Sayfa 1/2 12 SonSon
40 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Ayni Kişiler Konuşup Duruyo..!

SERKAN S
    KARŞIYAKA'LI KeOpS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*
    Edilen teşekkür: 4

Araştırma İnceleme Ayni Kişiler Konuşup Duruyo..!

Evet Arkadaslar Dikkat Ediyorum Devamli Ayni Kisiler Etrafinda Donuyo Sohbet Ve Yardimlasma Yada Diger Aktivasyonlar..!
    Bisey Soruyoruz Bilmedigimiz Konuda Yada Forumla Ilgili Hemen Bi Kendini Begenmislik Yok Surayi Oku Bu Vardi Yok Kitleyin Konuyu Falan,
    Diyorumki Bilmiyorum Yada Gormemisim Nerde Hangi Baslikta Grupta Ordan Bakiyim Diyorum Yine Yok..
    Eee Ama Olmazkii Birisine Bisey Yaziyorum Yada Ortak Bi Konuya Ne Sallayan Var Nede Dert Dinleyen..!
    Amacim Burda Sizlerden Biseyler Ogrenmek Paylasmak Tanismak Hos Sohbetler Ve Arkadasliklar Kurmak Ama....
    Neysee Ben Bu Forumu Seviyorum Ama Hep Tek Basima Takiliyo Gibiyim Zaten Mersindeyim Burdan Kimse Yok Hala Sizleri Giptayla Takip Ediyorum Valla Burda Ne Bulusma Var Nede Forumdan Kimse.........
    Neysee Yaa Keyfim Kactii Yinee Ben Cikiyorum Film Izliycem,size Iyi Eglenceler..

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

* bilmediğin konuda bir yazı yazmadan önce, zahmet edip de 1-2 olası başlığa bakarsan ve/veya "arama" kısmından yine zahmet edip arama yaparsan ve yine birşey bulamadığında gidip de konu açarsan kimse sana gelip de "Surayi Oku Bu Vardi " demez !

"Diyorumki Bilmiyorum Yada Gormemisim Nerde Hangi Baslikta Grupta Ordan Bakiyim Diyorum "

bkz--bir üst cümledekileri yapmazsan.başka bir olasılık yok zaten!

** ayrıca bunu "Bi Kendini Begenmislik" olarak algılamanda ayrı bir enteresanlık tabii..

* "Eee Ama Olmazkii Birisine Bisey Yaziyorum Yada Ortak Bi Konuya Ne Sallayan Var Nede Dert Dinleyen..!"

burası gp hakkında bilgi alış-verişi, bir paylaşım platformu...sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu ya da benzeri bir yardım kurumu değil diye düşünüyorum...sorduğun konu hakkında bilgisi olan varsa ve canı bu bilgiyi senle paylaşmak isterse gider sana cevap yazar..kimseyi zorlamak dert aynmak doğru olmaz!

* açtığın başlığa da gelirsek, hep aynı kişilerin konuşmaması için ne yapmak gerekir acaba? tek tek evlerine gidip de ısrar mı etsek..lütfen foruma girin de arkadaşlara cevap yazın diye??

* konu kitleme konusuna buna yetkili mod arkadaşlarımız gerekli cevabı vereceklerdir, onlara bırakıyorum bu kısmı
    Konu unik06 tarafından (13/02/2007 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hataları :)

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Bak şimdi yine kızacaksın,ama bu konunun yeri burası değil...
    Ayrıca tek başına olan birçok arkadaş ve il var,bu arada özelden merak ettiğin konulara özelden anında cevap verebilecek birçok arkadaş var.
    Forumlarda o konunun açıldığını söylemek--seni kanalize etmek yanlış yada kötü bir davranış olmamalı...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

taşındı

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

harıkasınız yanı beyler cok cıddıyım supersınız
    bana verdıgınız cvp larla dedıgımı ıspatlamıs oldum saolun supoermıs yaa boylee
    bence sız kendı uslubunuza bakın derım oncelıkle..!
    kımseden bısey rıca etmedım yazmak ıstemeyene zorla yazdırmayız tabıkı kımsede zahmet etmesın bosverın vay be ne gp cılermısız ama dımı ne arkadaslık ama..
    saolun ya..!!!!!!!!!!!

mehmet akif aydın
    Ryu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 RYU 92
    Edilen teşekkür: 19

bu aralar herkes çok alıngan oldu. yapmayın arkadaşlar forumun üyesi az olduğu için tabikide aktif olan üyeler konuşacak hep yavaş yavaş aceleye gerek yok
    photoshop soranlar oluyor.....

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Daha önceden seni başlıklar konusunda yönlendirenlerden birisi de bendim sanırım.Sana karşı kullandığım lisan gayet dostca fakat sen algılamkta zorluk yaşıyorsun sanırım.
    Bu ne alınganlıktır yahu,uyku tutmuyorsa gelip sırtını da tapışlayalımmı ne oluyor...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

beyler tamamneysee..
    sıze ıyı eglenceler dılerım..!

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

dostlarım ortada bir sorun yok alınganlık ve sinirle birbirimizi kırmayalım..forumda aktif insan sayısı cidden az ve konulara bu kişilerden cevaplar geliyor ilk anda.fikirleri yoksa veya ilgilerini çekmiyorsa cevap veremeyebiliyorlar böylece keopsun dediği gibi paylaşım duraksıyabiliyor..ancak bende bunu daha önce bulunduğumuz sitede yaşamıştım.sorduğum sorulara cevap alamamıştım..mesajlar konular arasında kaybolup gitmişti..burda da oluyor bazen..örneğin 5-6 üyeli eskişehir için bir başlık açtım slm veren yok..ancak keops arkadaşımın bahsettiği sorun zamanla düzelecektir.hızla çoğalan sayımızla bir geçiş dönemindeyiz..kısa sürede yaşanan iletişim sorunları da düzelecektir umuyorum.birbirimize karşı ılımlı olmaya çalışalım herkese iyi forumlar..

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

polemıge gerek yok ama evet uslub oyleydı alınganlık yada algılamıycak yasta yada kısılıkte degılım,ozellıkle algılamakta zorluk yasıyosun dıyen bırıyle polemıge gırmeye gerek yok,derdımın ne oldugunu algılamakta zorluk yasan sensın bence arkadasım.
    gayet dostca ve samımıce sıkıntımı dıle getırdım fakat gordumkı bosunaymıs sorun degıl..
    herkes herkese yazmak yada bısey cvp lamak zorunda degıl dogru,ok?
    hadı kolay gelsın..

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

tesekkur ederım shoparr,
    atalarımız bosa dememıs akıl yasta degıl bastadır dıye
    bu lafı olaya bakısın uslubun ve yapıcı lıgın ıcın soyledım:eyvallah..

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

arkadaşlar lütfen artık ne olur kımse kımseyı kırmasın

SERKAN S
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 S* 35*

vulas54 yukarıyı okuduysan benım ve dıger arkadasların yazdıklarını soyle bakalım sence kım kırıcı???

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

KeOpS

yapıcıLıktan bahsetmen hoş, teşekkürLer önceLikLe...

önerin nedir? ne yapaLım? aynı kişiLerin konuşması iLe iLgiLi önLem aLınması ve sınırLama getiriLmesi fiLan mı? herkese açık ortam burası, isteyen yazar istemeyen yazmaz sadece okur yazıLarı. bir anda niye bu konuyu gündeme getirdin anLam vermesi güç.

keyifLi forumLar 8O

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı KeOpS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vulas54 yukarıyı okuduysan benım ve dıger arkadasların yazdıklarını soyle bakalım sence kım kırıcı???
    evet dostum yorum yapmnayacam ne dıyeyım baba ?? sen söyle ançak dığer arkadaşım hepımız lütfen bıraz daha dıkkat dıyorum

Rengi
    Yok

Alıntı unik06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * bilmediğin konuda bir yazı yazmadan önce, zahmet edip de 1-2 olası başlığa bakarsan ve/veya "arama" kısmından yine zahmet edip arama yaparsan ve yine birşey bulamadığında gidip de konu açarsan kimse sana gelip de "Surayi Oku Bu Vardi " demez !

"Diyorumki Bilmiyorum Yada Gormemisim Nerde Hangi Baslikta Grupta Ordan Bakiyim Diyorum "

bkz--bir üst cümledekileri yapmazsan.başka bir olasılık yok zaten!

** ayrıca bunu "Bi Kendini Begenmislik" olarak algılamanda ayrı bir enteresanlık tabii..

* "Eee Ama Olmazkii Birisine Bisey Yaziyorum Yada Ortak Bi Konuya Ne Sallayan Var Nede Dert Dinleyen..!"

burası gp hakkında bilgi alış-verişi, bir paylaşım platformu...sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu ya da benzeri bir yardım kurumu değil diye düşünüyorum...sorduğun konu hakkında bilgisi olan varsa ve canı bu bilgiyi senle paylaşmak isterse gider sana cevap yazar..kimseyi zorlamak dert aynmak doğru olmaz!

* açtığın başlığa da gelirsek, hep aynı kişilerin konuşmaması için ne yapmak gerekir acaba? tek tek evlerine gidip de ısrar mı etsek..lütfen foruma girin de arkadaşlara cevap yazın diye??

* konu kitleme konusuna buna yetkili mod arkadaşlarımız gerekli cevabı vereceklerdir, onlara bırakıyorum bu kısmı

sevgılı kardeşım bu sıtenın yönetıcılerı var modları var sen neden yoruyorsun kendını bosuna ?? bırak arkadaşını kırmaya değmez lufeen varsa bır şikayetımız bırı hakında söylerız yonetıcı ve modlara gereğını yaparlar bırbırnızı kırmanın bır anlamı yok

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Arkadaslar herkes herşeyi biliyor olmayabilir.Lütfen biraz daha anlayışlı yaklaşalım olaylara.Bizde ilk başlarda böyle değilmiydik.

Aynı kişiler konusup duruor olabiliriz ki ben şuanda bile çok mutluyum.Sitede çok güzel bi ortam var.Bu böyle gitmeyecek diye düşünüyorum.Dışarda binlerce gp sahibi var ve haberleri yok.Zamanla yavaş ve emin adımlarla büyüyor olacağız iyi forumlar..

Oğuz Özcan
    x-troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

dostlar öncelikle sakin,, burada bizler arabalarımızı seven insanlar olarak hemen hemen herşeyimizi paylaşıyoruz,
    @keops, hemşerim bak şimdi "sis farı" diye bi topic açmıştın, aynısını ben 1 ay önce açmıştım ve sana elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım. şimdi burada teknik konuda çok deneyimli arkadaşlar var ve konu daha önce açıldığı için bakmıyor olabilirler. bunda kırılacak bir şey yok bence..

aynı kişiler konuşuyor evet, zaten aktif olanlar hep belli o yüzden dostum. burada kimse kimseyi rencide etmek için bulunmuyor. art niyetli kişide hemen belli olup bu sıcak ortamda duramadığı için gidiyor.

burada her ne kadar da birçoğumuz tanışmasada hepimiz arkadaşız, dostuz,

ben inanıyorum ki yeri geldiğinde burada "kan aranıyor" diye bir topic bile açabilirim çünkü herkes birbirine içtenlikle davranıyor ve yardımcı oluyor.

forum bu tabii ki tartışacağız ama birbirimizi kırmadan ve suçlamadan.

kalın sevgi ve sağlıkla...

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

daha önce tartışılmamış bir konuya bence bu forumda gayet ilgi we anlayışla yaklaşılıyor. daha önce tartışılmış konular da aratılırsa çıkar, arama motorunun amacı bu. aramadan konu açılırsa da alınan tepkiler normaldir.

lütfen kırıcı dawranmayalım. üsluba dikkat edelim. ''sallamamak'' gibi ifadeler hoş değil.

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı vulas54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgılı kardeşım bu sıtenın yönetıcılerı var modları var sen neden yoruyorsun kendını bosuna ?? bırak arkadaşını kırmaya değmez lufeen varsa bır şikayetımız bırı hakında söylerız yonetıcı ve modlara gereğını yaparlar bırbırnızı kırmanın bır anlamı yok
    çok doğru söyledin abi , yormaya değmez!

bnm niyetim, keops'un gereksiz çıkışının yanlış yönlerini belirtmekti o kadar!

üslubumdaki yanlışlıklar için kusuruma bakmayın lütfen...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri