11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Hamdi Beyin son teklifi

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Konu Hamdi Beyin son teklifi

??

Zorunlu trafik: Axa Sigorta 550tl.

Kasko: Allianz 660tl.

??

Evet değerli forum üyeleri, bu teklife siz olsanız ne derdiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

Standart Cevap: Hamdi Beyin son teklifi

Alıntı EMRE ALTINOK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ??

Zorunlu trafik: Axa Sigorta 550tl.

Kasko: Allianz 660tl.

??

Evet değerli forum üyeleri, bu teklife siz olsanız ne derdiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    Bence uygun fiyat vermis. Ben puntomu sattim baska bir arac aldim kasko+trafik icin 1500 tl odedim. Aracim 2014 model hic kaza kaydim yok bu arada.

SM-G920F cihazımdan gönderildi

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Benim bildiğim Hamdi bey para verir
    Emre bu sefer maalesef parayı sen vereceksin
    Trafik sigortası belki daha az olabilirdi, ancak aracın yaşı itibariyle bu miktarda fena değil. Kasko zaten bedavaymış.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emrah Ka
    JeTneT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 31

Ben olsam yaptırdım. Kesinlikle artık kasko sart
    NE Mutlu TÜRKÜM Diyene

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan TAŞ
    KaanTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 32

fiyat gayet uygun

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İsmail Günay
    igny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Edilen teşekkür: 21

Fiyatlar çok iyi benimkiler 1000 tl altına inmiyor bi türlü

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

süleyman Ş
    General edll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR
    Edilen teşekkür: 834

zorunlu trafik sigortası yaptırmayı zorunlu yapana kadar ya trafik sigortası yada kasko zorunlu yapılması lazım denecekki ozaman sigorta fiyatları düşsün. en mantıklısı kasko olur. durduk yere gelen hasarıda karşılaması ve sen bile hatalıysan masrafı karşılaması açısından. kim çıkardı bu zorunlu trafik sigorta işini ya.

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

bende bu yaz bikaç kez uzun yol yapacağımdan kasko yaptıracağım

kaskonuz uygun çıkmış güzel ama geçenlerde garanti bankasının internet sitesinden araç kaskosu için fiyat almak istedim orada bazı opsiyonlar vardı eğer o opsiyonları seçmezseniz kasko fiyatı ciddi oranda uyguna çıkıyordu ama o opsiyonlarda olmayıncada kaskonun bi mantığını göremedim açıkcası mesela kaza sonrası aracı anlaşmalı yerde tamir ettirecekmişiz benim istediğim bi tamirciye yada yetkili serviste tamir ettiremeyecekmişim aracıma yan sanayi yada çıkma parça takarlarmı muamma sizin kaskonun uygun çıkması tamam güzel eyvallah ama sizin kaskonuzun şartları nelerdir sizinki de bu şekildemi acaba
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Muadil parça veya yan sanayi kullanma eğiliminde şirketler. Kasko yapılacaksa yetkili serviste orijinal parça ile onarım mutlaka olmalı. Değilse ben napam kaskoyu

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ölüm Gaz Pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

haklısınız tabi kazaya karıştık kasko girdi devreye oda getirip çıkma yan sanayi parça takması anlamsız o yüzden uygun kasko olup böyle olacaksa imkanları zorlayıp full yaptırmak daha mantıklı geliyor konu sahibi emre beye de o sebepten sordum hadi trafik sigortası uygun olur eyvallahta kaskoda uygun buldunuz ama kapsadıkları neler onuda bilmek gerek
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Yeniden selam, zorunlu tarfik sigortam ve kaskom aynı gün başlar ve biter. Hep öyle ayarlıyorum. Aslında bu sene kaskoyu yeniletmeyecektim ama uygun fiyat olunca tamam dedim. Yukarda yazdığım fiyatlardan yaptırdım kısa detayları şu:

hasarsızlık indirimi %20

hasarsızlık derecesi 7 (kaçtan kaça olur bu rakamlar neyin nesidir bilmiyorum)

Şimdi 11 sayfalık çıktının altını çizdiğim yerlerini buraya yazmak istiyorum izin verirseniz..

* anahtar kaybı (2000 tl. ye kadar)
    * dava avukat masrafları (5000 tl.ye kadar)

* aracınızı rent-a-car (kiralama) olarak kullandırırsanız hasarda tazminat ödenmez.
    * önceden yada sonradan modifiye edilmiş araçlar teminat dışıdır.zararda ödeme yapılmaz.

* 10 numara yağ ve benzeri uygunsuz yakıt kullanımında doğrudan oluşacak hasarlar ve buna bağlı Yangın hasarında zarar karşılanmaz.
    * hasar dosyalarında hasarın niteliğine göre sonradan ek evrak istenebilir.

* hasarda onarımı mümkün olan olan parçaların onarım yoluna gidilir.onarımı mümkün olmayanlar değiştirilir.(önce tamir sonra değişim)
    * değişecek parçalar anlaşmalı yetkili servislerde orjinal parçalarla değiştirilir.

* araç içinde yada üzerinde anahtar bırakılırsa (kapı üzerinde , kontak yerinde , araç içinde ,kilitsiz torpido gözünde) çalınma sonucu zarar karşılanmaz.
    * rızayla güvenerek anahtar verme sonucu hırsızlık olayında tazminat ödenmez.

* fiziksel şiddet kullanmadan anahtarların ele geçirilmesi sonucu oluşacak hırsızlık olaylarında teminat dışıdır.
    * ruhsat,tescil,plaka çalınmasında anahtar kaybı teminatı dahilinde zarar karşılanır.

* mini onarım hizmeti alındığında bir sonraki sene düzenlenecek sözleşmede hasarsızlık indirimi devam eder.
    * asker,polis,özel güvenlik gibi yetkili organlar tarafından grev,halk hareketine müdahale gibi olaylarda aracın gördüğü zarar karşılanır.

* pert durumunda aracın piyasa değinin %80 i ödenir. (terör olaylarından dolayı pert durumunda %100)
    *16 yaşından küçük çocuklar aracın içinde hayatını kaybederse tazminat ödenmez.sadece cenaze masrafları karşılanır.

* sigorta şirketine bildirilmesi gereken bir husus yanlış bildirilir yada bildirilmez ise şirket sözleşmeden 15 gün içinde cayabilir.yada prim farkını ister.
    * yurtdışı teminatı olsa bile, t.c. sınırları dışında oluşacak hasarlarda asistans,çekme,çelikme,ikame araç hizmeti verilmez.