Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 41 ile 52 arası

Konu: SearchandRescue Nerdesin

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

uzman ;

Sana katılıyorum.. :ok:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bencede ortada bir sorun var,bu bir gerçek ama arkadaşların bir kısmı konuyu biliyor,başta ben olmak üzere çoğu bilmiyor,sonuç olarak bu da ayrı bir kargaşaya neden olur,herkes Vadi örneği ben bilmeden birşey mi, yaptım acaba diye kuşkuya düşer,bundan sonra bir hata yapmıyayım diye zamanla foruma giren bile olmaz,bence her konuda olduğu gibi buradada açık olmalıyız,varsa bir sorun konuşarak halletmeliyiz.
    +9999999999999999999999999999999999999999999999999 999
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

Bu site gönüllüler tarafından desteklenerek kurulan kararları anketlerle alınan internet ortamında fazla görülmemiş bir oluşum.herkes arkadaş dost ortamında gibi hissediyor kendini.En güzeli de bu. Ancak bunun negatif etkileri de bulunuyor.Birbirimize kırılıyoruz,bir lafımız karşımızdakine batabiliyor.Sert bir çıkışımız ya da ilgisizliğimiz insanların gönül koymasına sebep olabiliyor.Bu nedenle naçizane önerim;Daha ılımlı mesajlar yazalım,katılmadığımız görüşlere karşı saygı gösterelim,ne kadar arkadaşlarımız da olsa yanlış gördüğünüz mesajlar için Şikayet Et butonunu kullanalım.Ercan abinin en yakın sürede tekrar aramızda olması için elimizden geleni yapalım istiyorum.Yeni bir sayfa açalım ve kırgınlıkları unutalım.Toplumda giderek artan iletişimsizlik ve anlaşmazlığa rağmen sanal bile olsa bu ortamda 1 senedir yürüyen güzel paylaşımlar dostluklar gurur verici ve çok sevindirici.Bu nedenle bunun kıymetini bilelim istiyorum.Buradan ercan abiye de sesleniyorum.Olayları bilmiyorum ne oldu kim ne dedi bilmiyorum kim haklı bilmiyorum ama bildiğim tek şey harika bir sinerji(son zamanların popüler lafı) ve dostluk yarattığımız bu platformda Lütfen herkes birbirine bir şans daha versin olanlar unutulsun!!Herkese saygılar.

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir iki ufak olaydan ötürü sanırım Vadi ye de kızmış. Ama dediğim gibi pek ayrıntı yok. Umarım sorun halledilir. Search ü kaybetmek istemeyiz.
    VAdi ye kızgın olma durumunu özelden Vadi ile yazışarak halletseydin keşke.KAldı ki "sanırım" diyorsun-bence burada bahsetmesen iyi idi.
    Özelden Vadi ye,bildiğin kısmından bahsetsen kendi aralarında halletmelerine fırsat verilmiş olurdu...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Oğuz Özcan
    x-troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

beyler, hiçbirinizi tanımıyorum. sadece mesajlardan tanışıklığım var. ancak birileri birilerine küsüyor ve yok o haklı yok bu şöyle..

kaç gündür sadece izliyorum bakalım sonuç n'olacak diye.kusura bakmayın ama bu olmuyor böyle, bir sorun varsa ortaklaşa halledelim, yoksa tartışmayalım. kapatalım gitsin. birileri bişiler konuşuyor birileri de nooldu diye ısrarla öğrenmeye çalışıyor...

forum yavaş yavaş sanki formatını bozuyor farkında mısınız???????:mad:

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Alıntı x-troy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler, hiçbirinizi tanımıyorum. sadece mesajlardan tanışıklığım var. ancak birileri birilerine küsüyor ve yok o haklı yok bu şöyle..

kaç gündür sadece izliyorum bakalım sonuç n'olacak diye.kusura bakmayın ama bu olmuyor böyle, bir sorun varsa ortaklaşa halledelim, yoksa tartışmayalım. kapatalım gitsin. birileri bişiler konuşuyor birileri de nooldu diye ısrarla öğrenmeye çalışıyor...

forum yavaş yavaş sanki formatını bozuyor farkında mısınız???????:mad:
    8( 8( Ercan abi gibi, takım için, hiç bir karşılık beklemeden stickerlar kartlar vs.bastırıp Türkiye'nin dört bir yanına elinden geldiğince bütün üyelere gönderen, kısaca sitenin gelişimi için gözünü budaktan esirgemiyen böyle şahsiyetin ayrılma kararı alması çok üzücü tabi site için uğraşan diğer arkadaşların hakkınıda yemek istemem Ercan abi ve onun gibileri kaybetmemeliyiz.

Ercan Abinin ayrılma sebebi nedir lütfen bizi aydınlatın yada PM den, yaklaşık 1 yıldır bu oluşumun içinde olan biri olarak bu duruma çok üzüldüm.
    Konu kadoku tarafından (16/02/2007 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VAdi ye kızgın olma durumunu özelden Vadi ile yazışarak halletseydin keşke.KAldı ki "sanırım" diyorsun-bence burada bahsetmesen iyi idi.
    Özelden Vadi ye,bildiğin kısmından bahsetsen kendi aralarında halletmelerine fırsat verilmiş olurdu...
    bi bilsem neye kızmıs.. off..

ercan h
    searchandrescue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 az 8796

arkadaşlar siteye bir daha girmeyecem ve benim gelmememin tartışma konusu bile yapılması yanlış bir ercan gider bir çok ercan daha gelir geride kalan arkadaşlarımın beni aratmayacağına eminin
    buraya bunu yazmamın esas amacına gelince vadi tek başına sorumlu tutulmuş vadinin bu konuda tek başına sorumlu olmadığının bilinmesini isterim ayrıca yönetici arkadaşlardan son bi ricam olucak bu konuyu silin ve bu sitede ercan gitmiş ali gitmiş veli gitmiş gibi tartışma konuları açılmasına izin vermeyin
    Fire Active 1.4 8V 77Bg.

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Bende seni görünce vayy demiştim,DÖNDÜ...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

baba bi konuşsaydık ne oldu ya?

Deniz K
    uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

''.........vadi tek başına sorumlu tutulmuş vadinin bu konuda tek başına sorumlu olmadığının bilinmesini isterim......'' bu ifadelerden gerçekten Vadi'nin bir sorumluluğunun olduğunun yanısıra başka arkadaşlarında sorumluluklarının olduğu sonucu ortaya çıkıyor.Zannetmiyorumda acaba benimde bir sorumluluğum var mı? diye düşünmeden edemiyorum,kendimdende şüphe duymaya başladım,olay çok esrarengiz bir hal almaya başladı.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Msnden konustuk site için helallestık
    hayırlısı olsun.
    konu kapanmıstır...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123