Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 41 ile 52 arası

Konu: İzmir buluşması mı? Rezilliği

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

her iki kişide kendine göre haklı... evet yapılan hatalar var.. bu konu burada kapansın...

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı edelsang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki tarafta kendine göre haklı ama konuşma şekli bu olmamalıydı.heleki böyle bir platformda.
    İki tarafta haklı mı sence? eğer arkadaş haklıysa ben kendi adıma özür dilerim... yani şu olayda ben özür diledim ya başkada bişey diyemiyorum... gerçekten ayıp... yöneticiler konuyu silsinler olay burda kapansın... arkadaş daha fazla rezil olmasın...

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bundan sonra kim kimin yüzüne bakar görüceğiz reziillk yazmasını bilipde ortalıgı ayağa kaldırmanın ne demek oldugunu da bazıları zamanla anlar ortalıgı velvele vermek kolaysa sonuçuna katlanır son sözüm budur
    açık şekilde tehdit ediliyorum doğru anlıyorum demi? sonucu bekliyorum...

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

biz olayın büyümeden kapanmasını istiyoruz...
    yapılan hataları biliyoruz... buluşma yürek işi emek işidir... herkesin katılmasını beklemek hata olur... evet izmir buluşmasında hatalar olmuştur...

konu hakkında kimse olaya dahil olmasın lütfen... iki arkadaş da sinirli... en son söylenecekler en başta söylenmesin... konuyu tatlıya bağlayalım...

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki tarafta haklı mı sence? eğer arkadaş haklıysa ben kendi adıma özür dilerim... yani şu olayda ben özür diledim ya başkada bişey diyemiyorum... gerçekten ayıp... yöneticiler konuyu silsinler olay burda kapansın... arkadaş daha fazla rezil olmasın...
    Olay tamamen "iletişim kopukluğundan" meydana gelmiş birşey.kimse kasıtlı olarak bişi yapmış değil.Dediğim gibi konuşma tarzı yanlış

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Arkadaşlar, ne olduysa oldu tamam artık, olayı kan davasına dönüştürmeye gerek yok. Söyleyeceklerinizi bir süre içinizde saklamanızı rica ediyorum. Konu kapansın artık..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

ben bu forumda sunu anladım kımse elını tasın altına koymayacak ama ıstedıgı olmadıgı zamanda bagıracak....

arkadaslar bu forum kımsenın babasının malı degıl ınsanlar bırseyler yapmaya calısıyor ama sen cıkıp bu rezıllık dersen bundan sonra yapacaklarıda ısten sogutursun herkezın bır acıklaması vardır ılk once onu sorarsın.ın arabasının debrıyajı ve camının dustugunu ben bılıyorum o gece beraberdık yarın halletmem lazım dıye gece gıdecektı bız pazar sabah erken yaparsın demeseydık.
    bu arada 2011 senesınde uye oldum ama senı sadece 2/3 bulusmada hatırlıyorum ugur kardesım...
    lutfen bırseylerı elestiriken dikkatli olalım...........

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar kalp kırmadan bitsin derim ben bu konu bencede kitlenmesi lazım.Saygılar.

Ziyaretçi
    Ziyaretçi Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Daha onceki aracimda kurucusu oldugum forum sitesinin bir etkinliginde bende yasamistim bu durumu 10 kisi vardi geliyorum diyen gelen bir tek bendim ve yagmur felaketti. Bu tur durumlar mumkundur olabiliyor. Kimisi saglik probleminde kimi ailesel sorunlardan gelemiyor bunlara laf yok ama bazi arkadaslar yagmurdan cekinip gelmiyor bizde onlara canlari sagolsun diyorduk. O yuzden bu tur sorunlarda bu kadar kirici olmaya gerek yok. Hepimiz insaniz basimiza ne zaman ne gelecegi belli olmaz. Biraz anlayisli olmak gerekiyor. Ama haksizsiniz demek degil bu.

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı evoefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu forumda sunu anladım kımse elını tasın altına koymayacak ama ıstedıgı olmadıgı zamanda bagıracak....

arkadaslar bu forum kımsenın babasının malı degıl ınsanlar bırseyler yapmaya calısıyor ama sen cıkıp bu rezıllık dersen bundan sonra yapacaklarıda ısten sogutursun herkezın bır acıklaması vardır ılk once onu sorarsın.ın arabasının debrıyajı ve camının dustugunu ben bılıyorum o gece beraberdık yarın halletmem lazım dıye gece gıdecektı bız pazar sabah erken yaparsın demeseydık.
    bu arada 2011 senesınde uye oldum ama senı sadece 2/3 bulusmada hatırlıyorum ugur kardesım...
    lutfen bırseylerı elestiriken dikkatli olalım...........
    Bülent abi sana saygım sonsuz... zaten şuan her il için başkan adayları aranıyor.. artık buluşmalar yetkili kişilerce yapılacak... ben ın aracında sorun olduğunu zaten biliyorum...foruma gittiğimde ben aradım kendisini debriyajın arıza yaptığını ve 1 saate geleceğini söyledi... ve bende tamam beklicem dedim.. eğer gelemiceğini söylese bi sorun olmucaktı ve bende eğer önemli bişey varsa giderdim yanına.. la bi sorunum filan yok şu yazılanlara kadar... arabaya kaç kez bakım yaptırdım kendisinde... ve a 2 saat sonra msj attım 1 saat içinde dönmeyince 1 saat de ben bekledim yani... ve msj attığımda ben hala kimsenin olmadığını söylediğimde o da salla o zaman gelmeme gerek yok dedi... zaten bende o gelcem dese dahi ben gel demezdim... sorun benim orda 2 saat beklemiş olmam ve bana hiçbir haber verilmemesi.. ve daha sonra olayı bana soran 2 arkadaştan ben son msjı a atmadan 1 saat önce inciraltında etiketlendiğini duydum... ve hepimizde şaşırdık... şu foruma 2010 eylülde üye oldum ve geniş çaplı düzenlenen tüm buluşmalara geldim... bunu istediğiniz arkadaşıma beni tanıyanlara sorabilirsiniz... burda bana yapılmış bir ayıp var ve bunun cevabı ın verdiği cevap mı olmalıydı sizce?

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Neye onceki mesajları okumamıstım.

Konunun .oku cıkmıs...
    Konu Misafir046 tarafından (11/12/2012 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.

Moderator

Moderatör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Konu sahipleri aralarında mutabakat sağladığından dolayı konu kilitlenmiştir.

14. Bu mesajı için 7 kişi Moderatör'ye teşekkür etti:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123