7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Forum başlığında Palio ya da yer verelim

özgür dalda
    daldaozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli
    Rengi
    Vişne Kırmızı
    Plaka
    24AU239
    Edilen teşekkür: 2

Standart Forum başlığında Palio ya da yer verelim

Mrblar eski puntocu olarak yazmak istedim artık puntomu sattığımdan dolayı palio sahibiyim bu yüzden dikkatimi çekti fîat grubunun bütün hatcback araclarının forum baslığında ismi var bi palîo nun yok bîzede kucak açın ailemiz genişlesin bizlerde paylaşımda bulunalım istîyoruz

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Standart Ce: Forum başlığında Palio ya da yer verelim

fiat ı genel olarak almak lazım..

Selim Gns
    slmgns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 35

Benim şahsi düşüncem bu konuda anket yapılması bölüm kategori açılır ancak önemli olan popülerliği Palio olarak bir bölüm açıldığında kaç üye vardır bilgi paylaşımı alışverişi yapabilecek bunlar da önemli sitenin %90'ı Punto kullanıcısı veya eski kullananı bilgi ve becerilerini paylaşıyorlar ama Palio ile ilgili kullanmayan kişinin bilgisi kısıtlı olacaktır bilmiyorum belki de ben yanlış düşünüyorum. Mevcutta zaten yer alan Fiat binek araçlar kategorisi var ve altında da çoğu model için bölüm açılmış.
    Palio - Fiat Punto | Grande Punto | Punto Evo | Bravo | Fiat Türkiye Forumu

Dediğiniz sadece Site ana sayfasında görünen FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | BravoTR | LineaTR | bu kısım ise yapılır ama önemli olan yukarıda ki saydıklarımın bence.
    Konu slmgns tarafından (29/04/2015 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

EVO fire 1.4 8V LPG
    ethemyigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 76

1999 model palıo 1.4 el lpg lı ıle 300.000 km yol yapmıslıgım (unı ogrencılıgıde dahıl ) vardı ne aractı hıc sorun cıkarmamıstı ama suspansıyon yumusak yol tutusu ve frenlerı kotudur su an dısarıda gordugum palıoların motor sesınden dahı ne sorunu oldugunu anlar vazıyetteyım ))

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

benim şahsi fikrim palio nun eklenmesine karşıyım sonuçta burası punto ve bravo olarak açılmış daha önce palioteam diye bir site vardı sanırım 1 sene önce kapandı.Palio cular kendileri farklı bir site oluşturabilir bence.

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Önceleri grandepunto tr idi site.Sonraları genişleme çabasına girildi ve site fiattr oldu.
    Bu sırada gerekli gelişmeleri malesef ne üyeler ne yönetim gösteremedi.
    Çok fazla üye kaybedildi, kilit üyeler forumdan uzaklaştı.

Geçen seneye oranla, şu anki aktif üye sayısını ya da "yardım" dışındaki başlıkları hesap ederek bu kanıya siz de varabilirsiniz.

Bir web sitesi varsa ortada, güncel kalmalı ve ileriye götürülmeli.Eski konular hala kilitlenmemiş şekilde duruyor, forum tasarımı terminatör 1'in çıktığı seneyle yaşıt nerdeyse (lafın gelişi). Tamam üye sayısı kalabalık diye rahat ediyoruz ama, ileriye dönük bakarsak, illaki oranda düşme olacak.Bunların önüne geçmemiz lazım.Üyeleri sadece "yardım" başlığı açıp bırakmalarının önüne geçmek lazım.Forumda sürekli eğlenceli bilgi verici paylaşımlar olmalı.

Yeni trend D.I.T. yani do it yourself yani kendin yap akımları.Herkes aracına yaptığı eklemeyi forumda paylaşıyor ve diğer üyeler dilerlerse kolaylıkla yapabiliyor.Ancak bizde böyle konular olsa da, bunların barınacağı ayrı bir başlık yok.

Sponsor alımı yok.Dolayısıyla foruma özel indirimler sadece Kemal Oto'da var.Mehmet abi'ye selam olsun, kendisi çok destekliyor forumu.Medos Otomotiv ve Kavaklıdere Fiat Yetkili servisi sponsor ama mehmet abi kadar aktif değiller hiç.Halbuki farklı alternatifler getirilse, farklı firmalar sponsor olsa ve üyelere çeşitli indirimler, kampanyalar düzenlense çok daha iyi olmaz mıydı? Böylece forum giderleri de hafifler, üyeler de kampanyalardan faydalanırdı.

Özetle; yönetimde birkaç arkadaş dışında aktif insan yok.Forum şu an iyi bi aktiflikte olabilir ancak bundan 1 yıl sonra "son konular" altında sadece YARDIM!!!!! başlıkları göreceğiz ve yeni üyeler bundan kaçacak.Araba forumları araç piyasasını bile etkileyen bi faktördür, bin tane arkadaşım var sırf toplantılarını da göz önünde bulundurup Seat alan.İstanbuldan ankaraya gelen de var.Hatta benim gibi, puntosu olmayıp ta fiat marka araca binmeyip te foruma giren çıkan insanlar da var.

Kimse üstüne alınmasın.Palio'nun eklenmesinden evvel yapılması gereken sayfa sayfa iş var zaten.Bunları geçen sene de söyledim."Site tasarımında çalışıyoruz" dendi.Ancak hiçbir değişikliğe gidilmedi.Banner'ın yerlerinin değiştirilmesiyle site tasarımı olmaz, iki font değişince site güncellenmiş sayılmaz.Bu önemli bir husustur.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceleri grandepunto tr idi site.Sonraları genişleme çabasına girildi ve site fiattr oldu.
    Bu sırada gerekli gelişmeleri malesef ne üyeler ne yönetim gösteremedi.
    Çok fazla üye kaybedildi, kilit üyeler forumdan uzaklaştı.

Geçen seneye oranla, şu anki aktif üye sayısını ya da "yardım" dışındaki başlıkları hesap ederek bu kanıya siz de varabilirsiniz.

Bir web sitesi varsa ortada, güncel kalmalı ve ileriye götürülmeli.Eski konular hala kilitlenmemiş şekilde duruyor, forum tasarımı terminatör 1'in çıktığı seneyle yaşıt nerdeyse (lafın gelişi). Tamam üye sayısı kalabalık diye rahat ediyoruz ama, ileriye dönük bakarsak, illaki oranda düşme olacak.Bunların önüne geçmemiz lazım.Üyeleri sadece "yardım" başlığı açıp bırakmalarının önüne geçmek lazım.Forumda sürekli eğlenceli bilgi verici paylaşımlar olmalı.

Yeni trend D.I.T. yani do it yourself yani kendin yap akımları.Herkes aracına yaptığı eklemeyi forumda paylaşıyor ve diğer üyeler dilerlerse kolaylıkla yapabiliyor.Ancak bizde böyle konular olsa da, bunların barınacağı ayrı bir başlık yok.

Sponsor alımı yok.Dolayısıyla foruma özel indirimler sadece Kemal Oto'da var.Mehmet abi'ye selam olsun, kendisi çok destekliyor forumu.Medos Otomotiv ve Kavaklıdere Fiat Yetkili servisi sponsor ama mehmet abi kadar aktif değiller hiç.Halbuki farklı alternatifler getirilse, farklı firmalar sponsor olsa ve üyelere çeşitli indirimler, kampanyalar düzenlense çok daha iyi olmaz mıydı? Böylece forum giderleri de hafifler, üyeler de kampanyalardan faydalanırdı.

Özetle; yönetimde birkaç arkadaş dışında aktif insan yok.Forum şu an iyi bi aktiflikte olabilir ancak bundan 1 yıl sonra "son konular" altında sadece YARDIM!!!!! başlıkları göreceğiz ve yeni üyeler bundan kaçacak.Araba forumları araç piyasasını bile etkileyen bi faktördür, bin tane arkadaşım var sırf toplantılarını da göz önünde bulundurup Seat alan.İstanbuldan ankaraya gelen de var.Hatta benim gibi, puntosu olmayıp ta fiat marka araca binmeyip te foruma giren çıkan insanlar da var.

Kimse üstüne alınmasın.Palio'nun eklenmesinden evvel yapılması gereken sayfa sayfa iş var zaten.Bunları geçen sene de söyledim."Site tasarımında çalışıyoruz" dendi.Ancak hiçbir değişikliğe gidilmedi.Banner'ın yerlerinin değiştirilmesiyle site tasarımı olmaz, iki font değişince site güncellenmiş sayılmaz.Bu önemli bir husustur.
    +1
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.