Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Neredesiniz

ertan bayram
    ertanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34vk5144
    Edilen teşekkür: 2

Standart Cevap: Neredesiniz

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdi bey ve daha eski arkadaşlar bilir..Bu forum daha önce 2 ye bölündü..Ve diğer forum ile baya bir üye karmaşası oldu..Bazıları diğer tarafı tercih etti bazılarıda burda kaldı..Burdan bir çok üye silindi..Diğer forum uzun bir süre önce sanırım kaldırılmış...Yani bunları anlatma sebebim,bu forum bence bu alanda tek kaldı..Google da bunu söylüyor..Neden bu forum değersizmiş gibi yönetiliyor..Tayfun hocam evet bende Marka değiştirdim ama burdaki dostluğu ve yardımlaşmayı bildiğim için bende kopamadım..Ufak bir yardımım belki olur düşünce ile hala giriyorum..Ama malesef moderatör veya bölüm yöneticileri ya burada yoklar yada uzun süredir offline lar..Sonuçta yeni yöneticilere maaş bağlamayacaksınız..Bence Burda konulara iştirak etmiş ve uzun süre online olmuş kişileri tespit etmek zor değil..Erdi bey birtek bu forum kaldı..Herşey senin elinde...isimlerini yazdığım arkadaşların dışında sizinde bildiğiniz üyeleri lütfen aktif yönetici konuma getiriniz..Bu forum marka gözetmeksizin hepimizin.Bende bir markanın forumunda yöneticiyim ama bu foruma uğramadan geçmiyorum..Saygılar...
    ÇOK DOĞRU KONUŞMUŞSUNUZ FAKAT BAZI NOKTALARDA SİZLERDEN AYRILIYORUM.... FORUM RESMEN CENAZE EVİ GİBİ EN BASİT ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM YAŞADIĞIM BİR PROBLEM VAR AMA ARTIK FORUMA YAZMA GEREĞİ DUYMUYORUM ZATEN CEVAP VEREN OLMAZ DİYE... 2016 YILINA KADAR BAKIYORUM BELKİ BENZER BİR SORUN YAŞAMIŞ OLAN VARDIR DİYE... KONULAR ÇOK KAFA KARIŞIYOR. ESKİ KAPANMASI GEREKEN KONULAR DURUYOR VS.. EĞER YÖNETİCİLİK SİZDE DE VARSA BENCE FORUMDA SAĞLAM BİR TEMİZLİK YAPILMALI..

SAYGILAR.

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Forumdaki hareketliliğin azalmasında facebook gruplarının da payı var. Bundan on yıl öncesinde araçlarımız henüz çok yeniydi ilgi ve merak konusuydu. Facebook gibi sosyal paylaşım platformlarında gruplar şimdiki kadar revaçta değildi. Bu bakımdan tüm puntoseverleri bulaşabileceği tek ortak nokta forumdu. Şimdi ise araçlarımız piyasada daha çok tanınıyor, karşılaşılabilecek sorunlar veya diğer konularla ilgili forum içerik bakımından oldukça zengin bir muhtevaya ulaşmış durumda. İnsanlar daha önce sorulmuş ve çözümlenmiş konulara bakıp yazma ihtiyacı hissetmiyorlar. Forumu yeniden ilgi odağı haline getirmek için yeni gelişen koşullara uygun biçimde uyarlama yapılmalı.

süleyman Ş
    General edll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR
    Edilen teşekkür: 834

Alıntı feyzullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki hareketliliğin azalmasında facebook gruplarının da payı var. Bundan on yıl öncesinde araçlarımız henüz çok yeniydi ilgi ve merak konusuydu. Facebook gibi sosyal paylaşım platformlarında gruplar şimdiki kadar revaçta değildi. Bu bakımdan tüm puntoseverleri bulaşabileceği tek ortak nokta forumdu. Şimdi ise araçlarımız piyasada daha çok tanınıyor, karşılaşılabilecek sorunlar veya diğer konularla ilgili forum içerik bakımından oldukça zengin bir muhtevaya ulaşmış durumda. İnsanlar daha önce sorulmuş ve çözümlenmiş konulara bakıp yazma ihtiyacı hissetmiyorlar. Forumu yeniden ilgi odağı haline getirmek için yeni gelişen koşullara uygun biçimde uyarlama yapılmalı.
    face grubunda kişiler arabasını göstermek yada kaç para eder derdinde. bundanda doğal olarak nasiplenme yoluna giden satıcılar var. şunu gördüm: vatandaşın birisi soruyor stop kambasının biri yanmıyor nasıl değiştirilir, kurdun biri cevap yazıyor sponsorumuz felancası hemen oraya git, yanlış bişey yaparsan sihorta kutusunu yakarsın valla uç bir örnek gibi oldu ama maalesef bununlada karşılaştım.

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Alıntı edll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    face grubunda kişiler arabasını göstermek yada kaç para eder derdinde. bundanda doğal olarak nasiplenme yoluna giden satıcılar var. şunu gördüm: vatandaşın birisi soruyor stop kambasının biri yanmıyor nasıl değiştirilir, kurdun biri cevap yazıyor sponsorumuz felancası hemen oraya git, yanlış bişey yaparsan sihorta kutusunu yakarsın valla uç bir örnek gibi oldu ama maalesef bununlada karşılaştım.
    Duygusal bağlar tabi forum ortamında bu kadar fazla ön plana çıkmıyor. Facebook kullanmadığım için vahametin boyutu hakkında fikrim yok şükür. Arabayı göstermek de nedir yahu. Arabana yeni bir donanım eklersin ilave bişey yaparsın bunun nasıl uygulandığını fotoğraflarla detaylandırırsın insanlara yardımcı olmak için. Göstersek ne olur hepi topu punto kullanıyoruz uzay mekiğinde değiliz. Çeyiz sandığını teşhir eder gibi arabayı teşhir etmek de nedir. Ha böyle bir anlayış doğrultusunda ilerleyenlerin bahsettiğiniz uç örnekle karşılaşması müstehaktır desem herhalde haksızlık yapmış olmam.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12