Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 21 ile 36 arası

Konu: Aracımı Sattım Yeni Araç İçin Fikir Liütfen

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

Standart Cevap: Aracımı Sattım Yeni Araç İçin Fikir Liütfen

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giulietta 1.4 ma 170 bg diyorum

Sent from my iPhone using
    üstad sakin kullanımda(90-100km/h geçmeden)uzun yolda yakıt tüketiminiz nedir acaba 1,4 motorun 170 hp vermesi müthiş bişey gerçekten
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad sakin kullanımda(90-100km/h geçmeden)uzun yolda yakıt tüketiminiz nedir acaba 1,4 motorun 170 hp vermesi müthiş bişey gerçekten
    Ben jtdm-2 (dizel) kullanıyorum.

Sent from my iPhone using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Oğuzhan .
    Ogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı MKavruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki farklı model Astra J bulunmaktadır. Aşağıdaki ilk link 2009-2012 yılları arasında üretilen gorece sorunlu kasa, ıkıncısı ıse 2012 yılında makyajlanan ve sorunları duzeltılen kasa, plakanın takıldıgı ızgara bolumune ve sıs varlarına dıkkat etmenızde fayda var, gorsel olarak bu sekılde ayırt edebılırsınız. ılkının sehırıcı degerı 10 ıken ıkıncısının 9.1dır.

https://en.wikipedia.org/wiki/File:O...t_20100725.jpg
    503 Service Temporarily Unavailable
    Arkadaşlar araca baktım.Murat bey dediğiniz gibi araç 2012 model ilk seri olan model ve aracı resimlerde gördüğüm gibi pek temiz değildi bu yüzden pek anlaşamadık pazarlıkta yapmadı.Otocenter'daydı araç gitmişkende gezdim forumda bana focus'da bakmamı söleyince 2 tane focus buldum anlaştık sayılır pzt baktırmaya gitcez ben 1.6 TDCI trend X paket modelle 48.800 anlaştık.Yanında birde 1.6 125ps Style benzinli model vardı.Benzinli modelde değişen boya yok,dizel modelde ise yarım parça boya var dizelde anlaştık ancak,Style donanım daha iyi gibi geldi sizce benzinli olanını mı tercih edim yoksa dizelle yola devam mı edeyim Buarada iki araçta 2013 model fiyatlarıda aynı.

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Her iki araçta servis bakımlı mı?
    Dizel için km çok önemli servis kaydından km öğrene bilirsiniz.
    Benzinli için LPG li ise km çok daha önemli. Lpg yoksa motor sıkıntı çıkarmaz . Kmsi daha az olan aracı seçmeniz daha mantıklı gibi görünüyor. Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun.
    Alacağınız aracı expertise yaptırmadan almayınız , raporu kaşelettirin. Bu sıralar herşeyin üç kağıdı çıktı.

Oğuzhan .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Ezeldenberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her iki araçta servis bakımlı mı?
    Dizel için km çok önemli servis kaydından km öğrene bilirsiniz.
    Benzinli için LPG li ise km çok daha önemli. Lpg yoksa motor sıkıntı çıkarmaz . Kmsi daha az olan aracı seçmeniz daha mantıklı gibi görünüyor. Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun.
    Alacağınız aracı expertise yaptırmadan almayınız , raporu kaşelettirin. Bu sıralar herşeyin üç kağıdı çıktı.
    Zafer Bey Bakımları var zeki bey vardı yetkili kişi cetaş'da yapılmış bakımları gösterdi dizel 86.000 kmde benzinli ise 52.000 km de ancak benzinli motorun performansını merak ediyorum pzt denicam yeterli gelirse dizel almaktan da vazgeçebilirim.

Murat Kavruk
    MKavruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 253

Şimdiden hayırlı olsun Oğuzhan Bey, benzinli araç düz vites mi otomatik mi? Benzinli focus kullanmadım, sürüş yorumlarınızı paylaşabilirseniz memnuniyet duyarım. Günlük kullanım mesafeniz kısa ise benzinli daha iyi bir tercih olabilir. Dizeli satan ağır bakımından önce elden çıkarmış, bu maliyeti de düşünerek araca bakın derim. İşlemler tamamlanınca bir fotosunu çekip havasını atarsınız artık

HALİL h@lil
    halilimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 310

Alıntı Ogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zafer Bey Bakımları var zeki bey vardı yetkili kişi cetaş'da yapılmış bakımları gösterdi dizel 86.000 kmde benzinli ise 52.000 km de ancak benzinli motorun performansını merak ediyorum pzt denicam yeterli gelirse dizel almaktan da vazgeçebilirim.
    1.6 125ps yi kuzen sifir olarak aldi. Suanda 2500 km de 2000 km sini birlikte yaptik gidisi seriligi guzel aracin. Suanda 8.2 tuketim gosteriyor yol pc si. Ama kuzen 3 bin devir altina pek inmez. Sakin kullanimda dusecektik. Hep cok yakar diye dusunurdum aslinda yakiti makul. Lpg yide uygun olmasi dahada tasarruf yaptirir. Aracin konforu falan inanilmaz iyi. Paket olarak en bosunda bile hiz sabitlemesinden esp blue me fln var.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuzhan .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Şimdiden hayırlı olsun Oğuzhan Bey, benzinli araç düz vites mi otomatik mi? Benzinli focus kullanmadım, sürüş yorumlarınızı paylaşabilirseniz memnuniyet duyarım. Günlük kullanım mesafeniz kısa ise benzinli daha iyi bir tercih olabilir. Dizeli satan ağır bakımından önce elden çıkarmış, bu maliyeti de düşünerek araca bakın derim. İşlemler tamamlanınca bir fotosunu çekip havasını atarsınız artık
    Murat bey araclarin ikiside manuel vites bide demis oldugum gibi de araci sadece yazin ve haftasonlari kullanirim

Murat Kavruk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

yazın benzının malıyetını goze alıyorsanız sıkıntı olmayacaktır, yukarıdakı kullanıcı yorumu tuketımın 7 bandına cok rahat cekılebılecegı yonunde. sımdıden guzel gunlerde kullanın.

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Çok fazla kilometre yapmayacaksanız ve yazın kullanırım diyorsanız benzinliyi tercih edin. Dizel olanın kilometresi yüksek değil ford için alınabilir. Fordun dizel motorlarıda çok sağlamdır. Fordun her çeşidini şirket aracı olarak hergun kullanıyoruz. Dizel deki turbo gücü marka ayırmaksızın başkadır.

Çok fazla binilmeyecekse benzini tavsiye ederim. Dizel araçlar çok yerınde yatırmaya gelmez günlük üstünde olmak lazım

Semih Sina
    Sina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Herkese merhabalar yeni uye oldum ismim semih balikesir de yasiyorum ogrenciyim 12 13 bin tl limitim var paliolari arastiriyorum ve fazla bilgim yoktur arabalarla yardimci olursaniz sevinirim

HALİL h@lil
    halilimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 310

Alıntı Sina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar yeni uye oldum ismim semih balikesir de yasiyorum ogrenciyim 12 13 bin tl limitim var paliolari arastiriyorum ve fazla bilgim yoktur arabalarla yardimci olursaniz sevinirim
    Sampiyon sakin ol o paraya duzgun palio olmaz sanirim. Ayri bir konu acmalisin

Oğuzhan .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar aracı satın aldım ancak bugunkü hikayemi kısaca anlatayım saat 1 de iş yerinden çıktım.metrobüsle otocenter gittim adamla görüştüm benzinli model denemek istediğimi söledim tabi adamla ben dizelde anlaştığım için benzinliyi konuşmamıştık.Şansımada benzinliyi satmış.Dizel kalmıştı.Neyse adam içerde anahtarları getirirken araca bakarken adam geldi abi noldu filan dedi bende çok kararsızım dedim bende birazda boşline takıntısı var dedim.Sonra adam bana istersen Cıtroen C4 var dedi Hem dizel ( e-Hdı motor ) Hemde focustan dolu confort plus modeli gösterdi.Aracı nedense çok beğendim 2013 model 79.220 kmdeydi kafama yattı araç değişen boyasıda yok dedi.Ben şirketi aradım bole bi araç sundular nasıldır filan dedim Araç iyi dediler Ben Doğuş Oto'da çalıştığım için sağolsunlar yardımcı oldular hep neyse müdürü aradım gittiğim yerde yakın doğuş oto filan varmı diye sordum varsa araç göstereceğim dedim esenyurtta varmış.aracı esenyurta götürdük gidene kadar biraz test etmiş oldum araç en fazla 7.4lt yaktı.basmama rağmen bu birazda hoşuma gitti performansı da gayet iyi geldi yokuşlarda filan. Aracı götürdük teste soktular,ettiler araç sıkıntısız çıktı.Doğuştaki arkadaşlarda önerdi. Tabi bana sürekli hayalimdeki araç olan Golf önerdiler ancak gücüm yetmedi Neyse aracı 48.000 tl ye aldım noterde de işlemlerimizi yaptık.Yani uzun lafın kısası focus almaya gittim C4 aldım eve gelene kadarda yakıtı olsun performansı olsun memnun kaldım heleki puntodan sonra yorumlarınız için tekrardan çok teşekkürler ALLAHA EMANET OLUN arkadaşlar...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Foruma yine bekleriz yok öyle C4 lendim daaa çay iccez.

Murat Kavruk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Aracınız hayırlı olsun Oğuzhan Bey, güzel günlerde kullanın. Zafer Bey'in dediği gibi, başka araç aldığınız için foruma uğramamazlık yapmayın lütfen. Aksine farklı bir araç kullanıcısı olarak burada deneyimlerinizi paylaşmanızı bekleriz.

Oğuzhan .
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Aracınız hayırlı olsun Oğuzhan Bey, güzel günlerde kullanın. Zafer Bey'in dediği gibi, başka araç aldığınız için foruma uğramamazlık yapmayın lütfen. Aksine farklı bir araç kullanıcısı olarak burada deneyimlerinizi paylaşmanızı bekleriz.
    Merak etmeyin arkadaslar unutmam ☺ biraz kullandiktan sonra deneyimlerimi yazarim

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12