Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İzmir Yönetiminden 2 Aralık Buluşması ile ilgili duyuru

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bilgilendirme Konusu İzmir Yönetiminden 2 Aralık Buluşması ile ilgili duyuru

Tebrikler arkadaşlar güzel bir buluşma olmuş öncelikle katılan herkese teşekkürler..

Bir grup arkadaşımız tarafından yaptığımız görüşmeler sonucunda buluşmaya katılmama kararı aldık..Kimseyle şahsi bir meselemiz olmadığının öncelikle bilinmesini isteriz..Fakat son zamanlar da İzmir'li üyelerimizin bildiği gibi İzmir grubu içinde bazı olaylar oldu,tatlıya bağlandı denilse de bugün de anlaşıldığı gibi ortada tatlıya bağlanan bir durum olmadı,İzmir grubu ikiye bölündü..

Bugün kendi aramızda yaptığımız toplantıda İzmir grubunda bir takım şeylerin yanlış gittiğini farkettik..Bir kaç resim de bunun ispatıdır..İlk başta İzmir grubunun toplanma amacı diğer tüm illerde de olduğu gibi katılan herkesin Grande Punto sahibi olmasıdır..Dolayısıyla bu buluşmalar bir bakıma araçlarında bizlerle beraber bir araya gelmesidir..Yani buluşmaya araçla gelinmesi gereklidir..Bizler en başından beridir forumda bulunuyoruz ve ilk kez bir buluşmaya araçsız gelen üyeler olduğuna şahit oluyoruz..Geçerli bahaneler olabilir ancak herhangi bir sorun varsa buluşma ertelenebilirdi arkadaşlar..Buluşmaya araçsız gelmek gibi bir şey söz konusu olamaz!!Grup anlayışına son derece ters düşmektedir..

Kimi zamanlar da aramıza farklı marka araçlarla gelen arkadaşlarımız da oldu ancak her kim Grande Punto sahibiyse buluşmaya o aracıyla katılması gereklidir..Farklı günlerde arkadaş arasında çok defa buluşmuşuzdur ve farklı araçlarla gelmişizdir hepimiz..Fakat Grande Punto buluşmasına farklı bir araçla gelmek grubun amacına hizmet edememesi anlamına gelir..

Bizler katılmayacak olmamıza rağmen buluşma saatini ve yerini sizlere bildirdik..Msn aracılığıyla da bir çok arkadaşımızdan fikirler aldık ve İzmir için güzel bir şeyler yapmaya çalıştık..3 hafta öncesinden konuyla ilgili anket açıldı ve oylamalarınıza sunuldu..Foruma pek ziyarette bulunmayan arkadaşlarımız tek tek arandı veya diğer arkadaşlarımız aracılığıyla kendilerine ulaşıldı..Bir çok İzmirli üyemize bir veya daha fazla özel mesaj atıldı..Katılım olması için üst düzey çaba sarfedildi..

Sonuç olarak 2 Aralık İzmir buluşması bu şekilde gerçekleşti arkadaşlar..En yakın zamanda İzmir Yönetimi toplanacak ve bu duruma çözüm getirmek amacıyla bir şeyler yapacaktır bundan şüpheniz olmasın..Bugünkü toplantımızda da bunların bir çoğu görüşüldü ve buluşmalar için bir takım kurallar konması gündeme geldi..Bunlar en kısa zaman zarfında görüşülecek,karara bağlanacak ve siz değerli İzmir üyelerine açıklanacaktır arkadaşlar..Hepinize saygılarımızı sunarız..

İzmir Yönetimi adına;
    Can Murat İmregün
    Konu SteinGP tarafından (03/12/2007 Saat 04:09 ) değiştirilmiştir.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

2. Bu mesajı için 7 kişi SteinGP'ye teşekkür etti:

Mustafa Emir Ermin
    Mustafa Emir Ermin Fangio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 VV 534
    Edilen teşekkür: 146

Eline sağlık Can...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Can ellerine sağlık. Sanırım herkes verilmek istenilen mesajları almıştır....

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Yönetim olarak alacağınız kararların arkasındayız arkadaşlar...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Haluk Korkmaz
    Halook!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 249

Değerli İzmir üyeleri...

Can kardeşimin yazdığı mesajı baştan sona okudum.Ve ben burada yazılanlar hakkında şahsi düşüncelerimi yazmak istiyorum.

İlk başta söylemek istediğim şey İzmir Grubunda bazı olayların yaşandığı doğrudur.Fakat bu olaylar yönetimden arkadaşların da aracılığı ile kapanmış ve tatlıya bağlanmıştır.Fakat anlamadığım bir şekilde olayların devam ettiği açıklamasını yapmış Can kardeşim.Ayrıca şahsi bir meselenin olmadığını da belirtmiş.Fakat yazıdaki ilk cümleden de gördüğümüz üzere katılmama kararı alan arkadaşlar kendi aralarında buluşma yapmışlar.Bu açıdan değerlendirirsek eğer grubun ikiye bölünmesinde bizzat dün katılmama kararı alan arkadaşların rolü olduğunu düşünmekteyim.

Yazının ikinci paragrafında yazılan tüm yazıları şahsıma yazılmış olarak düşünüyorum.Çünkü dün Karşıyakada yapmış olduğumuz buluşmaya arabasız katılan kişi bendim.Yazılan yazıda araçsız katılımın söz konusu olamayacağı belirtilmiş fakat sizlerde takdir edersiniz ki her zaman ekonomik koşullarımız düzgün olamayabilir.Buluşmalardaki ana amacın insanların kaynaşması ve birlikte sosyal aktiviteler içinde bulunması olarak görüyorum.Burda arabalarımız bunun için sadece bir araçtır,amaç değildir.Ayrıca arabam olmadan buluşmaya katılmamın kime ne gibi bir zararı olacağını da anlamış değilim.Araba olmadan buluşmaya katılımın olamayacağı sözü de bu kişiyi dışlamaktan öteye gitmez diye düşünmekteyim.Bugüne kadar olan bütün buluşmalara arabamla geldiğimi sadece Karşıyakada yapmış olduğumuz buluşmaya arabasız olarak geldiğimi de göz önüne alırsak burada yazılmış olan araçsız katılımın olamayacağı sözünün geçersiz ve yanlış olduğunu bir kez daha kanıtlamış bulunmaktayım.

Farklı araçla katılım konusunda yazılanlarında yanlış olduğunu düşünmekteyim.Farklı araçla olan katılımların yine FIAT ailesinden olan araçlar olduğunu da bir kez daha hatırlatayım.İnsanlar bunu bilerek değil o andaki koşullar onu gerektirdiğinden dolayı farklı araçlarla katılım gerçekleştirmişlerdir.

Katılım olması için büyük çaba sarfedildiği belirtilmiş fakat daha önce de söylediğim üzere ilk paragrafta yer alan katılmama kararı alınması da sarfedilen çabayla ters düşmekte ve yine söylediğim gibi gruplaşmayı iyice tetiklemektedir.

Son olarak ise İzmir yönetiminin en kısa zamanda toplanıp bazı konuların konuşulacağı ve bazı kurallar getirileceği belirtilmiş.Bazı konuların konuşulup karar bağlanmasını doğru buluyorum.Fakat getirilecek kurallar, ki zaten bence bazılarından burada söz edilmiş, insanların buluşmalara katılmamalarına ve hatta siteden üyeliklerini silmeleri gibi sonuçlara da yol açacağını göz önünde bulundurmadak gerektiğine inanmaktayım.

Can kardeşimin yazdığı tüm herşeye yanıt vermeye çalıştım kendi adıma.Dün Karşıyakada buluşmayıp başka yerde buluşan arkadaşlarımın benim yazdıklarımı da dikkate alarak iyice düşünmesini rica ediyorum.

En kısa zamanda İzmir Grubu'nun çok büyük bir buluşma gerçekleştirmesi ve aradaki sorunların ivedilikle giderilmesi dileklerimle...

HALUK KORKMAZ
    Fiat Grande Punto StarJet Emotion 1.4 16V 95Bg

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Teşekkürler kardeşim,diğer İzmir üyelerininde fikirlerini buraya yazmalarını rica ediyorum..

Bunların sonucunda İzmir Yönetimi buluşma aktiviteleri için bir takım uyulması zorunlu kurallar getirecektir,takdir edersiniz ki sayı arttıkça düzenin de sağlanması zordur,bu yüzden bu işin bazı kurallara bağlanması gerektiği fikrindeyiz..Fakat Haluk kardeşime bir iki konuda yanıt vermek isterim;

Buluşmalar içinde sosyal aktivitelerde bulunmak tabiki gereklidir fakat 2. plandadır..Senin dediğin olay örnek vermek gerekirse,eğer Grande Punto İzmir Grubu 1. Bowling uvası olsaydı geçerli olurdu,ki aynı şekilde mangal için toplandığımızda herkes araçlarını almamıştır,3 araç toplanıp gidilmiştir..Hepimizin zor zamanları olabilir fakat dediğim gibi gerekirse buluşma ertelenir veya sorun bir şekilde buraya yansımadan kendi içimizde halledilebilirdi..Buluşmaya araçsız gelmen elbette kimse için bir zarar teşkil etmez,fakat amaca terstir..

2 Aralık 2007 günü sadece bir tek buluşma gerçekleşmiştir,İzmir Yönetimi ise toplantı yapmış,toplantının konusu olarakta İzmir Grubundaki sorunlar ele alınmıştır..Yönetimde olmak bazı sorumlulukları da beraberinde getirmektedir,bu sebeple yönetim her konuda ayrımcı değil yapıcı olmak zorundadır..Bu sebeple kimsenin gruptan çıkması veya çıkarılması gerekmemektedir..Hiç bir davranışın altında kasıt aranmamakla beraber,bir elin 10 parmağının da aynı olmayacağının bizlerde farkındayız..Bu sebeple yönetim de dahil herkes için geçerli olacak kurallar konulacak,sizlerden de bunlara uymanız beklenecektir..Bazı kuralların bazı üyelerimizi memnun etmemesi gibi bir durum ortaya çıkabilir,fakat herkesi birden memnun etmek mümkün olmadığından,"aklın yolu birdir" düşüncesiyle hareket edilecek,düzeni sağlamak ve tatsızlıkların önüne geçmek amacıyla mümkün olan en geçerli kurallar oluşturulmaya çalışılacaktır..
    Konu SteinGP tarafından (03/12/2007 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

cevdet koç
    Cewo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 13

arkadaslar hastalık nedeni ile ben bulusmaya katılamadim takip ediyordum yoksa glicektim.simdi bir onerim var birkacgun sonra malum onumuz kurban bayramı bayrmda bi bulusma yapsak o mubarek gunde bayramlassak konussak tatlı tatlı olmazmı bi kackiloda baklava alıp tatlı tatlı yesek nedersiniz bu benim onerim saygılar sevgiler saglıcakla kalın.

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

ben 2 buluşmayada katılmadım gerekli düzenlemeler yapılmadıkçada katılmam zor gözüküyor bir sürü sebebim var. ayrıca haluk kardeşim arabayla katılmadığın yetmiyor gibi bazı cümleler kurdun bunla ilgili sen ve berkin sebep olduğu olaylar canımızı çok sıktı son olarakta burak bey gs topicte can ve benle çok uğraştı abuk subuk konuştu gp buluşmasında ne bir siyasi nede bir takım bayrağı olur ama şunu görüyorumki burak bey bize gıcıklığına bjk bayrağı açmış resim konmuş bunlar boş işler ve çocuk muhabbeti onun için sizin yanınızda bulunmadım biz bu siteyi kurarken çok şeyle uğraştık atlattık bunuda atlatırız
    Konu OzzY tarafından (03/12/2007 Saat 19:44 ) değiştirilmiştir.

Haluk Korkmaz
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Can kardeşim...

Bir önceki yazımda da belirttiğim gibi arabalarımız bizim bir araya gelmemizi sağlayan ve aracı görevi üstlenen nesne yada nesnelerdir.Ve yine daha önce de belirttiğim gibi bir buluşmaya arabasız geldim ve kanımca biraz fazla büyütüldü bu olay.Buluşmalarda herkes bugüne kadar birbirinin arabası inceledi gördü.Ben bugüne kadar geldiğim bütün buluşmalara arabamla geldim fakat o buluşmalara gelmemdeki sebep insanlardı.Çünkü yeni insanlarla tanışıp,yeni arkadaşlıklar,dostluklar kurmak ve tanıştığım bu insanların tecrübelerinden bi nebze de olsa faydalanmaktı benim buluşmalara gelmemdeki asıl amacım.Kimsenin arabasında ne olup olmadığı yada markası ne olduğu beni ilgilendirmez.Beni o arabanın içindeki Can Murat İmregün ün arkadaşlık,dostluk anlamında bana ne kattığı ilgilendirir.Ve ben oraya senin araban için değil senin için gelirim.Bundan sonraki buluşmalara gelme nedenim de yine arabalarınız değil sizler olacaksınız.

Edit:
    Ertan Abi...

Ertan abi kusura bakma ama yazdığın mesaj son derece çirkin.Arabanla katılmadın buluşmaya ve hala bazı cümleler kurmuşsun demen ve ondan önceki cümlen inanılmaz çirkinlikteler.Bugüne kadar hep abi dedim ve saydım.Ayrıca karıştığın olaylar çok canımızı sıktı diyorsun.Karışmış olduğum bütün olaylarda kendi üstüme düşeni yaptım ve buna gerek Ozan gerekse de Can kardeşlerim şahittir.Ayrıca Burak ile olan mevzularınız da sizin aranızda geçen konulardır ve benim konuyla ilgi ve alakam yoktur.Ben küçük olarak bugüne kadar buradaki hiçbir büyüğüme saygısızlık etmedim fakat burda yazdığın şeyleri bir kere bile düşünüp,tartmadan yazdığın kesin.Bu kadar hakaret edici ve kırıcı bir şekilde mesajlar yazmaya devam edersen de İzmir Grubu'nun toplarlanıp eski haline gelebileceğine ben pek inanmıyorum.Kusura bakma ama zaten bu kadar gergin olan bir ortamın üstüne sen hakaret ederek ve kırıcı sözler söyleyerek gitmen olayın hiç tamir edilmez bir hal almasına ve insanların daha da çok kutuplaşmasına,gruplaşmasına neden olacak!!!

Ben efendi gibi düşüncelerimi ifade ediyorum ama abi dediğim bir insan buraya gelip içinde bir ton hakaret olan şeyler yazıp gidiyor.Madem sende düşüncelerini belirteceksin küçüklerinden biraz örnek alarak kimseye saldırmadan ve hakaret etmeden üslubuyla düşüncelerini ifade edersen sevinirim.
    Konu Halook!!! tarafından (03/12/2007 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

tamamda kardeşim sana göre senle ilgili her olay fazla büyütülüyor kusura bakma yine fazla büyüttük nasıl istiyorsan ve biliyorsan öyle yap unutmaki asıl amaç gp arkadaşlığı ve onla ilgili paylaşım sonrası zaten gelir sende falso çok madem konu açıldı hepsi konuşulsun ok şunuda unutma burdaki kimse para içinde yüzmüyor herkesin sıkıntısı var
    Konu brvhgt tarafından (03/12/2007 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Haluk Korkmaz
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Ertan Abi

Hala hakaret etmeye ve kırıcı olmaya devam ediyorsun.Senin falson çok ne demek oluyor şimdi.Sen aklına gelen bütün hakaretleri küfürleri yaz lütfen tamam mı.Bir kere başladın zaten hakaret etmeye.Ama ben yine küçüklüğümü ve efendiliğimi bileceğim.İlgili kişilerden de lütfen gerekli müdahaleyi yapmalarını rica ediyorum.Ertan abinin mesajlarında şahsıma yönelik edilen hakaretler açıkca belli zaten.

Benimle ilgili büyütülen şey arabasız gelmem.Ayrıca benimle ilgili olan diğer konuyu dediğim gibi efendiliğimi bilerek gittim ve hallettim.

Ayrıca buluşmalarda yeterince arabalarımızdan konuşuyoruz ve yeterince paylaşım yapıyoruz.
    Konu Halook!!! tarafından (03/12/2007 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

ortalığa gaz verme bana abide deme senden böyle bir talepte bulunmadım nerdeymiş hakaret söylede görelim hakaret diyip durma benim canımı sıkma küfür müfür yok orda yapın yapın ondan sonra kenara çekilip sallayın yok öyle elalemin karısına kızına ters işler yapıp buraya gelip bana ders vermeye kalkma dersini alırsın

Haluk Korkmaz
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Asıl ortalığa gaz veren ve iyice bölücülük yapan kişi belli.Bugüne kadar sana peşkeş çekmek için değil tamamen saygımdan abi dedim.Ayrıca yazdığın mesajlardaki hakaretleri kendin de göremiyorsan vay haline.Hakaret olması için ille de küfür olması da gerekmez.Tekrar yazıyorum buraya.Ben üstüme düşeni yaptım.Yaptığım hatanın farkına vardım ve gereken kişilerle görüşüp olayı kapattım.Sana ders vermeye çalışmıyorum.Haddim değil.Sadece terbiyeli olmaya ve efendi gibi cevap vermeye davet ediyorum...

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

haluk haluk sana ne diyeyim senin sözlerin çok düzgün demi işin gücün boş edebiyat yazdılarına bak sonra yine hatanın farkına varıp özürdileme kötü bir alışkanlık olmuş sende yap yap özürdile demi yerse ama artık yemez

ANIL AKYILDIZ
    Blackevo punto35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35KA5290
    Edilen teşekkür: 419

yazdıklarınızı dikkatlice okudum arkadaşlar benim düşüncem şu, izmirlilere yani izmirde bulunan putnoculara buluşma tarihi ile ilgili bir anket yapıldı ve anketin sonucunda 2 aralık pazar günü olarak belirlendi 2 aralık pazar günü seçeneğini hepimiz seçtik ve karar verdik yer olarak ise benim isteğim olarak yani karşıyaka,bostanlıda yapalım buluşmayı fikrımi sizlere sundum izmir yönetim sağolsun isteğimi geri çevrilmedi.ve buluşma yerini forumda konuştuk bostanlıda yapalım dedik ve kimsenin bir itirazı olmadı bütün abilerim arkadaşlarım saolsun kabul etti yeri belirledik ve buluşma gününe kadar gelicek olan arkadaşlarımız bi liste oluşturdu ve bu liste 14 kişiden ibaretti ve listede ilk defa buluşmaya katılacak olan arkadaşlarımız abilerimiz vardı ama buluşma günü geldiğinde listede yazılan 14 kişinin kimi geldi kimi gelmedi listeye ismini yazıpta gelemeyenler olabilir özel bi işi çıkmıştır buluşmadan önemli bi gideceği yer vardır gelememiştir bu çok doğal bişey ama buluşma sayısı okadar azdıki sanki izmirdeki grandepuntotrci sayısı çok azmış gibi oldu.yeni katılmış abilerim bile hayal kırıklığına uğradı puntosunun arka camına sticekerımızdan yapıştırmak olan abilerim vardı hevesleri kırıldı erken ayrılan bile oldu malesefhaklı olarak. ben buluşma olduğu zaman buluşmanın gelmesi için iple çeken bi kişiyim gelebilmek için elimden geleni yapıyorum gelmeye çalışıyorum.sizler eski üye olduğunuz için aranızda geçen olayları bilmiyorum ama şunu biliyorum hepiniz 10 numara insanlarsınız buna adım gibi eminim bence ne olursa olsun birbirimizi üzmeyelim arkadaşlar hayat kısa herkezin geçerli bi sebebi vardır elbet ama buluşma günü herşey bi yana bırakılıp gelmek gerekir bence benim düşüncelerim bunlar gelin bu konuyu tatlıya bağlayalım arkadaşlar şahsen beni çok üzen konular bunlar bütün bu tatsız konuların bi an önce geçmesi dileğiyle bütün arakadaşlarıma saygılar sevgiler eski günlere döneceğimizden eminim benelimden gelenide yapmayada hazırım...arabayla gelinip gelinmiceği konusunda yorum yapmaya bi hakkım yok benim çünkü çok yeni bi üyeyimsizler bu konuda ne yapıla bileceğini bilen arkadaşlarımsınız. buluşmaya gelen ve gelmeyen arakadaşlarada yinede çok teşekkür ederim.

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

anıl kardeşim senle şahsende tanıştık dah kimseyle tanışmazken hatırlarsan benim gibi bir puntocuyu bile bu işler soğuttularsa gerisini sen düşün ben bursaya giderken yolumu değiştirip buluşmaya geldim ve bunun için karşımdaki insanla çok kötü kapıştım aynı şekilde dönüşümüde erkene alıp yola düştüm ve geldim onun kavgası ayrı oldu bunları göz önüne alsın herkes yazarken çizerken burası gp forumudur ne takım ne siyaset ne arkadaş arama klübü bundan kastımı anlamışsınızdır nede boş muhabbet kendine iyi bak
    Konu brvhgt tarafından (03/12/2007 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Süleyman ÖZEN
    çaylak-fırlama suleymanozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 BSY 25
    Edilen teşekkür: 75

Bilgilendirme Konusu yeter artık

noluyo sizlere ya siyaset takıım kavgasına yaptıgınız seylere bakın

buluşma anketi oluşturuluyor,hiç sebepsiz fikirler değiştiriliyor
    o buluşmaya şahsi değil grandepunto kullanıcısı olarak gelmeniz lazım,,,diger konular boş

bu ikinici buluşmam ve cok yetersiz bir atmosfer vardı
    ilk buluşmam harikaydı ama kişisel olarak yaşadıgınız olayları buralara taşımayın adam gibi birbirinizi bulun konusun kavganızı orda edin burası o yer değil
    biz bu toplantıların amacını unutmuşusuz yaptıgımız sehlere bakın ya yakısıyomu 17araçla bulusan gp forum arkadslarına

hiç bir grup ayırması yapılmasın eger yapılırsa bu forumda ne huzur kalır nede eglenceli bir buluşma oluR

grup olcak adam smdiden kendi yolunu secsin eger gurup yapcak olan kişiler özel msj atarlar özel görüsürler bos yere konu anket acılmasın
    o kadar oy kullanılıp günlerce mekan tarih saat tartışılmasın
    kendinize gelin biras kavgalarınızı,kişisel fikirlerinizi foruma,buluşmaya degil aranızda hallediN burda bunlar konusulcaksa hiç keyfi yok

yeni gelen arkadslarada cok teskkürler bu bulusmada stikrsız kaldılar ama en yakın zmnda stkerları ellerine ulaşsın

herkese saygılar lütfen sakin olalım ortamı alevlendirmeyin....

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

benim kimseyle kişisel sorunum yok olmazda tartıştığımız şeyler hep forum ve forum ortamıyla ilgili dikkatinizden kaçtı sanırım süleyman bey saygılar

Mustafa Emir Ermin
    Mustafa Emir Ermin Fangio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 VV 534
    Edilen teşekkür: 146

Pazar günkü alınan kararların bir kısmını ve de daha sonra yönetimle büyüklerimizin oturup ortak alacakları kararlar ile ilgili düşünceleri yukarıda Can kardeşimiz açıklamış.Aramıza katılan yeni arkadaşların böyle bir durumla karşılaşmış olmaları üzüntü verici fakat ciddi problemlerin de olduğu yadsınamaz bir gerçek.
    Ertan Kardeşim senden ricam forumda kendi aramızda yaşadığımız bu çirkin olayları bilen yada bilmeyen herkesin yorumda bulunup işin çığırında çıkmaması adına uzatmaman.Bizler şu ana kadar herkesi iyi gözlemleyip tanıdık ve bilmemiz gerekenleri yeterince biliyoruz ve gereklerini de en kısa zamanda yapacağız...Kimsenin şüphesi olmasın...

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

kişel görüşüm herkes bilsindi ama neyse ben çenemi kapatıyorum

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon