7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Tv dizileri hakkında

hakan kantaş
    turbulans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Kızgın Tv dizileri hakkında

son zamanlarda yayınlanan ne olduğu konuları belli olmayan,sadece cinsel içerikli diziler.mahsun beyin,,60 70 yaşında bir herifin çocuk yaşta bir kızla ilişkiye girmesi reyting patlaması yapıyor.izleme gafletinde bulunamadım,haberlerde izleyebildim bazı sahnelerini.yaşlı adam kıza,altımda kadın gibi hareket et beni öp felan gibi şeyler söyleyerek bişeyler yapıyor.daha önce de çocuğu için,para karşılığı kendini satan bir kadının hikayesi geçilmişti bir dizide.ve buna benzer birçoğu.
    benim 4 yaşımdaki kızım,senin 3 aylık oğlun yada yeni okula başlayan evladın sabahtan akşama kadar ekranın karşısında diziyi seyretmese bile reklam aralarında bu dizilerin fragmanına maruz kalıyorlar.ben 30 yaşında rahatsız olup anlayamıyosam bu çocuklar hayatı nasıl yargılayacak.o dizideki insanlara üzülüp ağlayan,kazandığı sınırlı parayla geçinmeye çalışan sıyırmalar,acıdığı roldekileri,hafta sonu magazinlerde,alışveriş merkezinde nişantaşında para ezerken görünce hiç mi anlamıyolar neye prim verdiğini.bu resmen gizli dur
    eskiden tv de öpüşme sahnesi çıksa açık film denirdi.benmi yanlışım yoksa bunlar normalmi anlamıyorum.
    yakında avrupadaki gibi ulusal kanalımız da çıkacak heralde.ama eniştenin baldızıyla,ya da evli bir kadının birden fazla erkekle ilişkisini,çocuk sorduğunda nasıl açıklayacağız bilemiyorum.tv yi kapatamayız ama en azından bu tarz diziler olduğunda başka birşeyler seyretmek herkes için en hayırlısı olacaktır.pascal nouma ülkesine geri dönse,ya da mahsun şarkı söylese aç kalacaklar.allah aşkına bunlara prim vermeyelim.bize kayan kaydı bari çocuklarımızı koruyalım bunlardan.konuyu geyikte açtım ama yanlış oldu galiba.sevene sevmeyene eyvallah

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı turbulans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son zamanlarda yayınlanan ne olduğu konuları belli olmayan,sadece cinsel içerikli diziler.mahsun beyin,,60 70 yaşında bir herifin çocuk yaşta bir kızla ilişkiye girmesi reyting patlaması yapıyor.izleme gafletinde bulunamadım,haberlerde izleyebildim bazı sahnelerini.yaşlı adam kıza,altımda kadın gibi hareket et beni öp felan gibi şeyler söyleyerek bişeyler yapıyor.daha önce de çocuğu için,para karşılığı kendini satan bir kadının hikayesi geçilmişti bir dizide.ve buna benzer birçoğu.
    benim 4 yaşımdaki kızım,senin 3 aylık oğlun yada yeni okula başlayan evladın sabahtan akşama kadar ekranın karşısında diziyi seyretmese bile reklam aralarında bu dizilerin fragmanına maruz kalıyorlar.ben 30 yaşında rahatsız olup anlayamıyosam bu çocuklar hayatı nasıl yargılayacak.o dizideki insanlara üzülüp ağlayan,kazandığı sınırlı parayla geçinmeye çalışan sıyırmalar,acıdığı roldekileri,hafta sonu magazinlerde,alışveriş merkezinde nişantaşında para ezerken görünce hiç mi anlamıyolar neye prim verdiğini.bu resmen gizli dur
    eskiden tv de öpüşme sahnesi çıksa açık film denirdi.benmi yanlışım yoksa bunlar normalmi anlamıyorum.
    yakında avrupadaki gibi ulusal kanalımız da çıkacak heralde.ama eniştenin baldızıyla,ya da evli bir kadının birden fazla erkekle ilişkisini,çocuk sorduğunda nasıl açıklayacağız bilemiyorum.tv yi kapatamayız ama en azından bu tarz diziler olduğunda başka birşeyler seyretmek herkes için en hayırlısı olacaktır.pascal nouma ülkesine geri dönse,ya da mahsun şarkı söylese aç kalacaklar.allah aşkına bunlara prim vermeyelim.bize kayan kaydı bari çocuklarımızı koruyalım bunlardan.konuyu geyikte açtım ama yanlış oldu galiba.sevene sevmeyene eyvallah
    sonuna kadar katılıyor tv ler rezillik olmuş durumda zaten seyretmiyorum 1-2 tane hariç diğerleri saçma sapan

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Hakan kesinlikle haklısın , küçük sırlar adlı diziye oha diyordum gençlik dizisi asla cinsellik olmamalı adı üstünde gençlik ve gençlerimiz izliyor ve cinsellik ne kadar basit gösterilip resmen teşvik ediliyor... Ahçı bahcivana ,bahçivan söföre , şöför uşağa sonra hepsi uşağa ... film aynen böyleydi .. kavak yelleride aynen ...

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Valla açıkçası ben suçu medyadan çok halka buluyorum.Neden derseniz nerede aşk cinsellik eğlence alemci vs program varsa raiting rekorları kırıyor.Televizyonlarda yayınlanan tarih programlarının,açık oturumların,toplumsal veya eğitimsel programların izlenme oranları ile yetenek sizsiniz ,muhteşem yüzyıl,aşk-ı memnu,yemekteyiz ve daha birçok ahlaki çöküntüye sebep olan programların izlenme oranlarını ortaya koyalım bakalım halkımız neyi seviyor?Kim ne derse desin giderek halkımız dininden kültüründen toplumsal ahlakından uzaklaşarak hızla yaşantı oarak batılılaşıyor.Adamlar bu eleştirdiğimiz programları ille de kendileri istedikleri için değil halk sevdiği için yapıyor.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Batıda belgesel ve bilgi yarışmalarının izlenme oranları yükseklerde.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

geçen tnt de bi dizi ye rasltadım
    gerçi ibiraz baktım ama gözüme gözüme soktular diziyi; 3 gece aynı bölümü tekrar koydular..
    konusu iyice zıvanadan çıkartacak cinstendi..
    adamın bebesi olmuyo karısını bir başkası ile ilişkiye zorluyo kadında bu iki dinsiz imansızı kesip kaçıyo ...
    kısaca yakında bu tarz dizilerin amaçladığı ve neye hizmet ettiği günlük yaşamda sıradanlaştığı ve ahlakımız iyice bozulduğu zaman anlayacağız sanırım..

devletin terör olayları sırasında yayın kuruluşlarını kenara çekip ne yapmaları gerektiğini rica etmesi durumu sanırım artık bu tür yayınların yapılmaması için de gerekiyor..

ortak karar alınmalı rtük nasıl ki reklamların süresi falan la ilgileniyorsa bunlarlada ilgili şart şurt koması lazım
    bir kanalda yayınlanan 10 dizinin 10 nunda damı toplumun ahlakına dokunan konular işlernir..

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla açıkçası ben suçu medyadan çok halka buluyorum.Neden derseniz nerede aşk cinsellik eğlence alemci vs program varsa raiting rekorları kırıyor.Televizyonlarda yayınlanan tarih programlarının,açık oturumların,toplumsal veya eğitimsel programların izlenme oranları ile yetenek sizsiniz ,muhteşem yüzyıl,aşk-ı memnu,yemekteyiz ve daha birçok ahlaki çöküntüye sebep olan programların izlenme oranlarını ortaya koyalım bakalım halkımız neyi seviyor?Kim ne derse desin giderek halkımız dininden kültüründen toplumsal ahlakından uzaklaşarak hızla yaşantı oarak batılılaşıyor.Adamlar bu eleştirdiğimiz programları ille de kendileri istedikleri için değil halk sevdiği için yapıyor.
    Yunus arz talep meselesı
    yenı bır dızı basladı kızın yası kucuk adam ıhtıyar gerdek gecesını yayınladılar ulkede reytıng rekorları kırıldı ne meraklıymısız kucuk kızı yarı cıplak gormeye kardesım dızılerın alayı aynı cınsellık,aldatma,bir arkadasımızın dedıgı gıbı ascı,yamagına,yamak,hızmetcıye ,hızmetcı,sofore,sofor bahcıvana yav kardesım bu dızılerın hangısınde yararlı bır durum var.Artık mıllet dızıdekı gıbı sanır olmus hayatı tecavuz artmıs,kepazelık kabarmıs
    Adam karısının kardesıyle yatıyor ,amcasının karısıyla yatıyor bızım mıllette ahzı acık aval aval ızlıyor sonrada mıllet reel hayattada butur ahlaksızlıkları tv de gordugu ıcın benımsıyor gayet normalmıs gıbı goruyor hazımsıyor ondan sonarada ınsanlar cınayet ıslıyor,bosanmalar artıyor olan bosanan cıftlerın cocuklarına oluyor Amerıka-Avrupa da butur olaylar bakkaldan kola almak gıbı gayet normal bızıde onlara cevırdıler artık hersey normal gelıyor
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

9. Bu mesaj için teşekkür edenler: