Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Durduk yere karakolluk oldum arkadaş ya

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Kızgın Durduk yere karakolluk oldum arkadaş ya

Keçiören Ftz ( Migros ) Önünden en sol şeritten Audi a6 aracımla gidiyodum lanet olsun nerden aldıysam puntoya kurban oluyum lastikleri good year durmuyo araba. 4 şeritli yolda en soldayım Sağımda kamyon var 70 km hızla gidiyorum kamyon 60 gibi bir hızla onun sağından bi tane ssanyong jip 80 90la önüme bi kırdı benzinlige girmek icin 15 metre fren yaptım ve benzinlige daldım tam sol yaparak. Jiptekiler korktu ve bastı gitti benzinliktekiler geçmiş olsun verilmiş sadakanız var falan filan ilerde shell de durdu jipci ve gittim önüne kırdım. Yanımda yaşlı komşum vardı oglu hapiste oldugu icin emniyet genel müdürlügünde bir işi varmış oraya götürüyordum. Kadıncağız kalp krizi geçirecekti . Önce arabadan indim ve napıyosunuz gençler falan dedim . çocuk benzinlige girmem lazımdı araba gitmiyo dedi . Bende napıyım gitmiyosa in itekle yol düz bitirene kadar gezmeseydin mazotunu dedim. Artislik yaptılar falan inin la arabadan dedim inmediler . arabadan sopayı aldım 2 tane veled 15 16 17 yaşlarında kaçtıkları için çok sinirlendim ve ileri geri konustular biraz hırpaladım ağızları burunları falan kanadı. Ama sopayı bıraktım hiç sopayla vurmadım 2 şer 3er tokat attım. Onlarda vurmaya calıstı tabi ama güçleri yetmedi. Şansa bakarmısın polis var benzinlikte 2 ekip otosu hemde Karakolluk olduk oda yetmez gibi çocugun babası bilmem ne müsteşarıymış şikayetci olcam falan diyo nolcak cok merak ediyorum darptan dolayı bişey olurmu sicilimde temiz ama sopayıda kullanmadım bikaç tokat attım o kadar veledlerde çok nazikmiş hemen ağızları burunları kanayıverdi. Ama ilk benzinlikte bütün görüntüler vardı kazaya sebebiyet vereceklerine dair ve ehliyetleri olmadıgınıda söylediler. Sizce birşey yapabilirler mi endişelendim açıkçası böyle kanun işlerini sevmiyorum. Çünki Türkiyede adalet denen bi kavram yok.

Düzenleme : bugun karakolu aradım şikayetci olmamışlar galiba cocukların ehliyeti yok o yüzdendi mevzu kapandı babasıda beni aradı biraz üstün körü tehdit eder gibi oldu bida karsıma cıkma dercesine bende cvp vermeidm yüzüne kapadım

Not : İyiki yaptım hiç pişman değilim
    Dipnot : Yine olsun yine yaparım
    Konu Arrest tarafından (27/07/2013 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

ne olursa olsun vurmaman gerekirdi kardeş çok yanlış yapmışın bide sopayı alıp indim diyorsun diyelim ki karşına büyük biri çıktı sende sopayla kafasına vurdun ve adam beyin kanamasında oracıkta vefat etti ne olacak peki ? bu dünyayamı yanarsın hayatının bittiğine yoksa ahirette can aldığın için cehennemlik olduğuna mı ? o yüzden ne olursa olsun vurulmamalı açıkçası benim çocuğuma vursan ben seninle sonuna kadar uğraşırdım neyse umarım sorun çıkmaz ama adam şikayetçi olup senin uğraşırsa ki bide müsteşarmış başın cidden belaya girebilir

Ergin yılmaz
    erginyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne olursa olsun vurmaman gerekirdi kardeş çok yanlış yapmışın bide sopayı alıp indim diyorsun diyelim ki karşına büyük biri çıktı sende sopayla kafasına vurdun ve adam beyin kanamasında oracıkta vefat etti ne olacak peki ? bu dünyayamı yanarsın hayatının bittiğine yoksa ahirette can aldığın için cehennemlik olduğuna mı ? o yüzden ne olursa olsun vurulmamalı açıkçası benim çocuğuma vursan ben seninle sonuna kadar uğraşırdım neyse umarım sorun çıkmaz ama adam şikayetçi olup senin uğraşırsa ki bide müsteşarmış başın cidden belaya girebilir

+1

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

İnsan bi sinir hali ile bazen kendine hakim olamıyor.iki tokat için pek bişey olacağını sanmıyorum.yanlış anlamayın lütfen beni ama Türkiye şartlarında kanun haklıyı değil haksızı koruduğu için hiç bişey olmaz bence
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

scddcdck dcdckdnm
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. hakanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    dscsdcfsd
    Edilen teşekkür: 55

boşver hiç bişi olmaz sen içini ferah tut ben çoook kavga ettim,biber gazı bile sıktım,müsteşar değil padişah olsa ne yazar az bile yapmışsın,adam şikayetçi olduğunu varsayalım hadi olacakları ben sana söylim,mahkemeye verir,mahkemeye bi kaç defa gidersin,en sonunda para cezası verirler olur biter,memlekette adam öldürüyolar ceza vermiyolar dayaktan kim ceza yemiş o yüzden gönlünü ferah tut hiç bişi olmaz

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Sıkıntı yok kardeşş

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Nitelikli adam dövmekten 70 lira ceza yersiniz en fazla olacağı bu
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Memlekette elinde palayla kadın tekmeleyen adamı , işçi vuran polisi ser bırakıyolar.. S...mişim müsteşarını boşver bişey olmaz

12. Bu mesajı için 2 kişi Gorky'ye teşekkür etti:

Onur Genç
    onurgenc87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 PSU 51
    Edilen teşekkür: 51

Nolcak aga çok sıkıntı oldu toplanır bidaha döveriz
    Punto Evo 1.4 My life 77 hp (Skydome)

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Öncelikle geçmiş olsun. Haklıyken haksız duruma düşmüşsün kardeş. Ne olursa olsun beladan kaçılamıyor malesef kendinize hakim olmanız gerekirdi. Ayrıca "müsteşar" kavramını yabana atmayın derim kafayı takarsa size pek hoş şeyler olmaz.

scddcdck dcdckdnm
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. hakanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    dscsdcfsd

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Haklıyken haksız duruma düşmüşsün kardeş. Ne olursa olsun beladan kaçılamıyor malesef kendinize hakim olmanız gerekirdi. Ayrıca "müsteşar" kavramını yabana atmayın derim kafayı takarsa size pek hoş şeyler olmaz.
    müsteşar kavramı tamam bakan yardımcısı sayılıyo ama hukuk devleti olduğu için kanun ne derse o yapılır,geçen yıllarda bakanı yumruklayan adam pişmanım dedi ceza almadı

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

yahu geçin bunları.müsteşarı tehdit etmeyin ama, nazik bi dille oğlanların ehliyetsiz olduğunu ihbar edeceğinizi söyleyin.ne şikayet kalır ne bişey.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

rafet yıldız
    rafetyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 38

benımde basıma böyle bı sey geldı kazadan dolayı darp raporu aldı 2 sene dava surdu hıc bısey cıkmadı hocam

eren ersan
    hannibal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Parlak Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Standart Ynt: Durduk yere karakolluk oldum arkadaş ya

Madem görüntüler vardı, çocukların da ehliyeti yoktu döveceğine şikayet etseydin haklısın derdim. Ama şu durumda cezayı haketmişsin. Bir de adaletten bahsediyorsun. Dua et çocukların babası eli sopalı maganda değilmiş.

GT-I8150 cihazımdan 2 ile gönderildi

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Standart Ynt: Durduk yere karakolluk oldum arkadaş ya

Kaza yapmana vesile olmuşlar,ehliyetsizler diye eline sopayı olup çocukların ağzını burnunu kanatıp,üstüne "kibar çocuklarmış hemen kanayıverdi" diyerek,sonrasında da adaletten bahsetmeniz şaka gibi. Bu ülkede adalet yok diyorsunuz bir de. Siz gibi adaletini kendi sağlamaya çalışanlar oldukça hak ta olmaz hukuk ta.

Henüz 15-17 yaş çocuklara el kaldırmak nasıl bir insanlık anlayışı?

Arabanızın durumuna bakmadan bebeleri dövmeye gitmişsiniz resmen. Müsteşar falan bilmem. Ama onlar benim çocuklarım olsaydı,daha beterini size yapardım.lütfen alınmayın.siz olsanız siz de yapardınız.

O yüzden,başa gelen çekilir..

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

scddcdck dcdckdnm
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    dscsdcfsd

akıllı bir baba çocuğunu eğitir,ehliyetsiz araç kullanmanın suç olduğunu anlatır ve araba kullandırmaz,tabiki dövmesi yanlış ama şikayet etsen nolacak kimi kime şikayet edeceksin

ozz kut
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 33

BEnzınlıkten kamera goruntuleri iste ,şikayetcı olcaklarını sanmıyorum ama elınde bulunsun az daha oölüyordum durmadılar çok sınırlendım vs haklı bıle cıkarsın kardes...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Hiç bir şey olmaz
    Dövmeyeydin diyen arkadaşlar biraz haksızlık yapıyorlar o anda kim olsa emin olun aynı düşünceye kapılırsınız şu an sakin kafayla düşündüğünüz için böyle konuşuyorsunuz ama olayın sıcaklığı ile kimse bunu önüne geçemez.

Hukuk devleti diyoruz fakat birileri bunlara dersini vermeli babası her kim olursa olsun.
    Konu femoli tarafından (27/07/2013 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sedat yıldırım
    sedat06DF5649 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06DF5649
    Edilen teşekkür: 185

hiç bişey olmaz için rahat olsun oldu dövmeyelim şöyle yapmayalım böyle yapmayalım herkes tepemize çıksın iyice o can havliyle hiç bişey düşünemezsiniz bunu yaşamayan bilemez kim olsa orda aynı şeyi yapardı. ayrıca ehliyetsiz oldukları için sıkıntı cıkmaz merak etme arkadaşım geçmiş olsun

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza yapmana vesile olmuşlar,ehliyetsizler diye eline sopayı olup çocukların ağzını burnunu kanatıp,üstüne "kibar çocuklarmış hemen kanayıverdi" diyerek,sonrasında da adaletten bahsetmeniz şaka gibi. Bu ülkede adalet yok diyorsunuz bir de. Siz gibi adaletini kendi sağlamaya çalışanlar oldukça hak ta olmaz hukuk ta.

Henüz 15-17 yaş çocuklara el kaldırmak nasıl bir insanlık anlayışı?

Arabanızın durumuna bakmadan bebeleri dövmeye gitmişsiniz resmen. Müsteşar falan bilmem. Ama onlar benim çocuklarım olsaydı,daha beterini size yapardım.lütfen alınmayın.siz olsanız siz de yapardınız.

O yüzden,başa gelen çekilir..

Motorola Atrix cihazımdan 2 aracılığı ile gönderildi.

Amacım aslında dövmek falan değildi önce konusacaktım böle abuk subuk cevap verdiler arabadan iner inmez almadım haydarı zaten bagajdaydı inin arabadan falan demedim olum hem suçlusunuz hem akcıyosunuz bi özür dileyin falan filan dedim ama böyle arsız arsız cevap verdiler bende tahrik oldum. Amacım asla magandalık yapmak değildi
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Sayfa 1/2 12 SonSon