9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: ::..Kuş Beyine İtafen (Söz Hakkı) ..::

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Standart ::..Kuş Beyine İtafen (Söz Hakkı) ..::

Arkadaşlar diğer bir topicte ben olmadan yazılan bazı msjlara cevap hakkım doğduğu halde konu kilitlendiği için yazamamıştım bu konuda yönetimide kınıyorum konuyu kilitleyip sonra kendi isteğiniz dahilinde yazamazsınız ya konu kilitlenmiştir yada açıktır ...

Atilla abi msjda kuşbeyinli felan yazmış bize öyle diyorsunuz demiş hangi topicte istanbul grubu böyledir diye bir yazı yazılmıştır gösterin bana bu kuşbeyinli lafını ilk ben söyledim evet ama gerçekten kuş beyinli olan üstüne alınır ben kimseye birebir olarak birşey söylemedim hatta ve hatta bu sözü asla sizlere söylememiştim bu sözü söylediğim kişiler gayet güzel anladılar ama cevap veremediler ,Ama kendilerine söylemediğim kişiler alınganlık yaparak lafları üzerine çektiler....

X sitesi ,Y sitesi fark etmez önemli olan dostluk arkadaşlık siz bunları kavrayamamışsınız yeni bir şey görünce eski yi unutmamak gerekir yetki bir şey değildir emin olun belki oraya gitme sebepleriniz bu dur bilemem ama emin olun dostluk arkadaşlık bambaşka bişidir ama gönülden yapay değil ,Ben hala orhanla, efekayhanla , Bahçelili ali ile ,Ve daha bir çok arkadaşım ile görüşüyorum vede görüşmeye devam edeceğim Ama ütfen artık atışmaya oratlığı karıştırmaya devam etmeyelim atilla abi gerçekten iyi bir adamsın ben senin asla kötü olduğuna inanmıyorum çünkü ortada çekip gitmekten başka yaptığın kötü hiç bir şey yok keşke gidenler karalamadan yapsalardı bu işi hem oraya rahatça üye olup hem burada bulunsaydık ama işler bu noktaya kadar geldi neyse canımız saolsun

Kimseye küs kırgın değilim ama lütfen artık bazı şeyleri ters anlamayalım yanlış lanse etmeyelim ...

2. Bu mesajı için 6 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar diğer bir topicte ben olmadan yazılan bazı msjlara cevap hakkım doğduğu halde konu kilitlendiği için yazamamıştım bu konuda yönetimide kınıyorum konuyu kilitleyip sonra kendi isteğiniz dahilinde yazamazsınız ya konu kilitlenmiştir yada açıktır ...
    Şimdii femoli ;

geçmişte yönetici iken kilitli konulara mesaj yazdığın oldu mu olmadı mı?

düşün bi istersen hafızanı bir yokla,

keser her zaman kendine yontamaz yontmamalı

şimdi bir kalemde eleştirmişsin yönetimi bol keseden,

"yazamazsınız" falan,

Bazen 5 düşünüp 1 yazmak lazım ...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Benim anlatmak istediğim sen anlamamışsın ali abi ben bu konu kilitlendiğinde murattan açmasını rica ettim benimde bir kaç kelam yazacaklarım var diye ama murat artık fazla açılmasın boş ver kilitledim değince bende murata olan sevgim vede saygımla seni çiğnemeyeyim dedim yazmadım ama madem kilitli konulara yönetim yazabiliyor onların bazı hakları var o zaman özür dilerim ulu yönetim .....

Bu arada ben pek böle kilitli konulara yazdığım olmamıştır olmuşsa bile gelen isteklere siz yazamazsınız ben yazarım gibi bir tavırda takınmamışımdır..

Senin tarafından yanlış anlaşıldığımı zannediyorum çünkü bol keseden yazmam, mümkün mertebe yönetimi kollamaya çalışırım geçmiştede hatamız buydu hala bu hatalar devam ediyor yönetim eleştirilmez ,yönetime birşey söylenmez ne bu ...

Neyse millete polimik yapmayalım derken kendimiz çıkarmayalım , ben hepinizi seviyorum hepinizin elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyorum
    Konu femoli tarafından (15/07/2008 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

6. Bu mesajı için 5 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Yukarda yazdığın cümlenin yanlış anlaşılacak bir tarafı yok Mehmet ;

"Konu ya kilitlenmiştir ya açık" eleştirisini yaparken, bir düşünmelisin dedim,

acaba ben de zamanında bu şekilde yaptım mıı--yapmadım mııı?

Yaptığın halde bu eleştiride bulunuyorsan,bu bol keseden yazmak anlamına gelir...

Bu arada Murat ın da "siz yazamazsınız ancak ben yazarım" gibi bir zihniyette olacağı

aklımın ucundan dahi geçmez (Yönetim böyle bir üslup takınmaz )

Anlatmak istediğini anlamayacak bir durum yok yani,

Yönetim tabi ki eleştirilebilir,eleştirilen bir çok konu başlığı halen forumda mevcut,

İnsanların birbirini eleştiriyor olması demek,onların birbirinden nefret ettiği anlamına da

gelmez-gelmemeli...

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ulu yönetim saygıdeğer yönetim eleştirilmez yönetim diye bir şey yok. En azından ben yönetimin bir üyesi olarak yok diyorum. Diğer arkadaşları bilmem ama herkes beni gönlünce en sert şekilde bile eleştirebilir. Eleştirilemeyeceksem yönetim umrumda bile olmaz. Önce kullanıcı sonra yönetici olmak gereklidir.

10. Bu mesajı için 3 kişi Ziyaretçi047'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Yine yanlış anlıyorsun ali abi ben murat bu şekilde bir tavır takındı yada murat böyl dedi demedimki senin sözlerine istifaden söyledim

ve şunada eminolki kilite yazılmış msj yok varsada ben bulamadım ..Ayrıca muratın ibrahimin yazdığı msj dan belki haberi dahi yoktur ..

Neyse abi biz bunu kendi aramızda halledelim Benim vermek istediğim msj dışına taştık..

12. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ali İLHAN
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlatmak istediğim sen anlamamışsın ali abi ben bu konu kilitlendiğinde murattan açmasını rica ettim benimde bir kaç kelam yazacaklarım var diye ama murat artık fazla açılmasın boş ver kilitledim değince bende murata olan sevgim vede saygımla seni çiğnemeyeyim dedim yazmadım ama madem kilitli konulara yönetim yazabiliyor onların bazı hakları var o zaman özür dilerim ulu yönetim .....
    Buradaki satırlarına istinaden Murat dedim,

İbrahim adı geçmemiş ki Murat demişsin ben de onun üzerine Murat dedim...

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar bu sekıldeki konular sıktıgını dusunuyorum..
    femoli boş ver sunları yaw, onlara acımaktan baska bişi gelmiyor içimden...
    Konu İbrahimKC tarafından (17/07/2008 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: Hakaret Etmeyelim, gerek yok...

15. Bu mesajı için 5 kişi Ah-MeT'ye teşekkür etti:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Gerekli Mesaj verildiğinden ve üzerine daha fazla konuşulmaya gerek olmadığından
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

17. Bu mesajı için 3 kişi İbrahimKC'ye teşekkür etti: