Sayfa 7/59 İlkİlk ... 345678910112757 ... SonSon
1164 sonuçtan 121 ile 140 arası

Konu: Fiat Otomobil Kampanyaları (Zamlar-İndirimler-Verilen Fiyatlar)

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

bnm sahsı tahmınım fıyatlar artacak.ama soyle bır durum var, eger kredı kullanarak arac alacaksanız, bence bıraz daha bekleyın.yerel secımlere yakın kredı faız oranlarının dusmesı beklenıyor.(bende arac alıcam, oranları takıp edıyorum.aralık basında 2.09 olan oran su anda 1.79 gerıledı.)dolayısıyla fazla bır zararını olmaz.ama nakıt alacaksanız, o zaman sızın zararınıza olabılır...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

Adınızı düzgün giriniz. Soyadınızı düzgün giriniz.
    xanatoliax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34pos06
    Edilen teşekkür: 1

1.3 mj 75 bg dynamıc 24400 ytl siparişi verdim fiyat iimi sizce . bu arada s1 araç. sıfır ama sorun lu araç değildir umarım

salih kokmen
    ozel_egt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 20

hayırlı olsun ıyı fıyaat

onur elmacı
    sait onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 21

selam aracı gecen hafta sıparıs ettım 1.3.multıjet 75bg.dynamıc+sp+park sensoru+kolcak+dolu depo+kasko+dosya masrafı+boya koruma=27000

anatolıa arac 2008 mı 2009 mu buna dıkkat et
    Konu anvil tarafından (06/01/2009 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

dynamıc model tercıh eden arkadasların, serı1 degılde serı2 almalarını tavsıye ederım.cunku serı1 de ek paket halınde sunulan, kolcak, 4cam otomatık v.s. gıbı bazı ozellıkler serı2 de standart olarak sunuluyor...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

tunc tt
    tunc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 36

Alıntı xanatoliax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.3 mj 75 bg dynamıc 24400 ytl siparişi verdim fiyat iimi sizce . bu arada s1 araç. sıfır ama sorun lu araç değildir umarım
    Bedava

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34pos06

araç 2009 s1 s2 ye en son 28000 fiyat verdiler arada 3500 fark var değmez bence. 27000 fiyat alan arkadaş s1 mi s2 mi acaba

maruuf targıt
    thetuco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı sait onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam aracı gecen hafta sıparıs ettım 1.3.multıjet 75bg.dynamıc+sp+park sensoru+kolcak+dolu depo+kasko+dosya masrafı+boya koruma=27000

anatolıa arac 2008 mı 2009 mu buna dıkkat et

Seri 2 dynamik lerde kolçak standart - artı opsiyon değil zaten....

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34pos06

arkadaşlar 24400 ytl egzotik kırmızı 1.3 dynamc 75 bg 1 saat önc teslim aldım. 2009 s1

İbrahim ÖZHAN
    bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

donanımında neler var bılgı verırsen ayrıca bayı ısmı de yazarsan ıyı olur ....

Ahmet Yazgan
    acy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı mehmetozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ford opel ve peugeot u da dolaştım ama hiçbiri bu fiyatı veremedi maalesef bende kasko hediyesinden yararlanmak ve artık bir araba sahibi olmak acelesiyle anlaştım hayırlısı artık napiim ayrıca peugeot 207 dizel trendy fiyatı da 29000 olarak aldım yakınımdaki bayiiden senin dediğin bayii neresi acaba ??
    küçükyalı Yıldırım da bana aynı araç için 27 900 verdiler ancak şöle bi gerçek var boyum 1.90 ve sürücü koltuğunu ayarladım arka koltuğa binemedim kesinlikle punto bu paraya çok daha kaliteli servis ve yedek parça düşünüldüğünde her açıdan emsallerinden 1 kat üstün doğru tercih yalnız ben bir fiestaya bakmadım acaba o nasıldı bilgi verirsen sevinirim.

mehmet öztürk
    mehmetozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

Alıntı acy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küçükyalı Yıldırım da bana aynı araç için 27 900 verdiler ancak şöle bi gerçek var boyum 1.90 ve sürücü koltuğunu ayarladım arka koltuğa binemedim kesinlikle punto bu paraya çok daha kaliteli servis ve yedek parça düşünüldüğünde her açıdan emsallerinden 1 kat üstün doğru tercih yalnız ben bir fiestaya bakmadım acaba o nasıldı bilgi verirsen sevinirim.
    fiesta iç ve dış dizayn olarak çok hoş; kendini gösteren hatlara sahip ve içi de geniş gibi geldi bana ama fiyatında pazarlık bile yapmaya gerek duymadım çünkü etiketinde anahtar teslim düz 1.4 dizel modeli 30500 TL yazıyordu. ben de 2 gün önce arabama kavuştum artık diğerleri aklımdan silindi gitti diyebilirim punto gerçekten çok hoşuma gitti yalnız kronik problemlisi denk geldi sanırım bana direksiyonda bulunan teyp tuşlarının ışıkları yanmıyor yarın servise gidicem inş bir sorun çıkmaz.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34pos06

donanım deri direksiyon ve vites. mp3. arka camlar manuel.

Mustafa Güleryüz
    CiGa95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Merhaba arkadaşlar,

Grande Punto 1.4 77hp Fun modeli için Koç Ailem indirimi ile 23.900 fiyat aldım. Kasko da hediye olacak. Ne dersiniz iyi fiyat mı? Yarın öğlene kadar karar vermem gerekiyor. Acilen görüşlerinizi bekliyorum.

maruuf targıt
    thetuco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Yok

Alıntı mehmetozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiesta iç ve dış dizayn olarak çok hoş; kendini gösteren hatlara sahip ve içi de geniş gibi geldi bana ama fiyatında pazarlık bile yapmaya gerek duymadım çünkü etiketinde anahtar teslim düz 1.4 dizel modeli 30500 TL yazıyordu. ben de 2 gün önce arabama kavuştum artık diğerleri aklımdan silindi gitti diyebilirim punto gerçekten çok hoşuma gitti yalnız kronik problemlisi denk geldi sanırım bana direksiyonda bulunan teyp tuşlarının ışıkları yanmıyor yarın servise gidicem inş bir sorun çıkmaz.
    Kronik sorun değil o ışıkların olamaması... Yeni modellerde o ışıklar yok zaten...

Hakan Yılmaz
    hakyil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 5

Alıntı xanatoliax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 24400 ytl egzotik kırmızı 1.3 dynamc 75 bg 1 saat önc teslim aldım. 2009 s1

Hayırlı Olsun.
    Kasko dahil mi ?

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Seri 2 1,4 Starjet 95 HP 5 kapı Dynamic +Advanced Safety Kit ( Esp, Asr, Msr,Hba,Hillholder) aracımı bu gün itibariyle almış bulunuyorum direksiyon üzerindeki lambalar yanmıyor (yeni gelen araçlarda da yanmıyordu, hepsine baktım test sürüşü arabası hariç) 27.000 TL ye anlaşmıştık 07.11.2008 de, kasko kampanyasından da faydalandım Fiat kasko full kloz (ben anlaştığımda böyle bir kampanya yoktu) ancak motorlu taşıtlar vergisi bana ait, uzatılmış garanti yaptırdım 504 tl / 8 taksit (4 yıl kafam rahat) ve karter koruma taktırdım 82 tl (kafam bi hoş) orjinal kauçuk paspas hediye (daha alamadım gelecek) piyasadaki bu fiyata alınacak en iyi aracı aldığımı düşünüyorum. Güncel fiyatları bilmiyorum daha ucuza alan arkadaş varsa (umarım yoktur...) ve paylaşırsa biraz üzülürüm... Tüm yeni araç sahiplerine kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.
    Konu BSK tarafından (10/01/2009 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.

onur elmacı
    sait onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 21

su an fiesta kullanıorum,yanı aracım gelene kadar 12 ocak teslım dedıler ama yıne de bellı olmaz...yenı fiesta ya daır yorumlarım pek de hos degıl bana soracak olursanız.
    1-gostergeler cok sık olmasına ragmen dıreksıyon ve on konsol emanet gbı duruyor ve elleyıp baktıgınızda malzemenın o kadar da ıyı oladıgın goreceksınız.
    2-eskı fıestalara gore hantal bır arac
    3-yol gurultusu ve motor sesı oldugu gbı arac ıcınde.gercı ford bu yol gurultusu olayını bır turlu halledemedı. bır mondeoda gurultu yok o kadarında da olsun yanı(70.000 tl.)
    4-eskı kasa fıestalar daha oturaklı.
    5-son olarak yenı fıestalar pıyasaya fahıs fıyatla gırdıler nedenını bılmıorum ama cok yuksek rakamlar.baz 1250cc bıle 26750 fılan ve standart.

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Alıntı CiGa95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Grande Punto 1.4 77hp Fun modeli için Koç Ailem indirimi ile 23.900 fiyat aldım. Kasko da hediye olacak. Ne dersiniz iyi fiyat mı? Yarın öğlene kadar karar vermem gerekiyor. Acilen görüşlerinizi bekliyorum.
    Yukarıda arkadaşın biri 24.400 ye MJ Dynamic aldığını yazmış 2009 model. 500 daha ver MJ' e bin derim ben.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34pos06

evet arkadaşlar 24400 ytl ye aldım . yanlız seri 1 ve kasko hediyeli dğil. ama arabayı çok beğendim . ölesine almıştım araba aramaktn sıkıldığım için . araba ilk izlenimde çok ii.

Sayfa 7/59 İlkİlk ... 345678910112757 ... SonSon