Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
60 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Plaka sol taraf kırmızı ve ay yıldız

Deniz K
    uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

Alıntı vulas54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar trafik bölge müdürlüğünde görevli bır komser arkadaşla konuşup onun onayını alıp uygulamayı yapmıştım ben ki polıs evıyle komşu olmam ve öğlen yemeklerımızı onlarla beraber yediğimiz için bu konuyu araştırmıştım. Mavi olmasının sebebi AB uyum yasaları çerçevesınde bır uygulama yani yalakalığımız (benım tabırım bu) ondan öte birşey değil her neyse yasada yeri olmadığını ve bu konuda ceza falan da kesılemeyeceğını ve kımsenınde kesmeyeceğını söylemışlerdı laf eden görevli arkadaşlarada 1-2 akıllı lafla açıklama yapıldığındada göz yumacağı çok açıktır yeterkı onu oraya nıye yapıştırdığımızı adam gıbı izah edip mantığı adama verebılmektır dıye düşünüyorum
    izmıtte bana da yolda durdurup sordular bune falan bende gereken cevabı verınce değerlı polıs arkadaşlar yoluma devam edebıleceğımı söylemışlerdi olay tamamen bizde bıtıyor arkadaşlar hastaya göre narkoz olayı polıs arkadaşlarda bunu çok iyi yapıyor doğrusu dedığım gıbı bayrağı bır aksesuar olarak değilde oraya yapıştırma amacımızı söyleyınce sorun kalmıyor
    ama dediğin gibi açıklayıp ikna etmek koşuluyla,ancak karşı taraf,ben anlamam kuralları uygularım derse....

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama dediğin gibi açıklayıp ikna etmek koşuluyla,ancak karşı taraf,ben anlamam kuralları uygularım derse....

benım açımdan bunlar ufak aşılması kolay meseleler tabi sizlerı bılemem herkesın görüşü ve bakışı farklıdır mutlaka

aa aa
    canberkkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

1 ay önce sabah okula gıderken dikmen polis evinin önunde çevirildim...plakam kırmızı tr li,Yazı karaterleri buyuk, ve muhursuzdu ,polis sağa çekti, arabanı parka çekicez dedi. abi yapma ,söz bır daha olmaz olayına girdim.. allahtan bagladım polisi, 50 ytl plaka kapagı cezası yazdı plakayı sökturdu, eski orjinal plakaları taktım sabahın 8.30'u ben dikmen polis evinin ortasındaki göbekte rezil bir sekilde bu işleri yapıodum.sonra gıt dedı . şimdi sadece tr si kırmızı

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı canberkkilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay önce sabah okula gıderken dikmen polis evinin önunde çevirildim...plakam kırmızı tr li,Yazı karaterleri buyuk, ve muhursuzdu ,polis sağa çekti, arabanı parka çekicez dedi. abi yapma ,söz bır daha olmaz olayına girdim.. allahtan bagladım polisi, 50 ytl plaka kapagı cezası yazdı plakayı sökturdu, eski orjinal plakaları taktım sabahın 8.30'u ben dikmen polis evinin ortasındaki göbekte rezil bir sekilde bu işleri yapıodum.sonra gıt dedı . şimdi sadece tr si kırmızı
    bir nevı sahte plaka gıbı mı yanı senınkı anlamadım??
    yanı 2 cı bır plakamı bastırmıştın sen canberk??

Deniz K
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz

benım açımdan bunlar ufak aşılması kolay meseleler tabi sizlerı bılemem herkesın görüşü ve bakışı farklıdır mutlaka
    iş o aşamaya kaldıkdan sonra benim için hiç mesele bile değilde ben işi buralara bırakmam,çünkü kurallara uyarım,o aşama söz konusu olunca benim adıma hiç sorun olmaz.he,he
    Konu uzman tarafından (23/02/2007 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

Rengi
    Yok

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş o aşamaya kaldıkdan sonra benim için hiç mesele bile değilde ben işi buralara bırakmam,çünkü kurallara uyarım,o aşama söz konusu olunca benim adıma hiç sorun olmaz.
    mutlaka öyledır hocam haklısın tabı ama
    ATATÜRK ün bursa nutkunu okudunmu? bazı şeylere muhalıflığımın sebebını çok ıyı anlatıyor o nutuk (A.B) kımdır? necıdır? ben tanımıyorum şahsen?? ben bıraz tutucuyum bazı konularda herneyse boş verelım sımdı bunları farklı konular ve konu dışına çıkmayalım ortam farklı çünkü
    Yaşasın gp kardeşliği :evillol:

Alican Örs
    GrandePuntoTR Team Punto06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06lm419
    Edilen teşekkür: 39

bir nevı sahte plaka gıbı mı yanı senınkı anlamadım??
    yanı 2 cı bır plakamı bastırmıştın sen canberk??
    Metal levhanın üstüne plaka boyutunda folya onun üstünede plaka yazı karakteri değiştiriliyor genellikle Bmw ciler yapıyo arkadaşın yaptığı plaka bu

Deniz K
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz

mutlaka öyledır hocam haklısın tabı ama
    ATATÜRK ün bursa nutkunu okudunmu? bazı şeylere muhalıflığımın sebebını çok ıyı anlatıyor o nutuk (A.B) kımdır? necıdır? ben tanımıyorum şahsen?? ben bıraz tutucuyum bazı konularda herneyse boş verelım sımdı bunları farklı konular ve konu dışına çıkmayalım ortam farklı çünkü
    Yaşasın gp kardeşliği :evillol:
    ok.8O

aa aa
    canberkkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

punto06 anlattığı gibi aynen öyle evt ...

Fatih Yzb
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. PredatoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 57

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankarada yasak yani beni bir kere durdurdular ve söktürttüler ama ben yine yapıştırdım buluşmaya gelecek arkadaşlara ücretsiz olarak dağıtacağım burdan bilginize
    çok makbule geçer dostum. teşekkür ederiz . ay yıldız uygulamasıda yapabilirsek süper olur.
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg.

Alper Emre Bağcı
    emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DV 9711
    Edilen teşekkür: 64

Alıntı Punto06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metal levhanın üstüne plaka boyutunda folya onun üstünede plaka yazı karakteri değiştiriliyor genellikle Bmw ciler yapıyo arkadaşın yaptığı plaka bu
    kardeş biz ona APP plaka diyoruz onuda bastırıolar yasak olmasının sebebide tarfik vakfının mühür vurmaması o plakaya yani tek mühürlü oluyor plaka o da yasak bunu bmw ciler değil herkes yaptırıyor bence çok da hoş duruyor
    GRANDE PUNTO 1.3 MULTİJET 90 HP EMOTİON 3DR+ROCK BLACK+DUALLOGİC+SKYDOME+S.P+G.P+DERİ DÖŞEME

serdar kaptı
    kızılbüyü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34ea9176

ya arkadaslar konu plaka oldugu ıcın yazıyorum.su plakayı silikonla yapıstırıyoz dımı.kenarlarınada ıcten cıft tarflı bant ceklıyo.yanı bu ıslemler dogrumu.bırı kafamı karıstırdı.silikon dedım ne yaptın ya falan dedı.oyle kaldım vallla.benı aydınlatırsanız sevınırım....
    starjet 1.4 16v 95 hp.Bolore kırmızı. sp,kp,aj,nfs.

serdar kaptı
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34ea9176

yanı sadece cıft taraflı bant tutarmı ya.

uMuT ..
    o(¤_¤)o jagar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 ** ****
    Edilen teşekkür: 362

sadece çift taraflı bant tutuyo kızılbüyü bi arkadaşım yaptırmıştı ordan biliyorum hiç bi problemide yok ...

Fatih Yzb
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. PredatoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 57

ben salak gibi deldirdim tamponu heralde. plakayı keşke silikonlasaydım.
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg.

serdar kaptı
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34ea9176

ya benımkınıde ortadan slikonladılar etrafınada cıttarflı bant cektıler,acaba silikon,olurda cıkarmak ıcab etttı yada dustu boyayıda sokermı dıye dusundum.ama heralde abarttım bıraz.zaten oraya yıne plaka gelıcek sokse ne olur dıyom ama yınede ıcım cız edıyo.heralde artık manyaklı k dercesıne geldım.arabanın uzerıne tıtredıgım kadar kendıme bakmıyorum vallla

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı kızılbüyü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanı sadece cıft taraflı bant tutarmı ya.
    10cm2 si 50 kilo taşıyıor...8S tabı hepsi değil :icon_twisted:

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

çit taraflı bant tutar Vadinin dediği gibikadar kuvvetli ben şahsen benim evde bütün çerçeveleri duvara bu bantla sabitledim çok sağlam gerçekten, ama forumda bir arkadaşın ismini hatırlıyamadım şimdi plakalarını çalmışlardı, plaka silikonla sabitlenirse kanımca yerinden sökmek daha zor olucaktır yoksa çift taraflı bant tek başına yeterli olur, ama siz daha sağlam olsun diyorsanız silikon kullanın, boyaya zarar verip vermemek konusuna gelince silikon esnek bir yapıştırıcı aynı zamandada dolgu maddesidir Spoyler, marşpiyel vb. aksesuarlar takılırkende kullanılıyor boyaya zararı olacağını zannetmiyorum.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

silikon ii bişi değil çünkü ileride tamponu felan söktürdün boyatcaksın silikonlu bir plakayı sökmek kolay değil hatta söksen bile plaka bir daha kullanımı olmayabilir çünkü eğik büyük oluyor (uygulamalarımdan dolayı biliyorum) önermem

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

bende silikon ve çift taraflı bant ile yapıştırdım. Çok sağlam oldu. Sökmek gerekirse hakatten nasıl sökülür bilemiyorum. Ama boya falan kalkarmı bilmem.
    Kalksa da problem değil zaten yine plaka gelicek oraya. Ayırca zaten servisler içine etmişler. Tam 4 tane delik var. Deliği uyduramayan yeni bi delik delmiş.
    Artık delsinlerde görelim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon