Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: İzmir buluşması mı? Rezilliği

Mehmet AYDEMİR
    Palio Sporting Sparco34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34E4731
    Edilen teşekkür: 239

haklısın

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Bence Uğur arkadaşımız siteminde haklı arkadaşlar. Tabii rezillik lafına bende katılmıyorum kesinlikle. Ama olaya yapıcı bir şekilde yaklaşırsak daha iyi olur. Biz 25 arabayı 2007 senesinde toplamıştık , arkadaş burada önceki buluşmalar için harcadığın emeğe bişey dememiş, sadece kırılmış belli ki. Böyle şeyler söylemen hiç yakışık almadı. Benim düşüncem senin için ne derece önemlidir bilemem ama, böyle düşünüyorum..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün izmirte acayip derecede yağmur vardı 2.şık çoğu arkadaşla telefonda görüştük gitmicem yağmurlu dendi benimde işleriim vardı gelmedim reziilik falan hoş olmamış kimseyi zorla çağırmıyoruz.

benim kalkıpda yer bildirimlerime bakmak da sana düşmez.beni burada herkes tanır.Bugüne kadar en son çiçekliköyde ne kadar büyük katılımlı buluşma yaptığımıda herkes bilir.O zaman kahvaltıda ön sıralarda fotograf makinalarına gülüp fotograf çekilirken ii di de şimdi mi kötü oldu

kişisel sorununuz varsa bizzat benle görüşün buluşma olayına gelince zamanında ankaraya eskişehirede gitmiş biriyim her zaman herşey senin istediğin gibi olmaz ben zaten forumdakilerle hergün görüşüyorum herkes görüşsün diye ayarlayalım dedik eleştiri alalım diye değil ?
    bence sen bu yorumu yapmamış ol,bizde okumamış olalım !

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı edelsang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sen bu yorumu yapmamış ol,bizde okumamış olalım !

forumdan üyeliğimi sildiriyorum her boş vaktinizide buluşma yapın bizim bugüne kadar forumdan dostlarımız yeterince oldu onlar bize yeter

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

arkadaşlar konuyu daha fazla uzatıp dallanıp budaklandırmayalım... bazı yanlış anlaşılmalar olmuş... şimdi sinirle bazı şeyleri daha uzatmayın... bu konu burada kapansın...

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı zCoke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağmur yağmasına rağmen senin gitmen bence keklik olmuş. Kim yağmurda buluşmak isterki bence sende gitmicektin suç sende.
    ben orda ismimi yazdığım için ve kimse gelmiceğini yazmadığı için buluşma olayının iptal olmadığını düşünerek ve sözümü tutarak gittim... ben bu kadar sorumsuz davranılcağını bilsem zaten gitmezdim...

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ile bir başkan seçip onun harici kimse buluşma düznlemeyecek şekilde ayarlanırsa daha güzel olur çalışmaları başlatıp il başkanlarını seçelim..
    bende bu olayın doğru olcağını düşünüyorum...

Alıntı maceraci95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu internete giremiyorum. Evdeki modemde sıkıntı var. O nedenle hafta sonu forumu takip edemedim. Bende açıkçası hava şartları nedeniyle pek umutlu değildim ve yinede merak edip iki sefer uğradım. Ama hiç araç göremeyince geri döndüm.
    önemlli değil kardeşim.. keşke haberdar etseydik telefon ile birbirimize ama önemli değil...

Alıntı elbruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buluşma konusunda ben de benzer durumları yaşadım tepki vermekte haklısınız, umarım bir daha yaşanmaz diyelim...
    Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben zaten senelerdir listede yazanların eksiksiz katıldığını görmedim. kişi sayısı az olunca yağmurda olunca bu durum olmuş ne deseniz haklısınız.

Mehmet abi İzmir içinmiydi yoksa genelmi hatırlamıyorum ama denemiştik onuda.
    inşallah bu sorunlar bir daha yaşanmaz... bizde ortada kaldığımızla kalmayız. sonuçta herkes başka yapcağı şeylerden vazgeçerek geliyor bu buluşmalara...

Alıntı LeoN48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle haber verilmeksizin buluşmanın katılımcılarınca gerçekleşmemesi hiç hoş bir durum değil, sevgili adaşın buluşma hazırlayıcısı olarak daha sorumlu davranması gerekirdi, kulaklarını çekiyoruz.. Listede adı olup da nedensiz ve habersiz gelmeyen arkadaşları ilerleyen buluşmalarda kaale almamak gerekir bundan sonra.. Çözüm; il başkanlarının seçilip buluşma düzenlemeleri..
    bencede abi... aynı şekilde senin halısaha maçı düzenlediğin ve katılanların hafta geçtikçe nedensiz şekilde gelmemesi gibi bi ayıp bence... izmir artık çok farklı...
    dün izmirte acayip derecede yağmur vardı 2.şık çoğu arkadaşla telefonda görüştük gitmicem yağmurlu dendi benimde işleriim vardı gelmedim reziilik falan hoş olmamış kimseyi zorla çağırmıyoruz.

benim kalkıpda yer bildirimlerime bakmak da sana düşmez.beni burada herkes tanır.Bugüne kadar en son çiçekliköyde ne kadar büyük katılımlı buluşma yaptığımıda herkes bilir.O zaman kahvaltıda ön sıralarda fotograf makinalarına gülüp fotograf çekilirken ii di de şimdi mi kötü oldu

kişisel sorununuz varsa bizzat benle görüşün buluşma olayına gelince zamanında ankaraya eskişehirede gitmiş biriyim her zaman herşey senin istediğin gibi olmaz ben zaten forumdakilerle hergün görüşüyorum herkes görüşsün diye ayarlayalım dedik eleştiri alalım diye değil ?
    bence yağmur olması bu tatsızlığın unutulması için geçerli bi sebep değil... herkese yağan yağmur banada yağıyodu sonuçta... eğer buluşma yağmurdan dolayı iptal edilcekse bunun konu başlığı adı altında yazılması gerekirdi...ki bende iptal edilcek olmasını bekleyerek son dk ya kadar foruma bakmaya devam ettim..."işim vardı gelmedim" diye şuan yazman bişey ifade etmiyo bence... " kimseyi zorla çağırmıyoruz" demen olayın hangi boyutunda olduğunu gösteriyor...
    ayrıca yer bildirimlerine bakmak filan bana düşmedi işimde olmaz zaten o işlerle.. konuyu gören bazı arklar bana msj atarak durumu sordular. anlattım ve bana öyle bir yer bildirimi olduğunu söylediler.. ve saatlerine bakmam yapılan ayıbı ortaya serdi... ben orda bekletildim sonuçta... gelmicem bende desen olay kapanırdı bende orda beklemezdim... seni bende tanıyorum merak etme.. önceki yaptığın buluşmalarda bu rezilliği örtmek için geçerli sebep değil bence... ayrıca buluşmada fooğraf çekilirken somurtmak mı gerekirdi?
    bu sorun kişisel bi sorun değil.. eğer bu bulşma bu forumun çatısı altında hazırlandıysa bunu forumdaki herkesin bilmeye hakkı var... farkındaysan burda benim buluşma isteğim yoktu.. sen ayarladın yeri saati sen seçtin buluşmayada sen gelmedin...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

arkadaşlar lütfen birbirimizi kırıcı laflar sarfetmeyelim... şimdi herkes sinirli yazdıklarınızı sakin bir ruh haliyle okursanız herkes yanlış yaptığını anlayacak... şuan herkes a deken b çıkıyor....

rica ediyorum bu işi tatlılıkla bitirelim...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Sç
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23

forumdan üyeliğimi sildiriyorum her boş vaktinizide buluşma yapın bizim bugüne kadar forumdan dostlarımız yeterince oldu onlar bize yeter
    Konunun amacı bu değil ki.Mesele kimsenin birbirine haber vermemiş olması,senin o attığın msj normal bi üslupla yazılmış msj değil..

Mehmet Sç
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen birbirimizi kırıcı laflar sarfetmeyelim... şimdi herkes sinirli yazdıklarınızı sakin bir ruh haliyle okursanız herkes yanlış yaptığını anlayacak... şuan herkes a deken b çıkıyor....

rica ediyorum bu işi tatlılıkla bitirelim...
    zaten bunu başarabilsek sorun yok ortada

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

zaten bunu başarabilsek sorun yok ortada
    bende başarmanızı sağlamaya çalışıyorum...

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Konunun amacı bu değil ki.Mesele kimsenin birbirine haber vermemiş olması,senin o attığın msj normal bi üslupla yazılmış msj değil..
    konunun amacıyla kimin ne oldugunu içindekileri dökdükçe anlıyoruz rahat olun ... yalnız ardınıza geri dönün hepiniz bi bakın bakalım

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

konunun amacıyla kimin ne oldugunu içindekileri dökdükçe anlıyoruz rahat olun ... yalnız ardınıza geri dönün hepiniz bi bakın bakalım
    neye bakçaz ? sen bence geri dönüp bi arkana bak...

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Arkadaşlar, şu işi devam ettirmeyin artık lütfen. Yıllardır birbirimizin yüzüne bakan insanlarız ve bakmaya da devam edeceğiz.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

yapmayın arkadaşlar sonra yüz yüze bakacaksınız...

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, şu işi devam ettirmeyin artık lütfen. Yıllardır birbirimizin yüzüne bakan insanlarız ve bakmaya da devam edeceğiz.
    vallahi bakan insanlardık. ben bu konuyu açtıktan sonra bile yine bakardım.. ama şu verilen cevaplardan sonra bakmaya gerek olmadığını düşünüyordum... insanlar üzerindeki düşüncelerimizde hayal kırıklığına uğramaya devam ediyoruz...

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Elbet herkesin söyleyecek çok şeyi vardır ama pire için yorgan yanacak böyle giderse. Söyleyeceklerimizi biraz ertelersek sonrası daha kolay olacak bence..
    Muhammad Ali Clay

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

sakin olun... her zaman öfkeyle kalkan zararla oturur... lütfen daha sakin olun...

Mehmet Sç
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23

iki tarafta kendine göre haklı ama konuşma şekli bu olmamalıydı.heleki böyle bir platformda.

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin olun... her zaman öfkeyle kalkan zararla oturur... lütfen daha sakin olun...
    Benim için hiç bi sıkıntı yok... ben zaten sakinim... bazı insanlar biraz kendilerindeki suçu görürse olay büyümez... ama artık bence batçağı kadar battı herkes..

Rengi
    Yok

bundan sonra kim kimin yüzüne bakar görüceğiz reziillk yazmasını bilipde ortalıgı ayağa kaldırmanın ne demek oldugunu da bazıları zamanla anlar ortalıgı velvele vermek kolaysa sonuçuna katlanır son sözüm budur

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon