Sayfa 1/3 123 SonSon
59 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Sigortam.net den Sigorta Alanlar Bir daha düşünün!!!

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Kızgın Sigortam.net den Sigorta Alanlar Bir daha düşünün!!!

Sayın Arkadaşlar

Dışarı çıkıp sigortacıya gitmektense internetten herşeyi yaparım mantığı ile 2 senedir sigortam net üzerinden poliçe satın almaktayım.

Bir kere yaptırdığınız kasko ilk yıl size normal sigortacılardan farksız uygulama ile yapılıyor fiyatları normal olarak uygulanıyor.
    Hasarsızlıgınız 2. yılda sigortaya gelen zam neticesinde değer kaybı ile sonuçlanıyor yani diyelim ki hasarsızsınız 800 lira ise policeniz 2. yıl asla ve asla o 800 lira düşmüyor ya 900 ya da 1000 liraya çıkarıyorlar. Primlerinizi yüksek tutuyorlar.

Keza aynı şeyi trafik sigortasında da yapıyorlar bu sene kaza yapmamama ragmen 250 liraya aldıgım trafik sigortasını bana mail ile 436 lira olarak bildirmesi ve telefonla araması beni şüphelendirdi. araştırdıgımda hasarsızlık ile indirimli olarak sigortamı 272 liradan sigortacıdan elden yaptırdım üstelik 6 eşit taksitle.

Yine 827 liraya yaptırdığım kaskomu 1490 ile 2590 lira arasında yenileme yapması yada yapmak istemesi beni çileden çıkardı.
    Bu tür prim yükseltme ve ayak oyunlarını sizlerle paylaşayım dedim siz siz olun internetten asla sigorta yaptırmayın.

Bir de siz trafikteyken sizin bilgilerinizi başka hayat sigortacılarınla paylaşıp sizi aratıyorlar ve sizi sigorta yapmaya ikna etmeye çalışıyorlar ve özellikle şuh sesli bayanlara sizi aratıyorlar falan bunlardan bahsetmeyecem bile ama kredikartı bilgilerimi değiştirmek zorunda kaldım bu şirket yüzünden.

Tüm ahaliye duyurulur.....
    Konu narkoz30 tarafından (30/10/2010 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesajı için 8 kişi narkoz30'ye teşekkür etti:

Mehmet Alp
    faithless1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 43

paylaşım için teşekkürler

Mustafa Atam
    atom43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    43DD903
    Edilen teşekkür: 107

bende kasko yaptıracaktım bu siteden vazgectim 2 ay boyunca sürekli aradılar yaptırmak istiyormusunuz diye sık boğaz yapmıslardı
    IPunto

xxx xxx
    ferikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 137

ben 2010 mayıs ayında de bu siteden yaptırmıştım kaskomu, en ucuz fiyatı onlar vermişti anadolu sigorta'dan. inşallah aynı şey başıma gelmez..

özgür gürgen
    wildcat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Tosunum,
    sende o mabadını oturduğun yerden biraz kaldırda herşeyi internetten yapma,sen elalemin oğluna kredi kartı bilgilerini ver sonra vız,vız,vız vızlama.

BARIS ATABEY
    predator_ant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 BHA 87
    Edilen teşekkür: 77

Alıntı wildcat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tosunum,
    sende o mabadını oturduğun yerden biraz kaldırda herşeyi internetten yapma,sen elalemin oğluna kredi kartı bilgilerini ver sonra vız,vız,vız vızlama.
    Bu ne biçim bir üslup,nasıl bir hitap tarzıdır. Yaşınız da küçük değil yazdığınız gibiyse. Ben bile rahatsız oldum okurken,kaldı ki narkoz30 rahatsız olmasın. Lütfen biraz daha dikkat. Bu forumun aile ortamı olduğunu hatırlatmak isterim.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ridvan b.
    barossa19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah

arkadaşlar,
    bahsedilen sitede punto için 1450 ile 1050 arası değişik fiyatlar verdiler.760 tl ye 10 taksit yaptırdım. kaskoyu elden yaptırmakta fayda var...

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

uyarı için teşekkürler
    TSİ Jetta.

ÖZHAN DEMİRTAŞ
    ozko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

Paylaşım için saolun aklımızda bulunsun. Ben 3 ay önce aracı alırken 920 TL ye yaptırmıştım 8 eşit taksitle.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

üsluba dikkat edelim lütfen.. aranızda samimiyet varsa bir sey diyemem. sigortam netten sadece fiyat alırım demekki sadece bunu yapmaya devam edecegiz. bu arada bu suh sessli bayanlar özellikle mi seciliyorlar acaba)

ALİ ASLAN
    sancak26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 207

bende sigortam netten sadece fiyat alırım.
    poliçe bitimine 3 gün kaldı. bu hafta halletmem lazım kasko ve sigorta işini

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

Alıntı wildcat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tosunum,
    bende uslubunuzu hiç beğenmedim aranızdaki samimiyetinizi bilemem ama sert bir çıkış bu bence..
    onun dışında bu siteyle ilgili bu tip haberleri daha önce de duymuştum..dikkatli olmak gerekli gerçekten
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

Güney ...
    evo_dynmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 31

ben de sigortam netten fiyat almıstım 1252 lira anadolu sigorta için demişlerdi ama iyiki de düşünmemişim orayı. bayiden yapıcam uygun olursa

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

2011 punto evo 1,3 dinamik aracımı anadolu sigorta da 1000 tl ye kasko yaptırdım.full kasko.araç bedeli 34750 olarak.ben 31 300 satın aldım ama ayrıca kaza anında kiralık araç hizmetide var sanırım.ayrıca 6 taksit.pazarlık çok önemli kasko işinde.1216 çıkmıştı en son 1,000 olur dediler.

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

alınan fiyatları size sunulan teminatlarla değerlendirip ona göre karşılaştırma yapmak lazım
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

ismail net
    sigortamnet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Arkadaşlar merhaba,
    Sırf burda yanlış bilinen bilgiler için üye oldum ve aklınızdaki yanlışları düzeltmem gerekiyor.
    Öncelikle kasko poliçesi aldığınız zaman hasarsızlıkta 2. yıl indirim politikası tüm kasko satan sigorta şirketlerinde vardır.
    Narkoz30 arkadaşım "bu yıl 800 tl ye yaptım diğer yıl indirimli olması gerekirken neden fazla çıkıyor" diyerek sanki sigortam.net kasıtlı olarak yapıyor izlenimi bırakmaya çalışmıssın.
    Bunu bir örnekle açıklayacam.
    800 tl ye kasko yaptırdım 2. yıl % 30 indirimim var.(hasarsızlık koşulu ile) neden bu sene 1000 tl fiyat çıkarıyorlar diye düşünüyoruz. Ama şunu düşünmüyoruz demekki % 30 indirimim olmasa 1000 tl dende fazla çıkacaktı fiyat.
    Primlerle ilgili şunu söyleyebilirim. Geçen sene aldığınız herhangi birşeyi aklınıza getirin bu sene aynı fiyata alabiliyor musunuz?
    Sigortam.net EN İYİ FİYAT GARANTİSİ sözünü veriyor. Eğer bizim çalıştığımız sigorta şirketlerinde aynı poliçeyi bizden ucuza bulursanız gelin farkını ödeyelim diyor.
    Ben tecrübeli bir sigortacı olarak çoğu müşterinin bilmedği ama sizin öğrenmeniz gerektiği bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.
    Sigortam.net'i aradınız. örneğin AXA dan kasko teklifi olarak 1.000 lira fiyat aldınız ve poliçeyi almadan görüşmeyi sonlandırıp herhangi bir acenteye gittiniz. Size aynı poliçeyi 900 tl ye yaparız derse eğer burda kesinlikle 2 kere düşünmelisiniz. Neden mi?
    1. Sigortam.net'ten daha ucuza AYNI poliçe teklifini kimse veremez.
    2. Eğer 100 tl gibi bir fark varsa poliçenize iyice bakmanızı öneririm çünkü muafiyetli yada ek tenimatların bazıları o poliçede yoktur.
    3. Bu bilgileri bildiğinize göre artık önyargılı davranmazsınız inşallah.
    Ben üslubumu bozmadan bilgilendirme amaçlı yazdım bu yazıyı lütfen cevap yazarken sizde aynı üslubu kullanınız ve aklınıza takılan birşey varsa sorabilirsiniz. herkese iyi günler...

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

Ben 2 senedir sigortam.netten yaptırıyorum. ana merkezleri tepeüstünde oraya da gittim geçen sene poliçemi almaya orayı da gördüm. ben nakliyat firmasında çalışıyorum kendi sigorta acentemiz var araçlar için kurulan ondan bile daha uygun fiyat veriyorlar. ben yine de yaptırmadan önce 3-4 yeri arayıp öyle yaptırıyorum. ben memnunum neden derseniz bana 10 tane firmanın teklifleri hiç sıkılmadan yarım saat ayrıntıları ile anlatıyorlar bende dışardan da aynı koşullardaki (kaza anında karşılanıcak bedel sigorta bedelini çok etkiliyor.) kasko fiyatını alıp ertesi gün arayıp yaptırıyorum. 24 saat içinde poliçemi de gönderiyorlar. ayrıca Allah korusun kaza anında 7 24 yardımcıda oluyorlar. kimse yanlış anlamasın babamın oğlu değil bu firma ama ben naçizane fikrimi yazayım dedim.

Micheal Stonebridge
    stonebridge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

sigortam netin vermiş olduğu teklif 1450 lira maphre %30 indirim olduğu halde;
    geçen sene 1350 ye yaptırdım.
    Bu sene 927 liraya maphreden yaptırdım.Sigortam net en iyi fiyat garantisi işini geçecek...

ismail net
    sigortamnet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Aynı poliçeyi yaptırdığına emin misin?
    Arada 523 tl gibi büyük fark var madem böyle durum olduğunu iddaa ediyorsun ara sigortam.neti 444 24 00 farkı sana versinler tabi dediğin doğruysa?

caner adanır
    marineros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 76

İsmet bey,ben sigortam net üzerinden form doldurdum geçen hafta ve geriye dönüş yaptılar.teklif veren sigorta firmalarını saydılar.hatta mehmet ali midir generali midir nedir 650 ₺ fiyat verdiler ki şaka gibi.poliçenin mail atılmasını istedim ve okudum hava civa.benim aracım 2012 megane3 hb otomatik vites.3100 km de.Zürih sigortadan tam donanımlı kasko yaptırdım ve 1070 ₺ ye.şimdi geri kalan 700 küsür lirayı kimden alacağım onu da yazarsanız çok sevinirim teşekkür ederim(sizi yargılamak veya o üslup içerisinde yazmıyorum.amacım elma ile armudu ayırmak)
    Konu marineros tarafından (01/11/2014 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon