Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İstanbulu Terk Ediyorum Bursaya Devam

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Standart İstanbulu Terk Ediyorum Bursaya Devam

Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda istanbuldan ayrılıp bursaya taşınmayı düşünüyorum çalıştığım şirkete 6 yıl emek verdikten sonra çıkartıldım. Daha öncede annemi kaybetmiştim beni burda tutan nedenler azaldı eşimin mutluluğu ve çocuğumun daha iyi bakılması adına istanbuldan ayrılacağım ve bursaya yerleşeceğim BURSA,da iş konusunda yardımcı olabilecek birileri varmı? Düzeni bırakıp yeni bir düzen kurmam gerekecek herşey ailem için mecburum onların mutluluğu herşeyden önemli, iş konusunda sıkıntı yaşayabilirim sadece onuda sizin referansınızla çözüm bulabilirim diye düşündüm.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda istanbuldan ayrılıp bursaya taşınmayı düşünüyorum çalıştığım şirkete 6 yıl emek verdikten sonra çıkartıldım. Daha öncede annemi kaybetmiştim beni burda tutan nedenler azaldı eşimin mutluluğu ve çocuğumun daha iyi bakılması adına istanbuldan ayrılacağım ve bursaya yerleşeceğim BURSA,da iş konusunda yardımcı olabilecek birileri varmı? Düzeni bırakıp yeni bir düzen kurmam gerekecek herşey ailem için mecburum onların mutluluğu herşeyden önemli, iş konusunda sıkıntı yaşayabilirim sadece onuda sizin referansınızla çözüm bulabilirim diye düşündüm.
    Hayırlısı olur umarım abi, iş bulmak için fena bir zaman değil aslında çoğu piyasada ufak tefek hareketlenmeler var.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Teşekkürler Can umarım referans olabilecek birilerini buluruz Şuan Pınar Et ve süt ürünlerine girdim ilaç firmasından sonra biraz zor oldu ama soğuk satış olduğu için sadece noktalara gidip sipariş alıyorum ama en kısa zamanda istanbulu terk edeceğim yaklaşık 1,5 ay içinde çocuğum olacak BURSA,ya yerleşip bir an önce düzenimi kurmalıyım işşallah en kısa zamanda bir iş imkanı yakalarım. Şuan için tek sıkıntı iş bulabilmem işimi bulur bulmaz istanbulda ki dairemi kiraya verip bursada ki evime yerleşeceğim referans olabilecek birilerini arıyorum
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

m c
    benkimya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 11

Hocam bende bursa dayım. Meslek nedir acaba? İSG uzmanlığı sertifikanız falan var mı?

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Özel bir danışmanlık şirketinden aldığım katılım sertifikası var Springtime Danışmanlık İSGÇ Bilinçlendirme semineri katılım sertifikası var.
    Zaten ilaç firmasında çalışıyordum 6 yıldır GMP eğitimi falan aldım şuan anda özel bir şirketin satış departmanındayım ama en kısa vadede istanbuldan ayrılıp BURSA,da düzenimi kurmalıyım. Daha öncede Kalite kontrol departmanlarında görev aldım 4 yılda kalite kontrol tecrübem var giriş kalite kontrol çıkış ve tedarikçi firmaların denetimini yapmıştım bakalım umarım kısa vadede bir iş bulurum çocuğumun kısmetine.
    Konu 34ozkankurtuldu34 tarafından (28/04/2013 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

yok ölebisi
    Sakin ve Öfkeli altanasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

allah yolunu açık etsin kardeşim
    bende nefret ediyorum istanbuldan ama ne kalıcak nede gidicek bir sebebim var mı onuda bilmiyorum

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tarık .
    tyilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

Keşke şansın açık, kısmetin bol olsun demekten başka yapabilecek bir şeyler olsaydı ama maalesef...
    Ne mutlu Türküm diyene.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

nevruz erdem
    never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 AN 0138
    Edilen teşekkür: 239

Standart İstanbulu Terk Ediyorum Bursaya Devam

Hayırlısı olsun kardeş; inan çocuk kısmeti ile gelir işlerin su gibi akar

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hayırlısı olsun inşallah..

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Kardeşim elbette olur sen çalışkan adamsın mutlaka bişiler çıkar.. nerde yaşadığın değil nerede mutlu olduğunun önemli salla gerisini, Bebiş uğurlu gelir inşallah.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar çalışana ekmek her yerde ailemin mutluluğu önemli Bakalım bişeyler var gibi sonuçlanınca paylaşacağım puntocu dostlarımla.
    Hepinizinde allah gönlüne göre versin arkadaşlar

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

abicim öncelikle tebrik ederim bebek konusunda; umarım yakın zamanda iş bulursun her şeyi de gönlüne göre halledersin

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

İstanbulda yaşanmaz. İki gün önce oradaydım bahçelievlerden köprüye kadar adım adım 2 saatte gittim. Bence çok çok iyi olmuş İstanbuldan gittiğiniz. Bursa da büyük şehir elbet ancak İstanbul çok başka...

23. Bu mesajı için 2 kişi byspayn'ye teşekkür etti:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı byspayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda yaşanmaz. İki gün önce oradaydım bahçelievlerden köprüye kadar adım adım 2 saatte gittim. Bence çok çok iyi olmuş İstanbuldan gittiğiniz. Bursa da büyük şehir elbet ancak İstanbul çok başka...
    bursa nın trafiği daha berbat ist.da yine yollar geniş kaçacak farklı güzergahlar var örnek anadolu yakasındayım e5 doluysa sahil sahil kötüyse tem e gidiyorum ama bursa da böyle birşey yok özellikle şehir merkezi berbat trafiği bide dolmuş taksi denilen araçlar var adamı çıldırtıyor minibüslerden beterler sokaklar çok dar araç park edecek yer yok mecbur ücretli otoparklara gidiyorsun 2 sene kaldım bursa İstanbul u iple çektim tamam çok kalabalık trafik kötü ama en azından büyüklüğü yeter İstanbul dan ayrılsam tercihim izmir ve antalya olur gerisi yalan

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Bursa da bitmiş demekki. Ben de gittim ama fazla durmadım. Dediğiniz gibi sokakları dar ama benim gördüğüm kadarıyla pek trafik yoktu ama az kalmıştım. Doğrudur yani. Büyük şehirlerde en yaşanacak yer İzmir bence de.

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

bence ilk 5 sıralama yapılsa tabi benim düşüncem

1-antalya
    2-izmir
    3-istanbul
    4-yalova
    5-samsun

1-antalya harika bir il biraz sıcağı var ama o kadar olacak trafik bazen yoğun olabiliyor ama yinede akıcı herşeyi bulabiliyorsun en güzelide yazın millet tatile giderken sen zaten tatilin olduğu yerdesin 6 ay kaldım antalya da gerçekten çok güzeldi

2-istanbul u çok seviyor ama kalabalık ve trafiğinden şikayetçiyseniz sizi izmir e alalım gerçekten boğaz kadar olmasada karşıyaka sı konağı alsanca ğı çok iyi çok nezih yine 6 ay kadar kaldım işim gereği trafik zaman zaman oluyor ama yinede akıcı sayılır

3-her ne kadar eleştirilsede asla yeri kolay kolay dolmuyor istanbul için söylenecek en güzel söz ne senle oluyor ne sensiz oluyor

4-istanbul dan vazgeçemiyorum ama istanbul da yaşamak istemiyorum diyenler için gerçekten güzel bir il yalova bence bursa dan katbekat güzel kısa sürede oldukça gelişmiş bir şehir merkezi birbirinden şirin minik ilçeleri ( altınova - çınarcık - armutlu vs.) ve istanbul a gitmek sadece 45 dakika feribotla yani özlediğiniz an istanbul dasınız

5-karadeniz de kaldığım sürede en beğendiğim il oldu karadeniz in istanbul u denilebilir şehir merkezinin güzelliği yeşilliği doğası bence samsun u güzel kılıyor herkes karadeniz diyince trabzon der ama bence samsun tek favorim
    Konu erenemre tarafından (01/05/2013 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MURAT ŞİREN
    murat17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 NH 138
    Edilen teşekkür: 31

arkadasların dedıgı gıbı bursa İSTANBUL dan berbat

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Özkan hayırlısı ne ise o olsun, umarım buradaki düzeninden çok daha iyi bir düzen kurarsın kendine ve ailene...

33. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Hayırlısı olsun Özkan abim.. Gitmeden önce bi gece görüşürüz artık )

Bebeğiniz sağlıklı ve uzun ömürlü olur inşallah.

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ilk 5 sıralama yapılsa tabi benim düşüncem

5-samsun

5-karadeniz de kaldığım sürede en beğendiğim il oldu karadeniz in istanbul u denilebilir şehir merkezinin güzelliği yeşilliği doğası bence samsun u güzel kılıyor herkes karadeniz diyince trabzon der ama bence samsun tek favorim
    Abicim diğer illerle ilgili yorumunuza lafım yok fakat her yıl düzenli olarak samsunda 2 hafta kalan biri olarak samsunda atakum sahil, çiftlik ve amisos tepesinden başka pek bir muhabbet yok.

Ben Trabzonluyum, fakat gittiniz mi bilmiyorum ama karadenizin başkenti bence Artvindir. Yeşilliğiyle, doğasıyla, merkeziyle..

İş olanacağı olarak bakılacaksa Samsun ve Trabzon Artvinden bir adım öne çıkıyor tabiki.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

35. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Agustos başına kadar istanbuldayım ilgililere duyurulur ilk önce çocuğumuzun 40ı çıkacak ondan sonra bursaya.
    Alarmdayım arkadaşlar o nedenle herkezle heran görüşemiyorum buluştuğunuzda arayın müsait olursam katılırım.

Sayfa 1/2 12 SonSon