10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Canbi isimli arkadaş hakkında şikayetimdir

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Standart Canbi isimli arkadaş hakkında şikayetimdir

Merhaba sayın arkadaşlarım ve forum yöneticileri

forumumuzun bir araç satış platformu olmadığını ve ticari emellerle konuların açılmaması gerektiğini bir çok ortamda kural olarak yazdınız. bizler de bu konuda dikkat ettik.

Bu sebeple;

canbi nickli üyenin paylaşımlarının silinmesini,ekstra olarak forumda belli bir mesaj sayısına ulaşmamış kişilerin ilan vermemesi konusunda düzenleme yapılmasını tavsiye ediyorum.

Özellikle bu arkadaşın 16 mesajının 15'i aracının satışına yönelik. Ve alakalı alakasız her konuya aracının sahibinden numarasını vs. yazmakta. Bu da forumun bizi ilgilendiren yeni bilgiler,yeni sohbetler,yeni tartışma alanları konusunda yapabileceklerimizi kısıtlıyor.

Ekleme,şu anda da işin suyunu çıkarmakta,diğer marka araç arayanların ya da farklı araç arayanların konularına da ilan numaraları eklemektedir. anasayfanın tamamında bu nick'i görmek pek mutlu etmiyor açıkçası beni.

Gereğini rica ediyorum sevgilerimle
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

2. Bu mesajı için 3 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim hiç meraklanma gerekli işlemlerin yapılacağına eminim gönlün ferah olsun.Tabiki bizlerde hoşnut değiliz bu tarz mesajlardan sana sonuna kadar katılıyorum.Bu platforumun müdaimlerinden olarak bizlerde izin vermeden tepkimizi göstereceğiz bu insanlara.Dün dediğin gibi bir girdim forum'a eyvah dedim bu ne ya her ilanda aynı nick ve aynı yazılar.Kes-kopyala yapıştır gibi.Ulan ne yazmışlar diye merak ediyoruz her konunun altında aynı yazı.Ne hikmetse o yazıların altında millet cevap bile vermemiş.Neyse en kısa zamanda çözüleceğine eminim.

H.KURU Saygılarımla

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Bence bu kadar büyütülmemeli o zaman mesaj sınırı kaldırılsın. Sonuç itibari bu forumda ilan Bölümü'de var

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Şikayet haklı ama izlenen yol yanlış..Direk yönetimdeki bir arkadaşa ulaşmak yeterliydi..

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CMasteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu kadar büyütülmemeli o zaman mesaj sınırı kaldırılsın. Sonuç itibari bu forumda ilan Bölümü'de var
    Eren'im ama gerçekten sahibinden com gibi kullanmakta olmuyor burayı. Kendiside yazmış ilan açabilmek için mesaj sayısını dolduruyorum diye.
    Bilirsin bizler neler paylaşıyoruz bu sitede iyi kötü herşeyimiz aleni yazıyor. Ama dün gerçekten bıkkınlık geldi her satılık alınık konusunda aynı mesajı görmekten.Cem kardeşim de haklı bence.

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayet haklı ama izlenen yol yanlış..Direk yönetimdeki bir arkadaşa ulaşmak yeterliydi..
    Cemil abim haklısın ama demekki çığrından çıkmış Cem de. Neyse mesajlar silinmiş zaten.

H.KURU Saygılarımla

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mesut çelik
    mesutt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

Bende sandım ciddi bir yaramazlık yaptı arkadaş

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Sakin ol ve o klavyeyi yere birak evlat

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Cenk,

Yönetim olarak gereği yapıldı zaten arkadaşa. Keşke konu açarak değil de yönetime mesaj atarak rahatsızlığını iletseydin bizlere.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Alıntı Murder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren'im ama gerçekten sahibinden com gibi kullanmakta olmuyor burayı. Kendiside yazmış ilan açabilmek için mesaj sayısını dolduruyorum diye.
    Bilirsin bizler neler paylaşıyoruz bu sitede iyi kötü herşeyimiz aleni yazıyor. Ama dün gerçekten bıkkınlık geldi her satılık alınık konusunda aynı mesajı görmekten.Cem kardeşim de haklı bence.

H.KURU Saygılarımla
    Harun abi iyi güzel söylüyorsunuz. Şimdi ilan bölümü varsa eğer bence bu benim şahsi düşüncem ben arabamı koyar burada satmaya çalışırım
    Mesaj sayısı işine gelirsek eğer direk üye olur olmaz ilan açabilseydi böyle olmazdı. Zaten yazdığı cevaplar hep ilanlar bölümünde hani saçma sapan birşeyde yazmamış insanlara öneride bulunmuş

Tamam sürekli görmek bıkkınlık getirebilir ama her kendini tanıtanında altına hoşgeldiniz diye yine aynı şekilde sıralayabilirdi.

Bu şahsı tanımıyorum akrabam falanda değil ama yaptığıda yasak birşey değil bana göre. Bu forumda bu tarz işler yapan çok kişi gördüm daha önce

Cem kardeşimiz rahatsız olmuş ama bence çok abartılacak bir durum değil.

Telefondan yazmak ne biçim iş yahu kesin biryerlerde kopukluk vardır.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Herkese selamlar, konu yönetimce anlaşılıp gerekli işlemler yapılmıştır. Forumla ilgili sıkıntıları istediğiniz zaman iletebilirsiniz. Teşekkürler.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

15. Bu mesajı için 2 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti: