Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 21 ile 33 arası

Konu: Hırsızlık.Herkese uyarıdır!

must sekseniki
    must82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 60

Standart Ce: Hırsızlık.Herkese uyarıdır!

büyük geçmiş olsun. 2006 yılında arabamın camını sadece bir ATKI (Kaşkol) için patlattılar. o gün bu gündür, arabada hiçbir şey bırakmam görünürde. hatta bozuk paraları bile görünmeyecek bir yere koyuyorum. Allah korusun...Büyük geçmiş olsun

Onur Koçyiğit
    katip onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 115

Geçmiş olsun.. İmam şöyle yaparsa cemaat böyle yapar diye bir söz var, o yüzden malesefki böyle bir ülkede hırsızların çoğaldığını görmeyi olağan karşılıyorum...

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı dexter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun,arabada kısa sürede olsa bişey bırakmamak lazımmış demekki artık...

Ben de vesileyle öğrenmiş oldum çok sağolun.

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Bu ara sık yapıyorlar bu işi.

Eldivenli şahızlar, sahte plaka araçlarla yanaşıp, camı kırıp, ne var ne yok alıp, araçlarına binip çekip gidiyorlar.

3 hafta önce arkadaşımın başına geldi.

Boş laptop çantasını alıp kaçmışlar.

İçinde kimlikleri vs varmış.

İçi boş bir Laptop Çantası için, günleri heba oldu!!

Görünürde hiçbirşey bırakmamak gerekiyor..

Görünen 1-2TL bozuk para, ya da 1-2 dal sigara için dahi cam kıranlar var.

Hiçbirşey bırakmamak lazım araçta..

Ben de başıma gelene kadar ciddiye almıyordum.Artık aklımda hep.

Alıntı Ekrem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay namussuzlar etrafta kamera falan var mıydı baksaydınız geçmiş olsun.. Başkanlık sistemine geçince kalmayacaktır bunun gibi meseleler eminim Durmak yok yolmaya devam mantığı olduktan sonra maddi yönden dengesizlikler artacak ve bu gibi durumlar çoğalacaktır. Neyse canınıza zarar gelmemiş iyi ki olan mala olsun..

Migrosun önü, sitenin yanı, ortada mobese var ama her nedense kameraların açısı benim koyduğum tarafı almıyor hem de hiçbiri...Başkanlık sistemine gelene kadar adalette, ırkçılıkta, sağlıkta, güvenlikte ve en önemlisi insanlıkta bin km yol katetmemiz gerekiyor.Sağlık oldu hocam teşekkürler

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Aynı olay gündüz vakti bu gün, bizim evin önünde yaşandı. Komşulardan birinin arabasını patlatıp bilgisayarını çalmışlar üç kişilermiş...

Aynı ekip olabilir sanki...

EKREM ALP
    Ekrem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 33

Sizede geçmiş olsun bugün bende o taraflardayım.. Bak şimdi içime kurt düştü kitaplar benim köpeğin tasması falan var arabada ama kıllandım bak şimdi gidip toplasam mı arabanın içini

bad sync
    badsync - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 11

çok çok geçmiş olsun.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Arabamızı aldık. savciliktan aramislar biraderi,sorusturma baslatilmis. insallah bulunur ancak pek umutsuzum. o bolgede suriyeli dilenciler çok...
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Alıntı Ekrem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizede geçmiş olsun bugün bende o taraflardayım.. Bak şimdi içime kurt düştü kitaplar benim köpeğin tasması falan var arabada ama kıllandım bak şimdi gidip toplasam mı arabanın içini
    Siz yine de alın sokaktaysa araç...

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Geçmiş olsun geçen ay da benim biladerin nişanlısının sıfır kokusu üstünde 6 aylık pegeoutsunun kelebek camını patlattılar bahçeli-beşevler civarında umarım kasko vardır insan böylelerini görünce katliam yapası geliyor işte ama neyse hava kanalarınada cam kaçmıştır baktırın uğraş dur can sıkıntısı. Ben bizim olaydan bir hafta sonra bizimkilere gösterdim şok oldular bu şahıslar üslerini arayın ses yapmasın diye ıslak havlu patlatmak için buji gibi nesneler taşıyorlar spor ve siyah mat giyiniyorlar biz biliyoz da polis bilmiyo mu pehhh kanun var ama uygulayan yok sen 1000 tane yasa kanun iç güvenlik kanunu çıkarsan uygulama yoksa elinde patlar alayı

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

geçen hafta cumartesi gece 12.00 işi dönüşü arabayı binamın otoparkına park ederken elektrik kesildi her yer karardı neyse indim bagaja bakıyordum birşey var mı diye çok yakından 200m. içerden 3 el silah sesi kısa namlu ( askerliği şemdinli derecik k.ırakta yaptım bilirim) tabi mevzi aldım sonra içeri tedbirli olarak girdim binanın diğer tarafında park var elektrikler geldi belki 10 taneden fazla ekip geldi olay yerine olay yeri inceleme sivil polis toplum destekli polis yunus ekipleri sonra iki adet ambulans gelsi sirensiz anladım ceset var diye tabii balkondan bakıyorum polisler seslendi gördünüz mü diye duydum ama görmedim dedim çünkü arada bina var polis kimse ifade vermiyor dedi dedim zaten parkın başında karakol ha bu arada şurası karkol o kadar her yer kamera dedim kimde gecenin bu saati ifade vermek istemez ayrıca başı belaya girebilir zaten iki bina ötesi karakol düşünün halimizi

yusuf ağca
    yusufagcatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

Geçmiş olsun.Araç içesinde değeri ne olursa olsun dikkat çekici poşet,torba,çanta v.s. bırakmak merak uyandırıyor hızrsızlarda.

murat doğan
    mdoggan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34FU7446
    Edilen teşekkür: 3

çok geçmiş olsun. şahsen ben ortada hiç bişey bırakmam.hatta aux kablosunun kızmızı ucunu başka bişey sanıp patlatmasın diye iyice gizliyorum.insanlarda vicdan yoksa, toplumun ahlak yapısı bozulmuşsa hırsızlık ne ki ?
    Konu mdoggan tarafından (21/04/2015 Saat 09:54 ) değiştirilmiştir.

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı elbruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı olay gündüz vakti bu gün, bizim evin önünde yaşandı. Komşulardan birinin arabasını patlatıp bilgisayarını çalmışlar üç kişilermiş...

Aynı ekip olabilir sanki...

Mümkün hocam, 5 araba daha aynı saatlerde aynı mevkiide patlatılmış.Bu aralar azıtacaklar gibi.Konuyu açma sebebim de o aman deyim dikkatli olalım

Alıntı badsync Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok çok geçmiş olsun.

Teşekkür ederim

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun geçen ay da benim biladerin nişanlısının sıfır kokusu üstünde 6 aylık pegeoutsunun kelebek camını patlattılar bahçeli-beşevler civarında umarım kasko vardır insan böylelerini görünce katliam yapası geliyor işte ama neyse hava kanalarınada cam kaçmıştır baktırın uğraş dur can sıkıntısı. Ben bizim olaydan bir hafta sonra bizimkilere gösterdim şok oldular bu şahıslar üslerini arayın ses yapmasın diye ıslak havlu patlatmak için buji gibi nesneler taşıyorlar spor ve siyah mat giyiniyorlar biz biliyoz da polis bilmiyo mu pehhh kanun var ama uygulayan yok sen 1000 tane yasa kanun iç güvenlik kanunu çıkarsan uygulama yoksa elinde patlar alayı

Hangi bölgede kamera hiç olmaz? Eşgal bile verdik, en yakın mobeselerden her çıkışın görüntülerine bakmaları gerek ama kimse uğraşmıyor.5 araba dile kolay ama olay yeri amiri bile bunlardan birşey çıkmaz dedi kendi ağzıyla.size de geçmiş olsun teşekkür ederim

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta cumartesi gece 12.00 işi dönüşü arabayı binamın otoparkına park ederken elektrik kesildi her yer karardı neyse indim bagaja bakıyordum birşey var mı diye çok yakından 200m. içerden 3 el silah sesi kısa namlu ( askerliği şemdinli derecik k.ırakta yaptım bilirim) tabi mevzi aldım sonra içeri tedbirli olarak girdim binanın diğer tarafında park var elektrikler geldi belki 10 taneden fazla ekip geldi olay yerine olay yeri inceleme sivil polis toplum destekli polis yunus ekipleri sonra iki adet ambulans gelsi sirensiz anladım ceset var diye tabii balkondan bakıyorum polisler seslendi gördünüz mü diye duydum ama görmedim dedim çünkü arada bina var polis kimse ifade vermiyor dedi dedim zaten parkın başında karakol ha bu arada şurası karkol o kadar her yer kamera dedim kimde gecenin bu saati ifade vermek istemez ayrıca başı belaya girebilir zaten iki bina ötesi karakol düşünün halimizi

size de geçmiş olsun hocam.milletin gözü döndü vallahi.

Alıntı yusufagcatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Araç içesinde değeri ne olursa olsun dikkat çekici poşet,torba,çanta v.s. bırakmak merak uyandırıyor hızrsızlarda.

Haklısınız, dikkat etmek gerekiyor cidden.Teşekkürler

Alıntı mdoggan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun. şahsen ben ortada hiç bişey bırakmam.hatta aux kablosunun kızmızı ucunu başka bişey sanıp patlatmasın diye iyice gizliyorum.insanlarda vicdan yoksa, toplumun ahlak yapısı bozulmuşsa hırsızlık ne ki ?

ben yukarıda da dedim, bu adam en merkezi en güvenlikli yerde bile arabamı soymaya, eşşek kadar arabanın camını patlatıp yarı beline sarkıp kaçmaya cesaret edecek kadar yokluk çekmiş, ben böyle sisteme sokayım afedersiniz.Ahlakı eleştirenler, her şeye karışan her şeyi bilen devlet büyüklerimizi buradan saygıyla anıyorum.Herşey dört dörtlük nükleerle, yolla, havaalanıyla yani materyallerle uğraşırken, memleket aldı başını şu raddelere geldi.Hayırlısı diyorum sadece hakkımızda.Ben de aracımda artık hiçbirşey bırakmıyorum.Teşekkür ederim size de

Sayfa 2/2 İlkİlk 12