11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: İlan bölümü hakkında

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart İlan bölümü hakkında

Öncelikle herkese selamlar...
    Şimdi Benim dikkatimi çeken ve hoşuma gitmeyen durum 'İlanlar' bölümünde olan ilan ve ilan verenlerin durumu öncelikle şunu belirtmek istiyorum 'İlanlar' bölümümüzün en üstünde yapışkan konu olarak bir kural konusu bulunmakta bu konuda bütün kurallar açıkca ortada ancak bir çok ilan görüyorum ki sadece üye oluyor bir ilan konusu açıyor daha sonra tanışma bölümünde tanışmaya katılmasını rica ediyoruz gidiyor ordada bir konu açıyor toplamda 1 konusu 1 mesajı oluyor artı olarak birde ilan bölümünde konu açıyor bir mesaj atıyor ilerleyen günlerde tekrar foruma girip 'güncel' 'günceldir' gibi bir takım şeyler yazıp ilanını yukarılara taşıyor yani uzun lafın kısası aklınıza gelebilen her konuda kuralları çiğniyor bir çok kişi ve tek bir konu açıp ürününü oraya koyduktan sonra birdahada asla sitemizle forum sayfalarımızla işi olmuyor siz değerli yönetimimizden ricam bu tarz sadece ticaret amaçlı sitemize üye olup sonradan kaybolan kişilere izin verilmemesi yönündedir eğer diyecek olursanızki bundan sanane kurallar çerçevesinde kuralların çiğnendiği alenen ortadadır kimseyi yada herhangi bir üyeyi hedef alarak bu konuyu açmadım lütfen kimse yanlış anlamasın saygılar sevgiler...
    Anıl Şahin

2. Bu mesajı için 9 kişi atmaca615'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

anıl zaten yönetim olarak elimizden geldiği kadar dikkat ediyoruz
    bu gibi durumlardan bizde rahatsızız
    ama siz üyelerimizde böyle bir şeyi fark ettiğinizde bizi uyarmanız yeterli olacaktır
    zaten ilanlar bölümüne açılan konular belli bir moderasyondan geçtikten sonra onaylanıyor biz birazda sizin yani üyelerimizin menfaatine olan ilanlarda tolaranslı davranıyoruz
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

4. Bu mesajı için 7 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

evet moderatörlerimiz heran herşeyi göremeyebilirler onlara yardımcı olmak amacıyla üyeyi mod yada yöneticiye bildirmeniz olacaktır..

6. Bu mesajı için 3 kişi femoli'ye teşekkür etti:

atmaca615

Pekiala şöyle sorayım örneğin bir üye bu konuyu yada bu konuda herhangi bir mesajı şikayet etmek istedi sayfada hangi butonu kullanarak şikayet edecek? yada hangi yolu izleyerek şikayette bulunabilecek? ben işin açıkcası şuanda bu sayfada herhangi bir şekilde şikayet et butonu göremiyorum ve ben nasıl şikayet edebileceğimi bilmiyorum... eminimki benim gibi şikayet etmeyi bilmeyen arkadaşlarımızında olduğuna inanıyorum

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Aslında bir şikayet butonumuz vardı ama sonraları kayboldu Şikayet konusunu adres kısmından kopyalayıp mod yada yöneticilerimize özel msj ile gönderebilirsiniz onlar msh okuyunca gerekli çalışmayı yapacaklardır..

9. Bu mesajı için 3 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

en basitinden hatalı yada kusurlu gördüğünüz herhangi bir durumu pm atarak yani
    özel mesajla bildirebilirsiniz

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

11. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

ßurası Forum Sitesi Sonucta Herkese Acık Site.Sadece İlan Koymak İçin Üye Olanlara Bişey Diyemeyiz Bence.Adam İlanı Koymak için Üye olmuş zaten.Forumda Takılacak Birisi değil Belkide Sevmiyor Olabilir.Sonucta Bu forumu İnternetten bulmus Kayıt Olmuş Kullanmış Orası Önemli.ßelki Aracı, Şansa Bu siteye ÜYe olmayan Birisi Görecek Oda Siteye Katılacak Her Bir kişinin Bu siteye bi Tıklaması Cok Önemli Sonucta reklamlar Var Sitede.Ama Bu Sitenin Kuralları var Ve Yapılan bu Tür Şeyler Yasak Derseniz Haklısınızdır.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Bence, ilan içeriğinde ya da üslubunda herhangi bir probem olmayan mesajlar onaylanabilir başka bir kıstasa gerek kalmadan, her zaman söylediğim gibi...

15. Bu mesajı için 2 kişi ABNEW'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ßurası Forum Sitesi Sonucta Herkese Acık Site.Sadece İlan Koymak İçin Üye Olanlara Bişey Diyemeyiz Bence.Adam İlanı Koymak için Üye olmuş zaten.Forumda Takılacak Birisi değil Belkide Sevmiyor Olabilir.Sonucta Bu forumu İnternetten bulmus Kayıt Olmuş Kullanmış Orası Önemli.ßelki Aracı, Şansa Bu siteye ÜYe olmayan Birisi Görecek Oda Siteye Katılacak Her Bir kişinin Bu siteye bi Tıklaması Cok Önemli Sonucta reklamlar Var Sitede.Ama Bu Sitenin Kuralları var Ve Yapılan bu Tür Şeyler Yasak Derseniz Haklısınızdır.

her ilanı onaylarsak ve bunu belli kriterlere göre yapmazsak
    forum amacından uzaklaşır ve ikinci el.com a yada sahibindene döner
    bununda göz ardı edilmemesi gerekli

17. Bu mesajı için 3 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

atmaca615

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her ilanı onaylarsak ve bunu belli kriterlere göre yapmazsak
    forum amacından uzaklaşır ve ikinci el.com a yada sahibindene döner
    bununda göz ardı edilmemesi gerekli
    +1 kesinlikle aynı fikirdeyim abi insanların burayı bir sahibinden.com gibi görmemesi gerektiğini belirtmek istedim bende

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

tesekkurler oneriniz icin, ilan ve kampanyalar bolumu ile ilgili kurallari elimizden geldigince uygulamaya calisiyoruz, bundan sonra daha da dikkat etmeye elimizden geldigince calisacagiz. buraya uye olan kisilerin ticari amacla uye olup olmadiklarini bastan kestirmek zor, ancak cogu kisi 2-3 mesajdan sonra rengini belli ediyor, bizler de yonetici arkadaslarla beraber gerekli onlemleri aliyoruz, daha once de cogu kere soyledim yine dile getiriyorum, grandepuntotr seviyeli, sosyal kendini kanitlamis bir paylasim ortamidir, kimsenin ticari kazancina ortak bir forum degildir. keyifli forumlar dilerim.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

20. Bu mesajı için 2 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti: