Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Kliksa.com

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Standart Kliksa.com

Arkadaslar kliksa.com dan 10 gun once 25 TL ye bır urun aldım 3 gunde urun elıme geldı fakat kırık musterı hızmetlerı ıle gorustum ups kargo ıle gonderdım musterı hızmetlerı ılgılı ıdı bugun aynı urunun degısmıs olarak yenıden aldım urun hıc degısmemıs aynen gerı gelmıs sınırlerım ıyıce zıpladı .
    Mıkro dalga fırın aldım arkası ezılmıs ve darbelı onuda iade ettım ama busefer degısım ıstemedım para iadesı ıstedım 3 gun ıcınde kredı kartına ıade edeceklermıs.
    Gelelım cıkardıgım sonuca urunler magazalar aracılıgı ıle karsılanıyor yanı klıksa aracı galıba deposuna gelıyor oradan musterısıne gonderıyor bence tedarıkcıden gelen urunu acıp bakmıyorlar dırekt kutuyu kargoluyorlar gıbı geldı yasalar geregı 7 gun ıcınde keyfe keder de olsa ıade hakkımız mevcut ve onlarında 10 gun ıcınde parayı iade etmelerı gerekıyor.
    Musterı hızmetlerınede soyledım hıcmı kontrol edılmıyor bu urunler bune kardesım her gelen urun defolu yada arızalı dıye kısacası bırdaha işim olmaz.
    Hepsı burada.com un gozunu seveyım hıc bır sıkıntı yacamadım bugune dek bıldık yerden sasmamak lazımıs.Fırmayı kotulemek amacı ıle yazmadım sadece basımdan gecenlerı paylasmak ıcın yazdım musterı hızmetlerı de ılgılı ama gelen urunlerde malum
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Köksal Ar
    Sonsuzluga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 69

Online alışverişte belli başlı yerleri kullanırım sadece gittigidiyordan yorumları okuyup alırım. Sanalpazar hizlial kliksa felan hiç kullanmadım. Birde dikkat ettigim husus mobil uygulamalar misal bu konuda morhipo,hepsiburada,gittigidiyor cok başarılı. Benim gibi her işini laptop vs olmadan mobilden halletmeyi sevenler icin güzel. Birşey başka sitede 5-10 tl ucuz diye alışveriş yapmadığım neci olduğunu bilmediğim bir siteden alış veriş yapmam en azından kafam ağrımaz. Dediğiniz gibi ürün kontrol edilmiyor ise büyük sorun.

💮Kırşehir.4⃣0⃣💮

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

kutuda darbe var mıydı peki? tabi ki kutuyu açıp kontrol edemezler. Ben bilgisayar aldım, hiç bir sorun yaşamadım. Aksine çok memnun kaldım, ki arkasında Sabancı var.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

emre aktan
    emreaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 47

taksitle aldıysanız paranızı her ay taksitle iade ediyorlar toplu halde değil

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bende daha önce oradan alışveriş yaptım..2 kere. Hiç sıkıntı yaşamadım ama size geçmiş olsun. Dediğiniz gibi paketi açmadan mı gönderiyorlar acaba..

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

müsterı hızmetlerı aradı ozur dıledı ücretın ıadesını yapacaklarını soyedıler sagolsunlar bende sans yok galıba
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Standart Ce: Kliksa.com

Forumda daha önceden böyle bir konu açıldığından sorumu buraya eklemek istedim. Arkadaşlar bu konu başlığı altında malumunuz geçtiğimiz yıl kliksa hakkında olumsuz yorumlar yapılmış. Bu bir yıl içerisinde Kliksa'dan alış-veriş yapıp bu ve benzeri sorunları yaşayanlar var mı? Kliksa'dan alışveriş yapılması konusunda hala temkinli durmaya devam mı etmeliyiz ?

must sekseniki
    must82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 60

Alıntı Sonsuzluga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Online alışverişte belli başlı yerleri kullanırım sadece gittigidiyordan yorumları okuyup alırım. Sanalpazar hizlial kliksa felan hiç kullanmadım. Birde dikkat ettigim husus mobil uygulamalar misal bu konuda morhipo,hepsiburada,gittigidiyor cok başarılı. Benim gibi her işini laptop vs olmadan mobilden halletmeyi sevenler icin güzel. Birşey başka sitede 5-10 tl ucuz diye alışveriş yapmadığım neci olduğunu bilmediğim bir siteden alış veriş yapmam en azından kafam ağrımaz. Dediğiniz gibi ürün kontrol edilmiyor ise büyük sorun.

💮Kırşehir.4⃣0⃣💮
    +1000000000

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende daha önce oradan alışveriş yaptım..2 kere. Hiç sıkıntı yaşamadım ama size geçmiş olsun. Dediğiniz gibi paketi açmadan mı gönderiyorlar acaba..
    +1000000000

Alıntı feyzullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda daha önceden böyle bir konu açıldığından sorumu buraya eklemek istedim. Arkadaşlar bu konu başlığı altında malumunuz geçtiğimiz yıl kliksa hakkında olumsuz yorumlar yapılmış. Bu bir yıl içerisinde Kliksa'dan alış-veriş yapıp bu ve benzeri sorunları yaşayanlar var mı? Kliksa'dan alışveriş yapılması konusunda hala temkinli durmaya devam mı etmeliyiz ?
    walla daha geçen gün adsl modem aldım herhangi bir sorun yaşamadım. sanırım bu seferki alışveriş talihsizlik olmuş.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sahra evren
    sahra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

banada ürün görselinden başka ürün göndermişlerdi birde iade almak istemediler çok uğraştım sakat bir yer

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bad sync
    badsync - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 11

geçen hafta yazlık nokian marka lastiklerimi kliksadan aldım. 36 saat içerisinde kapımdaydı. daha önce de kliksadan birkaç kere alışveriş yaptım, büyük bir sorunla karşılaşmadım. (fatura yollamayı unutmuşlardı, müşteri hizmetlerine yazdım ertesi gün geldi.) ben şahsen tavsiye ediyorum.

15. Bu mesajı için 2 kişi badsync'ye teşekkür etti:

hüseyin doğan
    pegasus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

bende geçen sene 2 adet mikrodalga fırın aldım.2 side sağlam bir şekilde geldi sorun yaşamadım.dediğiniz gibi şans meselesi

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı badsync Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta yazlık nokian marka lastiklerimi kliksadan aldım. 36 saat içerisinde kapımdaydı. daha önce de kliksadan birkaç kere alışveriş yaptım, büyük bir sorunla karşılaşmadım. (fatura yollamayı unutmuşlardı, müşteri hizmetlerine yazdım ertesi gün geldi.) ben şahsen tavsiye ediyorum.
    Bende lastik almayı planlıyorum kliksa'dan. Yaygın olarak tercih edilen bir site değil anladığım kadarıyla. İnternette pek çok şikayet var kliksa'nın ürünleri ve uygulamalarıyla ilgili. Şansa deyip alacağız artık umarım bir problem çıkmaz.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Led tv aldım 3 ay önce,sorunsuz geldi kliksadan..
    Lastiği hb den aldım,eski tarihli lastik göndermişlerdi,bi sürü uğraştım.

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Led tv aldım 3 ay önce,sorunsuz geldi kliksadan..
    Lastiği hb den aldım,eski tarihli lastik göndermişlerdi,bi sürü uğraştım.
    Eski tarihli lastik problemi yalnızca kliksaya mahsus bir durum değil demekki. Fiyatları uygun. Bir de burada 175/65 R15 ebatında istediğim lastiği bulamıyorum. Sanayide dolaşmaktansa internetten almak daha avantajlı geliyor.

Ziya ziya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

Eski tarihli lastik problemi yalnızca kliksaya mahsus bir durum değil demekki. Fiyatları uygun. Bir de burada 175/65 R15 ebatında istediğim lastiği bulamıyorum. Sanayide dolaşmaktansa internetten almak daha avantajlı geliyor.

Kesinlikle internet daha iyi (sanayide ve lastikçide herkes tutturabildiğine) ama dikkat şart.özellikle kargodan teslim almadan tarihi ve renkli şeritleri kontrol etmek lazım.

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Kesinlikle internet daha iyi (sanayide ve lastikçide herkes tutturabildiğine) ama dikkat şart.özellikle kargodan teslim almadan tarihi ve renkli şeritleri kontrol etmek lazım.
    Kargodan teslim almadan önce kutuları açabiliyormuyuz lastiklerin tarihlerine bakmak için. Bir de renkli, şerit tam olarak nedir orada neye dikkat etmem lazım.

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Sanayide birkaç yere sordum. Kumho lastik 2013 yılında üretilmiş bunu takalım dedi. Ben şimdi yılda 30.000 km yapan biri olsam önemli değil alırım ama maximum 12.000 km yapıyorum. Bana 2015 üretimi lastik lazım. Km.den dolayı yıpranmayacak benim lastikler yıldan dolayı ekonomik ömrünü dolduracak. Bir de bizim 175/65 R15 ölçülerindeki lastiklerimiz yalnızca puntolarda ve Nissanın bir modelinde kullanıldığından herkeste yaygın olarak bulunmuyor. 185/65 R15 ölçülerine geçmeyi düşündüm hatta foruma da yazdım. Arkadaşların olumlu yönde tavsiyeleri oldu ama ben yine bu ölçülerden yana kararımı verdim.

Ziya ziya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

Standart Kliksa.com

Kargodan teslim almadan önce kutuları açabiliyormuyuz lastiklerin tarihlerine bakmak için. Bir de renkli, şerit tam olarak nedir orada neye dikkat etmem lazım.

Benimkiler kutuda gelmedi,lastikçide nasıl görünüyorsa öyle geldi,üstünde etiketleri vardı sadece.
    Lastiğe önden baktığınızda ,kanalların orda , çepeçevre ince çizgiler var yeşil ya da kırmızı ,rengini tam hatırlamıyorum,bi de bıyık denen lastiğin üzerinde bırakılan çıkıntılar var..ikisi de lastiğin kullanılmamış olduğunu anlamak için

Bu arada zor bulunmasından dolayı,ben de 185 tabana geçtim,ayrıca çelik jantta 185 daha iyi duruyor.jant değiştirme fikriniz de olacaksa 185 bakın..Yarılma falan durumlarında , tek lastiğe ihtiyaç olduğunda ,bulması daha kolay olur
    Konu arenas tarafından (22/04/2015 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Benimkiler kutuda gelmedi,lastikçide nasıl görünüyorsa öyle geldi,üstünde etiketleri vardı sadece.
    Lastiğe önden baktığınızda ,kanalların orda , çepeçevre ince çizgiler var yeşil ya da kırmızı ,rengini tam hatırlamıyorum,bi de bıyık denen lastiğin üzerinde bırakılan çıkıntılar var..ikisi de lastiğin kullanılmamış olduğunu anlamak için
    İlginiz için teşekkür ederim. Ürünün sizin kriterlerinize uymadığını anladığınızda ne yaptınız. Süreç nasıl işledi.

Ziya ziya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

İlginiz için teşekkür ederim. Ürünün sizin kriterlerinize uymadığını anladığınızda ne yaptınız. Süreç nasıl işledi.

Suçun büyüğü bende aslında.kargoda hiç kontrol etmedim,o gün çelik jant falan da takılacaktı serviste,aceleyle kargodan servise geldim,lastikleri verdim onlara..taktıktan sonra bana "2 tanesinin tarihi eski dediler".neyse takıldı artık dedim..
    Hb ile temasa geçtim,onlar da lastikçinin telefonunu verip aradan çekildiler.lastikçi de hatayı kabul etti (tabi hataysa) ,takılan lastiği geri almam falan filan dedi.iş çözülemeyince hb , ufak bi tutar para iadesi yapmayı teklif etti,kabul ettim ben de.yani michelin energy saverlar 120 liraya gelmiş oldu bana tanesi.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri