Sayfa 21/59 İlkİlk ... 17181920212223242541 ... SonSon
1164 sonuçtan 401 ile 420 arası

Konu: Fiat Otomobil Kampanyaları (Zamlar-İndirimler-Verilen Fiyatlar)

Adınızı düzgün giriniz. Soyadınızı düzgün giriniz.
    projist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 43

2011 model GRANDE PUNTO S5 5 KAPI 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC versiyon arabaya full kit +skydome 28.700 fiyat aldım. pahalı geldı bana açıkçası. birde dizellerde dualogic vites kalkmış ona da ayrıca sinir oldum.

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

punto evo düşünmüyormusunuz ?
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı EvoKoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    punto evo düşünmüyormusunuz ?
    zaten kredi çekeceğim için PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC ile fiyat farkı çok fazla oluyor. evet daha donanımlı tabi ama para konuşuyor malesef hatta PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC + skydome 33.500 falan oluyor tam fiyatı hatırlamıyorum ama 3.500 - 4.000 tl daha fazla fark istediler.

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Alıntı projist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten kredi çekeceğim için PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC ile fiyat farkı çok fazla oluyor. evet daha donanımlı tabi ama para konuşuyor malesef hatta PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC + skydome 33.500 falan oluyor tam fiyatı hatırlamıyorum ama 3.500 - 4.000 tl daha fazla fark istediler.
    ama arada o kadar fark varki anlatılacak gibi değil gerçekten.tabi para mevzusu can sıkıcı içinize siniyorsa active donanımıda deneyebilirsiniz gpnin seri 5inden çok daha zengin bir araçtır.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

valla ne yapacağım şuan kafam karıştı. evo alamam bu fiyatlarla. zaten kendimi dizele şartlamıştım, kötü oldu. 27.000'e düşerse full ve skydome dahil fiyatı o zaman GP alacağım. zannedersem aralık ayında iyi bir kampanya olur. en azından ödeme kolaylığı vs de olabilir. şuan dediğim gibi fiyat yüksek.

Ahmet Yılmaz
    redsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

punto evo dynamic 1.3 multijet 75 bg start&stop evo siyahı(içi bordo) + assist kit+ mtv 32.500 nasıl sizce?
    Konu redsoul tarafından (15/09/2010 Saat 18:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı redsoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    punto evo dynamic 1.3 multijet 75 bg start&stop evo siyahı(içi bordo) + assist kit+ mtv 32.500 nasıl sizce?
    bence 31.500 falan olmalı

BAKİ BAKİ
    2000 corsa gls 1,4 16v ov onderbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 ** 4
    Edilen teşekkür: 96

yok daha neler aracın takas indirimli liste fiyatı 32.250 hadi 500 düşsünler. üzerine bahsettiğin kitleri de ekle 32,500 iyi fiyat bence.
    yanlız yanlış anlamadıysam ruhsat ve plaka masrafları ve trafik sigortası dahil olmasa bile iyi fiyat bence.

barış aykan
    BAYKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 3

Merhaba,

Punto Evo 1.4 dynamic duologic için 29.150 fiyat aldım. Hatta arabayı da aldım.

Selamlar.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Alıntı BAYKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Punto Evo 1.4 dynamic duologic için 29.150 fiyat aldım. Hatta arabayı da aldım.

Selamlar.
    hoşgeldin abi hayırlı olsun inan bana en ufak bir pişmanlık duymayacağını ümit ediorum

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

2007 multijet emotion dualogic+ cam tavan verelim?? üstelik 59700 km'de.

Ahmet Yılmaz
    redsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

ya adam 32000 bile yapamadı sürekli ekrandan iskontoları fln gösterdi zorladık ama hatta bu fiyat içn bile fabrikadan onay fln dedi bende anlamadm

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

arakdaşlar 32 normal ben evoyu alırken ilk gelen seriden almıştık radyoda reklamı duyduk gittik adam 1.3 active 33 dedi sonra lansman indirim sevgililer günü indirimi vs ile 29000 e 1.3 active star and stoplusunu aldık ben dynamic istedim ama ozaman lansaman indirimi uygulamayacağını söyledi fiyat güzel bence 32000 tl ideal

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı redsoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya adam 32000 bile yapamadı sürekli ekrandan iskontoları fln gösterdi zorladık ama hatta bu fiyat içn bile fabrikadan onay fln dedi bende anlamadm
    boya koruma hediye et falan deseydin adama bize karter koruma ile 200 tllik boya koruma hediye ettiler

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

valla ne yapacağım şuan kafam karıştı. evo alamam bu fiyatlarla. zaten kendimi dizele şartlamıştım, kötü oldu. 27.000'e düşerse full ve skydome dahil fiyatı o zaman GP alacağım. zannedersem aralık ayında iyi bir kampanya olur. en azından ödeme kolaylığı vs de olabilir. şuan dediğim gibi fiyat yüksek.
    hocam ikinci el al bence

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı ato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ikinci el al bence
    dostum onuda düşündüm de hem ilk sıfır arabamı almak istiyorum hem 2. el istediğim tipte yok yada çok az, etrafımda da 2. el araç mağduru nedense biraz fazla, (mesela 2. el 207 alan arkadaşım tüp taktırana kadar km'de 0,5 tl yakıyordu. tüple 0,30'a mı ne düştü.sebebini bulamıyorlar ve daha böyle farklı 3-4 araç) birde kredi ödeme kolaylığı olarak fiat'ın yapacağı kampanya vs "0" a daha yakın gibi gözüküyorum.

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

dostum onuda düşündüm de hem ilk sıfır arabamı almak istiyorum hem 2. el istediğim tipte yok yada çok az, etrafımda da 2. el araç mağduru nedense biraz fazla, (mesela 2. el 207 alan arkadaşım tüp taktırana kadar km'de 0,5 tl yakıyordu. tüple 0,30'a mı ne düştü.sebebini bulamıyorlar ve daha böyle farklı 3-4 araç) birde kredi ödeme kolaylığı olarak fiat'ın yapacağı kampanya vs "0" a daha yakın gibi gözüküyorum.
    Kesinlikle katılıyorum size. Ben de iki gün önce bir Fiorino aldım bütün ekstra paketleri dahil bir şekilde. En güzeli sıfır almak. İçinin kokusu ne desen değer... İkinci el alınca aklında insanın her zaman soru işareti kalıyor.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Tamer İNSEL
    PROTOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 102

Eğer günde 50km den fazla yol yapacaksınız kesinlikle dizel alın. Değişik yerlerdede yazdım bir kaç kere.

1.4 benzinli Romayıda yakar, alanıda yakar. Neron'un kemikleri sızlıyordur şimdi, zaten o da italyan değilmiydi. Kendisi Roma'yı yakmış, GP'lar bizi. Yakmak bu İtalyanların genlerinde var. Cayır cayır yanıyorum km de 0.349 kuruş yakıyor. Oda gaz pedalına kuş tüyü ile dokunmama rağmen. Yakında bi hortum alıp, pedala doğru onunla üflüyeceğim, belki daha az yakar.

1.4 Fire 77hp, Dualogic, skydom, 27300tl aldım 27 ağustosta. Birde üstüne 5000tl masraf yaptım jant, lastik, ses vs. O parayı üstüne koyar Linea, Bravo alırdım en sadesinden dizel. Ama bizde hastalık bu iş. Alırken kuruş hesapla, sonra git ıvır zıvıra para harca.

------
    Bir şekilde Fiat'la ilgili internette araştıma yaparken, bu başlığa ulaşan insanları yanlış yönlendirmiş olabilirim diye, yukarıdaki yazıma bir şeyler daha eklemek istedim.

Yakıt tüketimi ile ilgili şakayla karışık yaptığım yorum, aslında abartılı oldu. Yarın yeni teknolojilerle belki ama, bugün bu hacimde benzinli bir motorda daha az yakan bir araç yok. Piyasadaki mevcut tüm benzinli modellerde tüketim bu şekilde.

Yakıtla ilgili içinde bulunduğum durumdan ben sorumluyum aslında, bekleyip dizel almak varken bu aracı aldım. Sürüş konforundan ve keyfinden çok memnunum. Ayrıca aldığım fiyata, bu donanım özelliklerinde (otomatik vites, cam tavan, abs-ebd-asr-msr-hba-hillholder) bir başka araçta bulamadım. Ufak tefek kusurlarsa her zaman olan şeyler.

Sonuçta Fiat'ı hiç düşünmeden herkese tavsiye ederim.
    Konu PROTOS tarafından (23/09/2010 Saat 08:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum size. Ben de iki gün önce bir Fiorino aldım bütün ekstra paketleri dahil bir şekilde. En güzeli sıfır almak. İçinin kokusu ne desen değer... İkinci el alınca aklında insanın her zaman soru işareti kalıyor.
    hayırlısı olsun, güle güle kullanın. neden puntodan vazgeçtiniz bu arada , profilinizde yazıyor artık yok diye ticariye geçince merak ettim.

Alıntı PROTOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer günde 50km den fazla yol yapacaksınız kesinlikle dizel alın. Değişik yerlerdede yazdım bir kaç kere.

1.4 benzinli Romayıda yakar, alanıda yakar. Neron'un kemikleri sızlıyordur şimdi, zaten o da italyan değilmiydi. Kendisi Roma'yı yakmış, GP'lar bizi. Yakmak bu İtalyanların genlerinde var. Cayır cayır yanıyorum km de 0.349 kuruş yakıyor. Oda gaz pedalına kuş tüyü ile dokunmama rağmen. Yakında bi hortum alıp, pedala doğru onunla üflüyeceğim, belki daha az yakar.

1.4 Fire 77hp, Dualogic, skydom, 27300tl aldım 27 ağustosta. Birde üstüne 5000tl masraf yaptım jant, lastik, ses vs. O parayı üstüne koyar Linea, Bravo alırdım en sadesinden dizel. Ama bizde hastalık bu iş. Alırken kuruş hesapla, sonra git ıvır zıvıra para harca.

------
    Bir şekilde Fiat'la ilgili internette araştıma yaparken, bu başlığa ulaşan insanları yanlış yönlendirmiş olabilirim diye, yukarıdaki yazıma bir şeyler daha eklemek istedim.

Yakıt tüketimi ile ilgili şakayla karışık yaptığım yorum, aslında abartılı oldu. Yarın yeni teknolojilerle belki ama, bugün bu hacimde benzinli bir motorda daha az yakan bir araç yok. Piyasadaki mevcut tüm benzinli modellerde tüketim bu şekilde.

Yakıtla ilgili içinde bulunduğum durumdan ben sorumluyum aslında, bekleyip dizel almak varken bu aracı aldım. Sürüş konforundan ve keyfinden çok memnunum. Ayrıca aldığım fiyata, bu donanım özelliklerinde (otomatik vites, cam tavan, abs-ebd-asr-msr-hba-hillholder) bir başka araçta bulamadım. Ufak tefek kusurlarsa her zaman olan şeyler.

Sonuçta Fiat'ı hiç düşünmeden herkese tavsiye ederim.
    aslında eskinden dizel ve duologic olan puntoda dizellerde otomatik vites kalmış. neden anlamadım. bayiden "fiyat artınca insanlar bravoya falan yöneliyor, bu yüzden dizellerde otomatik kalktı" diye bir cevap geldi ama ne alakası var ki? boş bir bravo alacağıma dolu bir punto her zaman daha mantıklı. ve evet bu özellik ve kalitede bu fiyata Türkiye'de başka araç da yok. kaldıki 1 TL ile 3 km yol gidiyorsunuz benzinlide. düşünün dünyadaki en pahalı benzin bizde olduğu için böyle bu. yoksa hata bizde değil. dibimizde çıkan petrole bu kadar vergi neden konuyor anlamak mümkün değil. dizele mecbur ediyorlar adamı. onu da alabilirsen tabi.
    Konu projist tarafından (23/09/2010 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

hayırlısı olsun, güle güle kullanın. neden puntodan vazgeçtiniz bu arada , profilinizde yazıyor artık yok diye ticariye geçince merak ettim.

Merhabalar. Öncelikle sattığım GP'den, sorun çıkarmamasından dolayı çok memnundum. Yakıt olarak da, LPG ile kullandığımdan dolayı inanılmaz sonuclar alıyordum. Ancak, bu çok düşük yakıt tüketimlerini tabiki de sürüş zevkinden feragat ederek ve varacağım yere bir hayli geç vararak elde ediyordum. Artık sıkılmıştım gaza rahat rahat basamamaktan. Diğer bir sebep ise Puntonun bagajı gercekten çok küçük geliyordu bana. Daha büyük ve dizel bir araç almak istedim. Bindiğimde içime sinecek, az yakacak ve sağlam olacak bir araba aradım uygun fiyata. Sonuç Fiorino oldu benim için. Çok çok mennunum. Tamamı şehiriçinde çeyrek depodan çok az daha fazla yaktı şimdilik 290 km oldu. Eğer almaya yetecek para varsa cepte, kesinlikle LPG ile uğraşmaya gerek yok bence. Gaza basınca yolu resmen tırmalayarak, yokuş mokuş dinlemeden gidişi bambaşka bir duygu.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik