Sayfa 1/3 123 SonSon
53 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Grande Punto Hakkında Yenilikler

Mustafa Korkut Kanbir
    genetrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 0

Standart Grande Punto Hakkında Yenilikler

Yeni gelecek olan 1.4 77Hp dynamic 5K modelinde 4 cam otomatik+park sensörü ve 12 volt bagaj prizi srtandart olacağı doğru mu ? Ayrıca da ön konsolda ufak değişiklikler yapılmış.Bizzat avrupa yakasındaki bir fiat bayindeki satıcı söyledi .Hatta yarın bu arabalar gelmiş mi Tofaş'a soracak gelmemişse ne zaman gelecek onu öğrenecek .Yalan ya da yanlış bilgi değildir herhalde. Ayrıca bunun verdiği fiyata dahil olduğunu yani konfor paketi parası ödemeyeceğimizi de söyledi. Bilgisi olan varsa , yazarsa sevinirim .Bu hafta alacağım Bir Grande Punto çünkü

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

fiatın sitesine bakın. değişiklik yok.

Onur Baykal
    bambogie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100
    Edilen teşekkür: 19

konfor paketi dediğin şey ortadan kalktı gibi bişi emotionla ilgili yazdığımız konuyu incelersen en sonunda ayrıntılı anlattım...

Mustafa Korkut Kanbir

Ben zaten konfor paketinden ziyade yeni gelecek olan dynamic arabalarda (En azından benim alacağım modelinde) 1.4 Dynamic 77 Hp 5K 4 cam otomatik+park sensor'u+priz+konsol güncellemesi var ve bu konfor paketi olarak değil arabanın donanımına dahil olarak gelecek .Onu belirtmek istedim .Ben bu şekilde ve + bir paket parası vermeden anlaştım ve kaporamı verdim .Yarın sadece araba geldi mi , gelmediyse ne zaman gelecek onu öğreneceğim .Yani yazdıklarımın emotion ile bir ilgisi yok ama uyarına teşekkürler.Hemen okudum dediğin bilgileri.

Diğer arkadaş için zaten siteyi hiç güncellemiyorlar ki bu bilgiler olsun .Sindire sindire verecekler haberleri sanırım

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Dün yeni gelen arabalara baktım tofaşta dynamicte 4 cam otomatiği gibi bişey yok ama active lerdeki kapı kenarlarında olan bantlar yoktu.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

kapı kenarlarında bant yoktu actıvede ...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Şu araçlar bir gelsede hayırlısıyla ne olup bittiğini bir anlasak

Onur Baykal
    bambogie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100
    Edilen teşekkür: 19

arkadaşlar adamlar donanım özelliklerini kafasına göre değiştirmiş kimine onu eklemiş kiminden bişi çıkartmış onu yapmış etmiş sonuçta ortalıkta standart diyte bişi kalmadı işte benim gibi yeni alanlar sölicek artık şusu var busu var vs vs die bizde anlıcaz ama karman çorman olmuş valla ben pekte bişi anlamadım valla bu işlerden ama değişiklikler yapılacak diye bayiler uyarmıyo haberiniz ola anlaşırsınız öle çıkar böle çıkar aman diyim dikkat edin ondan sonra bayiiyle papaz oluosunuz...

Fatih Yzb
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. PredatoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 57

ben bugün servisteydim. kesin değil diyolar. gelmeyebilirmiş yeni motorlu ve yeni donanımlı puntolar
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg.

Mustafa Korkut Kanbir

Arkadaşlar bu konu ile ilgili size net bir haber verebilirim diye düşünüyorum :Ancak şunu söyleyeyim gerçekten büyük bir kısmınınbayilerin haberi yok birmot da dahil bana sadece bir tane bayiden söylediler ve kesin olarak söyledi hepsi değil ama size yeni donanımlı bulalım geldi mi gelmedi mi bilmiyorum Tofaş'a soracağım dedi.Pazartesi öyle ya da böyle siparişi vereceğim zaten bir kapora gibi birşey verdim .Yeni donanımlı deyince .Değilse zaten paramı geri alıp birmot'a gideceğim 200 YTL daha ucuz fiyat verdi çünkü.Umarım size net bir bilgi verebilirim Pazartesi.Bugün satıcı arlkadaş rahatsızdı görüşemedik o yüzden pazartesiye kaldı .

Ümit Yanardağ
    ümit yanardağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 VY 902
    Edilen teşekkür: 29

evet arkadaşlar parana göre gp satıyorlar ne kadar para o kadar özellik veriyorlar ama bildiğim birşey var oda ilk çıkan gp deri veya koltuk kumaş döşemlerinin kalitesi biraz daha alt sınıfa düşürmüşler eeee tutuldu ya en kolay olan şey en sıradanlıktır.onun haricinde bir değişiklik yok şimdilik....
    kazasız belasız günler dilerim.

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Alıntı ümit yanardağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar parana göre gp satıyorlar ne kadar para o kadar özellik veriyorlar ama bildiğim birşey var oda ilk çıkan gp deri veya koltuk kumaş döşemlerinin kalitesi biraz daha alt sınıfa düşürmüşler eeee tutuldu ya en kolay olan şey en sıradanlıktır.onun haricinde bir değişiklik yok şimdilik....
    kazasız belasız günler dilerim.
    Pardon yanlış anlama ama sen hafif makyajlı grande punto yu daha görmüş olamazsın.

neden bahsettiğini de çözemedim.

makyaj hem konsol hem de döşemelerde kalite arttırılması için yapıldı.

tavan döşemesi dahi değişmiş.

yeni donanımlı tipler daha satışa sunulmadı.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı Akincl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon yanlış anlama ama sen hafif makyajlı grande punto yu daha görmüş olamazsın.
    Belki 2006-2007 ayrımından bahsediyordur Ümit abi, celallenmeyelim! FRİENDS

Mustafa Korkut Kanbir

Arkadaşlar dedğim gibi bugün haber geldi.siparişi verdim Mart sonu yeni makyajlı Grande Punto'm geliyor

Lojistikten aldığım bilgi şöyle :

*Döşemelerde değişiklik var
    *Ön konsolda ufak değişiklikler var
    *Dashboard Trim ile ilgili bir şeyler söyledi tam anlayamadım ?Değişiklik var dedi galiba
    *4 cam otomatik
    *park sensor'ü var
    *bagaja priz eklenmiş

Bu yenilikler Dynamic modeli için. Active'i bilemiyorum .

Konfor paketini standart haline getirmişler.bilginize

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

motor seceneklerı 2007 sonu pıyasaya sunulacak sanırım...

Sezer Ersoy
    Multijet 1.3 90Bg.Emotion SeZAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EU 3389
    Edilen teşekkür: 7

Arkadaşlar Evet arabalarda değişiklik olduğu doğru ,GENETRİX arkadaşımız Dynamic için yenilikleri saymış.Ama bu aracın Emotiondan hiç bir farkı kalmamış umarım Emotiona da güzel şeyler eklenmiştir.Az önce bayii aradım Şuanda Türkiyeye Emotion gelmedi dediler.Ama ben kolçağın ve Elektrik ayarlı koltuğun iptal edildiğini sanmıyorum.Bu yenilikler maliyet indirimi için değil aracın karşılaştığı sorunları ortadan kaldırmak için yapıldı.Ben bu zamanakadar italya nın maliyet indirmek için araç değiştirdiklerini görmedim.
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. SP+SKY+16'' Egzotik Kırmızı

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Durun ortalığı bir de ben karıştırayım Emotion'a da burada olmayıp Avrupa'da olan şeyleri eklemişlerdir belki.
    Blue&Me, arka karartılmış camlar, Interscope Hi-Fi amfili müzik sistemi :icon_smile_wink:

Mustafa Korkut Kanbir

kolçağın ve Elektrik ayarlı koltuğun iptal edildiğini bayideki arkadaşlar söyledi .Çünkü Ben konfor paketini ekletmek istedim, onlarda bana kolçağın ve Elektrik ayarlı koltuğun çıkartıldığını konfor paketinin Dynamic modelinde saydığım özlelikler eklenerek standart hale geldiğini söylediler.Ayrıca para vermeyeceğimi söylediler ki bu doğru vermedim .Ona göre sözleşme yapıldı. Bu arada İlk birmot'a gittim oradan bana bunlardan yani makyajdan hiç söz edilmedi.Ayrıca İstanbul'daki tüm fiat bayileri ile görüştüm çünkü hepsi farklı fiyat verdi. Bu arada da farkettim ki ya ellerindeki eski arabaları satmak için ki bu büyük olasılık ya daha henüz bilmiyorlar biri bana eski konfor paketini 700 YTL ye vermeye kaktı arabanın fiyatına ek olarak , biri de yok öyle bir şey dedi vs... anlayacağınız kimine göre Şubat, bana söylenene göre de Mart sonu geliyor yeni arabalar o kesin

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

abi daha bi sene olmadı arabayı alalı ya şimdi böle özellikleri koycaklar bütün şevkimiz kırılcak uff ya 2-3 sene geçer ondan sonra yenilersin ne bu böle bizlere ayıp oluyo yeni alcaklara bayram tabi
    Demon Driver |Damien|

Mustafa Korkut Kanbir

Valla bence hiç şevk mevk kırılmasın sonuçta paket biraz değişiyor ama arabanın eskiside ,muhtemelen yeni makyajlı halide güzel .O yüzden ben eğer makyajlı gelmese de gene alacaktım arabayı . bunun sonu yok biz aldıktan sonra Bravo gelecek , sonra yine makyajlı punto , sonra kasa değişecek belki vs. vsss..... sonu yok .Keyfini çıkar bence

Sayfa 1/3 123 SonSon