Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Öneri olarak ilgilenirmisiniz

uğur Aygün
    By_Static - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 226

Standart Öneri olarak ilgilenirmisiniz

merhaba değerli site yöneticilerim ve adminlerim GrandePuntoTR | BravoTR Başlığı altındaki sitemizde zaman zaman paylasımlarda bulunuyoruz ki ziyaretcilerimizde oldukca fazla allah arttırsın yanlız yaptıgımız paylasımlarımız biraz sömrülüyor bu yüzden kayıtsız üyeler site içinde üye olmadan linklere erişim sağlanmasa daha cok üyelik derecemiz artmıs olur bunu bi fikir edinirseniz linkler için üyelik sartı konulabilir teşekkürler....

Konu By_Static tarafından (04/03/2010 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesajı için 12 kişi By_Static'ye teşekkür etti:

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Gayet mantıklı bir öneri!

değerlendirilmesi lazım bence de!

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

+1000

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Katılmıyorum. Çünkü buradaki her türlü bilgi topluma açık olmalıdır diyorum. İstedikleri kadar bilgi alabilirler. Tersi olursa adam üye olur ama istemeden giriş yapmış olur. Herşey gönül rızası ile olmalı bu kadar insan hep isteyerek üye oldu. Aramızdaki konuşmalar tartışmalar verilen bilgiler tamamen topluma açık olmalı. Bu benim fikrim.

6. Bu mesajı için 2 kişi serdar2362'ye teşekkür etti:

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

+1000

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı serdar2362 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum. Çünkü buradaki her türlü bilgi topluma açık olmalıdır diyorum. İstedikleri kadar bilgi alabilirler. Tersi olursa adam üye olur ama istemeden giriş yapmış olur. Herşey gönül rızası ile olmalı bu kadar insan hep isteyerek üye oldu. Aramızdaki konuşmalar tartışmalar verilen bilgiler tamamen topluma açık olmalı. Bu benim fikrim.
    abi şimdi sen burada üye çekme kısmına takıldın ama,

esas nokta orası değil ki..esas nokta, birinin yaptığı bir paylaşımı herkesin değil de sadece üyelerin görmesini istemesi!

..ki bu da paylaşımı yapanın en doğal hakkıdır diye düşünüyorum!

9. Bu mesajı için 2 kişi unik06'ye teşekkür etti:

uğur Aygün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

ben sadece linlker açısından fikir edindim ki eğerki siteye 1kez girip daha yolu geçmeyen bi kişi oluyosada bazı önlemler alınmalı burda okadar üyeyiz dostuz tanışanı tanışmayanı emeklere kısada olsa bazı sınırlar koyulmalı...

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Bakış açım farklıydı pardon yani.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

aslında bunu düşünebiliriz
    bundan 4-5 hafta önce teknik bölümde benim yazdığım yazıyı adam aynen
    kopyalayıp başka bir siteye koymuş
    benide bi arkadaşım arayıp abi senin yazı nette dolaşıyor dedi
    linkleri kopyalamaya sınır getirebiliriz
    yönetim olarak bunu aramızda değerlendirip konuşuruz
    serdar abinin de dediği mantıklı aslında bazısıda sırf aradığı şeyi görmek için üye olup bir daha uğramayacak buda istenilmeyen bir durum
    bakalım erdi ve jasmıne bu konu hakkında ne düşünürler

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

14. Bu mesajı için 5 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

mustafa can
    kronik gp cann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    41DP782
    Edilen teşekkür: 657

benim fikrim de farklı olacak,serdar abi gibi,çıkış noktam da "kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma" mantığıdır,yaptığım işten dolayı gün içinde küçük bir bilgi edinmek için google dan bulduğum sitelere girmek istediğimde "üyelik" istiyorsa sinir oluyorum,ayrıca bu güne kadar girdiğim forum sitelerinin büyük çoğunluğu bizimki gibi,üye olmadan paylaşımları görebiliyorsun ama resim,link vs görmek için üyelik istiyor,bu kadarı normal bence,

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin ARAS
    Evo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Yeşil
    Edilen teşekkür: 29

Serdar Abiye katılıyorum bende..Ben aracımın ruhsatını kaybetmiştim nasil cıkartacagımı arastırırken 4-5 siteden faydalandım işimi kolayca halettim hicbirine uye olmadım...Uyelik olsaydı atiyorum motorsikletcilerin forumuna uye olmak zorunda kalacaktım.Gereksiz kalabalıga mahal verilmesin derim.
    Coskun Beyin copyright olayı baska tabi, bi uye de kopyalamış olabilir sonuçta ama uye olmayanlara ctrl+c ve mouse sag tus kullanımı pasifleştirilebilir.

18. Bu mesajı için 3 kişi Evo001'ye teşekkür etti:

uğur Aygün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

arkadaşlar benim başlıkta belirtmek istediğim bilgiler gizlensin kimse üye olmadan siteden faydalanmasın değildi sadece resim we linklerin ulaşımı kayıtsız misafirlere engellenmesiydi eee buda üye olan arkadaşların bir farkı olsun...
    Konu By_Static tarafından (04/03/2010 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Arkadaşlar hepimiz gayet iyi açıdan baktıgımız için haklısınız ama Çoşkun abinin dediği gibi emek hırsızları internet aleminde çok.Bir çok bilgi veren arkadaşımızın bilgileri copy paste la başkalarının agzından yazılıyormus gibi gozukebılıyor.En basiti angel eye far taktıgım zaman ozaman daha yoktu kımsede zamanla sahıbınden comdan baktım cogu ılanda ozaman benım aracın fotoları vardı.Hepsi forumdan almış olmalı.Bundan dolayı durumu genel vurursak insanlar bizim kadar masum dusunmuyor.Kaldıki biz forum olarak gercekten çok onemlı bilgileri paylaşan bi platformuz diye düşünüyorum.Tamamen kişisel düşüncem

21. Bu mesajı için 2 kişi Erdem Bozdağ'ye teşekkür etti:

mustafa can
    kronik gp cann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    41DP782
    Edilen teşekkür: 657

Alıntı By_Static Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim başlıkta belirtmek istediğim bilgiler gizlensin kimse üye olmadan siteden faydalanmasın değildi sadece resim we linklerin ulaşımı kayıtsız misafirlere engellenmesiydi eee buda üye olan arkadaşların bir farkı olsun...
    zaten öyle diye biliyorum,yanlışmıyım?

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bende içeriğin gözsterilmesi taraftarıyım sırf aradığı bir bilgi için kayıt olup bir daha uğramayacaksa kuru kalabalıktan başka bişi olmaz isteyen üye olur paylaşım yapar isteyen üye olmaz paylaşım çalar .. tabi buda benim fikrim

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

Linkler ÜYelere Açık Olmazsa Direk Kapatır Sayfayı. Sitedeki bilgileri göremez üye olmaya üşenir.
    hırsızlar var diyorsunuz Evet Var ama Çalacak Olan Üye Olur Gene Çalar. Üye Toplamaya Calısmanıza Gerek YOk Sitenin Hit i Yüksek Zaten Ben Üye Olmadan önce Hep Karşıma Cıkıyordu ve Sonunda Bende Üye oldum Bu Şekilde. Google a Punto Yazın Direk Site Cıkıyor Zaten.Bence Suanki Durumu Cok iyi Sitenin. Ama Emeğe Saygı İçin Çözüm Olarak Yazıları Seçmeyi Engelllemek İyi Bi Çözüm Olur Kopyalayamazlar en azından.

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Size küçük bir anı mı anlatayım buradan kendinize ders alın.

Rahmetli babam Gazi Üniversitesine toplamda 48 yıl bilfiil öğretmenlik yapmış bir insandı. Eskiden teknik kitaplar pek yoktu çoğunlukla alman kitaplarının çevrimi vardı. Meslek hayatı boyunca 20 adedi geçen ve MEB bakanlığı onaylı teknik eğitim kitabı yazdı. Bu kitapları satarak bizleri (4 erkek kardeş) büyüttü. Hepimiz de Gaziliyiz.
    Bundan 2 sene önce yağenim google de tesadüfen babamın kitaplarının satıldığını öğrenmiş ve bize söylemişti. Sordum. Babam izin vermemiş. Şikayet etmeyecekmisin dedim. Yoo etmeyeceğim dedi. Nedenini sordum. Verdiği cevap aynen şöyleydi.

"Ben yıllarımı kitap yazarak, öğrencilere nasıl yararlı olabileceğimi düşünerek geçirdim. Bunca bilgi, bunca emek ben öldükten sonra kimin işine yarayacak. İsteyen istediği gibi benim emeklerimi alabilir. İster satar, ister yararlanır. Ama sonuçta birilerinin teknik bilgisinin artmasına yarar. Sizler de çalışın yararlı şeyler yapın insanlar size teşekkür etsin"

Aynı gün internetten tüm kitaplarının yayınlanabileceğini söyledim. 86 yaşında çocuklar gibi sevindi. Ölmeden bir hafta önce de bu konunun yapılmasını bana vasiyet etti. Belki şimdi olmaz ama en kısa zamanda tüm kitaplarını ücretsiz yayınlayacağım. Mekanın cennet olsun babacığım.

Babamızın biyografisinin lingi aşağıdadır.

https://www.facebook.com/home.php?#!...3985724?v=info
    Konu serdar2362 tarafından (05/03/2010 Saat 11:08 ) değiştirilmiştir.

28. Bu mesajı için 11 kişi serdar2362'ye teşekkür etti:

Burak G
    BuRaK-BG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    BG
    Edilen teşekkür: 385

Size küçük bir anı mı anlatayım buradan kendinize ders alın.

Rahmetli babam Gazi Üniversitesine toplamda 48 yıl bilfiil öğretmenlik yapmış bir insandı. Eskiden teknik kitaplar pek yoktu çoğunlukla alman kitaplarının çevrimi vardı. Meslek hayatı boyunca 20 adedi geçen ve MEB bakanlığı onaylı teknik eğitim kitabı yazdı. Bu kitapları satarak bizleri (4 erkek kardeş) büyüttü. Hepimiz de Gaziliyiz.
    Bundan 2 sene önce yağenim google de tesadüfen babamın kitaplarının satıldığını öğrenmiş ve bize söylemişti. Sordum. Babam izin vermemiş. Şikayet etmeyecekmisin dedim. Yoo etmeyeceğim dedi. Nedenini sordum. Verdiği cevap aynen şöyleydi.

"Ben yıllarımı kitap yazarak, öğrencilere nasıl yararlı olabileceğimi düşünerek geçirdim. Bunca bilgi, bunca emek ben öldükten sonra kimin işine yarayacak. İsteyen istediği gibi benim emeklerimi alabilir. İster satar, ister yararlanır. Ama sonuçta birilerinin teknik bilgisinin artmasına yarar. Sizler de çalışın yararlı şeyler yapın insanlar size teşekkür etsin"

Aynı gün internetten tüm kitaplarının yayınlanabileceğini söyledim. 86 yaşında çocuklar gibi sevindi. Ölmeden bir hafta önce de bu konunun yapılmasını bana vasiyet etti. Belki şimdi olmaz ama en kısa zamanda tüm kitaplarını ücretsiz yayınlayacağım. Mekanın cennet olsun babacığım.

Babamızın biyografisinin lingi aşağıdadır.

Log In | Facebook
    +1 nur içinde yatsın abi...

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

babana verdiğin sözü mutlaka tut abi

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

32. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Önce ömür boyu açık kalacak bir net sitesi alacağım. Sonra belgeleri taramak için scaner alacağım bunları PDF yada başka formatlarda tarayacağım. (yaklaşık 10000 belge) sonra da yayınlayacağım. Çoook çalışmak lazım çok Coşkun'cum.

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon