Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Karayılan: Siyaset yapmak istiyorum

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Standart Karayılan: Siyaset yapmak istiyorum

Murat Karayılan, savaşın bitmesinin ardından Türkiye'ye dönerek Kürt haklarının geliştirilmesinde siyasi bir rol oynamak istediğini belirtti

Karayılan, New York Times Gazetesi'ne konuştu. Gazeteci Tim Arango'yla konuşan Karayılan son barış sürecine ilişkin çok önemli açıklamalar yaptı. Irak'ın Zargalı bölgesinde konuşan Karayılan PKK'lıların silah bırakması konusunda 'Gerillamız silah bırakamaz, bu en son konuşulacak konu' dedi.

TÜRKİYE'YE DÖNÜP SİYASET YAPMAK

Murat Karayılan, eğer savaş biterse Türkiye'ye dönmeyi umduğunu belirterek, Kürt haklarının geliştirilmesinde siyasi bir rol oynamak istediğini söyledi. Karayılan 'şiddeti bir kenara koyduktan sonra, demokratik bir toplumun kurulması gerekecek' dedi.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kadir özkan
    brembo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 59

Standart Ynt: Karayılan: Siyaset yapmak istiyorum

Onunda yapıca siyasetin ***********************
    Konu SteinGP tarafından (15/04/2013 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

İster normaldir. Gün onların günü tadını çıkarsınlar. Bu milletin sabrının taşacağı filan yok nasılsa.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yok ölebisi
    Sakin ve Öfkeli altanasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

meydan boş kaldı nasılsa
    oda yapsın bakalım!

Ali T
    Veteriner Hekim alixxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 497

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İster normaldir. Gün onların günü tadını çıkarsınlar. Bu milletin sabrının taşacağı filan yok nasılsa.
    Aynen öyle adam sonuna kadar haklı. Sen her istediğine tamam dersen olacağı bu. Elini verdinmi kolunu alamazsın sonuçta.

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

Gazi mahallesinde oturuyorum, dün pkk lımı desem akp limi desem bilemedim ortalama 100 kişi tarafından otobüs boşaltıldı ve molotoflarla yakıldı, aynı grup kaçmayarak, ziraat bankası ve iş bankasına molotoflu saldırıda bulundu, bu da yetmezmiş gibi bir üst sokagımda 2 adet zırhlı polis özel harekat aracı ters çevrilmişti. Bu olaylar yaşanırken gazeteciler vs. hepsi olay yerindeydi ancak gazetelere, haberlere yaklaşık 5 saat sonra düştü. düşen kısmı ise sadece otobüsün yakılmasıydı. Diğer olaylar ise saklanıyor yada göz ardı ediliyor. Yani halktan saklayarak siyaset yapılıyor.

https://img855.imageshack.us/img855/3216/asdasdnr.jpg
    ISmileUDie

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alt tarafı memleket elden gidiyor tüpgaz için kuyruğa girsek daha mı iyi canım? Sonra bu adamların hepsi namazında niyazında baksanıza Apo denen .... bile gençliğinde namaz kılarmış. Sizin Allah'ınız para Kabeniz Amerika arkadaş yettiniz be.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Alıntı malebow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gazi mahallesinde oturuyorum, dün pkk lımı desem akp limi desem bilemedim ortalama 100 kişi tarafından otobüs boşaltıldı ve molotoflarla yakıldı, aynı grup kaçmayarak, ziraat bankası ve iş bankasına molotoflu saldırıda bulundu, bu da yetmezmiş gibi bir üst sokagımda 2 adet zırhlı polis özel harekat aracı ters çevrilmişti. Bu olaylar yaşanırken gazeteciler vs. hepsi olay yerindeydi ancak gazetelere, haberlere yaklaşık 5 saat sonra düştü. düşen kısmı ise sadece otobüsün yakılmasıydı. Diğer olaylar ise saklanıyor yada göz ardı ediliyor. Yani halktan saklayarak siyaset yapılıyor.

Olaya bak, resmen 3.dünya ülkelerine döndük. Güya askerimiz var polisimiz var. 30 Ağustos gelsin de tanklarla uçaklarla "gösteri" yapalım anca...

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Yav bizim midemiz ne kadar genişmiş, derimiz ne kadar kalınmış. Her şeyi yutuyor ve kabulleniyoruz. Karayılan domuzu ne ki, bir kaç sene sonra apo domuzu ev hapsine çıkacak. Sonrada ver elini meclis, millet vekilliği, dokunulmazlık, parti başkanlığı, devletten pay, saltanat ve pkk ya, ödenek perdesi altından yeni kazanç kapısı.

kadir özkan
    brembo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 59

Standart Ynt: Karayılan: Siyaset yapmak istiyorum

Ya allah aşkına kaldırın şu konuyu ********lerin hakında konuşarak prim vermeyelim allahlarından bulsunlar...

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı brembo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya allah aşkına kaldırın şu konuyu ********lerin hakında konuşarak prim vermeyelim allahlarından bulsunlar...
    Amaç prim kazandırmak değil.Amaç tepki göstermek, tepki kitlesi oluşturmak ve büyütmek. Uyuyanları biraz kımıldatmak...

Aykut Aktaş
    blackpunt006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    1810
    Edilen teşekkür: 35

başbakan B.O.P'un eşbaşkanıymış kendi açıkladı. Gerekli tepkiyi gösteremezsek sonumuz apaçık belli!

Tarık .
    tyilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

Ben aslında milletin uyuduğunu sanmıyorum, en azında bu konuya yorum yazan arkadaşların.

Sorun uyumayanların ne yaptığı ? Kendi adıma konuşayım, tek yapabildiğim önüme gelen her yerde dile getirip, farklı forumlarda açtığım mesajlarım silinip ihtar almaktan öteye gidemiyorum.

Ha diyeceksiniz ki, çoğunluk uyansa oy vermez iktidar olamaz vs. Benim yaptığım istatistiklere göre son iki seçimde çevremdeki oy vermemiş ben dahil tüm bildiğim insanların oy verdiğimiz partiler baraj altı kaldı.

Bence iktidar partisinin en büyük avantajı kesinlikle muhalefet partilerinin güçsüz olması. Bir genel başkan seçimlerde parti oylarını 3-5 puan arttırdım diye bir halt yediğini zannederek koltuğunda pişkin pişkin oturmaya devam ederse biz böyle yönetilmeye daha çok devam ederiz.
    Ne mutlu Türküm diyene.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı tyilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aslında milletin uyuduğunu sanmıyorum, en azında bu konuya yorum yazan arkadaşların.

Sorun uyumayanların ne yaptığı ? Kendi adıma konuşayım, tek yapabildiğim önüme gelen her yerde dile getirip, farklı forumlarda açtığım mesajlarım silinip ihtar almaktan öteye gidemiyorum.

Ha diyeceksiniz ki, çoğunluk uyansa oy vermez iktidar olamaz vs. Benim yaptığım istatistiklere göre son iki seçimde çevremdeki oy vermemiş ben dahil tüm bildiğim insanların oy verdiğimiz partiler baraj altı kaldı.

Bence iktidar partisinin en büyük avantajı kesinlikle muhalefet partilerinin güçsüz olması. Bir genel başkan seçimlerde parti oylarını 3-5 puan arttırdım diye bir halt yediğini zannederek koltuğunda pişkin pişkin oturmaya devam ederse biz böyle yönetilmeye daha çok devam ederiz.
    Bi insan herşeye muhalefet olup hükümetin bi yaptığınıda arada bi desteklemezse alternatif parti diye olarak verilen oylarıda kaybeder bu kadar basit...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi insan herşeye muhalefet olup hükümetin bi yaptığınıda arada bi desteklemezse alternatif parti diye olarak verilen oylarıda kaybeder bu kadar basit...
    Valla haklısın, muhalefet etmenin de bi ayarı olmalı. Hem aka hem karaya muhalefet olmaz. Bazı noktalarda ılımlı yaklaşacaksın ki vatandaşın taktirini kazanasın. Ha bu söylediğim şu çözüm saçmalığıyla alakalı değil.Ayrıca kuru kuruya muhalefet olmaz, biraz da iş yapmak gerek.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Ben şuanki çözüm sürecinde birçok şeye karşıyım.. Ama bakıyorum, bir tane şehit haberi dahi almıyoruz.. Bu bile yetiyor insanın içinin rahatlamasına... Artık ülkemizin 7 bölgesinede gönül rahatlığıyla gidebileceğiz.. Herkes oralarıda gezmek ister bence.. Turistik açıdan oraların canlanması demek ordaki halkın bundan mutlu olması, herşeyin farkına varması demek... bence bu süreçte ordaki halkın bilinçlenmesi bile güzel birşey... Tek sorun herşeyden çok fazla taviz veriliyor.. Milli değerlerimiz yok oluyor...

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şuanki çözüm sürecinde birçok şeye karşıyım.. Ama bakıyorum, bir tane şehit haberi dahi almıyoruz.. Bu bile yetiyor insanın içinin rahatlamasına... Artık ülkemizin 7 bölgesinede gönül rahatlığıyla gidebileceğiz.. Herkes oralarıda gezmek ister bence.. Turistik açıdan oraların canlanması demek ordaki halkın bundan mutlu olması, herşeyin farkına varması demek... bence bu süreçte ordaki halkın bilinçlenmesi bile güzel birşey... Tek sorun herşeyden çok fazla taviz veriliyor.. Milli değerlerimiz yok oluyor...
    Tamam, şehit olmaması çok güzel. Yakın zamanda her sabah şehit haberi almaktan artık televizyonu , neti açmaya korkar olmuştum. Ama fazla aldanmamak lazım. ne kadar taviz, o kadar imtiyaz, o kadar yetki. Bugün bir haber vardı ekledim ama bence bu güneşli günler geçici, birgün yine bulut kaplayacak gök yüzünü. pkk çekilip dağılacak, herkes köyüne dönecek mi sanıyorsunuz. İhtiyaç olduğunda dönmek için hazırlık yapacak, güç toplayacak.Bu arada israil domuzları da ülkemizi karıştırmak için çoktaan planlara başlamıştır.

Terörizm değil turizm! - Gündem - Habertürk Galeri | Sayfa: 1

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam, şehit olmaması çok güzel. Yakın zamanda her sabah şehit haberi almaktan artık televizyonu , neti açmaya korkar olmuştum. Ama fazla aldanmamak lazım. ne kadar taviz, o kadar imtiyaz, o kadar yetki. Bugün bir haber vardı ekledim ama bence bu güneşli günler geçici, birgün yine bulut kaplayacak gök yüzünü. pkk çekilip dağılacak, herkes köyüne dönecek mi sanıyorsunuz. İhtiyaç olduğunda dönmek için hazırlık yapacak, güç toplayacak.Bu arada israil domuzları da ülkemizi karıştırmak için çoktaan planlara başlamıştır.

Terörizm değil turizm! - Gündem - Habertürk Galeri | Sayfa: 1
    Zaten herkes bundan korkuyor... Daha fazla örgütlenir diye.. Ama bence o örgüt hiçbi zaman dağılmaz.. Bu kadar zaman bu kadar askerimiz şehit oldu, bu kadar paralar harcandı ama hiçbir sonuca ulaşılamadı.. Bence birde bu şekilde denemekte fayda var.. Artık kimsenin çocuğunu askere gönderirken "acaba?" demediği bir ülkede yaşamak istiyor herkes... Ben hayatta en önemli şey İNSAN... Çünkü ölen bir insan bir daha gelmiyor... Şimdilik sadece beklemekten başka yapacak birşey yok...

ihsan gökalp
    kovboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 63

adı gibi karayılan.abdullah öcalanın yakalandığındaki yüz ifadesini hatırlayın.konuşana değil konuşturana bakalım.itin oğlu amerikan gazetesine demeç verip ahkam kesiyor.bize silah doğrult,hainlik yap,sonrada gel siyaset yap.aklını alırız aklını

yok ölebisi
    Sakin ve Öfkeli altanasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

vaktinden önce çiçek açmazmış biz bunu öğrendik ecdadımızdan

şaşırsınlar kendilerini kandırsınlar neyin içine düşdüklerini geçte olsa anlayacaklar!!

Sayfa 1/2 12 SonSon