20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Satılık 2008 model Grande Punto 1.3 90 HP

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Standart Satılık 2008 model Grande Punto 1.3 90 HP

Arkadaşlar, arabamı tamamiyle keyfe keder olarak satılığa çıkarıyorum. Aracım 4000 km' yi yeni geçti. Çok titiz bir kullanıcı olduğum için 3500 km de ilk yağını ve filtrelerini, Ankara Kartaş' ta değiştirdim. Aracım 1.3 90 HP Active olmasına karşın, ABS, ASR, ESP, HILLHOLDER, MSR, HBA(bunlar eski modellerde güvenlik paketi olarak opsiyondu), 3 satır yol bilgisayarı, gövde rengi ve ısıtmalı yan aynalar, aydınlatmalı direksiyondan kumanda butonları gibi, bazı dynamic versiyonlarda bile olmayan artıları mevcuttur.

Araba çok dikkatli ve özenli kullanılmış olup, 3500 km yapılana kadar 3500 devir geçilmemeye dikkat edilmiş, box chip vesaire takılmamış, her defasında 10ppm Petrol Ofisi yakıt alınmış, ısıtmadan kesinlikle zorlanmamış, stop etmeden önce turbo yağlamasına her defasında dikkat edilmiş, her defasında fırçasız ve püskürtme yöntemi ile yıkama yapılmıştır. Orjinallik bozulmasın diye hediye edilen park sensörleri bile taktırılmamıştır. Yaza girerken Fiat Kasko' nun hediyesi olan araç boya koruma da yaptırılacaktır.

En önemli belirtilmesi gereken konulardan biri de, arabam 5 sene garantilidir. Daha 3-4 aydır biniyorum. Nereden baksanız 4 bucuk sene garantisi devam ediyor.

Arabam titanyum gri 5 kapı olup, kaza boyayı bırakın, rötüş fırçası değmemiştir. En ufak bir park tıklaması bile yoktur. Arabamı servisten sıfır alırken bile boya kalınlık cihazı ile herhangi bir boyama olup olmadığına dair kontrolü bizzat kendim yaptım.

Şu andaki Fiat liste fiyatı 32580 YTL görünmektedir. Aracıma istediğim fiyat 28500 YTL dir. Aracımı satılığa çıkarmamdaki sebep, Eylül sonu gibi yaklaşık 3 seneliğine yurt dışına iş sebebi ile çıkacak olmamdır. Bu durumu zaten zamanında bilmiş olsam hiç gidip de araba almazdım. Açıkçası satılırsa satılır satılmazsa kapalı garajıma koyarım, yurt dışı dönüşümde binerim diye düşünüyorum.

Kimse ile fiyat konusunda muhattap olmamak için şu anda gidip de hiçbir ilan sitesine arabamı koymadım. Sadece buradan gören arkadaşlar, yine Grande Punto satın alacak başka tanıdıklarına tavsiye edebilirler diye düşündüm. Aracımı sadece haftasonu gösterebilirim. Hafta içi de kullanılmıyor ve emniyetli bir park yerinde muhafaza ediliyor.

Hatırlatmak isterim ki arabamı kredi kullanarak satın aldım ve daha 8 taksidim daha var. Arabaya alıcı çıkarsa hemen peşin para krediyi kapatıp satışa uygun hale getirebilirim.

Saygılarımla,

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

3. 08/04/2008, 18:37

Sebep
    konuyla alakasız mesajlar

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Arkadaşlar arabanın satışı dışındaki konular için lütfen bana özel mesaj veya ekorkut@hotmail.com dan ulaşınız.
    Konu OzzY tarafından (08/04/2008 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

ama zaten pazarlıkla o fiyatlara yakın sıfır alınır diye düşünüyorum.. yanlış anlama ama ben 1000 ytl daha verir pazarlık da yapar sıfırını alırım.. ama beni yanlış anlama lütfen...
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

28 şubat siparişli 29700 sp paketi ve sensör olmadan 1.3 mj 90bg dynamic fiyatı. gerçi fiyatlara baya zamlandı ama genede liste fiyatından kimsenin araba alacağını düşünmüyorum

bu arada yazmayı unutmuşum 3kapı fiyatı arada 800-1000ytl kadar oynuyor 5kapı ile
    Konu Linos tarafından (11/04/2008 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood! (Lütfen forum kurallarını okuyalım!!!)

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Fiyatta bir miktar elbette pazarlık var. Sıfır almak da bir risk. Bunun 2 satırı var, aydınlatmalı direksiyonu var. Sıfır alıp da sonra forumlarda ağlamak var neden 2 satır geldi diye...)))))))))
    Dediğim gibi fiyatta ikramım olacaktır. Bunun dışında satılmazsa satılmasın açıkçası hiçbir ihtiyacım da yok arabadan gelecek olan paraya. Alacak olan gitsin fiyat alsın sonra konusalim.

Şunu net bir şekilde söylüyorum. Alıcısına fiyat konusunda yardım edeceğim. Ama müşteri olmadan fiyat konusunda yorum yapılmasını istemiyorum.

Not: Aracım zaten 5 kapı. Yani 3 kapıya göre 1 milyar da daha pahalı. Kamikaze arabayı 3 kapı düşünerek bu konuda yorum yaptı sanırım.
    Konu ekorkut tarafından (09/04/2008 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Emre aracını titiz kullandığın belli, umarım istediğin fiyata kısa sürede satarsın...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

ısın sevındırıcı kısmı kotu bırsey ıcın satmıyorsun. hayırlı satıslar abı ınsallah ıstedın fıyata satarsın...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Arda ve Mustafa, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Kısmet bakalım şimdiden kulağının bir köşesine girsin de böyle bir punto nun satılık olduğu, yaza bakarız müşterisi çıkarsa veririz çıkmazsa bineriz.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Emre, çevremde alıcı olursa tavsiye ederim tabi, hayırlısı diyelim...

Eren *
    rubin_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Dostum Haziran başı gibi araç almayı düşünüyorum. Eğer satmamış olursan konuşabiliriz ikinci olarak ta resimlerini koysan çok memnun oluruz valla..

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Dün 15 nisanda fiat %2 ikinci bir zam daha yaptı, ay sonuna kadar yada mayıs ayında bir %2 daha gelecek Yaz sonuna kadar toplam artış %11-12 civarında olacak...

multijet 75 hp active fiyatı 31.000 lira.
    GP in mirror is faster than they appear !

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Engin Bey, zamlı fiyatlar sanırım daha Fiat' ın sitesine yansımamış. Araçla ilgilenen arkadaşlar email adreslerini yazarlarsa arabamın fotolarını gönderebilirim.
    İlginize teşekkürler

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

walla kendi gözümle gördüm, kendimden daha titiz biri kendisi
    sıfırdan farksız diyebilirim kesinlikle. arabanın üstüne öyle titriyor ki

inşallah istediğin fiyata satarsın abi

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Sağolasın Alpercim yaa...))

Eren *
    rubin_e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

abanozeren@hotmail.com adresine fotoları yollarsan memnun olurum arkadaşım...

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

emre ben fiyatla ilgili yorum yapmadım sadece bilgilendirme yaptım umarım değerinde bir satış olur hayırlı satışlar

ali gürtaş
    alican35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Teknik Konu

Alıntı ekorkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, arabamı tamamiyle keyfe keder olarak satılığa çıkarıyorum. Aracım 4000 km' yi yeni geçti. Çok titiz bir kullanıcı olduğum için 3500 km de ilk yağını ve filtrelerini, Ankara Kartaş' ta değiştirdim. Aracım 1.3 90 HP Active olmasına karşın, ABS, ASR, ESP, HILLHOLDER, MSR, HBA(bunlar eski modellerde güvenlik paketi olarak opsiyondu), 3 satır yol bilgisayarı, gövde rengi ve ısıtmalı yan aynalar, aydınlatmalı direksiyondan kumanda butonları gibi, bazı dynamic versiyonlarda bile olmayan artıları mevcuttur.

Araba çok dikkatli ve özenli kullanılmış olup, 3500 km yapılana kadar 3500 devir geçilmemeye dikkat edilmiş, box chip vesaire takılmamış, her defasında 10ppm Petrol Ofisi yakıt alınmış, ısıtmadan kesinlikle zorlanmamış, stop etmeden önce turbo yağlamasına her defasında dikkat edilmiş, her defasında fırçasız ve püskürtme yöntemi ile yıkama yapılmıştır. Orjinallik bozulmasın diye hediye edilen park sensörleri bile taktırılmamıştır. Yaza girerken Fiat Kasko' nun hediyesi olan araç boya koruma da yaptırılacaktır.

En önemli belirtilmesi gereken konulardan biri de, arabam 5 sene garantilidir. Daha 3-4 aydır biniyorum. Nereden baksanız 4 bucuk sene garantisi devam ediyor.

Arabam titanyum gri 5 kapı olup, kaza boyayı bırakın, rötüş fırçası değmemiştir. En ufak bir park tıklaması bile yoktur. Arabamı servisten sıfır alırken bile boya kalınlık cihazı ile herhangi bir boyama olup olmadığına dair kontrolü bizzat kendim yaptım.

Şu andaki Fiat liste fiyatı 32580 YTL görünmektedir. Aracıma istediğim fiyat 28500 YTL dir. Aracımı satılığa çıkarmamdaki sebep, Eylül sonu gibi yaklaşık 3 seneliğine yurt dışına iş sebebi ile çıkacak olmamdır. Bu durumu zaten zamanında bilmiş olsam hiç gidip de araba almazdım. Açıkçası satılırsa satılır satılmazsa kapalı garajıma koyarım, yurt dışı dönüşümde binerim diye düşünüyorum.

Kimse ile fiyat konusunda muhattap olmamak için şu anda gidip de hiçbir ilan sitesine arabamı koymadım. Sadece buradan gören arkadaşlar, yine Grande Punto satın alacak başka tanıdıklarına tavsiye edebilirler diye düşündüm. Aracımı sadece haftasonu gösterebilirim. Hafta içi de kullanılmıyor ve emniyetli bir park yerinde muhafaza ediliyor.

Hatırlatmak isterim ki arabamı kredi kullanarak satın aldım ve daha 8 taksidim daha var. Arabaya alıcı çıkarsa hemen peşin para krediyi kapatıp satışa uygun hale getirebilirim.

Saygılarımla,

Ekorkut Arkadaşım,
    foruma yeni üye oldum, iyi temiz bir Grande Punto almak niyetindeyim ve ank. da ikamet ediyorumç
    Senin araban şu an nerede bulunuyor ?
    Mail adresim alican35@hotmail.com , resimleri varsa yollarsan sevinirim, ayrıca mailine mümkün olan en son fiyatı da yazarsan irtibata geçelim..
    Saygılar
    Konu alican35 tarafından (21/04/2008 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı alican35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekorkut Arkadaşım,
    foruma yeni üye oldum, iyi temiz bir Grande Punto almak niyetindeyim ve ank. da ikamet ediyorumç
    Senin araban şu an nerede bulunuyor ?
    Mail adresim alican35@hotmail.com , resimleri varsa yollarsan sevinirim, ayrıca mailine mümkün olan en son fiyatı da yazarsan irtibata geçelim..
    Saygılar
    e-mail attım.

Emre @
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Arkadaşlar konuyu güncelleyelim. Sene sonunda yurt dışına çıkmak dışında aynı zamanda mevcut sahip olduğum evimi de değiştirmek gibi planlarım var.
    Tekrardan güncel ve satılık. Arabanın durumunda 10.000 km yi yeni geçmesi dışında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Salı gününe randevu aldım 10.000 bakımı da yapılacaktır. Ayrıca araç yeni sahibine Kaskomun hediyesi olan boya koruma ile birlikte gidecektir. Fiyat olarak 27.000 düşünüyorum, gerçek alıcısına bir miktar ikramım olacaktır. 5 aylık kredi taksidim var. Alıcıyla anlaşıp önce bu borcu kapatıp sonra da satışını derhal verebilirim.

sezgin agus
    La Cordélio AGUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AP 3261
    Edilen teşekkür: 400

bir de gp nizin fotolarını görsek daha etkili olurdu diye dşünüyorum şimdiden hayırlısı olsun...