Merhaba arkadaşlar,

Dün aracımı sanayiden çıkarttım. Bu arada tampondan yırttım. Usta tamponda pek bişey yok dedi alt sis kapağının ordan kırılmıştı tamir ettirip astar macun ve boya atıldı. Usta yan sanayi taktıracana orijinal tamponun üstünde kaldı dedi.

Araçta değişen ön panel, radyatör, klima radyatörü, kayış koruma plastiği, davlumbazlar ve sag sis kapağı bunların haricinde ise ilk sahibindeyken park halinde araca carpmıslar. Arka bagaj kapağında tamir ve boya var sadece. Kaportasında felan değişen hiçbişey yok, alırken ekspertiz raporuyla almıştım. Yine sanayide triger ve devir daim pompası orjinaliyle değişti. Bugün birde LİQUİ MOLY ENGİNE FLUSH ürününü kullanarak motor iç temizliği yaptım. Çıkan yağ simsiyahtı. sonra Gm marka yağ ve yeni yağ filtresi takılıp 50 km kullanıp maksat içerdeki kalıntıların gitmesi tekrardan yeni yağ MOBİL 10w40 konuldu ve yağ filtresi değişti. Yağın üretim tarihi 6/2015 tir.

NOT: Araca şuana kadar hiç lpg takılmamıştır. BENZİNDE kullanılmaktadır. Araç ilk sahibindeyken tüm bakımları 111,000 km ye kadar YETKİLİ SERVİSTE yapılmıştır. Yetkili servis bakım ve kilometre bilgisi belgesi mevcuttur. YEDEK kitapçık TEYP KODU kağıdı, YEDEK anahtarı mevcuttur.

Aracı 111,000 km de aldım, şuan 124,575 km'de.
Aracıma şuana kadar yapılan bakımlar,

---121,000 Buji ve buji kabloları orjinaliyle değişti
---123,000 Debriyaj balatası (Valeo) orjinaliyle değişti
---Triger ve Devirdaim, 124,500 km'de orjinaliyle değişti.
---Mobil 10w40 yağ ve yağ filtresi değişmi, 124,500 km de değişti.
---Radyatör antifiri (Kırımızı Anfiriz) değişti, 124,500 km de değişti.
---İki Adet Z-Rot ve Yazlık Lastik Değişimi Yapıldı, 124,550 km de değişti.
---Termostat Orijinal Parça yetkili serviste değişti, 119,000 km de değişti.
---City Direksiyon Motoru Ücretsiz Yetkili Servis te değişti, 118,000 küsür km de değişti.
---Hava ve Polen Filtreleri Yan Sanayi 122,000 km de değişti.

Kazadan Dolayı Değişenler ve tamiri yapılanlar,

--- Su Radyatörü Orijinal Parçasıyla Değişti.
---Kayış Koruma Plastiği Orijinal Parçasıyla Değişti.
---Sağ Sis Kapağı Orijinal Parçasıyla Değişti.
---Ön Panel Orijinal Parçasıyla Değişti.
---Klima Radyatörü Yan Sanayi Parça ile Değişti.
---Ön Tampon Tamir Edilip Astar+Macun+Boya Yapıldı.
---Sağ ve Sol Davlumbazlar Yan Sanayi Parça İle Değişti.
---Klima Gazı Dolumu Yapıldı.
---Sağ Farın Kırılan Tırnağı Tamir Edildi.
---Sağ Farda Güneş Yanığı Olduğu İçin Silindi.

Arkadaşlar aracın kaportasında hiçbir şekilde değişen parça yoktur. Sadece arka bagaj kapağı ilk sahibindeyken tamir ve boya yapılmıştır. Aracı askere gideceğim ve kredi borçlarımdan dolayı satıyorum. Motoru ve yürürü on numaradır. Üzerinde MR marka çelik jantta bulunmaktadır. Söylediklerim haricinde bir şey çıkarsa yol paranızı vereceğim.

Araç 2006 G.Punto Fire Active'dir. Rock Siyahı. İlgilenen Arkadaşlar Mesaj Atsınlar yada 05345819555 numaradan bana ulaşabilirler.