Sayfa 1/4 1234 SonSon
62 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Hangi Kasko Şirketi?

Emin Şen
    FoR_ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 63

Bilgilendirme Konusu Hangi Kasko Şirketi?

Hangi kasko şirketini kullanıyorsunuz ? ben sigortam.net yarın teslim alacağım aracım için fiyat aldım ve en uygun fiyat garanti sigortadan verildi içinizde müşterisi varmı.. 1.100 Ytl full kasko dediler 900 Ytl ise servis hizmeti sınırlı olan kiralık araç verilen hali..

fikirleriniz benim için önemli ne dersiniz ??

Mehmet ŞEN
    msen78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34VH1177
    Edilen teşekkür: 4

Merhaba, bende aracımı yarın alacağım, Anadolu sigortayı tercih ettim ben 1.085.-YTL' yi 10 takside bölebiliyorlar ve diğerlerinde olduğu gibi full bir kasko, araç tahsiside mevcut, primler yüksek ve basit gibi gelen ama önemli olabilecek bir konuda bence; aracın anahtarı otoparkçıdan bişekilde alınarak aracın çalındı?? Bunuda karşılıyo Anadolu sigorta ama diğerlerinde yoookkkk...

Emin Şen
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

fiyatı nerden aldınız yada nasıl bende irtibat kurabilirim ?

Mehmet ŞEN
    msen78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34VH1177

Tüm Anadolu Sigorta acenteleri standart fiyatları vermekte, bence netten Anadolu sigortanın web sitesinden 3 tane acente numarasını not et, yarın görüşmelerini yapar işi kökten bitirirsin..

osman barut
    SerhanOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 5

fiat servisleri koc grubuna bagli oldugundan en iyi fiyati koc alianz veriyor
    ama sonuna kadar zorlayin pazarligi derim

Oguz Ozi
    Oguzkiyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi

Standart ucuz kasko

şayet benim gibi kasko olayını ucuza kapatayım derseniz
    garanti sigorta..yeni adıyla euroka yı tavsiye ederim..yeni oldukları için güzel indirim yapıyorlar..570 ytl ..8 taksit ..
    yalnız % 2 muafiyetli ..yani hasar maliyetinin 500 ytl ye kadar kısmını sigortalı karşılıyor ...ve anlaşmalı servıste onarım istemezseniz %25 kesiliyor hasar ödemesinden ..bu kadar diğer sigortalardan farkı
    birde tuhaf ama ..sigortam.net ,garanti sigortadan daha ucuz poliçe kesiyor ??? bende ordan aldım poliçemi

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

aslında bu işler hem kamaşık hemde iyice elenmeli işler. ben servislerin anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri ile anlaşma yapılması taraftarıyım. bu güne kadar 5 inci kazamı yaptım. (küçüklü büyüklü.) 4 kez ankara kartaş da yapıldı ve şirketin kendi bünyesinde bulunan anlaşmalı güneş sigortaya yaptırdım. sorun yaşamadım. sonra kasko poliçeyi iptal etti. kalan günlerinde parasını geri iade etti. bende bu sefer hem kasko hemde servis olayını değiştirip müslüm kardeşime kavaklıdere servisine gittim. hem servisim kavaklıdere hemde kaskom kavaklıdere servisiin anlaşmalı olduğu ray sigorta. ben ilk kaskoyu güneş sigortaya 1060 ytl yaptırdım. gittim geşmişi kazalı olan aracımı ray sigortaya geçmişinin de temiz kalması şartı ile müslüme 1000 ytl ye sigortalattım. (kendi bünyesinde kardeşinin baktığı sigorta firması var buda reklam olsun) geçen beşinci kazada (eşim tamponu kaldırıma vurdu ) aldım raporumu müslüme gittim. şimdi aracı bile bırakmadan tampon gelecek boyanacak beni çağırıp 3-4 saatdede tampon takılacak herhangi bir aksilik çıkmazsa. başka servis olsa aracımı en az bir hafta rehin alırdı.

o yüzden kaskonu hangi şartları kapsadığı. full kasko denmesine rağmen birçok hususu içermediği bilinmektedir. firma bir kasko yapıyor ve buna full kasko ismi veriyor. bu sadece ismi önemli olan full kaskonu içeriğinin nasıl olduğudur. güncel olaylar mesela biliyorsunuz son zamanlarda kundaklama olayları. yani terör olayını kapsıyormu. sel su baskını olaylarını kapsıyormu bunlar güncel olanlar bugunlerde.
    ve birde servisle anlaşması varmı. anlaşması yoksa işlemler uzun sürer eskpertin gıcığı tutar yok kardeşim derse işler arap saçına döner.
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Bugün yaptırdım. Koç Alliance Fiat Kasko Modeli. Senelik bir de boya koruma hediyesi var. 870 YTL 6-7 taksit midir nedir? Vallahi o ilk fiyat aldığım yerlerin en bedavası 1070 YTL vermişti. Bu güzel oldu. Tabi onun fiyatını ona onunkini buna söyleye söyleye ortalığı kızıştırdım. Saol kardeşim dediğim adamlar tekrar tekrar aradılar fiyatı indirmek için. Aracımım değeri 31250 olması lazım.

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Saol Atilla abicim haberim var Autoking hizmetinden ve hasarsızlığın bozulmamasından...Umarım kimsenin mini onarıma bile ihtiyacı olmaz...

EMRE KEKEÇ
    Tatanka Iyotake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Merhabalar; foruma az önce üye oldum. Ve "Kasko" başlığını görünce hemen bu sayfaya tıkladım. Başak Groupama Sigorta yetkili "A" acentesiyim. Bir adet Grande Puntomuz var ve diğerini almak için araştırmalar yaparken rastladım sitenize.
    Son zamanlarda sigorta sektörü büyük bir ivme kaznarak üretim açısından atılıma geçti ve günümüz şartlarında diyebilirim ki; kötü sigorta şirketi yok! Çünkü; hepsi birbiri ile müşteriyi memnun etme yarışına girmiş durumda. Fakat birde aynanın diğer yüzü var...
    Poliçeyi kestirene kadar birçok vaadde bulunan şirket ve acenteler hasar anında şirketler hasar ödememek için acenteler ise hasar/prim oranlarını düşük tutmak amaçlı hasarı düşük tutmak için elinden geleni yapıyorlar.
    Kasko ile alakalı acizane tavsiyem köklü şirketlerden vazgeçmemeniz.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

arkadaşlar geçen sene ak sigortaydı benm 1628 ytl ödedim çok pahalı geldi... bu sene hasarsızlık indirimimle birlikte koç allianz 1,029 6 taksit... ayrıca mini hasar onarıum hizmetide var... auto king...
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

Emin Şen
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

Garanti sigortadan full işlemimi yaptırdım.. deprem, sel, grev vs vs.. 850 YTL ve 10 taksit

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Ben size bir püf noktasını aktarayım. Genellikle kasko işlemlerinde şikayetlerin alındığı alan hep kazadan sonra yaşananlar. Bu alanda en çok söz sahibi olan kişiler eksperlerdir ve eksperler aslında o sigorta şirketi ile belli bir zaman için anlaşma imzalamış olan firmalardır. Bu firmalarda bir yada birkaç yetkili ekspertiz uzmanı olur ve bu uzmanlar birden çok sigorta şirketine hizmet ederler, eğer eksperiniz iyiyse yapacağı işin kaliteside artacağından sizde sigorta şirketi ne güzel hizmet veriyor diye düşünürsünüz ancak aracın tamiri ile ilgili konudan dolayı eksper ile ters düşerseniz o zaman sigorta şirketi beni ne kadar uğraştırdı dersiniz. Bir arkadaşım aracın pert olduğunu ve parayı 1.5 sonra aldığını söylemiş, büyük ihtimalle eksper dosyayı sigorta şirketine geç yollamıştır. Yoksa anadolu sigortada maksimum süre ortalama 10 gün
    GP in mirror is faster than they appear !

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bora turan
    PuNtOmAnİa !! tempesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teşekkür: 820

Benimki yapı kredi sigorta...720 ytl idi sanırsam

gökhan kalkan
    gökhan_gp01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Plaka
    01 j* 77*
    Edilen teşekkür: 12

benim aracımda garanti ile kaskolu şuanki adı eureko 1yıl olacak çok memnunum tutanağım yokken bile sorun çıkarmamışlardı

Onur Baykal
    bambogie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 EN 100
    Edilen teşekkür: 19

valla konuyu görünce bende atladım şubat 7de benimde biticek poliçem.bursa birmotun içindeki koç allianz dan yaptırmıştım ufak tefek şeyler olduğu için hasarsızlık yok.yanlış hatırlamıyosam 0km iken 1390 civarı bi rakamları vardı süper oto için ödedik geçti gitti bu sene sorduğumda 1600 civarı olur şubat ayı rakamları belli değil dedi koç allianzdan memnunum fiat kullandığım için bütün servisler aşağı yukarı koç allianz la anlaşmalı tecrübeylede sabittir geçen gün arabanın altını su birikintisi sandığım kratere vurdum sağ davlumbaz kırılmış kayışı yemiş cik cik öte öte servise gittim kaskodan yaptıracağım dedim ve acelem var akşam istanbula gidicem feribota yetişmek falan tuz biber oldu yani 1 saat 15 dakka sonra arabamı aldım çıktım.bende ilk önce anlaşmalı olup olmadığına bakın öünkü yatırıyorlar çok fena serviste arabaları.ama 1600 civarı yukardaki rakamları görünce abartı geldi kazıklanıyor muyum nedir anlamadım valla

20. 11/01/2008, 12:00

Musa Öncü
    blackmacig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5

Alıntı ufukbzk84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen sene ak sigortaydı benm 1628 ytl ödedim çok pahalı geldi... bu sene hasarsızlık indirimimle birlikte koç allianz 1,029 6 taksit... ayrıca mini hasar onarıum hizmetide var... auto king...
    baba sen naptın ya bende de aynı araç var koç alianssa 6 ay önce 750 ytl yaptırdım full sigorta 1600 ytl ye A3 leri kaskoluyolar..ayıp etmişler

Cuneyt kayakıt
    Cnyt01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Plaka
    01 ck 1905
    Edilen teşekkür: 94

ewt gercekten 1600 ytl yuksek bı rakam cok bı rakam. ıkıncı yıl ve hasarsızlık varsa700-900 arası bı polıce bulunur dıye dusunuyorum (full)...

Emin Şen
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

sigortam netten mutlaka fiyat alın

A. K.
    nasrettinhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 31

Bence de bulunduğunuz yerdeki fiat servisinin anlaşmalı olduğu bir sigorta şirketine kasko yaptırmak daha iyi olur..hasarsızlık indirimli Aviva sigortaya 650 civarı yaptırdım (6 taksit)...İlk yıl Güven Sigortaya 800 küsura sigortalıydı...

Sayfa 1/4 1234 SonSon