Sayfa 1/3 123 SonSon
53 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Mercekli far isteyenler buyrun:) sipariş verme zamani

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Mercekli far isteyenler buyrun:) sipariş verme zamani

Selam arkadaslar uzun araştırmalar sonucu ve almanyadaki kuzenimin yardımı ile mercekli farları ve satan yeri buldum ancak bizim farlardan satan firmanin elinde bitmiş haftaya PERSEMBE gunu gelecekmis. farları satan yere almanyadaki kuzenime telefon açtırdım ona soyledikleri bu.
    Farların fiyatı 279€ ve 379€ hadi fiyatı neyse KARGO+GUMRUK biraz tuzlu olucak onun icin benim farlarım kuzenim izine gelirken yanında getirecek almanyada bir tanıdıgınız varsa sizde boyle yapabilirsiniz.

farları satan aksesuarcinin web sitesi
    Fiat Tuning für Stilo, Stilo Multi Wagon, Bravo, Punto, Uno - großer Tuning-Shop für Fiat, Alfa, Lancia - Carzone Specials Germany - MW Motorsport in Dortmund site almanca
    -SHOP
    -Fiat Grande Punto (Typ 199)
    -Beleuchtung
    şeklinde ilerlerseniz farlarin oldugu kısma gelirsiniz ve bu sitede Gp lerimiz icin bir suru aksesuar bulabilirsiniz.
    farların oldugu kısma direk aşağıdaki linten gecebilirsiniz.
    https://ssl.kundenserver.de/s4276684...iew.shopscript

aklınıza birşey takılırsa bana iletirsiniz bende kuzenimle irtibata gecer sorununuzun yanıtını alabiliriz.

bu siteyi sizinle paylaşmak istedim yardımcı olduysam ne mutlu bana
    herkese saygılar... tesekurler...

Cuneyt kayakıt
    Cnyt01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Plaka
    01 ck 1905
    Edilen teşekkür: 94

ılk tskur benden olsun

berk ogretmen
    BrK_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    35 brk 20
    Edilen teşekkür: 95

2 de bende n saolasın dusunmek lazım

Ah-MeT

sitede baya aksesuar var hepside çok guzel adamlar işi biliyor yaw

serdar ...
    gp_tuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

cok guzel seler war da bız nasıl getırtebılırız asıl sorun bu ? :
    ŜĘŔĎÅŖ

Ah-MeT

serdarcım siteden sipariş verip gondertebilirsin yada almanyada bir tanıdıgın yada gidip gelen birisi varsa gondertebilirsin....

serdar ...
    gp_tuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

ne kadara mal olur ytl olarak yanı? bırde sparıs ı kıme wermemız gerekıyor?
    ŜĘŔĎÅŖ

Ali ÖZTÜRK
    bahcelili_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 263

siteden kargo ile gönderttiğimizde gümrükte kalır almak ise baya bi işlem ve para gerektirio diye biliyorum. ancak gurbetçi yakınlarımızla alınması daha kolay. 100euro nun altındaki herşey direk gelio

* *
    Puntocu spyofthegod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 104

Evet eğer gümrüğe takılırsa çok fazla uğraşırsınız. Tabi bir gümrükçü tanıdığınız yoksa. Ayrıca Yolcu beraberide olsa fiyatı 1,500.00 Euroyu geçmemeli. Gelen tanıdığınız zor durumda kalır. Ben pekinde görmüştüm bunlara benzer farlardan. Birdahaki sefere fiyatını soracam. Belki daha uygundur.
    İnsanın kendi şahsına rahmeti, başkasına rahmetinden daha büyüktür.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Site Almanya harici sipariş kabul etmiyor. Elden getirtmekten başka çare yok gibi görünüyor. Zaten sipariş kabul etse bile kargo+KDV+gümrük masrafı işin içine girince 500 Euro'yu bulur bu farlar.

Bu da Almanya'daki tanıdıklarınıza iletmek için firma bilgileri

MW Motorsport GmbH

Wittekindstr. 6
    44139 Dortmund

Telefon: 0231-5330956

Bu arada birşey sormak istiyorum: GP-280 kodlu olan far H4 ampul mü kullanıyor, bilginiz var mı? Büyük yuva H4 ampul için, gerideki küçük yuva sinyal için, diğer 3 tane ufak yuvalar da süs amaçlı geldi bana. Doğru mu düşünüyorum?

Konu civcivx tarafından (19/01/2008 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.

Aslı KILINÇ
    quixotic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37
    Edilen teşekkür: 100

ürünler çok güzel ama Türkiye ye gelmesi büyük sorun. Gümrükte acayip sorun çıkıyor. Bir yakınınıza getirtmek isterseniz bu sefer havalanındaki kontrollerde sorun çıkabiliyor. Bayaaa bi meşakatli bir iş yani.
    Daihatsu Copen

Ali ÖZTÜRK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

cem abi bu farlar büyük ihtimalle uzunu h1 kısası h7 kullanıodur. h4 olamaz çünkü uzun kısa ayrı olan hiç bi arabada h4 olmuo.

Cem Cebeci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Ama bizim GP'lerde H4 var, uzun kısa ayrı değil ki. Eğer bu farlar H4 uyumlu ise düşünebilirim, şu an kullandığım H4 Xenon kiti değerlendirmek açısından. Site de bir bilgi vermemişler, tam muamma olmuş. Bunu bi netleştirmek lazım.

Ama H4 kullanan GP sahiplerine hitap eden bir mercekli far yapıp, elindeki H4'leri çöpe at, ayrı ayrı uzun-kısa ampul al düşüncesiyle hareket ettilerse mantıksız olmuş.

Bu arada Altavista'nın Almanca-İngilizce tercümesi Türkçeye çevrilirse:

2 adet park lambası yuvası ve elektrikli seviye ayarı, diyor.
    Konu civcivx tarafından (19/01/2008 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Ali ÖZTÜRK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

abi aynen oyle elimizdeki h4 leri oyle farda kullanamıoruz malesef. mercekli olan kısa diğeri uzunlar oluyo

Ah-MeT

Alıntı civcivx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site Almanya harici sipariş kabul etmiyor. Elden getirtmekten başka çare yok gibi görünüyor. Zaten sipariş kabul etse bile kargo+KDV+gümrük masrafı işin içine girince 500 Euro'yu bulur bu farlar.

Bu da Almanya'daki tanıdıklarınıza iletmek için firma bilgileri

MW Motorsport GmbH

Wittekindstr. 6
    44139 Dortmund

Telefon: 0231-5330956

Bu arada birşey sormak istiyorum: GP-280 kodlu olan far H4 ampul mü kullanıyor, bilginiz var mı? Büyük yuva H4 ampul için, gerideki küçük yuva sinyal için, diğer 3 tane ufak yuvalar da süs amaçlı geldi bana. Doğru mu düşünüyorum?

abi yanılıyorsun odeme secenekleri var oradan paypall ı seciceksin daha onceki yurtdısı alısverislerimde paypall ı kullanıyordum hem guvenilir... paypallı secersen dunyanın heryerinden sipariş edersin ok?
    Konu Ah-MeT tarafından (19/01/2008 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

Cem Cebeci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Evet Paypal'i seçince ve Nicht EU seçince Türkiye'ye gönderim yapılıyormuş. Ama farlar H4 kabul etmiyorsa o iş yatar benim açımdan.

Ama yine de görmek amacıyla bir sipariş yarattım. Ödeme falan yapmadım tabii. Türkiye EU harici olduğu için 235 Euro'ya düştü fiyat, kargo dahil bilgisini ise e-posta ile bildireceklermiş. Bu arada; almak isteyen varsa, bu tür firmalara, faturada 100 Euro altında bir fiyat yazabilir misiniz diye sorunca genelde olumlu yanıt veriyorlar ve gümrük probleminden kurtuluyorsunuz. Böyle çok şey getirttim. Şu an kullandığım teybi bile Singapur'dan getirtmiştim gümrük ödemeden.

Ali ÖZTÜRK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

almanyadan bu bmw farları getiren bi abiye biraz önce resimleri linki verdim modeli soyledim bakalım ne diyecek
    Konu bahcelili_ali tarafından (19/01/2008 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Ah-MeT

Evet Paypal'i seçince ve Nicht EU seçince Türkiye'ye gönderim yapılıyormuş. Ama farlar H4 kabul etmiyorsa o iş yatar benim açımdan.

Ama yine de görmek amacıyla bir sipariş yarattım. Ödeme falan yapmadım tabii. Türkiye EU harici olduğu için 235 Euro'ya düştü fiyat, kargo dahil bilgisini ise e-posta ile bildireceklermiş. Bu arada; almak isteyen varsa, bu tür firmalara, faturada 100 Euro altında bir fiyat yazabilir misiniz diye sorunca genelde olumlu yanıt veriyorlar ve gümrük probleminden kurtuluyorsunuz. Böyle çok şey getirttim. Şu an kullandığım teybi bile Singapur'dan getirtmiştim gümrük ödemeden.
    cem abi farlar bu persembe gunu satan firmanin elinde olacakmis haftaya gelir ozaman hayirli olsun simdiden faturayi 100€ mu kestirdin? ama kutu kocaman 60x50x50 şeklinde olur en az. gumrukte acip fiat yetkili servisini arayip orginal farlarin fiyati uzerinden gumrukte odeyebilirsin UTKUCAY nickli arkadasimizin farlarinde boyle olmuş.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Cebeci
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Eehhe almadım henüz. Sadece kargo vs dahil toplam fiyatını merak ettiğim için sipariş oluşturdum ama ödeme yapmadım.

Bu arada gümrük memurları telefon açmaya kadar ilerletmişler işi artık ha? Bazen şüphelendikleri ürünleri Google'dan aratıp ortalama bir fiyat tespit ettiklerini duymuştum ama telefon olayını ilk defa duydum. Hayret valla.

Ekleme:

Firmadan az önce e-posta geldi. Kargo dahil 300 Euro demişler. Kargo 65 Euro'ymuş. Tabi kocaman bir kutu için olur o kadar. Tahmini ulaşma süresi 4 hafta diyor.

Konu civcivx tarafından (21/01/2008 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ah-MeT

Eehhe almadım henüz. Sadece kargo vs dahil toplam fiyatını merak ettiğim için sipariş oluşturdum ama ödeme yapmadım.

Bu arada gümrük memurları telefon açmaya kadar ilerletmişler işi artık ha? Bazen şüphelendikleri ürünleri Google'dan aratıp ortalama bir fiyat tespit ettiklerini duymuştum ama telefon olayını ilk defa duydum. Hayret valla.

Ekleme:

Firmadan az önce e-posta geldi. Kargo dahil 300 Euro demişler. Kargo 65 Euro'ymuş. Tabi kocaman bir kutu için olur o kadar. Tahmini ulaşma süresi 4 hafta diyor.

abi ozaman 330€ ya gelıyor farlar+kargo+gumruk
    birde gumruk memurları telefonmu açıyormus bize bolebole diye...
    ortala 4 gun ise haftaya pazartesi salı elimize ulasir yani. firmaya farlarin persembe gunu gelecegini hesap edersek

Sayfa 1/3 123 SonSon