Sayfa 1/3 123 SonSon
53 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: ALINIK - GRANDE PUNTO 1.3M.JET 75 yada 90hp.

Hasan Kara
    apollonx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Standart ALINIK - GRANDE PUNTO 1.3M.JET 75 yada 90hp.

Aradığım model Dynamic yada Emotion modeldir, 4 yada 6 airbagli ve dijital klimalı model arıyorum. Renk olarak Siyah hariç diğer renklere açığım ama özellikle aradığım renk Kırmızı yada Gümüş rengidir. Araçta değişen ve boya olmamalıdır.

2006 model 75hp Dynamic için verebileceğim miktar 20.000 ytl
    2006 model 90hp Dynamic için ise verebileceğim miktar 21.000 ytl'dir.

2. el piyasasını takip edenler verebileceğim fiyatları anormal bulmayacaklarına eminim. Daha 1 ay önce aciliyetten 2008 model C4 1.6 hdi 110hp 8800km'deki aracımı 29000 milyara sattığıma göre verdiğim rakamlar fena bir rakam olmasa gerek.

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açtığınız konu gayet mantıklı açıklayıcı ve güzel olmuş. Öncelikle bu denli düzgün bir konu açtığınız için teşekkürler. Sonrasında ise umarım istediğiniz özelliklerde ve fiyatta otomobili forumumuz aracılığı ile bulursunuz.

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

hayırlı olsun şimdiden,umarım istediğiniz gp yi en yakın zamanda alırsınız...

onur demirçelen
    forza gp onur1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 AL 4641
    Edilen teşekkür: 169

forumumuza hoşgeldiniz hasan bey tanışma bolumunde kendinizide tanıtırsanız iyi olur..hayırlısı olsun umarım istediğiniz özelliklerde bir gp sahibi olursunuz...bence tercihlerinizde siyah gp yede yer verin cunku gp mizi gösteren renklerden biride siyah cokta yakışıyor...sitemizde bazı arkadaşlar araçlarını ilanlar bölümünde satışa sunuyor denk gelirse ilanlar bolumunden takip edebilirsiniz..

tşk
    saygılar

Hasan Kara
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, bu bölümdeki bi kaç arkadaşa teklif sundum fakat bu miktara satamıyacaklarını söylediler. Bugün izmitteki FIAT bayisine gidip oradaki 2. ellerde bir şansımı denemek istiyorum. Bu arada siyah renk çok güzel bir renk ama temizlemesinden bıktığımdan kafadan eledim bu rengi çünkü oturduğum yer çok fazla toz kalkan bir cadde. Gönlümdeki renk kırmızı, umarım bu renk bulurum Tekrar teşekkürler.

onur demirçelen
    forza gp onur1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 AL 4641
    Edilen teşekkür: 169

Alıntı apollonx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar, bu bölümdeki bi kaç arkadaşa teklif sundum fakat bu miktara satamıyacaklarını söylediler. Bugün izmitteki FIAT bayisine gidip oradaki 2. ellerde bir şansımı denemek istiyorum. Bu arada siyah renk çok güzel bir renk ama temizlemesinden bıktığımdan kafadan eledim bu rengi çünkü oturduğum yer çok fazla toz kalkan bir cadde. Gönlümdeki renk kırmızı, umarım bu renk bulurum Tekrar teşekkürler.

site üyelerimizden engin abi (genius) nin bir lafı var 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun hakketten cok yakısıo kırmızı gp ye...inşallah istediğinizi bulursunuz hasan bey...

Hasan Kara
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

İnşallah dostum. FIAT bayisine gittim onlarda hiç 2. el yokmuş şansıma.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Öncelikle hoşgeldiniz aktif forumlar diliyorum

Valla açıkcası bu fiyatlara pek bulabileceğinizi sanmıyorum özleliklede bu özelliklere (4yada 6 hava yastığı dijital klima boyasız değişmemiş birde dizel ) 20 ye kimsenin vereceğini sanmıyorum galeriye gitseler hazır para üç beş fazlasına satarlar..

9. Bu mesajı için 3 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Hasan Kara
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

Galericilerinde kaç paradan alacağını yarın öğrenecem, öyle bir aracım varda satıomuş gibisinden. Ardındanda herhangi marka bir bayiye gidip yeni araç alacam takasa kaça sayarsınız aracımı diyecem. Bakalım ne fiyatlar çıkacak, bende mrk ediyorum açıkçası. En azından benim aradığım rakamlardan fazla veriolarsa ben haybie aramıyayim moduna girecem aksi olursa umutlu bekleyiş devam edecek

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Valla nereye giderseniz gidin hemen hemen hepsi aracııza bakalım ondan sonra fiyat verelim diyecekler bu birmot bayiside olsa galeride olsa fark etmez diyelimki verdiler bu fiyat ortalamasıda tam bir güven vereceğini sanmıyorum bence siz netten istediğiniz özelliklerde ilanlara bakın kıyas yapın çünkü sizin aradığınız fiyatlara anca çok sıkışmış artık öldüm bittim ne olursa vereceğim diyen birinden bulabilirsiniz oda zannedersem ilk koşacağı yerler galericiler vede hiçbir galericininde bu fiyatlara vereceğini zannetmiyorum yinede size kolay gelsin dilemekten başka çarem yok

Mehmet U.
    LTAB Riddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 122

Mehmet Bey'in dediği gibi bu fiyatlar arabanın ölü fiyatı. 2006 model fire active'ler temizse 20 ye rahat alıcı bulabiliyor.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Galericilerinde kaç paradan alacağını yarın öğrenecem, öyle bir aracım varda satıomuş gibisinden. Ardındanda herhangi marka bir bayiye gidip yeni araç alacam takasa kaça sayarsınız aracımı diyecem. Bakalım ne fiyatlar çıkacak, bende mrk ediyorum açıkçası. En azından benim aradığım rakamlardan fazla veriolarsa ben haybie aramıyayim moduna girecem aksi olursa umutlu bekleyiş devam edecek
    Hoşgeldiniz,

Tahminim galeri ve 2. el alan bayiler varsayılan araç için:

75bg e 17000YTL civarı,
    90bg e ise 18000-19000YTL civarı verirler.

Siz ise aradığınızı:

75bg i 21000-22000YTL ye
    90bg i ise 22000-23000YTL ye bulabilirsiniz.

Tabi bunlar temiz araçlardır.Tahminler beni bağlarUmarım aradığınızı bulursunuz...

14. Bu mesajı için 3 kişi ABNEW'ye teşekkür etti:

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

..........
    2006 model 75hp Dynamic için verebileceğim miktar 20.000 ytl
    2006 model 90hp Dynamic için ise verebileceğim miktar 21.000 ytl'dir.

2. el piyasasını takip edenler verebileceğim fiyatları anormal bulmayacaklarına eminim. Daha 1 ay önce aciliyetten 2008 model C4 1.6 hdi 110hp 8800km'deki aracımı 29000 milyara sattığıma göre verdiğim rakamlar fena bir rakam olmasa gerek.
    "ben de dynamik var ama ben 24 istiyom pazarlık yok"
    20 yazmışsın eğer bulabilirsen ne mutlu sana
    hayırlı alış verişler...

ha bu arada ben buldum 19 500 e 2006 35 bin km de dizel dynamik gri metalik
    ama ön sol kaput soba boyasıyla boyanmış kadar kötü bir işçilikle yapılmış vaziyette tavanda boya kalıntıları torpido da vuruktan kalma izler ....
    kısaca vuruk araç..
    az fazla ver bi,ldiğin arabayı al derim sana...

2ay önce ben arabamı arkadşımdan satın alırken fiyatını belirlemek için birmota gittik ve birmottaki yetkili bize alış fiyatları hakkında sırf tanıdık olduumuz için bu bilgi yi verdiğini söyleyerek "2006 model, 20 - 22 arası biz alıyoruz" dedi
    (dynamik için konuşuyorum 50bin km de dizel, 2006 model)
    bu lafı dediğinde kapının önünde satılık active dizel 60bin km de 21 milyara ticari amaçlı kullanılmış bir GP duruyordu...

artık sen hesap et
    Konu Linos tarafından (09/07/2008 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood!

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Hasan Kara
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok

Peki 75hp ve 90hp yi kullanan arkadaş varmı hiç, aralarında ne kadar bir hız farkı var? 2 önceki aracım 1.4hdi 70hp 2003 model peugeot 307'ydi sonraki aldığım araç 2008 model 110hp 1.6hdi ve aralarında inanılmaz hız farkı vardı. 75 ile 90hp'li puntolar arasındaki hız farkını iki aracıda kullanmış bir arkadaşımız yazabilirmi?

Tolga Güçlü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**

ikisinide kullanan arkadaşlar daha detaylı bilgiyi yazarlar,ama ozet olarak:kalkışlarda 75 likler daha atik ama ardından 90 lıklar yakalar,geçer ve gider ...

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Bana sorarsanız hiçte abartılacak kadar bir hız yok. Ben bulamadım ama bizim kalkış vieolarımız vardı benim oruçla (75 ) faruk (90) akif (90) hepsini yemiştim yani 75 ler yabana atılacak bir araç değil özellikle şehir içinde ama şehir dışı derseniz 90 lı daha cazip gelebilir ..

YouTube - Broadcast Yourself.
    Konu femoli tarafından (09/07/2008 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.

burak arslan
    ReNoVaTio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BT 674
    Edilen teşekkür: 222

ewet mehmete katılıyorum.trafikde 75 ler çok ii 90 lıkda kullandım ama sanki o biraz ağır gibi geldi bana. yada ben 75 e alıştım ondanda olabilir.kalkışlarda çok ii ama uzun yolda sizi etkileyecek bir performans beklemeyin

Tolga Güçlü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**

aslında uzun yol performansıda çok guzel 75 lerin ama aynı lastik ölçüsünde vs herşeyi ile aynı olan 90 lıga gore yavas kalır,doğal olarak...tabi bide biraz daha çok yakar yuksek hızlarda 6. vitese atamadıgınız için...benim araç 195/55/15 lastikler ve 15 jantlarla uzun yolda 160-170 e çok rahat oturuyor ve o hızda 5-6 dakika gittim yol elverdiğince,hiç bir şekilde performans dusuklugu yoktu,yol durumuna gore dahada yuksek hıza ulasırsınız, tek dezavantajı motor deviri yukseldiği için çok bagırması ve yakıt sarfiyatı...

burak arslan
    ReNoVaTio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BT 674
    Edilen teşekkür: 222

ewet tolga bunda haklsın.bolu dağında depoyun fulledim.ankaraya girdiğimde yarım depoya gelmişti mazot.ama 190 dan aşağı pek düşmedim ve arabada 4 kişiydik.çoğu benzinli araca toz yutturdum :-Dama malesef yakıtda mahvetti beni.

Tolga Güçlü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**

evt abi performanslı araçlar ama işte yakıt uzun yolda belini bukuyor insanın ,tabi basarsan...eğer normal şekilde 90 ile 100 ile kullanırsanız aracı,yakıt muhtesem derecesinde dusuyor...

Sayfa 1/3 123 SonSon