19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: nekadar şimdi bunlar

LaDyBiRd_
    Ziyaretçi LaDyBiRd_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kızgın nekadar şimdi bunlar

sanırım hepimizin başına sıkça geliyordur.. yolda, otoparkta yada herhangi bi yerde birileri gelip kaç para bu şimdi.. şimdi ne kadar bunlar.. gibi sorular soruyolar.. bana çok oldu şahsen... benzincisi işparkçısı cartu curtu hep arabanın fiyatını soruyoo eee bakıyolarr gösterişşli spor araba .. ama fiat demekki makul bi fiyat o yüzden hemen soruyolar .. bugunde sabah kadıköyde ziraat bankasının açılmasını bekliyodum.. tabikiii kırmızı bir punto jantlar süper tek kapı siyah filmler falan geldi parketti. yolda babalar olduğu için yolcu koltuğundan indi.. benimde herzman yaptığım gibi şöle biii arabanın sağına soluna baktı o sırada bi güvenlik görevlisi gelip nekadar simdi bunlar dedi arabayı süzdü alıcı gözüyle.. sonra baktım arkada stıcker var plakası 34 EL 2473 tüü.. ee güzel arabaydıı maşallahh güle güle kullansınn.. tabiki kırmızıydıı hehe burdan femoli ye selamlarrr (gri arabaya antipatim var hehe sinir edicem seni ) şaka bi yana ama seninki güzelmiş ufak tefek değişiklikler süper olmuş kazasıızz belasııızz işallahh

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aybike evet benim de başıma çok geliyor bu tür olaylar. Hemen söylüyorum fiyatını muhabbete felan giriyorum iyi oluyor. İnsanlara yardımcı olmak sohbet etmek hoşuma gidiyor. Arabamın da böyle bir olaya aracı olması ayrıca hoşuma gidiyor. E senin başına daha çok geliyordur tabi. İnsanlar bakıyor araba güzel sürücüsü güzel dayanamayıp gelip soruyorlardır

4. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi047'ye teşekkür etti:

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

evt dooru söylüyonuz hep fiyatını soruyolar kimine ucuz kimine pahalı eliyo tipinden dolayı çok seviliyo her ne kadar corsa sevimli olmak için uğraşsada gp daha çekici

6. Bu mesajı için 3 kişi gogigogi'ye teşekkür etti:

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

bana da şimdiye kadar 10-15 kere sorulmuştur

werdiğim cewap da : ben bunu 33 milyara almıştım şimdi aynısı 40 milyar
    oo ii almışın karlı bi iş olmuş diolar sonra şimdi 40 milyar çok bunlara diolar. bi de jantları orjinal mi diolar

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Kaç lira yakıyo diye soran yok mu

Tabi bu tür sorularla çok sık karşılaşıyorum ben de ama en ilginç yorumu bundan 2 ay kadar önce yaptı birisi. Tek aracın sığacağı bir sokak arasında tersten gelen birkaç araç yüzünden arkamdaki 3-4 araçla birlikte öylece kalmıştık. Ben de tam bir oto tamircisininin önündeydim, tavan açık vs. Oradan bağırıyorum tersten gelenlere, -geri çıkın diye. Tamircideki eleman bana döndü, -abi bu uçmuyo mu, uçur gitsin tepelerinden.

10. Bu mesajı için 5 kişi civcivx'ye teşekkür etti:

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

banada otoparkta amcanın biri gelip vay evlat kaç beygir bu dedi tabi bakıyor renk tip içinden demiştir baya güçlü bir alet cevap 90 beygir dizel olunca amcam duraksayıp böyle mahsun bir şekilde hııı azda yakar bu yahu dedi içimden koptum fiyatını çok soran var o ayrı

berk ogretmen
    BrK_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    35 brk 20
    Edilen teşekkür: 95

Alıntı civcivx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç lira yakıyo diye soran yok mu

Tabi bu tür sorularla çok sık karşılaşıyorum ben de ama en ilginç yorumu bundan 2 ay kadar önce yaptı birisi. Tek aracın sığacağı bir sokak arasında tersten gelen birkaç araç yüzünden arkamdaki 3-4 araçla birlikte öylece kalmıştık. Ben de tam bir oto tamircisininin önündeydim, tavan açık vs. Oradan bağırıyorum tersten gelenlere, -geri çıkın diye. Tamircideki eleman bana döndü, -abi bu uçmuyo mu, uçur gitsin tepelerinden.

heheh cok guzel olmusss

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

İzmirin insanı milletin arabasına bakmaz

buda gördüğün punto https://forum.grandepuntotr.com/members/orhanaysel.html
    Konu OzzY tarafından (14/09/2007 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nesine bakar müdürüm anladın sen

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Ladybird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım hepimizin başına sıkça geliyordur.. yolda, otoparkta yada herhangi bi yerde birileri gelip kaç para bu şimdi.. şimdi ne kadar bunlar.. gibi sorular soruyolar.. bana çok oldu şahsen... benzincisi işparkçısı cartu curtu hep arabanın fiyatını soruyoo eee bakıyolarr gösterişşli spor araba .. ama fiat demekki makul bi fiyat o yüzden hemen soruyolar .. bugunde sabah kadıköyde ziraat bankasının açılmasını bekliyodum.. tabikiii kırmızı bir punto jantlar süper tek kapı siyah filmler falan geldi parketti. yolda babalar olduğu için yolcu koltuğundan indi.. benimde herzman yaptığım gibi şöle biii arabanın sağına soluna baktı o sırada bi güvenlik görevlisi gelip nekadar simdi bunlar dedi arabayı süzdü alıcı gözüyle.. sonra baktım arkada stıcker var plakası 34 EL 2473 tüü.. ee güzel arabaydıı maşallahh güle güle kullansınn.. tabiki kırmızıydıı hehe burdan femoli ye selamlarrr (gri arabaya antipatim var hehe sinir edicem seni ) şaka bi yana ama seninki güzelmiş ufak tefek değişiklikler süper olmuş kazasıızz belasııızz işallahh
    Teşekkürler aracım güzeldir her ne kadar kırmızı olmasada ama bir şey sorcam bu renk antipati ne yaww renk e antipatimi olur bir bildiğim boğalarda kırmızıya karşı

O anlattığın araç bir titanyum grisi olasaymıştı bankada değil araç başında kuyruk olurdu sende rahatca işini görürdün naber

17. Bu mesajı için 4 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nesine bakar müdürüm anladın sen

valla bugune kadar bana ne fiyat sordular nede başka bişey...

okdar kart verdik ilgilenende pek olmadı...
    napalım sorun onlarda
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

başımıza sıkça gelen bu tür olaylara örnekler..

https://forum.grandepuntotr.com/serb...e-yigenim.html

LaDyBiRd_

şu teşekkür olayı yerine bide alkış ve kahkaha efekti olsaydı femoli ye hepsini yapardım
    sayende griyi sevdim

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

bizim sitede bizim ik itane olmak üzere üç tane punto war yaşlı amcalar namaza giderken :

hacı1:nemiş bakım bu??
    hacı2:yeni gelmiş siteye heral misafirdir..
    hacı1:farlarıda kocamanımış...
    hacı2:bende onu diyecektim muhterem fareye benziyor...
    ben:buyurun amca bi sorunmu wardı araba benimdi...
    hacı1:kaç para bu...
    ben:.... lira..
    hacı2:pekte pahalıymış...
    hacı1:ne yakıyor bu...
    beniessel amca...
    hacı2:onu demiz kuzum kaç para yakıyor..
    ben:walla amca parasına hiç bakmıoz...
    hacı1:ne marka bu ..
    ben:fiat
    hacı2:neyyy?
    ben :tofaş tofaşşş
    hacı1:haa bildim benim oğlanında tofaş doblosu war baya geniş jip gibi...
    hacı2:baban ne iş yapar senin...

diye uzuyup digiyor...

23. Bu mesajı için 3 kişi Dikici'ye teşekkür etti:

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O anlattığın araç bir titanyum grisi olasaymıştı bankada değil araç başında kuyruk olurdu sende rahatca işini görürdün naber
    Puaauha, bu iyiydi valla femoli

25. Bu mesajı için 2 kişi civcivx'ye teşekkür etti:

LaDyBiRd_

inaannmıyorum biraz öncee yani 16.44 de 07 ATA 35 red scorpion ziverbeydee önümdenn geçttii.. camdaann görrdümmm yaşassıınnnn

Haluk Korkmaz
    Halook!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 249

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ozancım İzmirin insanı bal gibide milletin arabasına bakıyor valla.Daha dün Karşıyakada arabayı parkettiğim yere doğru giderken birde baktım benim arabanın ordan 2 tane eleman geçiyor arabayı süzüyordu.İçine düşeceklerdi nerdeyse.Elimde kumanda vardı bi anda basıp kilidi açacaktım korksunlar acık diye ama kumandanın komut verebileceği mesafede değildim

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vay be. konu sandığımdan fazla uzadı. herkesin ne anısı varmış. aybike şenlendirmiş ortalığı

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

Alıntı Ladybird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ya ben bu topici nasıl görememısımyaa nasıl olduda gözumden kactı bak sınir oldum sımdı halbukı hergun netdeyım devamlı sıtede oluyorum neyse sımdi senin sayende topici gördum sımdı yorum yazmak nasıp oldu napalım o araba benım guzel anlatmısın her karesını valla ben bıle tam hatırlamıyorum helal olsun walla..
    Konu misafir3 tarafından (17/09/2007 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.