dünyada hiçbir yağlayıcının yapamadığı şekilde tescil etmeyi başarmıştır. Almanya’nın dünyaca ünlü akreditasyon kurumu olan TÜV test merkezinde 2007 model,sıfır km Mercedes S-320 CDI motorunda yapılan sıralamalı performans,yakıt tüketim,eksoz emisyon,zararlı gaz atılımı,yağ ısısı gibi testler sonucu ortaya çıkan neticeler konunun uzmanı Alman mühendisleri şaşırtmayı başarmış,bizleri ise gururlandırmıştır.
  1-YAKIT TASARRUFU:%5-20 ARASI
  2-PERFORMANS (MOTOR GÜCÜ):%5-9 ARASI
  3-YAĞ ÖMRÜNÜN %100 ARTMASI
  4-PARÇA ÖMRÜNÜN %100 ARTMASI
  5-EKSOZ CO2(KARBONDİOKSİT) ORANININ %15 AZALMASI
  6-RAHATSIZ EDEN SESLERİN AZALMASI
  7-HARARETİN ÖNLENMESİ
  8-YAĞ EKSİLTMENİN AZALMASI
  9-KAYIP ENERJİNİN KAZANIMA DÖNÜŞMESİ
  BOR POWER MS-250 Motorların ömrünü ve servis kalitesini arttırmak ,enerji kayıplarını önleyerek ekonomik ve mekanik kazanımlar sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.ENERJİ BAKANLIĞI ve ULUSAL BOR ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ ile teknik iş birliği devam eden NNT A.Ş. Nanoteknoloji uzmanı profesör ve yardımcı kadrosuyla bugün itibari ile Türkiye''de kendisine ait Know-How'' lar ile Nanoteknolojik Bor uç ürünleri, Nano ölçekli Bor üretebilen ilk Nanoteknoloji firmasıdır.BOR POWER markalı ürünler şu anda birçok dünya ülkesine ihraç edilmekte ve pazara girdiği her ülkede büyük beğeni ve takdir kazanmaktadır.Cumhuriyet tarihinde bir ilki başaran NNT AŞ, ülkemizi BOR POWER ürünleri ile Dünyanın gelişmiş ülkelerine Nanoteknolojik Bor satar hale getirmiştir.
  Yeni değiştirilmiş yağın içerisine katılan BOR POWER, aracın 20-25 dakika rölantide çalışması ile ,motor içinde eşit şekilde homojenize olur. Ortalama 5 litre karter yağ hacimli bir motorun içerisinde ,iç yüzeylerin en ince noktalarına kadar nüfuz eder. Motor içerisindeki BOR partikülleri 6-7 saatlik bir çalışma süresinden sonra koruyucu film tabakası oluşturur. Motor yağı içerisindeki BOR kristallerinin 60% kadarı koruyucu film tabakasının oluşumuna gider , diğer 40%’lık oran ise yağ değişimine kadar yağın moleküler yapısında eşit olarak yüzerler. Mekanik ve Ekonomik tüm faydalarına bilimsel çerçeveden bakıldığında kendi uzman ve kaynaklarımızla geliştirmiş olduğumuz bu Nanoteknolojik ürün emsallerinden tamamen farklı özelliklere sahiptir.
  NNT Nanoteknoloji A.Ş.''nin bulduğu ve dünyada henüz bir benzeri olmayan yöntemle elde edilen Nanot Nanoteknolojik MCDP Bor kristalleri ile, benzinli, LPG'li ve dizel taşıtların motor aşınmalarını sıfıra yakın bir düzeye indirmektedir. Motorların iç yüzeyini elmasa yakın sertlikte bir film tabakası ile fiziksel olarak kaplayarak sürtünme ve aşınma hasarlarını önlediği gibi, motorların beygir gücünde %10 düzeyinde artış sağlamaktadır. Sıvı karışım halinde motora uygulanan BOR POWER, motor hararetinin aşırı yükselmesine engel olarak performansın düşmesini önlemekte ve motor yağının ömrünü en az iki kat uzatabilmektedir. Diğer bir özellik de, yakıt tüketimini yüzde 20’ye varan oranlarda düşürmesidir. BOR POWER teknolojisinde yağın içine özel Bor atomlarının yerleşmesi ve dağılması sağlanmaktadır. Bu teknolojinin amacı, sürtünen yüzey çeperinde 6 atom kalınlığında bir koruma kalkanı oluşturmaktır. Bor, gerek elmas kadar sert olması, gerekse ısıyı mükemmel yalıtma özelliğiyle şu ana kadar üretilmiş en yüksek performanslı yağlayıcı maddelerden birini oluşturmuştur. Bunun dışında diğer yağlayıcılar ve katkı maddeleri yağlarla kimyasal tepkimeye girerken, Bor Power herhangi bir tepkime yaratmadığı için ömrü diğerlerine göre çok daha uzundur.
  KULLANIMI
  250 cc kutu ,5 lt yağa kadar kapasiteli motorlara 1 kutu konması yeterlidir.
  GOLD SERİSİ almak isterseniz ; NNT Bor Power S-GOLD 250 60.000 KM Motor Yağ Katkısı 092091
  ŞANZIMAN KATKISI almak isterseniz ; NNT Bor Power GBX Şanzıman,Dişli Yağ Katkısı 092093
  18 lt yağa kadar kapasiteli motorlar için ise ; NNT Bor Power S 600 30.000 KM Motor Yağ Katkısı 092092 İsimli ürünlere bakabilirsiniz.
  Ürün 40.000 km görevini yapmaktadır.
  Teknolojik her cihaz ve ürünün kullanma talimatına uyma gereği olduğu gibi, BOR POWER'ın da kullanımında uyulması gereken kurallar tüketici tarafından çok iyi incelenmeli ve kullanım talimatlarına riayet edilmelidir. Bor Power kullanıcısı,aşağıdaki ürün kullanma talimatına uyması halinde kazanımları maksimum seviyede görür ve Nanoteknolojinin hazzını yaşar.
  " Aracınızın yağını ve filtresini değiştiriniz.
  " Aracınızı 10 dakika çalıştırıp ,yağın ısınmasını sağlayınız. (70-80°C)
  " Aracınızın motorunu stop ediniz.
  " Bir kaç dakika çalkaladığınız BOR POWER'i ,motor kapağını açıp yağa boşaltınız.
  " BOR POWER'ın motorda eşit dağılımını sağlamak için aracınızı 15-20 dakika çalıştırınız.

  BOR POWERARACINIZDAKİ BOR ENERJİSİ…

  Sürtünme ve onun sonucu olarak ortaya çıkan aşınma otomotiv sanayinin ve endüstriyel iş makinelerinin en önemli sorunlarından biri olarak görülmektedir. Gelecek için motor yağı değiştirmeyi tamamen ortadan kaldıran 'kapalı motorları' hedefleyen bu sanayi, sürtünmeye karşı meydan okuyan araştırmalara büyük ölçüde fon ayırmaktadır.

  NNT A.Ş., 13 yıllık Nanoteknoloji tecrübe ve birikimi, konusunda uzman profesör ve yardımcı uzman kadrosuyla Nanoteknoloji yatırımlarını Türkiye'de başarmış ilk Türk şirketidır.NNT A.Ş.'nin şirket bünyesinde istihdam ettiği saygın bilim adamlarının uzun yıllar süren çalışmaları sonucunda en ileri teknik ve kuramları kullanarak ortaya çıkardıkları ürünler, Nanoteknolojinin normal ve ekstrem şartlar altında sürtünmesiz hareketi gerçekleştirebileceğini ispat ederek dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

  Bor Power, işlenmiş borla Türkiye'degerçekleştirilen ilk ürün özelliğine sahip Nanoteknoloji ürünüdür.NNT Nanoteknoloji A.Ş. tarafından tümüyle kendine özgü nanoteknolojik yöntemlerle ve MCDP adı verilen Bor kristalleri kullanılarak üretilen BOR POWER, her tür benzinli ve dizel motorların yanı sıra sanayi makinelerinde koruyucu,performans arttırıcı ve tasarruf sağlayıcı olarak tasarlanmış bir üründür. Bugüne kadar piyasaya sunulmuş kimyasal yağ katkılarından tamamen farklı olarak, Nanoteknoloji'nin sağladığı avantajlarla fiziksel koruma ve performans artışı sunan ürün, sağladığı faydaların yanı sıra herkesin ulaşabileceği ekonomik fiyatlardadır

  Bilgi: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]
  Konu femoli tarafından (13/08/2010 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 2. Bu mesajı için 14 kişi femoli'ye teşekkür etti:


 3. #2
  Gizem T.
  GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18/03/2007
  Yaş
  37
  Mesajlar
  2.035
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Egzotik Kırmızı
  Edilen teşekkür: 332

  Standart

  Mehmetcim sanırım metinde aynı paragrafları 2 defa tekrarlamışsın...

  İkincisi de bu nanoteknoloji işi artık acayip gelişti, şaşırdımmm
  ..an extensive current of wind, rushing with great velocity and violence..

 4. Bu mesajı için 2 kişi GaladrieL'ye teşekkür etti:


 5. #3
  Faruk TUZLUOGLU
  faruktuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13/06/2007
  Mesajlar
  370
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Rock Siyah
  Plaka
  26 PN 877
  Edilen teşekkür: 166

  Standart

  memooo dün geldiğimde niye bilgi vermedin! alırdım ben de!
  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]


 6. #4
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart

  Bilader ne zamandır peşindeydik en sonunda ankara bayiliğini aldık , Bugün geldi daha seninki hazır ...
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 7. Bu mesaj için teşekkür edenler:


 8. #5
  Tolga Ömer TAKMAK
  grandédrivér - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01/05/2007
  Yaş
  37
  Mesajlar
  119
  Nereden
  Uşak
  Rengi
  Egzotik Kırmızı
  Plaka
  64 KB 864
  Edilen teşekkür: 28

  Standart

  bende istiyorum bu üründen yarına eft geçsem 38 ytl'ye alabilir miyim?
  ayrıca motor katkısı fiyatı 38 YTL değil mi? şanzıman için bi 38 YTL daha mı ödeyeceğim???
  Konu grandédrivér tarafından (13/12/2007 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

 9. #6
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart

  Evet 38 için son 5 kişi kaldı malesef , motor ayrı şanzıman ayrı bence ilkin motoru düşünün eğer yok ikisi birden derseniz sizin için daha iyi olur...
  trink ürünü gönderdim ama fazla para göndermişsin 2 lira borcum var sana hak geçmesin
  Konu femoli tarafından (13/12/2007 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 10. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:


 11. #7
  Ziyaretçi047
  Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Standart

  mehmet denedin mi işe yarıyor mu cidden.

 12. #8
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart

  Abi denemek ne ben yılın başından beridir getirtmek için uğraşıyorum bu malzemeyi yarın ürünün onaylı karşılaştırmalarını vede gösterge dyno sonuçlarını koyacağım bakalım ağzın nasıl açık kalacak kısaca bahsedeyim...

  99 Bmw 328 i 160 000 km de dyno sonucu 190 hp üründen bir gün sonra dyno sonucu 203,72 , Yani 13,72 hp güç artışı araç sürtünmesi sıfıra indiğinden dolayı güç kaybını performansa dönüştürüyor . Bir örnek daha

  Sıfır mercedes ürün koyulmadan 100/ 13,6 , ürün koyulduktan sonra 100/ 10,50 l yakıt yakıyor bunların resmi belgelerini yarın yayınlayacağım şu anda dosyayı bir yere gönderdim ..

  Daha ne faydaları var ....


  + ürün diğer markalarla karıştırılmasın, bunun akıcılığı çok fazla yani her araca uyumlu atmosferik yada düz hiç bir zararı yok.

  diğer markalar bunlarıda satıyoruz ama hiç bir araca önermem sırf eski model araçlar yağ eksiltmişse yağı tamamlamak için veririm yani faydası olduğu için değil gerçi herkes neyin iyi neyin kötü olduğunu çözdü... anlatmama gerek yok.
  Konu femoli tarafından (04/03/2008 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenlenme yapılmıştır
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 13. Bu mesaj için teşekkür edenler:


 14. #9
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart

  Abi bunlarda dizel benzin 10w40 ,20w50 ayrımı yok sadece şazuman ve motor ayrımı var , Her türlü yağa vede araca uyumlu çünkü ince .
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 15. #10
  arslan bıçakcı
  Didimli arslanbicakci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11/12/2007
  Yaş
  40
  Mesajlar
  179
  Nereden
  Aydın
  Rengi
  Akdeniz Mavi
  Plaka
  09 d 8181
  Edilen teşekkür: 64

  Standart

  doldumu 10 kişi sıralaması yakında yag degiştircem bana gider

 16. #11
  Haluk Korkmaz
  Halook!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09/05/2007
  Yaş
  31
  Mesajlar
  920
  Nereden
  İzmir
  Rengi
  Yok
  Edilen teşekkür: 249

  Standart

  Mehmet Abi 10 kişi oldu mu yahu?
  Fiat Grande Punto StarJet Emotion 1.4 16V 95Bg

 17. #12
  Tolga Ömer TAKMAK
  grandédrivér - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01/05/2007
  Yaş
  37
  Mesajlar
  119
  Nereden
  Uşak
  Rengi
  Egzotik Kırmızı
  Plaka
  64 KB 864
  Edilen teşekkür: 28

  Standart

  ben yolluyorum şimdi parayı...ayır bana femoli...
  hemen şimdi sabah sabah...
  hem şanzıman hem motor için toplam 76YTL...
  özelden adresimi yolluyorum...
  Konu grandédrivér tarafından (14/12/2007 Saat 07:21 ) değiştirilmiştir.

 18. #13
  Tolga Ömer TAKMAK
  grandédrivér - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01/05/2007
  Yaş
  37
  Mesajlar
  119
  Nereden
  Uşak
  Rengi
  Egzotik Kırmızı
  Plaka
  64 KB 864
  Edilen teşekkür: 28

  Standart

  femoli bişey daha soracağım şimdi bizim GP'ler 3 lt yağ alıyor. senin yazdıklarında 5lt yağ alanlar için 1 kutu diyor. biz 1 kutu mu koyacaz şimdi ????
  fazla gelmesin sonra...detaylı bi kullanım açıklaması yazarsan sevinirim. teşekkürler.... umarım dediğin gibi iyi bir üründür... ,
  teşekkürler femoli....

 19. #14
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart

  Arkadaşlar şöyle söyleyeyim on kişi sıralamasına gerek yok sadece 2 lira oynuyor oda kemal ustanın kıyağı oldu fiyat zaten çok uygun netten araştırırsanız yani 38 le , 40 arasında bişi yok evet 2 kişiye daha bu fiyattan vereceğim ve bitecek . Ama ürün verilen fiyatı kat kat geri getirecek buna emin olabilirsiniz o yüzden ilk on'a girdikmi gibi soru göndermeyin Yani anlatmak istediğim fiyatı yüzünden almayın bu ürünü işlevi vede getirisi için alın.


  Evet tolga ürünün hepsini koyacaksın 5 yada 6 l fazla olursa büyük boyu var onu veriyoruz bizim araçlara bu yetiyor.. Ürününü gönderdim bir motor bir şanzuman güle güle kullan...


  fiyatlarımız burada tıklayın

  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]


  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]
  Konu femoli tarafından (06/03/2008 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 20. Bu mesajı için 3 kişi femoli'ye teşekkür etti:


 21. #15
  koray sahin
  facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17/09/2007
  Yaş
  34
  Mesajlar
  6
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Orleans Mavi
  Edilen teşekkür: 4

  Standart

  ben vti ımda kullandım cok gereksiz ürünler bunlar..Boşverin

 22. Bu mesaj için teşekkür edenler:


 23. #16
  mahmut akay
  1ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17/07/2007
  Yaş
  55
  Mesajlar
  49
  Nereden
  İstanbul
  Rengi
  Egzotik Kırmızı
  Edilen teşekkür: 46

  Standart S-gold 250

  Bu ürünün S-GOLD 250 modeli varmıdır femoli? ve fiyatı nedir çünkü bir çok özelliği daha çekici.

 24. #17
  arslan bıçakcı
  Didimli arslanbicakci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11/12/2007
  Yaş
  40
  Mesajlar
  179
  Nereden
  Aydın
  Rengi
  Akdeniz Mavi
  Plaka
  09 d 8181
  Edilen teşekkür: 64

  Standart

  paranı gonderdim cargoyu bekliyoruz

 25. #18
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart

  Alıntı 1ekim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bu ürünün S-GOLD 250 modeli varmıdır femoli? ve fiyatı nedir çünkü bir çok özelliği daha çekici.
  gold modelinin arasında sadece kutu farkı var internette yapılan fiyat aldatmalarına bakmayın içi aynı sadece dışarı giden bir ürün kutusu yurtdışı için dizayn edilmiş Onu farklı gibi gösterip fiyat aldatmacası yapıyorlar iki üründe aynı ...

  Alıntı arslanbicakci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  paranı gonderdim cargoyu bekliyoruz
  Adres pek anlaşılmadı bir daha gönderirse hemen korgo luyorum...
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 26. Bu mesaj için teşekkür edenler:


 27. #19
  Mehmet Özcan
  Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  31/01/2007
  Yaş
  39
  Mesajlar
  18.855
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Beyaz
  Plaka
  YMS
  Edilen teşekkür: 7331

  Standart Sonuna Kadar İzlemenizi Öneririm....

  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

  [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]
  Seat Leon 1.4 TSİ FR 140 HP

  Bravo Sports Style 1.6 120 Hp Assist Kit Skydome Buz Beyazi


  Grande Punto 1,3 Mjet Dynamic SkydomeTitanyum Gri
  Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning..... [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.] ........ Email: [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilirler. Kayıt olmak için tıklayınız.]

 28. Bu mesaj için teşekkür edenler:


 29. #20
  osman aydoğan
  osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  23/05/2007
  Yaş
  38
  Mesajlar
  13
  Nereden
  Ankara
  Rengi
  Yok
  Edilen teşekkür: 9

  Standart

  Femoli bu katkıyı yağ'ı değiştikten sonramı koyacağız, benim yağ değişimi geldi ona'da atsak olurmu hs na akşam geçerim adresi özelden yolluyorum ok...

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Nano su iticiliği
  omer06 tarafından Araç Bakımı ve Temizlik forumunda yazıldı.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 06/04/2012, 01:58
 2. Satılık 8 gb ıpod nano
  Scottie tarafından Satılık Parça forumunda yazıldı.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 24/11/2011, 18:56
 3. T1 nano-tech
  hulukardesler tarafından Teknik Yardım forumunda yazıldı.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 30/03/2009, 15:42
 4. Nano Guard..
  okyzan tarafından Araç Bakımı ve Temizlik forumunda yazıldı.
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 05/11/2008, 14:10
 5. Bende power box aldım (cr power box)
  ince5757 tarafından Motor ve yürüyen aksam modifikasyonu forumunda yazıldı.
  Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 02/10/2007, 22:32

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  


Bor power nano technology Forumdaki tüm yazışmalardan üyelerin kendisi sorumludur. Çıkabilecek herhangi bir hukuki durumda, forum yönetimi yetkili merciilerin talepleri doğrultusunda, ilgili üye/üyelerin tüm erişim bilgilerini/kayıtlarını vermekle yükümlüdür. Yeni üye olanlar, maillerine gönderilen onay maillerini onayladıktan sonra, admin onayıyla üye olabilmektedirler. O nedenle üye olurken profil bilgilerinin özenli, doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi son derece önemlidir. Üyeler; forumda geçirdikleri zaman zarfında forum kurallarına uymak zorundadırlar. Kurallara aykırı davrandığı tespit edilen üyeler hakkında haber vermeksizin işlem yapma hakkı forum yönetimine aittir. Forum kurallarını okumak için tıklayınız. Unutmayınız; bu ortamdaki özgürlüğünüz, başkalarının özgürlüğüyle sınırlıdır.
Reklam vermek, bilgi & iletişim için: admin@grandepuntotr.com# Fiat Türkiye Kullanıcı Forumları Network #

www.fiattr.com   |    www.puntotr.com   |    www.grandepuntotr.com   |    www.puntoevotr.com   |    www.bravotr.com   |    www.lineatr.com   |    www.500tr.com   |    www.ottimotr.com   |    www.aegeatr.com


Bor power nano technology   Bor power nano technology   Bor power nano technology