12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Sticker Talep Edenler...

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Standart Sticker Talep Edenler...

ARKADAŞLAR STİCKER TALEP EDENLER BU KONU ALTINDA KAÇ ADET İSTEDİGİNİ BİLDİRSİNLER ERDİ VE FEMOLİ İLE KONUŞTUM BULUŞMADA STİCKER TALEP EDENLERE DAGITILICAKTIR ADETİ 10TL.dir
    Kredi kartı taksit senet sepet yoktur bilginize kişi sayısına göre sticker bastırılacaktır sonradan ekstra istyenler şansı kaybeder isminizi yazın buluşmada sticker elinizde hadi hayırlısı olsun...

BU ARADA BULUŞMAMIZIDA KATILIN MÜTHİŞ BİR EGLENCE OLACAK.

Genelde E-5 çevresinde oturan aradaşlarımız var o nedenle...
    Sabah saat 08:30 gibi en çok bilinen airport ilerisinde olan FUUListasyonunda buluşacagız burayı herkez biliyor hemen hemen 08:50 kadar orda toplanılacak ve ondan sonra anadolu yakasından gelen arkadaşlar ikitelli gişelerinden önce ayrılan ikitelli güzergahı üzerinde bulunan Petrol ofisi istasyonunda saat 09:00 gibi buluşulup toplanılacak...
    Anadolu yakasında buluşma yeri kozyatağı carrefour otoparkıdır arkadaşlar

anadolu yakasından katılacak arkadaşlarla burada buluşulup konvoy halinde gidilebiliriz...
    Saat coşkun tarafından belirtilecektir...

Anadolu yakasından gelen tüm arkadaşlarımız sabah saat 09:00 gibi ikitelli gişelerinden önce ikitelli istikametinden otobandan ayrılıp petrol ofisi istasyonunda toplanıcak şekilde kendilerini ayarlarsa hep beraber güzel bir hafta sonu yaşarız tüm GP ailesiyle güzel bir gün geçirmek dilegiyle... istek yada uygunsuzluk içeren birşeyler olursa konu içerigine gönül rahatlıgıyla yazabilirsiniz arkadaşlar ona göre düzenleyebiliriz ortamı eksiksiz güzel bir gün geçirmek dilegiyle saygılar...

Not: Menü yada herhangi birşey belirlenmemiştir aracınızı ailenizi mangalınızı yiyecek içeceklernizi alıp gönlünüzce eğlenebilecegiz bir ortam sizleri bekliyor...
    Arkadaşlar kendi ihtiyacınız olan tüm piknik malzemelerini alıp katılmanız yeterlidir MENÜ belirlenmemiştir herkez mangalını yiyecegini içecegini alıp aramıza katılması ve buluşma noktasında olması yeterlidir...
    Ama özel becerileri olan arkadaşımız varsa Saz Gitar Davul Zurna ve Futbol topu getiren olursa birde maç yaparız Tesisatlı bir araçta bizi eglendirebilir oyun havası cd.si olanlara duyurulur...
    GÜNCEL:
    1-GP COŞKUN Ümit Coşkun Turuca
    2- doguş618- dogukan özdemir
    3-34ozkankurtuldu34 İstanbul +1 Avrupa yakası
    4-Gokdeniz34 Nihat ugur
    5-ygurbuz Yusuf gürbüz + 1 veya 2 kişi
    6-yavuz selim +1
    7-Rafet yıldız +1
    8-cemehmetbaran Mehmet baran
    9-ozgurizmir Özgür izmir
    10-Wistaria Orçun çabuk
    11- [ oto Yurtçu KANKALAR mrtgoktepe Murat Göktepe ]
    12-lektonstar17 Ümit akdeniz
    13-farukileri Faruk ileri + sadece kendim,belki +1 olur
    14-efe_erdem Efe erdem
    15-acRep Onur y..
    16-Mr.ze Kunt ozvrn
    17-BeCkS tolga tolga+1
    18-Ferhaterc Ferhat Ercin
    19-Teampalio serkan....
    20-armi Armagan Özmen +1
    21-gorkem kaan Görkem Kaan Durak
    22-macman Alper Şengül
    23-macit macit Karpuz
    24-pgunes Güneş kaygusuztek +2
    25-pasa26 Tanıl timorci
    26-caner_ege caner eminoglu +2
    27-diesel32 Serhat Saglam +1
    28-RecepK Recep KOÇAK
    29-M@GICKerem Uçgunoğlu + 1
    30-punt0 Ömer KABAK +1
    31-umit- Ümit Gövenç +2
    32-Serhat
    33-MR.GARAGE Mesut...
    34-YerLi PLaKa Akın...Eski gp.ci KIA CEED ile aramızda
    35-_FeRDi_ Ferdi BALLI +2
    GENEL BİLGİ :
    İstoç tarafını birazcık ezberledim gide gele anlatayım size.TEM'den gelirken havalimanı Başakşehir ayrımı vardır gişelerden önce.Sağa ayrılırsınız Kanal D binasını geçtikten 500 metre sonra yaklaşık olarak(Güneşli-Mahmutbey kavşağından hemen sonra).Sonrasında sağdan gitmeye devam edin,Havalimanı yönüne girmeyin; Başakşehir'e doğru devam edin.Sağda bir adet Petrol Ofisi olacak,hatta Burger King,Migros/Tansaş/Aslı Börek falan var orada.
    E-5'ten gelecekler için: Koçtaş sonrasında Havalimanı sapağından ayrılıp Aksaray-Ankara-Edirne tarafına doğru devam edin;İkitelli Basın Ekspres Yolu'na çıkarsınız. Basın Ekspres'ten hiç ayrılmayın.Star City,212 Power Outlet'i falan görürsünüz sağınızda doğru takip ediyor muyum derseniz eğer.212 yi geçtikten sonra TEM bağlantı kavşağı gelir; onu da geçiyorsunuz,Başakşehir-Olimpiyat Parkı yönüne devam ediyorsunuz.Köprülü kavşağı geçtikten sonra sağınızda Petrol Ofisi göreceksiniz Tansaş/Migros,Burger King,Aslı Börek'in olduğu. Buluşma yeri orasıdır arkadaşlar.

Saat güncellenmiştir arkadaşlar... Umarım herkez için uygundur
    Arkadaşlar maliyetsiz bir buluşma demiştim ama PİKNİK ALANINA GİRiŞ 7.5 tl ve Çalgıcılar 600 tl istedi ben sıkı bir pazarlıkla 400 tl düşürdüm... Şimdi şunu açıkça söylemeliyim ki bir çok arkadaşımız Çalgıcılarda olsun diyor bu nedenle araç başına 15 tl alınıcak yetmedigi yerde ben kendi cebimden kalanın verecegim sıkıntı yok... Eger bu konudan rahatsız olan arkadaşalarımız olursa iptal edebiliriz ÇALGICILARI bizzat düşüncelerinizi konu içerisinde yorumlayıp yazabilirsiniz Cuma gecesine kadar iptal edebilirim...Şunuda yapabiliriz isterseniz PİKNİK ALANINA girmeyip göl başına ineriz 7.5 TL VERMEYİZ GÜNEŞ altında oluruZ ŞEMSİYE getirmeliyiz herkez güneş altında çimenlerin üzerine kilimini getirip oturur YADA PİKNİK ALANINDA agaçlar içinde piknik masalarında gölgede otururuz...HERKEZ YORUMUNU YAPSIN BEYLER...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

2. Bu mesajı için 2 kişi 34ozkankurtuldu34'ye teşekkür etti:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Güncelleyip listeye adınızı ekleyin bir zahmet arkaaşlar Cuma öglene kadar liste hazırlanıcak buluşmada herkezin elinde stickerlar...

Listede olmayanlar formun sticker talep formunu kulanmaları gerekmektedir bilginize 6 Mayıs buluşmasında dagıtılacaktır stickerlar..

Sticker talep edenler listesi:

1-Ümit +1
    Konu 34ozkankurtuldu34 tarafından (02/05/2012 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Bu konu nedir, Istanbul bulusmasi mi?

Sent from my GT-I9100 using
    Oz Büyücüsü

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

istanbul buluşması konusunda sticker isteğinde bulunduk, konnu buraya taşındı..

istanbul buluşması konu linki: https://forum.grandepuntotr.com/ista...tml#post680317
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Luc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu nedir, Istanbul bulusmasi m

Sent from my GT-I9100 using
    Aynen istanbul bulusmasi sticker olmayanlar icin liste hazirliyor oskan isteyenlere bulusmada dagitilacak.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Evet istanbul buluşması var ve bu buluşmada sticker isteyenlere liste yapıyoruz...

Buluşma ile ilgili konuda ana sayfada istersen Cüneyt listeye ekleyelim seni geleceksen

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar cumaya kadar adinizi yazdirinki bulusmada stickerlariniz elinizde olsun.

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Arkadaşlar Pazar gününe GP için Abarth Logoların stickerini tedarik etme imkanımız var mı peki?

Grey Goose ...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Standart Bilmem ?

Alıntı _FeRDi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Pazar gününe GP için Abarth Logoların stickerini tedarik etme imkanımız var mı peki?
    Bu konuyla ilgili bir fikrim yok biiri yapar getirirse dagıtılır maliyeti nedir bilmiyorum konuyla ilgili bir arkadaşımız varsa yardımcı olsun beyler...

Biz şuan için formun stickerları ile ilgileniyoruz...Listye devam cuma öglene kadar isteyenler listeye eklesin kendini...

ycl bcr
    cakalsari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 21

Ben yazmıstım burayada yazayım .bende ıstıyorum ama ıtalyan bayraklı olsa hıc fena olmaz

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

Alıntı cakalsari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yazmıstım burayada yazayım .bende ıstıyorum ama ıtalyan bayraklı olsa hıc fena olmaz
    +1 evet italyan bayraklı olsun...
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

normali bile gelmedi beyler talep eden bir ümit vardı ben bende olan bitaneye ona verecegim cuma gününe kadar kimse yazdırmadıgından hiç ankarayı aramadım bile

konu kapatılablir moderatör arkadaşlar hatta silinebilir

20. Bu mesaj için teşekkür edenler: