13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: Emre Altınok'un geyik paylaşımları

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Standart Emre Altınok'un geyik paylaşımları

Tipik Türk Kızı Özellikleri
    1-Tipik türk kızı 1.90 boyunda, manken fiziğinde yakışıklı, kariyeri ve iyi bir eğitimi olan zengin genç erkeklerle evlenmek istediğini söyler.1,60 boyunda kıza sorsanız 1,90 dan aşşağı olmaz der, Bu yüzden belli bir yaşa kadar kimseyi beğenmez. Fakat sonunda Şifo Mehmet boyunda, eğitimsiz, sorumsuz tiplerle evlenirler. İşin ilginç yanı, mutlu olduklarını söylerler. Aradan geçen bir kaç yıl sonra çocuk olur ve geçim derdi başlar. Ondan sonra ya kaçarlar ya da zavallı şifoya boşanma davası açarlar.

2-Sorsan ondan edeplisi yoktur.Genelde çevresindeki kızları eleştirirler.Ben öle yapmam ben öle biz kız deilim ayaklarına yatarlar,ama gel gör ki cevresine ağır gözüken o kız, saman altından ne sular akıtırda iş çevresi,aile çevresine sorsan 10 numara dersin

3-Tipik türk kızı kendini kaf dağının ardında görür. Hepsi kendini Cindy Crawford sanar ve bu havayla sokaklarda dolaşırlar. Her erkeğin onun için deli olduğuna ve ne derse yaptıracağına inanırlar. Onları bu ruh haline sokanlar da zavallı amele türk erkeğidir. Halbuki bir kıza onu önemsemediğinizi hissettirirseniz bu her zaman lehinize işler.

4- Genel kültür düzeyleri sadece pop şarkıcılarının isimleri ve şarkı sözleriyle kısıtlıdır. Ne politika, ne spor, ne bilim hakkında bir kaç cümle bir şey söyleyebilirler. Söyleyemezler çünkü kapasiteleri buna yetmez. Bunun için çaba da harcamazlar zaten. Buna mukabil türk erkeğini aptal olmakla ve kadınları seks aracı olarak görmekle suçlarlar. Onlara göre erkekler kadınların beynini keşfetmeli. Ulan ne varda neyi keşfedecek erkekler? Cristof Colomb olsa keşfedemez iddia ediyorum.

5-Facebook yada benzeri sosyal paylaşım sitelerinde hep aynı şeyleri paylaşıp dururlar.Hiç üzerine birşey koyamazlar.Yeni kıyafet aldıklarında resim cektirip faceye koyarlar eziksin dersin anlatamazsın

6-Genel kültürü zehir gibi olan istisna kızlar vardır. Fakat bunlar da ya çirkindir, ya ruh hastasıdır. Kendi içinde sorunlarını aşamamış sürekli dışarıyı suçlayan tiplerdir.
    Ben şu ana kadar Einstein ayarında bir kadın duymadım hiç. Hele ki çevremde ” Şu kadın ne akıllı ama” türünden bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. Duyduklarım genelde “Şu kadın ne kadar güzel” , “Şu kadın ne kadar uyanık” türünden nitelik içermeyen şeylerdi.

7-Tipik türk kızının gelecek kaygısı yoktur. Belli bir yaşa gelene kadar aileden geleyi parayı çatur çutur yer. Yok dershaneydi, yok kuafördü. Evlendikten sonra da nasıl olsa keriz erkek bana bakar diye düşünür ve meslek sahibi olmak için hiç bir kaygı duymaz.Hayatla mücadele etmeyi pek sevmezler genelde hazırcıdırlar. Evlendiklerinde getirecekleri tek şey çeyiz denen püsür tabaklardır.
    En iyi çeyiz banka da ki birikmiş hesaptır.Evlendiğiniz çoçuğa supriziniz olsun,madem paranız ortak deil nie evlendin koynuna girdin ozamn.

8- Ne adam gibi bir işten anlarlar, ne anlamak için çaba gösterirler. Ekonomik özgürlükleri olanlarda kendilerini geliştiremezler.Ya face de sabahlar ya yemek yer ya da alış veriş merkezlerinde cafelerde sürterek anneee ben sosyal oldum gösterişi yapar,birde bunu iş yerinde ona buna anlatır.

9-Şu ana kadar hiç bir bilgisayar programcısı kadın veya elektrik prizini söküp takabilecek bir kadın-kız görmedim. Ellerinden hiç bir iş gelmez yemekten başka. Açıkçası çoğu doğru dürüst yemek bile yapamaz. Mantı yapmayı bilen kaç tane kız var acaba? Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük aşçılarıda erkektir zaten. Tesadüfe bakınız!!

10-Türk kızı espriden anlamaz. Ne gülmeyi bilir ne güldürmeyi. Gider en dandik şeylere kahkayı basar. İnce bir espri yapıldığı zaman hiç bir şey anlamaz. Belden aşağı bir espri yaptığın zaman neredeyse tecavüz etmişsin gibi tepki verir. Gelelim güldürme olayına. İşte ondan hiç mi hiç anlamazlar. Bu yaşıma geldim hala beni adam gibi güldüren ( ince espri ile ) bir kız çıkmadı. İnsan yarım saat Cem Yılmaz izlese birşeyler kapar yahu.

11-Tipik türk kızı bilgisayardan anlamaz. Tek kullanabildiği şey chat veya muhasebe programlarıdır. msn,facebook ve bilimum chat programlarında türk kızının g.tü bir kalkmıştır ki sormayın. Gören de Bill Gates’le söyleşi yapıyorsun sanır. Çoğu da konuşmaz zaten. Aklı sıra böyle yapınca ulaşılmaz olduğunu düşünür.

12-Tipik türk kızı bilimkurgu, karate ve polisiye filmlerini sevmez. Aşk filmlerine ise bayılır. Titanic gibi filmlerde hüngür hüngür ağlarlar ne hikmetse.. Bunun bir felaket filmi olduğu kısmı ise hiç hatırlanmaz.Ulan bi dünya insan boğularak öldü o filmde be.
    - Titanik’e gitmişmiydin kız?
    - Ayy evet kızz. Çok hüzünlendik.. Hüngür hüngür ağladım inanır mısın? Hele o çocuğun geberdiği sahne varyaaaaaa..

13-Onlar için spor sadece koca g.tleri yağ bağlayınca zayıflamak için bisiklet ve bodyflex’tir. Onunda içine ederler zaten. Yanlış çalışma, aşırı yüklenme ve ağırlıktan dolayı güzelim bisiklet iki haftada hurdalık hale gelir. Ve bun sonunda bir arpa tanesi kadar zayıflamazlar.
    Bir çok kadın evlendikten sonra şişmeye başlar. Vücut biçimi bozulur. Sonra da duba gibi olurlar ve “Neden erken ölüyoruz yahu? Avrupa’da adamlar 80-90 yaşına kadar ortalama yaşıyor!” derler. Yahu o kadar kilo ile herhalde çabuk gidersin. Sağlıklı beslenmek denen şey türk kız ve kadınlarında malesef yoktur.

EMRE ALTINOK
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri

Standart Bundan buna

Bundan buna nasıl geldik??

kasetten mp3 e geçtik.. iyi mi ettik?? ne oldu arada CD ye ?
    Konu EMRE ALTINOK tarafından (20/04/2014 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

EMRE ALTINOK
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri

Standart Abdurrah-MAN

-www.koomik.com/komik_cizgifilm_66_Abdurrahman.htm

EMRE ALTINOK
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri

Standart Fıstık gibi futbol

-www.fistik.com/films/spiker.htm

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

????????????????
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amaç ne anlamadım ama

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

7. Bu mesajı için 3 kişi Ziyaretçi78'ye teşekkür etti:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Emre Altınok'un içeriğini tam olarak anlayamadığımız geyik konularını tek konuda birleştirme kararı aldık

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

9. Bu mesajı için 5 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

mesut çelik
    mesutt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

çocuğu falan yapıyordur herhalde babasından habersiz

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Altınok'un içeriğini tam olarak anlayamadığımız geyik konularını tek konuda birleştirme kararı aldık
    Doğru karar

Ziyaretçi78

Allah razı olsun bizlerde yorulmayız en azından.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Ve sizi yetiştiren kişide Türk Kadını... Bu kadar acımasız geyiği kınıyorum.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ahmet Ç
    svmdbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

acımasız değil gerçekler.. anne olunca büyür kızlar.

Ziyaretçi78

Alıntı svmdbb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acımasız değil gerçekler.. anne olunca büyür kızlar.
    O ne demek şimdi???

H.KURU Saygılarımla