Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: İzmirliler pazar günü kimler buluşmak istiyor

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

olum herkeze meydan okuyon ne ayak

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hata bızde hadı cocugun arabası yenı sevınsın dedık ıkı yenıldık havalara gırdı

asil suna
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87

otobanda uzadınız yetişemedim valla mazot bitti

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

abi makina güzel denemek isteyen deneriz ne olcak chipli chipsiz farketmez rolling yapcaz drag yok

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

yeğen hayırlı uğurlu olsun yeni makinan güle güle kullan,cuma günü görmeye geleceğim.gördüğüm kadarıyla hızlı bir giriş yapmışsın ....
    punto kadar zevk verseydin güzelim,vites yerine elinden tutardım sevgilim...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı operatormurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeğen hayırlı uğurlu olsun yeni makinan güle güle kullan,cuma günü görmeye geleceğim.gördüğüm kadarıyla hızlı bir giriş yapmışsın ....
    tabi abi biizi biliyon benim makina izalosyon isityo yalnız seni soruyo

asil suna
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi makina güzel denemek isteyen deneriz ne olcak chipli chipsiz farketmez rolling yapcaz drag yok
    ben anlladım seni geçen incir altında hondacılarla kalkerken görünmüşün bu kadar mı iyisin ayarla bi buluşma yarış yapılsın

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

ben anlladım seni geçen incir altında hondacılarla kalkerken görünmüşün bu kadar mı iyisin ayarla bi buluşma yarış yapılsın
    farketmez abi özellikle servis bakımlı puntocuklaro beklerim eğlence olsun sabancı nerdesinnn

asil suna
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87

farketmez abi özellikle servis bakımlı puntocuklaro beklerim eğlence olsun sabancı nerdesinnn
    full otto bakımlı servis puntiİİiş**leri halt yemiş dostum

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

benimi çağırdın kardeş

bulent ozdemir
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95

hah karaduman geldı

Rengi
    Yok

benim araba hergün bakım görüyo bugün gene su pompası gergi rulmanları bi bakım yapıldı antifiriz v.s yarında kalorifer motorunun söküp bi temizlik bakım yapayım

Alıntı sabanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimi çağırdın kardeş
    evet abi seni özledik

Alıntı evoefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hah karaduman geldı
    bülent abi seni görmeyince işim rast gitmiyo abiii fuarda bile karşıma çıktın ama

T.... TÜRKOĞLU...
    sagopa35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 37

tabi insan usta olunca kendi arabasına bi başka bakar kardeş bennde isterim bu kadar detaylı bakım pazar gunu otokentte olcam arıcam seni..
    "SEN VE BEN GERİSİ VESAİRE..."

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Alıntı sagopa35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi insan usta olunca kendi arabasına bi başka bakar kardeş bennde isterim bu kadar detaylı bakım pazar gunu otokentte olcam arıcam seni..

şu an gene düşünüyom ne yapsam diye hastalık abi ya motor yağını 4000km değiştircem 1000kmde bir hava filtresini mutlujet olsun doğal chip birazdan kalorifer motorunu söküp bakım yapcam

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Arkadaşlar,

Herkes kendi seçimlerini yapmakta özgürdür. Siz araçlarınızın bakımlarında 'ı tercih ediyor olabilirsiniz. Bu tamamen sizin özgür iradeniz ile almış olduğunuz bir karardır ve bu kararı başkalarının yargılama hakkı yoktur. Tıpkı benim YETKİLİ SERVİSİ tercih etmem gibi.

Sizin 'ı tercihinizde ben ve benim gibi servisi tercih eden kişiler sizin araçlarınıza puntişcik, puntocuk vb.. nitelendirmeler yapmıyorsak sizde bakımlarını serviste yaptıranlar için aynı saygıyı göstermek zorundasınız.

Burada konu kesinlikle 'ın ve Cihat abinin işçiliği ile ilgili değildir. Zira her ikisininde işlerini ne kadar severek yaptıkları ve işlerinde ne kadar başarılı oldukları gözler önündedir. Kişisel sebeplerden dolayı ki bunları daha önce de 'a iletmiştim ben servisi tercih ediyorum ve bu tercihimden dolayı da birilerinin bu şekilde hitaplar kullanarak kendince eğlence yaratmasına izin vermiyorum.

Yapılacak yorumlarda saygı sınırlarını zorlamamanızı rica ederim. Keyifli forumlar.

asil suna
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Herkes kendi seçimlerini yapmakta özgürdür. Siz araçlarınızın bakımlarında 'ı tercih ediyor olabilirsiniz. Bu tamamen sizin özgür iradeniz ile almış olduğunuz bir karardır ve bu kararı başkalarının yargılama hakkı yoktur. Tıpkı benim YETKİLİ SERVİSİ tercih etmem gibi.

Sizin 'ı tercihinizde ben ve benim gibi servisi tercih eden kişiler sizin araçlarınıza puntişcik, puntocuk vb.. nitelendirmeler yapmıyorsak sizde bakımlarını serviste yaptıranlar için aynı saygıyı göstermek zorundasınız.

Burada konu kesinlikle 'ın ve Cihat abinin işçiliği ile ilgili değildir. Zira her ikisininde işlerini ne kadar severek yaptıkları ve işlerinde ne kadar başarılı oldukları gözler önündedir. Kişisel sebeplerden dolayı ki bunları daha önce de 'a iletmiştim ben servisi tercih ediyorum ve bu tercihimden dolayı da birilerinin bu şekilde hitaplar kullanarak kendince eğlence yaratmasına izin vermiyorum.

Yapılacak yorumlarda saygı sınırlarını zorlamamanızı rica ederim. Keyifli forumlar.
    yasemin abla kusura bakma burada bizim amacımız gırgır servise tabiki gidilir bende gidiyom garantiden dolayı sadece eylenme amaçlı yazmıştık.yinede özürdileriz forumdan....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

bulent ozdemir
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95

arkadaslar burada kımsenın kımseye saygısızlık yaptıgı yok.bır arkadasımız bır dıgerıne saka yapmıs otekıde cevap vermıs kufur etmemıs kotu bır soz soylememıs. yenı bır araba aldı sevınclı ve heyecanlı heyecanını hos gormemız lazım..
    bu foruma ılk geldıgım gunden berı ızmır ekıbı olaraktan sureklı surtusme kavga laf sokma devam edıyor.artık bunlara bır son verelım tamam kımse sutten cıkmıs ak kasık degıldır hepmızın hataları ve kusurları oluyor bızler bu kusurları ıcımızde ortmek yerıne sureklı bırbırımızle kavga edıyoruz.buyukler buyuklugunu kucukler kucuklugunu bılmesı lazım..
    burada ızmır ekıbının bır abısı olarak yazıyorum.ya bu sorunları oturup konusalım cozelım yada bu boyle devam etsın.boyle devam edecekse ben yokum.bu arada bazılarınz ıcın ben olmusum ben olmamısım fark etmez bunuda bılıyorum.
    ızmır ekıbı olarak pazar gunu toplanalım ve ısı olmayan herkez gelsın bırlık olalım.konusmak ısteyenler konussun gorusmek ısteyenler gorussun ama her şey orada bıtsın.bundan sonra daha buyuk daha neselı daha zevklı bulusmalar yapalım....
    unutmayın hersey ınsanlar ıcın ...
    herkeze ıyı geceler
    bulent ozdemir 0533 4761248

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

katılıyorum sana bülent abi benmde konuşmak istediğim birisi var o gelsin başka kimseyle sorunum yok benim... herkes gelsin ne sorunu varsa söylesin

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı evoefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar burada kımsenın kımseye saygısızlık yaptıgı yok.bır arkadasımız bır dıgerıne saka yapmıs otekıde cevap vermıs kufur etmemıs kotu bır soz soylememıs. yenı bır araba aldı sevınclı ve heyecanlı heyecanını hos gormemız lazım..
    bu foruma ılk geldıgım gunden berı ızmır ekıbı olaraktan sureklı surtusme kavga laf sokma devam edıyor.artık bunlara bır son verelım tamam kımse sutten cıkmıs ak kasık degıldır hepmızın hataları ve kusurları oluyor bızler bu kusurları ıcımızde ortmek yerıne sureklı bırbırımızle kavga edıyoruz.buyukler buyuklugunu kucukler kucuklugunu bılmesı lazım..
    burada ızmır ekıbının bır abısı olarak yazıyorum.ya bu sorunları oturup konusalım cozelım yada bu boyle devam etsın.boyle devam edecekse ben yokum.bu arada bazılarınz ıcın ben olmusum ben olmamısım fark etmez bunuda bılıyorum.
    ızmır ekıbı olarak pazar gunu toplanalım ve ısı olmayan herkez gelsın bırlık olalım.konusmak ısteyenler konussun gorusmek ısteyenler gorussun ama her şey orada bıtsın.bundan sonra daha buyuk daha neselı daha zevklı bulusmalar yapalım....
    unutmayın hersey ınsanlar ıcın ...
    herkeze ıyı geceler
    bulent ozdemir 0533 4761248
    Bülen'cim, senin düşündüğün gibi bu günkü yorumumda birilerine laf sokmadım aksine dün önce 'a bu konuda rahatsızlığımı dile getirdim ki yanlış anlaşma ve problem olmasın diye bunu bizzat foruma yazmadan kendisine ilettim. Yaptığım alıntılarda da kişilere direkt olarak söylemek istediklerimi yazdım. Bu laf sokma değil, bizzat söylemek istenileni belirtmektir. Benim 'tan beklediğim sadece orada yazdığı yazıyı değiştirmesiydi. Heyecanını çok iyi anlıyorum ancak heyecan ve eğlence başkasına saygısızlık yapmayı haklı hale getirmiyor maalesef. Üstüne yorumlar devam edince yazmak zorunda hissettim kendimi. Dediğim gibi kişiler kendi fikir ve düşünce yapılarına göre hareket eder, duygu ve düşüncelerini yerine getirir, yaşar. Ancak bu onlara başkalarına hakaret etme ve incitme hakkını vermez. Daha önceki olarak bahsettiğiniz olayda tamamen bundan kaynaklanmaktaydı. Bizi hiç tanımayan ve bilmeyen bir kişinin tüm İzmir ekibine yaptığı hakarete tepki verilmesi gerekirken, bizi tanıyan, aynı masada yemek yediğimiz bazı arkadaşların hakarete çanak tutması ve desteklemesi yüzünden kırıldım ve bu güne kadar da karşı taraftan genel anlamda bir özür gelmediği için uzak kalmayı tercih ediyorum.
    Hepimiz farklı yapılarda ve karakterlerde kişileriz ve hepimizin birbirimizle 4 4'lük bir anlaşma sağlaması, arkadaşlık ve dostluk kurması mümkün değildir. O nedenle zorlanmadan, saygı sınırlarını zorlamadan bu diyalogları devam ettirmenin, ettirmeye çalışmanın sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Rengi
    Yok

amacımız herkesle iyi olmak bugüne kadar kimsenin kalbiinini kırmamaya özen göstermişimdir sonuçta aynı masada yemek yemişliğimiz , çay içmişliğimiz muhabbetimiz var bu foruma moral bulmaya sohbet etmeye iyi güzel birşeyler öğrenmeye geliyoruz.İsteyen istediği yere gider servis bakımlı dememin nedeni de açıkca söylüyorum sahibinden comdaki ilanlarda yazanlardan dolayı yasemin ablaya ve başkasına hitaben yazmış olduğum birşey değil bizim burda yaptığımız muhabbet şubat ayında sabancı nyhtasu leonla fırat nevruz abi axi eren abi bir iki deneme yaptık biz de işin eğlencesindeyiz.muhabbet olsun altımızıda 3.30 ci yok olsa fena olmaz ben kaç ay dynamic olsun boyasız olsun diye bekledim nasipime denk geldi arkadaşlarda sağolsun yardımcı oldular eksiklerini tamamladık hepberaber biniyoruz

gene deneyelim leon48 de bugün geldi konuştuk onla da zaten denicez benim makinayı kullandı otobanda nasıl uzuyo giidyo gördü pek yakında rolling yapcaz

ben açıkca söylüyorum hastasıyım palioyu da bilen biliyodu puntoyada elimizden geleni 5 gündür yaptım ama gelir birisi bizi geçer saygı duyarız

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon