10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Akpden akülü araba açılışı ( gazoz kapağı açılışı )

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Standart Akpden akülü araba açılışı ( gazoz kapağı açılışı )

Akülü arabaya kırmızı kurdeleli açılış- Sözcü Gazetesi

ahaha haberi görünce çok güldüm aslında haberler değil geyik kısmına açılabilirdi bu konu Ankaradada başbakanın saat kulesi adında açtıgı şeyleri unutmadık

İşte saat kulemiz

https://www.malatyasonhavadis.com/im...yor_h73916.jpg
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akülü arabaya kırmızı kurdeleli açılış- Sözcü Gazetesi

ahaha haberi görünce çok güldüm aslında haberler değil geyik kısmına açılabilirdi bu konu Ankaradada başbakanın saat kulesi adında açtıgı şeyleri unutmadık

İşte saat kulemiz

https://www.malatyasonhavadis.com/im...yor_h73916.jpg
    kapılardan bi haber var mı peki?

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı farukileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapılardan bi haber var mı peki?
    Ne kapısı anlamadım
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

whats up
    faster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 22

Büyük iş..

Hakan Ünal
    khanunl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 174

Bir zamanlar Necmettin Erbakan'ın günde 20-25 adet 10 el arabası harçla açtığı ağır sanayi temel atma törenleri vardı,sonrası devam etmeyen temel şeklinde atılmış beton yığınları hatta bir vatandaş bu temel törenlerinin göstermelik olduğunu kanıtlamak için bu temellerden birini tabelasıyla birlikte hiç üşenmeden kamyona yükleterek meclis önünde yere boşalttırmıştı !

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Ne kapısı anlamadım
    Şehir girişlerine kapılar yapılıyor kubbeli falan. Esenboğa'da gördüm ben. Tiksinçler. Iran'da gibiyiz. Tasarım özürlü Büyükşehir... mesela Aşti.. Terminal değil genelev sanki.

Hele Atakule. Şehrin ortasında duran,iğrenç ışıklandırılmış dimdik bi şey..(neysssse..) orjinal hali çok daha güzel...

Kızılay Atatürk Bulvarına yapılan güllü ışıklandırma? O kadar dandik ki,şimdiden ölmüş bazı ledler. Şekli de bir şeye benzemiyor. Sadece yolda giderken şoförün gözünü alsın,kaza olsun diye yapılmış..

Saat kulesi her köşeye yapılmaz. Şehrin belli başlı yerlerine yapılır. Eminim ki oraya dikildikten sonra bakımı dahi yapılmayacak. Seçim yakın ya hani.. Maksat bir şey yapmak..

O yüzden bu kapıydı kuleydi,şaşırmıyorum berbatlıklarına..

Yahu bu alengirli şeyler yerine,şehrin temizliğine dikkat etse? Yurtdışında insanlar yağmur yağınca araba temizlendi diye seviniyor... Biz ise küfrediyoruz araba yıkadık ta yağmur yağdı diye.. Ankara'yı b..k götürüyor çünkü !.. Etrafta temizlik kamyonları geziniyor. Saçmasapan bir fırça çeviriyor.. Ahanda ben onun bi halta yaradığını görmedim.. Toz kaldırıyor başka bir numarası yok. Çankaya da gidip bunlara yatırım yapmış. Hata...

Altyapı desen o da yok. Ulan Türkiye'nin başkentinde üç dört gün susuz kaldık. Tamir edildi,bir hafta sonra 2 gün yine kesildi.

Yolların ışıklandırması ve asfalt kalitesi sadece protokol yollarında güzel. Yemin ediyorum protokol yolu olmayan her yolda bir çukur gösteririm size.. Bilkent taraflarında akşam vakti yollar kapkaranlık. Allaha emanet gidiyorsunuz,zifiri karanlık...

Daha neler neler... bu akşam da Ahmet Hakan'ın programına katılıyormuş Melih bey... Ahmet biraz dalga geçse de bari biraz gülsek..

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehir girişlerine kapılar yapılıyor kubbeli falan. Esenboğa'da gördüm ben. Tiksinçler. Iran'da gibiyiz. Tasarım özürlü Büyükşehir... mesela Aşti.. Terminal değil genelev sanki.

Hele Atakule. Şehrin ortasında duran,iğrenç ışıklandırılmış dimdik bi şey..(neysssse..) orjinal hali çok daha güzel...

Kızılay Atatürk Bulvarına yapılan güllü ışıklandırma? O kadar dandik ki,şimdiden ölmüş bazı ledler. Şekli de bir şeye benzemiyor. Sadece yolda giderken şoförün gözünü alsın,kaza olsun diye yapılmış..

Saat kulesi her köşeye yapılmaz. Şehrin belli başlı yerlerine yapılır. Eminim ki oraya dikildikten sonra bakımı dahi yapılmayacak. Seçim yakın ya hani.. Maksat bir şey yapmak..

O yüzden bu kapıydı kuleydi,şaşırmıyorum berbatlıklarına..

Yahu bu alengirli şeyler yerine,şehrin temizliğine dikkat etse? Yurtdışında insanlar yağmur yağınca araba temizlendi diye seviniyor... Biz ise küfrediyoruz araba yıkadık ta yağmur yağdı diye.. Ankara'yı b..k götürüyor çünkü !.. Etrafta temizlik kamyonları geziniyor. Saçmasapan bir fırça çeviriyor.. Ahanda ben onun bi halta yaradığını görmedim.. Toz kaldırıyor başka bir numarası yok. Çankaya da gidip bunlara yatırım yapmış. Hata...

Altyapı desen o da yok. Ulan Türkiye'nin başkentinde üç dört gün susuz kaldık. Tamir edildi,bir hafta sonra 2 gün yine kesildi.

Yolların ışıklandırması ve asfalt kalitesi sadece protokol yollarında güzel. Yemin ediyorum protokol yolu olmayan her yolda bir çukur gösteririm size.. Bilkent taraflarında akşam vakti yollar kapkaranlık. Allaha emanet gidiyorsunuz,zifiri karanlık...

Daha neler neler... bu akşam da Ahmet Hakan'ın programına katılıyormuş Melih bey... Ahmet biraz dalga geçse de bari biraz gülsek..

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    Ulan hic usenmedin mi telefondan bu kadar seyi yazmaya hangi kanalda saat kacta?

Discovery cihazımdan gönderildi

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Ulan hic usenmedin mi telefondan bu kadar seyi yazmaya hangi kanalda saat kacta?

Discovery cihazımdan gönderildi
    CNN'de abi,saat 9 yada 10 diye biliyorum.

Mobil dünya benim işim. İş için telefondan cv yazmış adamım

2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CNN'de abi,saat 9 yada 10 diye biliyorum.

Mobil dünya benim işim. İş için telefondan cv yazmış adamım

olm einstein le bi akrabalıgın varmı

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Yurdumun alnı temiz vatandaşının insani duygularını kullanmaya çalışan acizler;acıyorum sizlere.biride çıkıp sormaz mı hangi kitapta yeri var bu yapılanın diye.senin işin zaten bu cahil herif bu insanların elinden tutmak için o koltuktasın vazifeni ne zaman unuttun da yapman gerekenleri hünermiş gibi ona buna göstermeye çalışıyosun.

(Sürç-i lisan ettiysek affola )
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

12. Bu mesaj için teşekkür edenler: