Sayfa 1/3 123 SonSon
52 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İzmir buluşması mı? Rezilliği

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

Standart İzmir buluşması mı? Rezilliği

Yazmayayım diyordum ama yazmak istedim... Bu zamana kadar birçok buluşma oldu.. 2.5 yıldır punto'm var ve puntoyu aldığımdan beri belki 1 belki 2 tanesine gidememişimdir. O da mutlaka işim olduğu içindir. Eğer adımı listeye yazdıysam da "gelemeyeceğim" diye belirtmişimdir... "İzmir buluşması mı" konu başlığı altında açılan buluşmaya da katılmak için listeye adımı yazdım ve buluşmaya gidebilmek için bir çok işimi ayarladım misafirlikten çıkıp gittim. Ve çıkmadan öncede baktım konuya yağmurdan dolayı belki buluşma iptal olmuştur diye... ama hiçbir şekilde kimse belirtmemiş gelmiceğini... Ve sonuç olarak bornova foruma gittiğimde kimse yoktu... Ve buluşmayı düzenleyen arkadaşımı aradım bana bir kaç üyenin gelemeyeceğini kendisine söylediğini söyledi. Ve kendisinin de debriyajı arıza yaptığını o arızayı 1 saat içinde halledip forum Bornova'da olacağını söyledi. Ben de tabi ki bekledim gelcem dediği için . 2 saat boyunca bekledim ve sonunda mesaj atarak gelip gelmeyeceğini sorduğumda saat 20:50 idi. ve bana arızayı hallettiğini birazdan geleceğini söyledi. Bende hala kimsenin olmadığını söyledim. O da gelmeye gerek duymadı... Ben ilk defa buluşmayı hazırlayan kişinin bile buluşmaya gelmediğini gördüm... Eğer çok önemli bir sebeptense tabi ki sorun değil hatta ben yanına giderim. Ama daha sonra 20:02 de facebookta inciraltında olarak etiketlendiğini duydum... Ve haklı olarak bunu yazma gereği duydum... sizce?

Ayrıca ismini yazıpta gelmeyen arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum... aynı duruma kendilerini koymalarını istiyorum...

2. Bu mesajı için 4 kişi uurknkc'ye teşekkür etti:

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Son 2 buluşmada adımı yazmama rağmen gelicem dememe rağmen gidemedim..

İlkinde aileden dolayı bi yere gitmem gerekti, mecburiyetten..

Sonuncusuda sağlıktan dolayı.

Birinde gelemiyeceğimi belirttim, bu hafta sonu olandada burak abi sağolsun aramış görmedim ama msjla haberleştik.

Sinirlenmeniz normal, ama takmayın derim
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 2 buluşmada adımı yazmama rağmen gelicem dememe rağmen gidemedim..

İlkinde aileden dolayı bi yere gitmem gerekti, mecburiyetten..

Sonuncusuda sağlıktan dolayı.

Birinde gelemiyeceğimi belirttim, bu hafta sonu olandada burak abi sağolsun aramış görmedim ama msjla haberleştik.

Sinirlenmeniz normal, ama takmayın derim
    Eğer 20 kişilik liste filan olsa hakılısın zaten yazmamak o kadar sorun olmaz. az kişi olduğu halde yazılmamış, telefonla irtibata geçilmiş ama bu konu üzerinde yazılmamış

matadorcuk
    Ziyaretçi matadorcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sızı cok ıyı anlıyorum.dun aksamda saolsun arkdasları benı ektıler.gıttım bı tane bıle punto yoktuu.Mertercıler sızde gorunn

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

kardeşim haklısın. Dicek bişi yok. Ama rezillik falan yazmasaydın keşke başlıkta,biz bizeyiz şurda. Üzüldüm ama ne yalan söliyeyim bende kesin değil yzmıstım ki kalabalık bi grup olsaydı sizleri özlediğim için napıp edip yarım saat ugruyacaktım yanınıza. Üzücü bir durum bence

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

kotu bir durum olmus, olayin detaylarini bilmiyorum. bulusmaya gelinmediyse tabi ki herkesin kedine gore hakli sebepleri vardir. sonucunda herkes isinden gucunden ailesinden esinden dostundan vakit ayirip geliyor. umarim boylesi ucuzu durumlar tekrar etmez. durumu daha iyi bilen arkadaslar aciklama yazacaklardir.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim haklısın. Dicek bişi yok. Ama rezillik falan yazmasaydın keşke başlıkta,biz bizeyiz şurda. Üzüldüm ama ne yalan söliyeyim bende kesin değil yzmıstım ki kalabalık bi grup olsaydı sizleri özlediğim için napıp edip yarım saat ugruyacaktım yanınıza. Üzücü bir durum bence
    Sen zaten kesin değil diye yazmıştın onda sorun yok. Bence bir buluşma yapılıp listede isimler yazılıp kimse gelmediyse, bende misafirlikten kalkıp oraya geldiyseE bence bu rezilliktir. En azından buluşma 1 2 saat öncesinden bile olsa ertelenebilirdi. İzmir'de son zamanlarda hiç bir şey yapılmıyor zaten...

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kotu bir durum olmus, olayin detaylarini bilmiyorum. bulusmaya gelinmediyse tabi ki herkesin kedine gore hakli sebepleri vardir. sonucunda herkes isinden gucunden ailesinden esinden dostundan vakit ayirip geliyor. umarim boylesi ucuzu durumlar tekrar etmez. durumu daha iyi bilen arkadaslar aciklama yazacaklardir.
    herkesin gelmemeye hakkı var ama bence bunun belirtilmesi lazımdı. bende sonuçta ailemden, dostlarımdan zaman ayırıp gittim oraya..

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Saat 17:00 ve saat18:30'da bende iki sefer uğradım. Ama ikea'nın etrafında kimseyi göremeyince ve yağmurda çok yağdığı için arabadan inmeden geri döndüm.

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haklısınız kötü bir durum ama sırf olay İzmir değil bütun iller için geçerli ilk önce herkes hevesli gibi listeye yazarlar isimlerini ve habersiz olarak gelmezler.En azından listede ismin varsa ve önemli bir işin çıkmıssa bari zahmet et ve yaz ama nerdee.Bence güzel bir konuya değinmissin hocam teşekkür ederim kendi payıma.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı maceraci95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saat 17:00 ve saat18:30'da bende iki sefer uğradım. Ama ikea'nın etrafında kimseyi göremeyince ve yağmurda çok yağdığı için arabadan inmeden geri döndüm.
    kardeşim ben konuda yazdım gelen varsa burdayız diye ama kimseden ses çıkmadı keşke yazsaydın en azından iki kişide olsak buluşurduk. ama burda sorun sadece bu da değil...

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı murder01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız kötü bir durum ama sırf olay İzmir değil bütun iller için geçerli ilk önce herkes hevesli gibi listeye yazarlar isimlerini ve habersiz olarak gelmezler.En azından listede ismin varsa ve önemli bir işin çıkmıssa bari zahmet et ve yaz ama nerdee.Bence güzel bir konuya değinmissin hocam teşekkür ederim kendi payıma.
    diyelim yazmadılar aradılar buluşmayı hazırlayan arkadaşı... bazıları o şekilde belirtmiş durumu... ama bunu hiç bir şekilde kimse konuda paylaşmamış... veya buluşmayı erteleyelim vs. bişey söylenmemişti bizde normal olarak gittik. ve o kadar sel götürüyoduki yaklaşık yerden 40 cm suya girdim... arabada airbag ve abs arıza ışıkları yanmaya başladı yinede gittik yağmur çamur demeden... birileri arabasına kıyamadı ama biz boşu boşuna kıydık...

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun.
    Konu Misafir046 tarafından (10/12/2012 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çetin Aksoy
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. zCoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 3

Yağmur yağmasına rağmen senin gitmen bence keklik olmuş. Kim yağmurda buluşmak isterki bence sende gitmicektin suç sende.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Her ile bir başkan seçip onun harici kimse buluşma düznlemeyecek şekilde ayarlanırsa daha güzel olur çalışmaları başlatıp il başkanlarını seçelim..

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben konuda yazdım gelen varsa burdayız diye ama kimseden ses çıkmadı keşke yazsaydın en azından iki kişide olsak buluşurduk. ama burda sorun sadece bu da değil...
    Hafta sonu internete giremiyorum. Evdeki modemde sıkıntı var. O nedenle hafta sonu forumu takip edemedim. Bende açıkçası hava şartları nedeniyle pek umutlu değildim ve yinede merak edip iki sefer uğradım. Ama hiç araç göremeyince geri döndüm.

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Buluşma konusunda ben de benzer durumları yaşadım tepki vermekte haklısınız, umarım bir daha yaşanmaz diyelim...

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

ben zaten senelerdir listede yazanların eksiksiz katıldığını görmedim. kişi sayısı az olunca yağmurda olunca bu durum olmuş ne deseniz haklısınız.

Mehmet abi İzmir içinmiydi yoksa genelmi hatırlamıyorum ama denemiştik onuda.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

Öncelikle haber verilmeksizin buluşmanın katılımcılarınca gerçekleşmemesi hiç hoş bir durum değil, sevgili adaşın buluşma hazırlayıcısı olarak daha sorumlu davranması gerekirdi, kulaklarını çekiyoruz.. Listede adı olup da nedensiz ve habersiz gelmeyen arkadaşları ilerleyen buluşmalarda kaale almamak gerekir bundan sonra.. Çözüm; il başkanlarının seçilip buluşma düzenlemeleri..
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Benden sonra İzmir aradığı başkanı bir türlü bulamadı İnşallah yeni seçilecek olan arkadaşımız görevini layığıyla yerine getirir, bu tatsızlıkta unutulur..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

dün izmirte acayip derecede yağmur vardı 2.şık çoğu arkadaşla telefonda görüştük gitmicem yağmurlu dendi benimde işleriim vardı gelmedim reziilik falan hoş olmamış kimseyi zorla çağırmıyoruz.

benim kalkıpda yer bildirimlerime bakmak da sana düşmez.beni burada herkes tanır.Bugüne kadar en son çiçekliköyde ne kadar büyük katılımlı buluşma yaptığımıda herkes bilir.O zaman kahvaltıda ön sıralarda fotograf makinalarına gülüp fotograf çekilirken ii di de şimdi mi kötü oldu

kişisel sorununuz varsa bizzat benle görüşün buluşma olayına gelince zamanında ankaraya eskişehirede gitmiş biriyim her zaman herşey senin istediğin gibi olmaz ben zaten forumdakilerle hergün görüşüyorum herkes görüşsün diye ayarlayalım dedik eleştiri alalım diye değil ?
    Konu Ziyaretci046 tarafından (10/12/2012 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon