Sonuçlar: ?

Katılımcı sayısı
66. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • böyle iyi.

23 34.85%
  • hiç üye olamazsın.

0 0%
  • üye olsun ama gp haricinde yazılmasın.

12 18.18%
  • sadece misafir bölümünde yazabilsin.

31 46.97%
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Grandepuntosu olamyanlara napalım.

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Gülen Yüz

bence de forum herkese açık olmalı ama açılan konular grandepunto hakkında olmalı :araba-suren:

Alican Örs
    GrandePuntoTR Team Punto06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06lm419
    Edilen teşekkür: 39

Sadece Misafir bölümünde yazsın GPleri olanların bi ayrıcalığı olsun yani demi

Oğuz Özcan
    x-troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ASALIM!!!

:icon_lol:
    İlahi Ozan...
    nihohahahahaha

.. adı üstünde forum burası.. herkese açık olmalı öyle değil mi..??:icon_confused:

A. K.
    nasrettinhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 31

Aynen devam..Yamuk olursa hallederiz...Hangi forumda bu tarz bir kısıtlama var...Bu kısıtlamaya ne gerek var...

Sezer Ersoy
    Multijet 1.3 90Bg.Emotion SeZAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EU 3389
    Edilen teşekkür: 7

Arkadaşlar ben gp aldım ama hala vermiyorlar

Benide atmazsın umarm ....
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. SP+SKY+16'' Egzotik Kırmızı

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

:fiatsmile: Ben ise bazı kurallar belirleyip böyle devam etme düşüncesindeyim.Misafir bölümüne pek sıcak bakmıyorum..:fiatsmile:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı SeZAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben gp aldım ama hala vermiyorlar

Benide atmazsın umarm ....

waLLa ben önceden de söyLedim şimdi burada yine söyLiyeyim..
    "Henuz Grande Punto'm Yok" gibi bir seçenegimiz var ve üye oLurken oradan seçim yapıLabiLiyor. Bundan sonra da sadece gp'si oLanLarı üye nasıL yapabiLiriz biLmiyorum. motor şase numarasını aLsak, pLakasını vs. aLsak, onLarın dogruLugunu nasıl teyid edecegiz? bu konuda sıkıntıLar devam ediyor.

site içerisinde insanLar arasında ayrımcıLık pek hoş durum degiL. gp'si oLmayanLara diger forumLarı kapatmak pek mantıkLı geLmiyor. misaL; gp'si yok ancak gp hakkında teknik biLgi aLmak için Teknik böLümüne giremiyecek mi? bu konuda biraz daha sagduyuLu payLaşımcı düşünmek daha iyi oLur sanırım. tamam sonucunda biz sadece fiat forumu degiLiz, grande punto forumuyuz, mantıksaL oLan da gp hakkında mesajLarın geLmesidir, başka araç. hakkındaki mesajLarLa iLgiLi oLarak da görevLendiriLen modaratör arkadaşLarın iLgiLeneceginden eminim.

keyifLi forumLar 8O

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

bencede böyle iyi herkes gelsin.

gpnin cok disindaki konular moderatörler tarafindan belli bir süre sonra kapatilabilir.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

Deniz K
    uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

elbette,mesela ben üye olmadan önce DH den bu durumu dile getirmiş,yalan beyanda bulunmak istemediğimi bu konuda bir çözüm üretilmesinin düşünülüp düşünülmediğini sormuştum ki aracı olmayanlar için bir seçenek koyuldukdan sonra üye oldum,ayrıca başka araç fotolarına bende karşıyım,ancak bahse konu arkadaşın hareketinin de iyiniyetli olduğunu düşünüyorum ki,bazı arkadaşlarda sorulması üzerine siteye foto koyma yöntemleri hakkında yardımcı olmuşlardı,bu tür sorunlarda sitenin yeni olması nedeniyle normaldir,zaman içerisinde doğacak sorunlara çözüm üretilip,uygulamaya konulabilir diye düşünüyorum.
    farklı araçlarda çoğunlukça kabul görmesi halinde belki ayrı bir başlık altında da toparlanabilir.
    Konu uzman tarafından (05/02/2007 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

fikri yeni öğrendim gerçekten dahiane
    ama puntosu olmayanların girmemesine kesinlikle karşıyım tabii bu benim görüşüm.
    herkez üye olsun grandepunto harici mesajlar silinsin
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

kutlay
    Ziyaretçi kutlay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben punto almadan önce -eski- forumda çok yazdım-sorular sordum.. ve bunların bana çok faydası oldu! punto.su olmayanları almamak gaflet ve haksızlık olur bence!!

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Ben anlamıyorum neyin tartışmasını yapıyoruz..
    Bizim amacımız bilgi paylaşım ve G. Punto'yu biryerlere taşımak değil mi. Grande Punto'su olmayan bir insan buraya gelip, yazdıklarımızı okuyacak, sorular soracak ve belki bir Punto alacak.
    Bİz Puntosu olmayan kişilere burası yasak hemşerim dersek nerede kalır birlik beraberlik.

Ben herhangi bir yassak konulmasına kesinlikle karşıyım. Huzuru bozmaya yeltenen birisi gelirse Admin ve moderatörler gerekli uyarıları yaparlar.. Kulağından tutup dışarı atarlar...
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

grande puntosu olmayanlar gelmesın demıyoruz
    gp fanlarına kapımız acık ama baska marka araba degıl...
    baska arabası olupda grandepunto hakkında paylasımda bulunacaksa gene gelsın. yoksa sadece serbes kursude yazabılır arabayla ılıgılı bıyerlerde ne yazzıcak...

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

ya buraya kaç defa yazdım hala anlamayanlar var aramızda herkeze açık olması taraftarıtyım bende okusunlar forumları bilgi edinsinler ama ayrı bi bölüm olmasının sebebi sormak istedikler soruları sormaları bizim konularımıza cvp olarak yazmamalı herkeze açık bissürü forum var biraz mantıklı düşünelim hala buranın adı dahil sadece gp forumu olduğunu unutmayalım !!!
    Demon Driver |Damien|

AliCan Baycan
    maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 DT 3205
    Edilen teşekkür: 1

Bence kısıtlamak dogru degil buradaki ortamı koruyacagız diye ortamdaki samimiyetten olmayalım. Bu ortamı bozacak birileri olursa eger ona göre diğer forumda yaptıgımız gibi uzaklastırabiliriz. Bence herkes Gp'yle ilgli görüslerini ve kendi görüslerini özgürce ifade edebilmelidir. Eğer bizler kendi görüslerimizi özgürce ifade edemeseydik belki bu forumda suan olmayacaktı. Bence Gp'si olanında olmayanında bu forumda katkılarının olduğunu düsünmekteyim. Ben oyumu "böyle iyi" 'den yana kullandım ve hakikatten böyle iyi bence bu kadar korkmanın bize bir faydası olmayacağını düsünüyorum.
    Görüşmek üzere
    hoşçakalın
    Konu maviş tarafından (06/02/2007 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.
    Hata Yapmaktan Korkma...

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

benim gördüğüm kadarıyla aslında herkez hemen hemen aynı şeyi söylüyo ama kimse birbirini anlamıyo. neden sadece sekürsüye yazabilsin ki veya açılan bi bölüme grandepuntosu olmaması grande punto forumunda yazmasına engelmi gp ile bi bağı varki gelmiş adam yazıcak buna engel koymanın mantığı nedir sen servis kısmında yazamazsın git ser kürsüde yaz diyince ne anlam kazancak asil bir forummu olcaz.

ondan sonra biz gp forumuyuz diyip diğer fiat filan başlığı açılsın diyenler var e nerde kaldı gp forumu.

bence yapılması gereken tek şey GP harici mesajlar silinir kuralını koymak gerisini gerekli kişiler halledicektir.

kalın sağlıcakla.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Oruç Yılmaz
    (diğer bir) 2 teker üye unik06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

...

ondan sonra biz gp forumuyuz diyip diğer fiat filan başlığı açılsın diyenler var e nerde kaldı gp forumu.

bence yapılması gereken tek şey GP harici mesajlar silinir kuralını koymak gerisini gerekli kişiler halledicektir.

kalın sağlıcakla.
    diğer fiat başlığı açılsın derken, böyle bir durum halinde adamlar (diğer fiatçılar) kendi arabaları ile ilgili konu,resim v.s şeylerini bunun altında açarlar ve böylece diğerlerinin (yani gp'ciler) kullandığı kısım saf gp konu,resim vs.'lerinden oluşmuş olurdu.

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

Etik olarak internette bilgi paylaşımının engellenmesini doğru bulmuyorum. Çünkü bizim sevgili forumumuz bilgi paylaşımı ve gp kardeşliğini öne alan bir oluşum. Bunun ileride gp kullanıcısı olacak kişilere de faydası olacağını düşünüyorum. Biz aslında bu forumda gp nin tanıtımını da yapıyoruz. Dahada önemlisi aracın kullanıcıları olarak direk gerçek ortam test verileri sunuyoruz. Sorunlara karşı ortak beyin oluyoruz. Birlikten kuvvet doğuruyoruz.
    Bence bu şekilde devam etmeli. Moderatörlerimiz sakıncalı bir durumda olaya müdahale edebilirler. Çizgimiz ve seviyemiz belli. Herkese saygılar sevgiler sunuyorum.
    Konu gurik tarafından (06/02/2007 Saat 12:27 ) değiştirilmiştir.

by_yüzbaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 3

arkadaşlar benim bir puntom yok ama punto hakkında bilgim var sayılabilir ve bu bilgilerime daha bir çok şey ekleyebilirim bu konu hakkında belki öncelikli olarak gp harici konu açlımasını engellemeye tabii tutulabilir. çünkü siteye gp sahibiyim diye üye olunabilir ve bunu engelleme şekline gidilemez ve resim istesenizde resim olayıda çok zor değil. bence gp hakkında konu açılmasını engellenmeli. çünkü en azından gp yok diye her insanı aynı kefeye koymak mümkğn değildir. yanlışmıyım?

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Eee, netice itibariyle ne yapıyoruz???:alala:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon