Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Umutluyum!!!

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Dikkat Umutluyum!!!

https://forum.grandepuntotr.com/gene...r-puntocu.html

Linkteki konuyu benim açmama rağmen başka bi üye arkadaşın paylaşımıy mış gibi değişiklik yapılmış. Tesadüfen gördüm. Üzüldüm. Umarım forum yönetimi makul bi cevap verecektir.

Bu tür yada benzeri değişimler. İlgim olmamasına rağmen Saçma yasaklamalar vs. ara sıra yaşıyorum. Allahtan hayırlısı.

( Bu konuyu açmak zorunda kaldım. Kusura Bakmayın)
    Bu tür problemlerden dolayı üye kayıpları çok olmuştur bu sitenin. Bence düşüncenin rengi ne olursa olsun. Yasaklamalar olmamalı. Ban vs.

Ancak bu olayda şoke oldum açıkçası benim açtığım konu yaa kafayı yemedim heralde.
    Konu biancoangelo tarafından (26/02/2014 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

'tan göremedim ama konu birleşmiş olabilirmi???

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Nesine üzülüyorsun ? Diğer arkadaş konuyu senden saat olarak erken açmış. Ben olsam senin konunu direk kilitlerdim. Ama moderatörler iyilik yapmış konuları birleştirmiş Sorun yok yani.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nesine üzülüyorsun ? Diğer arkadaş konuyu senden saat olarak erken açmış. Ben olsam senin konunu direk kilitlerdim. Ama moderatörler iyilik yapmış konuları birleştirmiş Sorun yok yani.
    Yani tahminimde haklı çıktım gibi.Konular 2 olunca birleşmesi iyi tabi bunun için can sıkmaya gerek yok bence.

Mustafa Öztürk
    milanbg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698
    Edilen teşekkür: 75

Evet konu birleştirilmiş bunda bi sıkıntı olucağını sanmıorum ya böyle şeyler yüzünden üzüldüğünüz takıldığınıza değermi aksine sevinmeniz lazım birleştirilmiş bari ayrı ayrı iki konu olmadı iyi oldu diye
    KIRCAALİLİ

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

allah başka dert vermesin

Ziyaretçi78

Alıntı milanbg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet konu birleştirilmiş bunda bi sıkıntı olucağını sanmıorum ya böyle şeyler yüzünden üzüldüğünüz takıldığınıza değermi aksine sevinmeniz lazım birleştirilmiş bari ayrı ayrı iki konu olmadı iyi oldu diye
    Haklısın reis hem konu fazlalığı ortadan kalkmış olmuş hemde kalpler kırılmamış. konu kitlenseydi veya silinseydi vay benim konu niye silindi denilecekti belki.Adil bir karar bence.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Konuyu ilk ben açtım çok ama çok eminim. Sıkıntı burada... Bence yanlış bişey yapılan. Konunun birleştirilmesi güzel ancak benim açtığım konunun ikinci plan şahısı olmak sıkıcı.

Üzgünüm.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle basit değil....

whats up
    faster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 22

Büyük bir ihtimal birleşmiş konu..

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Umutluyum!!!
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Haber Bilgilendirme

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://forum.grandepuntotr.com/gene...r-puntocu.html

Linkteki konuyu benim açmama rağmen başka bi üye arkadaşın paylaşımıy mış gibi değişiklik yapılmış. Tesadüfen gördüm. Üzüldüm. Umarım forum yönetimi makul bi cevap verecektir.

Bu tür yada benzeri değişimler. İlgim olmamasına rağmen Saçma yasaklamalar vs. ara sıra yaşıyorum. Allahtan hayırlısı.

( Bu konuyu açmak zorunda kaldım. Kusura Bakmayın)
    Bu tür problemlerden dolayı üye kayıpları çok olmuştur bu sitenin. Bence düşüncenin rengi ne olursa olsun. Yasaklamalar olmamalı. Ban vs.

Ancak bu olayda şoke oldum açıkçası benim açtığım konu yaa kafayı yemedim heralde.
    Merhaba Kubilay, aynı konudan iki tane olduğu için konuları ben birleştirdim.

Diğer konu senden daha önce açıldığı için dolayısıyla senin mesajların tarih sıralamasına göre o konuya dahil olmuş oldu.

Mehmet Karakoyun isimli 1923qw nickli üyemiz 19/02/2014, Saat 15:49'da açmış.
    Siz ise; 19/02/2014, Saat 18:26'da yani yaklaşık 3 saat sonra aynı konuyu açmışsınız.

Konunuz / mesajlarınız silinmedi ya da kilitlenmedi, burada duruyor: https://forum.grandepuntotr.com/gene...tml#post893946

Forum içerisinde aynı konular birleştirilmektedir.

Neyden umutlu olduğunuzu anlayamadım ancak konuların ayrılmasını istiyorsanız, ayırabilirim. Bu kadar polemik konusu yapıp konu açmanıza, 2-3 yere mesajlar yazıp yönetimden cevap bekliyorum demenize şaşırdım doğrusu. Bu konuyu da uygun görürseniz, Genel bölümünden İstek / Öneri / Şikayet bölümümüze taşıyacağım. İyi forumlar diliyorum

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

14. Bu mesajı için 5 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

İnternet ortamını kullanıyorsanız forum kurallarını bilirsiniz.Her kural yazılı olmak zorunda değildir.bazı incelikleri vardır.En basiti flood dediğimiz arka arkaya yazı yazmak etik değildir, konu sahte olarak güncel kalır...Forum akıcı olmaz çok flood olursa...

Aynı şey konular için de geçerlidir.Aynı konular ya kilitlenir, ya da birleştirilir ki forumda başka konular da göz önüne çıksın.

Kaldi ki size neden sansür uygulansın? Ne gerek var?

C2105 cihazımdan gönderildi

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Konuyu ilk ben açtım çok ama çok eminim. Sıkıntı burada... Bence yanlış bişey yapılan. Konunun birleştirilmesi güzel ancak benim açtığım konunun ikinci plan şahısı olmak sıkıcı.

Üzgünüm.
    Mehmet Karakoyun isimli 1923qw nickli üyemiz 19/02/2014, Saat 15:49'da açmış.
    Siz ise; 19/02/2014, Saat 18:26'da yani yaklaşık 3 saat sonra aynı konuyu açmışsınız.
    çok emin olmak yetmiyor. saatide geri alman lazım.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Açtığı konunun başka birinin konusuyla birleştirilmesi olarak yorumluyorsunuz ancak. Çokkk eminim ben bu konuyu haber internete düşer düşmez ve yine çok eminim o arkadaşdan önce açtım. Ancak benim sonra açtığımı iddia ediyorsunuz. Forum üzerinde hertürlü değişiklik yapma yetkiniz olduğundan söylemlerinize %100 katılmıyorum.

Her neyse açtığım konuların birleştirilmesi, ayrılması yada buna benzer işlemlerin yapılmasından hiç hoşnut değilim. Farz edelim kurallara yanlış bi konu açtıysam, konu mu gerekçeli olarak siliniz. Ama gerekçeli olarak bi çok normal konu açmama rağmen habersiz olarak silinen konum oldu 3 yada 5 adet... Ve ortada bir delil de kalmıyor doğal olarak durum böyle olunca eliniz kolunuz bağlanıyor. İnsanlar karşısında haksız pozisyona düşüyorsunuz. Erdi beyden böyle bir hareket görmedim. Yukarıda Allah var. Ancak scoth nickli moderatör arkadaşımız 1 yada 2 kez konularımı gerekçesiz olarak sildi. Ne bir uyarı aldım ne bir pm nede ceza. Şimdide habersiz olarak konum birleştiriliyor. Evet rahatsız oluyorum konularımla oynanmasına.

Şimdi gelelim yorum yapan arkadaşlara benim bu forumda yöneticilere sitemim değil. Üye arkadaşlarımız belli ki benim yaşadıklarımı yaşamamış olabilirler. Ancak ateş olmayan yerden duman da çıkmaz.

Şu konuda normal sitemsiz bir mesaj istiyorum. Bu forum sitesi belli başlı kişilerin messenger platformumu yoksa özgür akılcı ve bilgilendirici bir forum sitesi mi?

Bi çok insan benimde dahil olduğum bu forum sitesine buna benzer sebeplerden küskün. Kimi insanlar farklı düşünüyor diye ban yedi. Bu insanların kabullenmek zorundayız.

Rica ediyorum yönetim üyelerin mesajlarıyla fazla oynamasın. Bu davranış insanları forumdan uzaklaştırıyor.

Şimdi yazdığım bu mesaja acımasızca cevaplar yazan arkadaşlar olacaktır. Tahmin etmek güç değil ve işte tam da burada hatamız zaten. Lütfen bu hataya düşmeyelim.

Lütfen rica ediyorum benim açtığım konularla oynamayın rica ediyorum. (Anlayışla karşılayacağınızı düşünerek yazıyorum)

Yukarıdaki bi kaç kışkırtıcı mesajıda tiiii ye bile almıyorum.
    Konu biancoangelo tarafından (27/02/2014 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.

Ziyaretçi78

Açtığı konunun başka birinin konusuyla birleştirilmesi olarak yorumluyorsunuz ancak. Çokkk eminim ben bu konuyu haber internete düşer düşmez ve yine çok eminim o arkadaşdan önce açtım. Ancak benim sonra açtığımı iddia ediyorsunuz. Forum üzerinde hertürlü değişiklik yapma yetkiniz olduğundan söylemlerinize %100 katılmıyorum.

.................................................. ....

Şimdi gelelim yorum yapan arkadaşlara benim bu forumda yöneticilere sitemim değil. Üye arkadaşlarımız belli ki benim yaşadıklarımı yaşamamış olabilirler. Ancak ateş olmayan yerden duman da çıkmaz.
    .................................................. .....

Şu konuda normal sitemsiz bir mesaj istiyorum. Bu forum sitesi belli başlı kişilerin messenger platformumu yoksa özgür akılcı ve bilgilendirici bir forum sitesi mi?
    .................................................. ..

Bi çok insan benimde dahil olduğum bu forum sitesine buna benzer sebeplerden küskün. Kimi insanlar farklı düşünüyor diye ban yedi. Bu insanların kabullenmek zorundayız.

Rica ediyorum yönetim üyelerin mesajlarıyla fazla oynamasın. Bu davranış insanları forumdan uzaklaştırıyor.

Şimdi yazdığım bu mesaja acımasızca cevaplar yazan arkadaşlar olacaktır. Tahmin etmek güç değil ve işte tam da burada hatamız zaten. Lütfen bu hataya düşmeyelim.

Lütfen rica ediyorum benim açtığım konularla oynamayın rica ediyorum. (Anlayışla karşılayacağınızı düşünerek yazıyorum)
    .................................................. ......

Yukarıdaki bi kaç kışkırtıcı mesajıda tiiii ye bile almıyorum.
    Beni nolur yanlış anlamayın amacım ortam germek size yüklenmek değil.Sadece sizi rahatlatmak açısından yazmak istedim.Haa şunuda belirteyim sizin alıntınızı noktalar ile belirttim ki hangi konular ile ilgili yazacağımı belirtmek istedim.Bana kızmayın Yaşınızı göremedim telefondan girince ama daha samimi konuşmak için siz diye değil daha içten yazacağım tepki göstermesseniz sevinirim.

1-Şimdi ilk konu ile başlayayım.
    Ben kendi adıma söylüyorum sende emin ol yazılan konu saati değişmemiştir diye düşünüyorum çünki neye istinaden değişecek ve niye değişsin?
    Bir yandanda konu birleşmesi iyi olmuş zaten yoksa bu seferde belki iki aynı konu olsaydı birleşmemiş şekilde bu seferde diğer konuda fazla yorum olacaktı belki buda seni üzebilirdi ha belki tam terside olabilirdi.

2-Senin yaşadığın olayların bir kısmı bende yeni üye olduğumda bende yaşadım banada bir kaç kere uyarı yani pm atıldı ve bende yazım kurallarına uyarak düzeltmeler yaptım.Yani pekte kafaya takılacak bir durum yok sıkma değerli canını rica ediyorum.

3-Platform olayına gelirsek.Burda en çok kaynatan birisi olarak evet ben burda hem kaynatıyorum yani mesenger olarakta bilgi paylaşımı olarakta her konuda elimden gelen bildiğim ne varsa hem paylaşıyorum hemde sevdiğim insanlar ile birbirimize lafta atıyoruz ki en çok zaman harcadığımız yer burası ve hep rutin olmaması gerekir diye düşünüyorum yani bazen insanların içini dökebileceği bir yer bazen de dostlukların daha sık yaşandığı bir ortam diye düşünüyorum yanlışmıyım?
    Ben kendi adıma diyorum burda bir çok arkadaşımız ve kardeş diyebileceğimiz kişiler ile bu platforum sayesinde ailecek tanıştık ve hala görüşüyoruz. Sence kötümü bu durum.?

4-Şimdi bir çok insanın bu siteye küskünlüğü kendi kendine yarattıkları hüsnü kuruntudur.Yani bazı şeylerin esen rüzgarlarına kapılmasıdır.Ha şuda bir gerçek şu anda rüzgar istedikleri gibi esmediğini gören kişiler burda esip gürleyenler zamanında tabi şimdi geri gelmeye çalışsada gelemiyorlar çünki hep dolduruş sonucu yaptıkları hatalardan dolayı.Tabi bu hepsi için geçerli değil.Buda bir gerçek bende olsam bende geri kabul etmezdim diye düşünüyorum.

5-Kubilay başkan beni yanlış anlamanı istemiyorum amacım gerçekten ortam germek değil emin ol.Sadece seni birazdaha bildiğim konular ile ilgili gönlünü rahatlatmak.
    İstersen sana telefonumu yazarım hatta konuşmak istersen burdayım.
    Kafanda soru işaretleri varsa pm olarak atarım numaramı.

Yazdıklarımı yanlış anlamayacağını umuyorum ve teşekkür ediyorum.

19. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi78'ye teşekkür etti:

Burak ERDOĞAN
    06burti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 82

Allah uçak kazası vermesin Canınızı sıkmayın

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rüstem-Muhammed Karakoyun
    1923qw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    06ET7117
    Edilen teşekkür: 120

Böyle durumların sıkıntı olmaması gerekir forum ortamında gerekli açıklamayı Yönetici Erdi Bey yapmış duruma açıklık getirilmiş ancak ismim yanlış yazılmış neyse önemli değil takılmıyorum böyle basit olaylara
    Geçici Dövme-https://tatfast.com

23. Bu mesajı için 2 kişi 1923qw'ye teşekkür etti:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı Murder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni nolur yanlış anlamayın amacım ortam germek size yüklenmek değil.Sadece sizi rahatlatmak açısından yazmak istedim.Haa şunuda belirteyim sizin alıntınızı noktalar ile belirttim ki hangi konular ile ilgili yazacağımı belirtmek istedim.Bana kızmayın Yaşınızı göremedim telefondan girince ama daha samimi konuşmak için siz diye değil daha içten yazacağım tepki göstermesseniz sevinirim.

1-Şimdi ilk konu ile başlayayım.
    Ben kendi adıma söylüyorum sende emin ol yazılan konu saati değişmemiştir diye düşünüyorum çünki neye istinaden değişecek ve niye değişsin?
    Bir yandanda konu birleşmesi iyi olmuş zaten yoksa bu seferde belki iki aynı konu olsaydı birleşmemiş şekilde bu seferde diğer konuda fazla yorum olacaktı belki buda seni üzebilirdi ha belki tam terside olabilirdi.

2-Senin yaşadığın olayların bir kısmı bende yeni üye olduğumda bende yaşadım banada bir kaç kere uyarı yani pm atıldı ve bende yazım kurallarına uyarak düzeltmeler yaptım.Yani pekte kafaya takılacak bir durum yok sıkma değerli canını rica ediyorum.

3-Platform olayına gelirsek.Burda en çok kaynatan birisi olarak evet ben burda hem kaynatıyorum yani mesenger olarakta bilgi paylaşımı olarakta her konuda elimden gelen bildiğim ne varsa hem paylaşıyorum hemde sevdiğim insanlar ile birbirimize lafta atıyoruz ki en çok zaman harcadığımız yer burası ve hep rutin olmaması gerekir diye düşünüyorum yani bazen insanların içini dökebileceği bir yer bazen de dostlukların daha sık yaşandığı bir ortam diye düşünüyorum yanlışmıyım?
    Ben kendi adıma diyorum burda bir çok arkadaşımız ve kardeş diyebileceğimiz kişiler ile bu platforum sayesinde ailecek tanıştık ve hala görüşüyoruz. Sence kötümü bu durum.?

4-Şimdi bir çok insanın bu siteye küskünlüğü kendi kendine yarattıkları hüsnü kuruntudur.Yani bazı şeylerin esen rüzgarlarına kapılmasıdır.Ha şuda bir gerçek şu anda rüzgar istedikleri gibi esmediğini gören kişiler burda esip gürleyenler zamanında tabi şimdi geri gelmeye çalışsada gelemiyorlar çünki hep dolduruş sonucu yaptıkları hatalardan dolayı.Tabi bu hepsi için geçerli değil.Buda bir gerçek bende olsam bende geri kabul etmezdim diye düşünüyorum.

5-Kubilay başkan beni yanlış anlamanı istemiyorum amacım gerçekten ortam germek değil emin ol.Sadece seni birazdaha bildiğim konular ile ilgili gönlünü rahatlatmak.
    İstersen sana telefonumu yazarım hatta konuşmak istersen burdayım.
    Kafanda soru işaretleri varsa pm olarak atarım numaramı.

Yazdıklarımı yanlış anlamayacağını umuyorum ve teşekkür ediyorum.

Eyw. Teşekkürler. Çok sağolun iyi temennileriniz için ama bilmediğiniz konular var.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı 06burti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah uçak kazası vermesin Canınızı sıkmayın
    oturduğun yeri zor kurtardın uçak kazasından heralde.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı 1923qw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle durumların sıkıntı olmaması gerekir forum ortamında gerekli açıklamayı Yönetici Erdi Bey yapmış duruma açıklık getirilmiş ancak ismim yanlış yazılmış neyse önemli değil takılmıyorum böyle basit olaylara
    Hiç araya girmene gerek yok sıkıntı siz değilsiniz. Siz takılın..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri