Sayfa 5/59 İlkİlk 1234567892555 ... SonSon
1164 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Fiat Otomobil Kampanyaları (Zamlar-İndirimler-Verilen Fiyatlar)

ismail erdem altındere
    models_a3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

arkadaşlar dizel punto almak istiyorum nekadara bulabilirim acaba

serdar ince
    ince5757 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

Dün Samsun Birmot tan aldığım fiyat 2009 1.3 mjet active 75 lik için 25 500 fiyat verdiler.Kasko hediye.Benim amacım aslında arabayı satmaktı ev için ama böyle güzel fiyatlar verilince gaza geldim sıfır alayım dedim.Ancak takasta benim arabaya 19 000 milyar verdiler.Baya az oluyor diye şuan vazgeçtim ama bakalım daya yıl sonuna var daha.

ismail erdem altındere
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı ince5757 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Samsun Birmot tan aldığım fiyat 2009 1.3 mjet active 75 lik için 25 500 fiyat verdiler.Kasko hediye.Benim amacım aslında arabayı satmaktı ev için ama böyle güzel fiyatlar verilince gaza geldim sıfır alayım dedim.Ancak takasta benim arabaya 19 000 milyar verdiler.Baya az oluyor diye şuan vazgeçtim ama bakalım daya yıl sonuna var daha.

active en fulumü oluyor en boşumu 25.500 cok degilmi punto için

ilker ONGUN
    iongun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı models_a3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    active en fulumü oluyor en boşumu 25.500 cok degilmi punto için
    Active en bosu oluyor ama dizel bir punto için bu fıyat cok deıl.Punto sende nasıl bır ızlenım uyandırıyor bilmiyorum ama bır cok arabadan cok daha ıyı bir araba

Hakan Yılmaz
    hakyil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 5

Alıntı acy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2 hafta önce s1-1.3 multijeti-dynamic rock siyahi+ kasko küçükyalı birmottan 26000 ytl almıştım avcılar birmottaki tanıdığım satış temsilcisi bu fiyattan aşağı olmaz demişti demekki kimseye güven olmuyor sen nerden almıştın aracı ???
    Arkadaşlar teşekkür ederim. Aracı Zincirlikuyu Birmot'tan aldım. Fakat son S1'i aldım bitti Buradan satış temsilcisi Elif Köşklü hanıma da teşekkür etmek istiyorum.

Hakikaten bu fiyat en sondu ve aşağısı yoktu ama emlakçı olduğumdan hergün pazarlıkla iç içe olduğumdan son limitine kadar pazarlık yaptım. Müdürlere felan soruldu o şekilde 25.500 ' e inildi. Hatta araba kokusu yok diye minik araba hediye aldım. Zannedersem araba alınacak en iyi zamanda aldık gibi geliyor gelecek ne getirir bilmiyorum.

haLiL KOÇAK
    halilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33 CDM 54
    Edilen teşekkür: 587

Alıntı hakyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar teşekkür ederim. Aracı Zincirlikuyu Birmot'tan aldım.
    Hayırlı ugurlu olsun.

ismail erdem altındere
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı iongun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Active en bosu oluyor ama dizel bir punto için bu fıyat cok deıl.Punto sende nasıl bır ızlenım uyandırıyor bilmiyorum ama bır cok arabadan cok daha ıyı bir araba

puntoyu begeniyorum çalıştıgım şirkette 5bin km punto mjet kullandım. linea turbolu kullandım. 90hp dizel bravo kullandım. s2 punto turbolu kullandım benzınlı. albea ve palio hariç bu binek araçlarını cok begenıyorum bu yuzden punto dizel alma gönullusuyum hayırlısı olur inşallah. 25bin km yapıp doblo multijetin torbosu nu patlatmaya yaklaşmıştım birde aklımda böyle korkular var gerçi doblo nun kasası gereği 1.3 cok az kalıyordu buda zorlamıs olabilir ama punto yu beğenıyorum gercekten

Fatih Fatih
    fablak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

90 Hp emotion s2 için istanbulda 4 adet bayii gezdim genelde 30.500 ile 30.000 arası fiatın kasko kampanyası dahil aldım daha aşağıya alınabilinirmi sizce
    Henüz GP Yok
    Ama PUNTOM Var

bayram çolak
    bayramcolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 1

29.500 ytl fiyat aldım ankara "ali ugurlu" bayisinden
    1.3 mj emotion s2
    ama ben s1 emotion aldım. o da türkiyede tekti.28.400 e aldım kasko ve diğer masraflar dahil.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Şener Cincioğlu
    themacir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16RH911

Geçen hafta 2009 model S1 26400e 1,3 75HP Multijet dinamik GP aldım ben de Bursa Birmottan...
    Konu themacir tarafından (19/12/2008 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

ismail erdem altındere
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı themacir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta 2009 model S1 26400e 1,3 75HP Multijet dinamik GP aldım ben de Bursa Birmottan...
    normal fiyatı nedir peki hocam aradakı fark nedir

Çağrı Mermi
    Refiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Dün seri II GP T-jet dynamic 5K + skydome + alaşım jant + 1 yıl uzatılmış garanti + koruma paketi (koltuk, boya, motor, alt) 29600 YTL'ye aldım. Ancak siparişi 2 ay önceden vermiştim, o nedenle çok pazarlık yapmadım.
    Kasko da mevcut kampanyada hediye edildi zaten.

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Arkadaşlar konu dışı ama dün Peugeot 207 1.6 HDI 90HP için 29.000 fiyat aldım. Araç Feline donanımlı. Alaşım jant + Sis farı + sıkı durun SUNROOF var arabada. Arabayı kardeşime almayı düşünürken içim içime sığmıyor şu anda kendim de benimkini takasa sokmayı düşünüyorum. Liste fiyatı 35.000 civarı sanırım arabanın. Bu fiyatlara Multijet alınacağına gidilir 1.6 dizele binilir (215 nm tork) + sunroof da cabası.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı ekorkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu dışı ama dün Peugeot 207 1.6 HDI 90HP için 29.000 fiyat aldım. Araç Feline donanımlı. Alaşım jant + Sis farı + sıkı durun SUNROOF var arabada. Arabayı kardeşime almayı düşünürken içim içime sığmıyor şu anda kendim de benimkini takasa sokmayı düşünüyorum. Liste fiyatı 35.000 civarı sanırım arabanın. Bu fiyatlara Multijet alınacağına gidilir 1.6 dizele binilir (215 nm tork) + sunroof da cabası.
    Emre, bg desen aynı, sadece fazladan 15nm için yapma bunu mjtd ye

Bence de fiyatı oldukça uygun.Aynı donanımda GP (1.3 mjtd 90bg dyn-emo skydome) için de liste fiyatı yaklaşık 35000-37000YTL.Peugeot Firması da yüksek miktarda indirime gitmiş...

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre, bg desen aynı, sadece fazladan 15nm için yapma bunu mjtd ye

Bence de fiyatı oldukça uygun.Aynı donanımda GP (1.3 mjtd 90bg dyn-emo skydome) için de liste fiyatı yaklaşık 35000-37000YTL.Peugeot Firması da yüksek miktarda indirime gitmiş...
    Benim için bu hayal kısa sürdü gibi. Zira telefonda benim nokta kadar rötüş bile bulunmayan arabama öyle bir fiyat söylediler ki, "abi getirin arabayı bir de burada değerlendirelim baksın arkadaşlar" önerisinin bile bir anlamı kalmadı. Ama gerçekten çok çok iyiydi 29 o arabaya göre.
    Arabam.com - Son Haberler - Peugeot 207 Feline Edition

Arda 90 HP 1.3 le 90 HP 1.6 sadece aradaki 15 nm tork farkından ibaret değildir bunu sen de bilirsin, işi bilen adamsın. Peugeot un 1.6 90 lık makinesi rölanti devrinden itibaren tabiri caizse yeri kaza kaza gidiyor 4500 rpm ye kadar. Zaten o motorun en büyük özelliği, dizellerle alakasız bir biçimde alt devirlerinin çok canlı olması. Tüketimi ise sınıfında en az yakıt tüketen 1.4 PSA HDI makineyle aynı.
    Ben benim arabayı da çok seviyorum maşallahı da var ama 29 a da sunroof lu 1.6 canavar bir dizel varken göz var nizam var ben kardeş...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı ekorkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim için bu hayal kısa sürdü gibi. Zira telefonda benim nokta kadar rötüş bile bulunmayan arabama öyle bir fiyat söylediler ki, "abi getirin arabayı bir de burada değerlendirelim baksın arkadaşlar" önerisinin bile bir anlamı kalmadı. Ama gerçekten çok çok iyiydi 29 o arabaya göre.
    Arabam.com - Son Haberler - Peugeot 207 Feline Edition

Arda 90 HP 1.3 le 90 HP 1.6 sadece aradaki 15 nm tork farkından ibaret değildir bunu sen de bilirsin, işi bilen adamsın. Peugeot un 1.6 90 lık makinesi rölanti devrinden itibaren tabiri caizse yeri kaza kaza gidiyor 4500 rpm ye kadar. Zaten o motorun en büyük özelliği, dizellerle alakasız bir biçimde alt devirlerinin çok canlı olması. Tüketimi ise sınıfında en az yakıt tüketen 1.4 PSA HDI makineyle aynı.
    Ben benim arabayı da çok seviyorum maşallahı da var ama 29 a da sunroof lu 1.6 canavar bir dizel varken göz var nizam var ben kardeş...

Hayırlısı olsun Emre,

Haklısın tabi, ben esprili bir şekilde yaklaştım sadece.1600cc lik bir dizelle 1250cc lik bir dizeli karşılaştırmak son derece yanlış.1.6 Hdi, hacim avantajını alt devirlerde fazlasıyla kullanarak daha fazla tork farkı sunuyor mjtd ye göre.

Ancak göz ve nizam konusuna katılmıyorumTasarım olarak Gp nun artısı çok daha fazla.Peugeot nun yeni ve neredeyse tüm modellerinde tıpa tıp aynı olan tasarım anlayışı artık kabaka tadı vermeye başladı...

İbrahim ARPACIK
    visions - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 FU 3119
    Edilen teşekkür: 29

slm arkadaslar ben 15 gün önce aldım.1.3 aktiv 75bg 2009 24500ytl aldım.....

Şener Cincioğlu
    themacir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16RH911

Alıntı models_a3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal fiyatı nedir peki hocam aradakı fark nedir
    liste fiyatı 31.750 idi aldıım zaman

Çağlıyan BAHÇETEPE
    AC2315 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393
    Edilen teşekkür: 53

Arkadaşlar ben ekim ayının sonunda sipariş verdim. (1.3 multijet emotion 90 hp.) Fiyat olarak 31.000 de anlaşmıştık. 4 gün pazarlık ettikten sonra bu fiyata düşmüşlerdi. arabayı haftaya teslim alacağım. burada arkadaşların verdiği bazı fiyatlara bakınca yine hiç yoksa 1.000 ytl. daha ucuza alabilirmişim aralık ayında.
    Neyse bu duruma biraz sinirlendim çünkü "aman yandık, bittik, çok fiyat indirdik dediler diye" . Firmayı aradım aracı halen teslim almadığım için kaskosunu bedavaya yapacaklar. yani kampanyadan yararlanacağım. Ayrıca aracı kredili aldığım için 400 ytl. olan dosya masrafını vermiyeceğimi firmanın karşılamasını söyledim. Biraz mırın kırın ettiler ama kabul ettirdim.
    Biraz rahatladım böylece 30.600 e gelmiş oldu.

Arkadaşlar bir de acayip korkuyorum. ben biraz pipirikliyimdir. Sıfır araba alıyoruz ama, öyle şeyler duyuyoruz ki. Arabaya nakliye esnasında hasar verip, serviste onararak müşteriye teslim eden bayiler var. Tabii ki müşteri bunu ancak aracını birgün satacağı zaman exper raporu alacağında anlıyor. Bir de arkadaşlar s1 ile s2 arasındaki farklar ne?
    Konu AC2315 tarafından (27/12/2008 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

mehmet öztürk
    mehmetozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

Merhaba arkadaşlar inş yakında ben de grande punto sahibi olacağım inş pişmanlık duyacak en ufak bir problem olmaz. dün fiyat aldım ve kaporayı verdim 2009 s2 1.3 dynamic egzotik kırmızı 27000 e anlaştık sizce nasıl fiyat??? tşkler
    Konu mehmetozturk tarafından (30/12/2008 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 5/59 İlkİlk 1234567892555 ... SonSon