Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 21 ile 32 arası

Konu: XBOX360 mi PS3 mu

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı puntoevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en bariz özelliği oyun detaylarında yani görsellerde. arada ki fark buyuk. ıkıncı fark kınekt. eğer kılolu biriyseniz . haftada 5 gun kınektle ayda rahat bi 5 kilo veridir. sırılsıklam yapıor hangi oyunu olursa olsun
    Tesekkur ederim. Evet kilolu insanlar icin iyi oldugunu bende dusunuyorum. Ama ps3 movi paketini uygun fiyata bulabilirsem ona bakacam sonucta arada 400 tl gibi fark var ve acikcasi buna deger mi diye dusunuyorum...

ABK
    Ziyaretçi ABK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben PS3 diyorum, PS3 alan aynı zamanda bir 3D BluRay oynatıcı almış oluyor. PS3 oyunları XBOX'a göre daha fazla, kırdırma konusunda yanlış bir FW yüklemezseniz sorun yok.

Hem Kinect'i hem PS3 Move'u kullandım. Kinect çok eğlenceli ama Move oyunlarında daha bi oyunun içindesin gibi geliyor bana. Dipnot : ikisi de fiziksel olarak çok yoruyor insanı

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Kadır bende senın gıbı cokkk karasızım nette baktım xbox720 dıye bır cıhaz gelıyormus Ocak veya Subatta BlueRay oynatıcı 3D oyun olayı varmıs ve TR arayuz ve oyun Sony ps e baktık ondada yenı bır makına gelıyor ama bıraz daha fazla zamanı var .
    Sahsen benım ıcın onemlı olan oyuna 100 tl vermemek yakalanmadan korsan oyun hangısınde oynanır.
    Bırısınde yakalandıgın anda makına ban yıyor ve artık o makına çöpte yerını alıyor
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

alper demir
    aalperdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 40

Move da hassasiyet biraz daha dusuk falan diyolardi bi ara. Xbox yeni kutularda kirmizi isik olayi kalmadi diye biliyorum. Torrent icat oldu olali xbox oyunu bulunmuyo demekte eskide kaldi artik şahsen call of duty, medal of honour gibi fps oyunlardan hoslandigim icin saglam bir pc aldim. Bi turlu alisamadim konsollarda su tarz oyunlari oynamaya. )

Sent from my iPhone using

Okan KÖYLÜ
    CesSpOoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 135

ikisinide uzun süre kullandım. kinect olayı çok büyük eğlence Xbox F.W. 3.0 ile tüm güncel oyunları oynayabildiğimiz için seçimim xbox olurdu.. tek dez avantajı joypadleri ellerimi çabuk yoruyor, ps3 ile saatlerce oynasam sorun yok ama xbox 1 2 saatte yoruyor (futbol oyunları)

fakat PS3 ünüz 3.55 cfw li ise artık 4.30 cfw kurup hemen hemen tüm oyunları eboot bile aramadan oynayabiliyorsunuz, şuan için online bile açık.
    Manzaraya Daldım Ses Çıkarma... Gerçek Can Sıkar Beni Uyandırma.. Ben Böyle Güzelim..

Tayfun Bulat
    TayfunBulat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    03 UU 708
    Edilen teşekkür: 57

PS4 derim başkada birşey demem görüntüsü yeter arkadaşlar...

Şenol Çıracı
    Abarth Mjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 323

kadir ridak
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadır bende senın gıbı cokkk karasızım nette baktım xbox720 dıye bır cıhaz gelıyormus Ocak veya Subatta BlueRay oynatıcı 3D oyun olayı varmıs ve TR arayuz ve oyun Sony ps e baktık ondada yenı bır makına gelıyor ama bıraz daha fazla zamanı var .
    Sahsen benım ıcın onemlı olan oyuna 100 tl vermemek yakalanmadan korsan oyun hangısınde oynanır.
    Bırısınde yakalandıgın anda makına ban yıyor ve artık o makına çöpte yerını alıyor
    Merhaba,
    Siz soyledikten sonra xbox720'den haberim oldu. Ne zaman cikacagi ile ilgili fikrim yok. fiyatida tahminimce 2000'den asagi olmaz(Netten ozelliklerine bakinca -parmak takibi bile varmis-) Korsan oyunda ps3 un eski versiyonlarinda oynanabiliyor. Xbox360'da da var ama hem garantiyi bozuyor hemde banlanip xbox 'dan online oynama imkanin kalmiyor.

kadir ridak
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı aalperdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Move da hassasiyet biraz daha dusuk falan diyolardi bi ara. Xbox yeni kutularda kirmizi isik olayi kalmadi diye biliyorum. Torrent icat oldu olali xbox oyunu bulunmuyo demekte eskide kaldi artik şahsen call of duty, medal of honour gibi fps oyunlardan hoslandigim icin saglam bir pc aldim. Bi turlu alisamadim konsollarda su tarz oyunlari oynamaya. )

Sent from my iPhone using
    Evet xbox hassasiyeti cok guzel ve oyunun icinde hissettirecek kadarda gercekci. 3k olayi kalmadi diyorlar ama 2-3 saat oynadiktan sonra makina cok isiniyor gibime geldi. Joystik denemek icin'de Halo3 oyunu oynadim. Once yabancilik cekiyordum ama bi sure sonra alistim.

kadir ridak
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı CesSpOoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisinide uzun süre kullandım. kinect olayı çok büyük eğlence Xbox F.W. 3.0 ile tüm güncel oyunları oynayabildiğimiz için seçimim xbox olurdu.. tek dez avantajı joypadleri ellerimi çabuk yoruyor, ps3 ile saatlerce oynasam sorun yok ama xbox 1 2 saatte yoruyor (futbol oyunları)

fakat PS3 ünüz 3.55 cfw li ise artık 4.30 cfw kurup hemen hemen tüm oyunları eboot bile aramadan oynayabiliyorsunuz, şuan için online bile açık.
    kicent gercektende cok eglenceli 3 yasindaki kizim'da, 60 yasindaki annemde oynuyorlar avrin gerisini siz dusunun

kadir ridak
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı Mjet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mersinde media markta 1050 gibi bi rakami vardi. Ben gitiim 1200 250 gb olanini aldim. Fiyati cok guzel niyetin varsa kacirma ama duydugum kadariyla goldun garanti isi bi farkliymis. Istanbul garantisi diye bisey. Yani kendileri ugrasiyor galiba firma degil... bi arastirin derim. Goruntu olarakta 4gb lar parlak,250 gb lar mat siyah oluyor...

kadir ridak
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah

Evet arkadaslar sonunda makinayi aldim. Biraz da aceleye geldi fiyat olarak 1200 tl. Ilk soyliyebilecegimseyler:
    1- Kinect gercekten cik hassas ve eglenceli kendinizi oyunun icinde hissediyorsunuz.
    2- Cok yorucu(suanda heryerim agriyor)
    3- 2-3 saatlik oyundan sonra makina cok isiniyor gibime geldi. Fani cok ses cikartiyor(Daha once oynamadigim icin belki bana oyle geliyordur.Ama Laptopumda bile bu kadar ses yok)
    4-Joystik'te tam avucuma oturuyor ps3 lere gore kontol biraz daha zor(Belkide oyundandir Halo3 tu oynadigim oyun zaten ilerlemeli oyunlarida sevmem).ama eli yormuyor. Araba yarisi veya futbol maclarinda kontorun daha kolay olacagi gorusundeyim.
    Bilenlere bir sorum olacak. Cd deki oyunu hard diske kaydedip zirt pirt surucuyu acip kapamadan oynamanin bi yolu varmi? Bi sure sonra ariza verir diye korkuyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri