Sayfa 1/5 12345 SonSon
84 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Yine Yeniden AVCILAR BULUŞMASI..!!

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Teknik Konu Yine Yeniden AVCILAR BULUŞMASI..!!

Artık geleneksel hale gelen Avcılar buluşmalarından 26.05.2010 tarihinde ÇARŞAMBA günü bir tane daha yapmak istiyoruz.Saat olarak da çoğu kişi işten geleceği için 20:00 iyidir diye düşündük.İlk buluşma yeri olarak Avcılar Sahilinde toplanılacak daha sonra da sahilde Asmalı Cafe var (ALKOL MEVCUT) orayı düşündük.Tolgay Gerekli görüşmeyi Cafe ile yapıcak. Bir önceki Avcılar buluşmasında olan herkezi bekliyoruz + olarakda gelmeyenleri de bekliyoruz artık.Anadolu yakından gelecekler inşallah olur herhalde Gerekli bilgileri Ben,Tolgay Arkadasımızdan ve ÖZKAN abimizden alabilirsiniz.Artık şu avcılar buluşmasına katılanların sayısını arttıralım da kendi rekorunu bi egale edelim de katılımcı sayısını arttıralım..Bekliyoruz katılımcıları...

Katılımcılar

1-emrequzel ( EMRE GÜZEL )
    2- ( TOLGAY ÖZKAN )
    3-34özkankurtuldu34 ( ÖZKAN KURTULDU )
    4- .......
    Konu emrequzel tarafından (24/05/2010 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Okuldaki bir etkinlik için kalmam gerekli,bu yüzden sizlere katılamıyorum bu seferlik.Çok çok üzgünüm...

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya varya hep damardan vuruyorsunuz bana şu konunun içinde 2 kelime var gelmiyorum gelemiyorum diyemiyorum yani sırf o sebebten

atmaca615

Katılımcılar
    1-emrequzel ( EMRE GÜZEL )
    2- ( TOLGAY ÖZKAN )
    3-34özkankurtuldu34 ( ÖZKAN KURTULDU )
    4-Atmaca614 (Anıl ŞAHİN)

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Alıntı atmaca615 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya varya hep damardan vuruyorsunuz bana şu konunun içinde 2 kelime var gelmiyorum gelemiyorum diyemiyorum yani sırf o sebebten
    Eeee sonuç ?

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

27 Mayısmı? cumartesi için yani 29 Mayıs için konuşmuştuk biz anılla... Cumartesi bende gelicem demiştim ama perşembe akşamı malesefki katılamam... Size iyi eğlenceler arkadaşlar.....

atmaca615

Aynen ya biz cumartesi akşamı diye planlamıştık emre bu perşembe akşamı nerden çıktı sorması ayıp?
    Hem cumartesi olursa bir sonraki gün pazar akşama kadar yatarız yani gece saat 2-3-4 takılırız cumartesi olarak değiştirsekk daha iyi olur kanaatindeyim

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Artı canlarım okadar dini bütün beş vakit namazım yok ama artı size saygımda sonsuz ama perşembe akşamı içilmez canlarım Cumartesi yaparsanız katılım daha fazlaa olabilir. Hafta içi katılım biraz problem olabilir.. Genede siz bilirsiniz.

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Arkadaşlar Cumartesi günü olmasının sebebi çoğu kişi haftasonunu ailesiyle geçirmek istemesinden dolayı istemedik.Daha önceki buluşmalarda çoğu Cumartesi gününü bu yuzden istemediler.Birde bu cumartesi günü Açıköğretim sınavları var oyuzden perşembe gununu uygun gordük.

Fırat Osmancık
    nemss1306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 65

Aslında bnde istanbuldakı butun bulusmlara katılmak ıstıorm
    tek sebebi aksam 19-00 sabah 08-30 calısmam hafta sonu olsa kacırmıcam hıc bırını

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı emrequzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cumartesi günü olmasının sebebi çoğu kişi haftasonunu ailesiyle geçirmek istemesinden dolayı istemedik.Daha önceki buluşmalarda çoğu Cumartesi gününü bu yuzden istemediler.Birde bu cumartesi günü Açıköğretim sınavları var oyuzden perşembe gununu uygun gordük.
    Ok kardeşim... Haklısınız kendi açınızdan.. Size iyi eğlenceler diliyorum canı gönülden...

atmaca615

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ok kardeşim... Haklısınız kendi açınızdan.. Size iyi eğlenceler diliyorum canı gönülden...
    Neyi haklı neresi haklı abi bunun ya tamamen haksız bu vatandaş dayakmı istiyorsun olum sen açık öğretim sınavı akşam saat 8 demi oluyor sanki bozma benim morelimi cumartesi akşamı olsun bu olay bir cumarteside özkan abi görmesin ailesinin yüzünü ben annemin yüzünü göremiyorum kaç gündür haberin varmı zart zurt dolaşıyoruz o buluşmadan o buluşmaya akıyoruz artıkın yeter cumartesi akşam olsun bizim olsun
    Konu atmaca615 tarafından (23/05/2010 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Arkadaşlar emre haklı her hafta sonu buluşmada olmaktan eşlerimize vakit ayıramaz olduk SOPAYI yicem yakında HAFTA İÇİ GÜNÜ degiştirebiliriz ama bu hafta sonu olmasın bende bursaya gidecegim cunartesi öglen saatlerinde Kayınpederim özlemiş gelde bir RAKI açalım diyor Hafta içi olursa bende katılabilirim ama hafta sonu işlerim yogun o nedenle bencede hafta içi birgün olsun malum sınavda var bence yinede katılım olur ASMALI cafeyi bilenler yine gelir Canlı müzik ve içki muhabet on numaraydı en son gittigimizde bence günü degiştirelim hafta içi olsun yinede herkez anlayışlı olsun birbirine arkadaşlar... Maksat eksiksiz buluşmak o nedenle hafta içi diyoruz emreyle biz
    Üzülerek söylüyorum ki hafta sonu aranızda olamam ama hafta içi sizlerle beraber olmak isterim sizlerde fikrinizi söyleyin konuyu ona göre yönlendirelim...
    Konu 34ozkankurtuldu34 tarafından (23/05/2010 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

atmaca615

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar emre haklı her hafta sonu buluşmada olmaktan eşlerimize vakit ayıramaz olduk SOPAYI yicem yakında HAFTA İÇİ GÜNÜ degiştirebiliriz ama bu hafta sonu olmasın bende bursaya gidecegim cunartesi öglen saatlerinde Kayınpederim özlemiş gelde bir RAKI açalım diyor Hafta içi olursa bende katılabilirim ama hafta sonu işlerim yogun o nedenle bencede hafta içi birgün olsun malum sınavda var bence yinede katılım olur ASMALI cafeyi bilenler yine gelir Canlı müzik ve içki muhabet on numaraydı en son gittigimizde bence günü degiştirelim hafta içi olsun yinede herkez anlayışlı olsun birbirine arkadaşlar... Maksat eksiksiz buluşmak o nedenle hafta içi diyoruz emreyle biz
    Bende hafta sonu diyorum abi

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Tamam anıl herkez hafta sonu diyorda imkan yok iki kişi sizler için önemli degilse konuyu cumartesi olarak degiştirebiliriz emre geçen buluşmada da yoktu ve bende sizlerle beraber olmak istedigimden hafta içi olsun diyoruz
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Alıntı atmaca615 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende hafta sonu diyorum abi
    Çoğunluk ne derse o olur.. Benım ve sınava gircek olanlar Cumartesi sabah 9 dan baslıyor ve aksam 5 bucuga kadar.ve ertesi gun yıne sınav var.Benım sınavım önemli değil neye karar verilirse o olur.Ben şunu anlamıyorum Cumartesi yapalım diyoruz millet oraya gidicem buraya gidicem diyor diye hafta içi yapalım diyoruz sonra herkes haftasonu diyor.Ben sınavımda olmasa Cumartesi gunleri çok yoğun oluyorum zaten hatta anılcım biliosun ki geçen cumartesi gelemedim o yuzden.Herkez planlarını Cumartesiye yapar bizde o planlar bozulmasın diye hataiçini uygun olur diye.Perşembe olmaz derseniz Salı yaparız sorun değil.Ama olay bundan ibaret yeni kardeşlerim ..

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Sınav var Anıl boşver hafta sonunu
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

atmaca615

Tamam anıl herkez hafta sonu diyorda imkan yok iki kişi sizler için önemli degilse konuyu cumartesi olarak degiştirebiliriz emre geçen buluşmada da yoktu ve bende sizlerle beraber olmak istedigimden hafta içi olsun diyoruz
    Çoğunluk ne derse o olur.. Benım ve sınava gircek olanlar Cumartesi sabah 9 dan baslıyor ve aksam 5 bucuga kadar.ve ertesi gun yıne sınav var.Benım sınavım önemli değil neye karar verilirse o olur.Ben şunu anlamıyorum Cumartesi yapalım diyoruz millet oraya gidicem buraya gidicem diyor diye hafta içi yapalım diyoruz sonra herkes haftasonu diyor.Ben sınavımda olmasa Cumartesi gunleri çok yoğun oluyorum zaten hatta anılcım biliosun ki geçen cumartesi gelemedim o yuzden.Herkez planlarını Cumartesiye yapar bizde o planlar bozulmasın diye hataiçini uygun olur diye.Perşembe olmaz derseniz Salı yaparız sorun değil.Ama olay bundan ibaret yeni kardeşlerim ..
    Abi söz konusu o değil ya şimdi hafta içi birgün gitsek en geç 10:30-11 e kadar oralarda birşeyler yapabileceğiz ama böyle oluncada ben en azından pek birşey anlamıyorum abi kursağımda kalıyor yani en azından cumartesi olsa daha rahat takılabiliriz diye düşündüm artı olarak bide emre açık öğretim sınavları var diyince bende dedimki açık öğretim sınavları akşam 8 de değil yani o sebebten dedim cumartesi akşamı olması okadarda etkilemez diye düşündüm ama karar sizin çoğunluk neyi ön görüyorsa ozaman olsun benim için fark etmez şu gün şu saatte şurdayız diyin ben gelirim...

19. 23/05/2010, 21:27

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Evet orçun istanbul içi ama senide aramızda görmek istiyoruz iki fasıl yaparız fenamı olur güzel bir mekan gittigimiz yer vede uygun fiyatlar söz konusu Valla arkadaşlar hafta içi ÇARŞAMBA derim son olarak ..

ORÇUN ÇABUK
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Evet orçun istanbul içi ama senide aramızda görmek istiyoruz iki fasıl yaparız fenamı olur güzel bir mekan gittigimiz yer vede uygun fiyatlar söz konusu Valla arkadaşlar hafta içi ÇARŞAMBA derim son olarak ..
    Sevgili dostum size okadar kanım kaynadı okadar canımsınızki aranızda olmaktan çok mutluyum... Ama ben bu hafta 24-08 çalışacağımdan dolayı malesefki hafta içi katılım yapamıyacağım. Bu hafta sabahçı olsaydım gelirdim inanki. Hafta sonu garanti gelirim ama dediğiniz gibi bazı nedenlerden hafta içi yapıyosunuz düşüncenizede saygı duyarım. Amaç beraber olmak değilmi gönüllerimiz bir olsun... Siz eğlenin ben katılmışım gibi arada seninle canlı bağlantı bile yaparız telefonla... Kalbim sizinle dostlarım canlarım... Sevgi ve saygılarımla....

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/5 12345 SonSon