13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: Araç Değiştirme Destek Punto to Punto

Fırat Özdeş
    cavalier79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 68

Standart Araç Değiştirme Destek Punto to Punto

Herkeze Merhaba ,

5. Ayda Bir starjet emotion 3k Araç aldım , Aracımdan çok ama çok memnunum ,

Fakat ilandaki aracın tavan ve 4 kapı olma özellikleri çok kafamı kurcalıyor,

Benim aracım değişensiz ve 65,000 Km de tüm bakımları tam , "ufak boyaları var "

Ne düşünürsünüz takas veya kendi aracımı satarak bu aracı almam konusunda

Fiat Punto Grande 1.4 Starjet Emotion 2006 Model 26.900 TL Galeriden satılık ikinci el Bej renk - 237898058

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

Standart Cevap: Araç Değiştirme Destek Punto to Punto

Araba temiz gibi ama helal olsun 2006 model 55000kmde. Gidip bakin icinize sinerse Fırat hocam.
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

cam tavan olması tabi ki tercih sebebi...

t tt
    arpadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 32

ya bu galeriler napıyorlar bu arabaya adamlar öyle bir yıkayıp cilalıyorlar ki

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

Alıntı arpadan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu galeriler napıyorlar bu arabaya adamlar öyle bir yıkayıp cilalıyorlar ki
    +1
    Yeminle arabayi galeriye birakacam satsinlar diye, manayla temizlemis olurlar
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

Fırat Özdeş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Kesinlikle güzel araç ama kafama takılan iki soru kaput çamurluk değişik , ve galeri

Yorumlar içiç tşk

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Görüntü süper. İlk sahibinden diyor detaylı bilgi alınabilir değişim konusunda. Fiyatta makul ben olsam expertizini yaptırır alırdım kaçırmazdım. Araba full+full.

timuçin soytürk
    timozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 15

Bir ara araba ararken galirici ilanlarına bakıyordum. İlanda bakıyorsun araba cillop gibi. Arıyorsun bak şehir dışından geleceğim araç nasıl. Abi fotograftakinin aynısı. Gidiyorsun ve sonuç hüsran. Bence siz aracı kendi gözünüzle bir görün. Çünkü adamlar üşenmeyip fotoshop bile yapıyorlar. Tabi hepsi aynımıdır? İyiside vardır mutlaka. Bana daha şimdiye kadar 1 tane samimi galerici denk geldi. Oda boyacıma iş yaptıyordu ordan bir tanışıklık vardı. Çarpık 2005 model Getzi toplatıp 16.000e arkadaşıma almıştık. Fakat şunu biliyorum tavanını direklerin ortasında kesip tavanı göçmüş arabaya orjinal gibi yaptıklarını. Genelde üstlere bakıldığı için anlamasıda çok zor. Gibi gibi örnekleri çoğaltılabilir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AHMET Ş.
    Medii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Alıntı cavalier79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhaba ,

5. Ayda Bir starjet emotion 3k Araç aldım , Aracımdan çok ama çok memnunum ,

Fakat ilandaki aracın tavan ve 4 kapı olma özellikleri çok kafamı kurcalıyor,

Benim aracım değişensiz ve 65,000 Km de tüm bakımları tam , "ufak boyaları var "

Ne düşünürsünüz takas veya kendi aracımı satarak bu aracı almam konusunda

Fiat Punto Grande 1.4 Starjet Emotion 2006 Model 26.900 TL Galeriden satılık ikinci el Bej renk - 237898058
    Bende tam bu konuda konuşmak istiyordum aslında Grande Puntoda Starjet malum sitede torlasan toplasan 50 tane satılık ve geneli 2006 üst model yok gibi bunun sebebi nedir şahsen ben 77 beygir alana kadar 95 beygir performanslı bir araç almayı isterim amma velakin piyasada nadir neden bu durum tutulmuyormu?
    Birde 2006-2007 Grande puntolarda kronik city arızası daha çok 2008den sonra düzeldi diye biliyorum ama yinede nadirende olsa arıza çıkartanda varmış bu durum mu etken başka unsurlar varmı?

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat Özdeş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alında bunu bende çok düşündüm ,
    Fiyatın üzerinde Linedan sebep ciddi negatif bir düşünce var bu sebeple donanımlı almak yerine düz olsun ucuz olsun akımıda oluşmuş,oysa linea ile kıyas götürmez araçlar .
    Sanırım firmanın satış politikası da olabilir,Ve kullanıcılar araştırmada bilinçsiz hareket ediyor ,Dip Not: Starjetler Lpg konusunda seçici , günümüzde çözümünü bulmuşlar ama buda bir etken ,olabilir,
    Starjetler genelde 3 K ithal edilmiş, buda kullanıcı kitlesini kısıtlamış, keyif almak isteyen fark isteyen kitleye biraz hitap ediyor , zira 4 ile 2 kapı arasında bence his olarak ciddi fark var ,
    "0" bazında düşündüğümüzde starjet ve T jetler donanım olarak , diğerlerinin çok üzerinde ,dolayısıyla fiyat makası oldukça açık,
    Gel gör ki araçlar yaşlandıkça sanırım ikinci elde makas azalıyor ,
    City evet bunu kabul etmek lazım ama , her araçta buna benzer şeyler olabilir, Kullanımla doğru alakalı olabilir bu yüzden az km yapmış ve yıpranmamış araç ararım.

AHMET Ş.
    Medii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Alıntı cavalier79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alında bunu bende çok düşündüm ,
    Fiyatın üzerinde Linedan sebep ciddi negatif bir düşünce var bu sebeple donanımlı almak yerine düz olsun ucuz olsun akımıda oluşmuş,oysa linea ile kıyas götürmez araçlar .
    Sanırım firmanın satış politikası da olabilir,Ve kullanıcılar araştırmada bilinçsiz hareket ediyor ,Dip Not: Starjetler Lpg konusunda seçici , günümüzde çözümünü bulmuşlar ama buda bir etken ,olabilir,
    Starjetler genelde 3 K ithal edilmiş, buda kullanıcı kitlesini kısıtlamış, keyif almak isteyen fark isteyen kitleye biraz hitap ediyor , zira 4 ile 2 kapı arasında bence his olarak ciddi fark var ,
    "0" bazında düşündüğümüzde starjet ve T jetler donanım olarak , diğerlerinin çok üzerinde ,dolayısıyla fiyat makası oldukça açık,
    Gel gör ki araçlar yaşlandıkça sanırım ikinci elde makas azalıyor ,
    City evet bunu kabul etmek lazım ama , her araçta buna benzer şeyler olabilir, Kullanımla doğru alakalı olabilir bu yüzden az km yapmış ve yıpranmamış araç ararım.
    Zaten Fiatin satış politikası tuhaf elinde canavar gibi starjet-t-jet motor teknolojin var kullanmıyorsun Vag grubu vuruyor TSI'nin gözüne 1.2 TSİ 90-105-110 beygirlik seçenegi ile 1.6 atmosferik motoru ezip geçiyor zaten üretmiyorda fiatında bunu yapması gerekirdi fiatın yaptığı ve güvendiği multijet motoru sorunsuz problemsiz ama benzinli motoru da öne çıkarması gerekiyor. Şimdi bu kadar az olunca piyasada ben şahsen biraz geri duruyor gibiyim tüp olayı en fazla 35 kuruş yaksın benim için önemli degil tüp olsada olur olmasada olur sabah işe geliyorum akşam işten cıkıyorum hayırlısı

Fırat Özdeş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Haklısınız,

Ben şehir içinde 7 lt şehirler arası 5 gibi kullanıyorum , agresif değilimdir , bu verilerle Lpg illeti ile uğraşmama gerek yok kanaatindeyim, Ayda 1000 km gibi bir yol alıyorum.
    Fiyat konusunda ucuz alıp ona göre satıyorsunuz temiz aracı satamama durumu bana göre yok , zarar edermisiniz olabilirde ama şu var , araçta donanım bana göre önemli zevkini ve güvenliği olumlu etkilemiyor mu ? 2013 yılında 0 km Corsa 1,2 Easytronik Esentia aldım , İnanın memnundum ama Punto ya bu fiyat , bu donanım ve bu keyifle sahip olduktan sonra inanın Corsaya verdiğim paraya bu açıdan acıyorum.

gökhan gökhan
    gspunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

En son güveneceğim insanlar galericiler ne yazık ki.
    Eğer çok beğendiysen güvenilir bir ekspertize götürmelisin,