15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: 0 km punto hakkında düşünceleriniz

murat k
    muratt18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart 0 km punto hakkında düşünceleriniz

mrb arkadaşlar aranıza bugün katıldım. fiat kullanıcıları olarak sizden bilgi almak istoyrum. sıfır araç almayı düşünüyorum. 45 bin tlye kadar düşünüyorum. fiatın yıl sonu kampanyasını inceledim. punto ve linealara bakıyorum. bu fiyata sizce mantıklı bir tercih olur mu? özellikle puntoya baktım hatta en boş modelini düşündüm 1.2 pop bunu kullanan var mı? veya bu fiyatlara alınabilecek başka araç varmı sizce

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Standart Cevap: 0 km punto hakkında düşünceleriniz

fiatın yeni modeli egea da var... tam olarak bilmiyorum ama onunda lansman fiyatı indirim ile o fiyatlara sanki...

EASY 1.4 FIRE 95 HP E6 49.900 TL

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Hoşgeldiniz, ben 1.4 fire 77hp kullanıcısıyım, eğer 45 bin tl var ise benzinliye girme derim, çünkü 1.4 77 hp hantal kalırken 1.2 69 hp si verdiğin paraya değmez birde boş paketi hele hele hiç değmez..Eğer 45 bin tl ye kadar illaki punto istiyorsan, 1.3 mjet lounge(en full donanımlısı) 2012-2013 modellerini alabilirsin hem performans hemde yakıt ekonomikliği için,Ayrıca o paraya dediğim aracın birde sanroof lusunu bulursan tadından yenmez.
    Beklenen Şuan Düşünüyorum....
    2009 Fiat Grande Punto Fire Fun
    2006 Opel Vectra 1.6 essentia
    2011 Fiat Grande Punto 1.4 fire active

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Standart Re: Cevap: 0 km punto hakkında düşünceleriniz

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiatın yeni modeli egea da var... tam olarak bilmiyorum ama onunda lansman fiyatı indirim ile o fiyatlara sanki...

EASY 1.4 FIRE 95 HP E6 49.900 TL
    Aynen katılıyorum.

ALI ORS
    ORS15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 257

Alıntı Kadir00906 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, ben 1.4 fire 77hp kullanıcısıyım, eğer 45 bin tl var ise benzinliye girme derim, çünkü 1.4 77 hp hantal kalırken 1.2 69 hp si verdiğin paraya değmez birde boş paketi hele hele hiç değmez..Eğer 45 bin tl ye kadar illaki punto istiyorsan, 1.3 mjet lounge(en full donanımlısı) 2012-2013 modellerini alabilirsin hem performans hemde yakıt ekonomikliği için,Ayrıca o paraya dediğim aracın birde sanroof lusunu bulursan tadından yenmez.
    katılıyorum

AHMET Ş.
    Medii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Alıntı muratt18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar aranıza bugün katıldım. fiat kullanıcıları olarak sizden bilgi almak istoyrum. sıfır araç almayı düşünüyorum. 45 bin tlye kadar düşünüyorum. fiatın yıl sonu kampanyasını inceledim. punto ve linealara bakıyorum. bu fiyata sizce mantıklı bir tercih olur mu? özellikle puntoya baktım hatta en boş modelini düşündüm 1.2 pop bunu kullanan var mı? veya bu fiyatlara alınabilecek başka araç varmı sizce
    Punto alana kadar Lansmana özel fiyat Aege alabilirsin araç gayet başarılı ve geniş
    <strong><i>Eklenmiş küçük resimler</i></strong><br/><br/> Eklenmiş küçük resimler

-2015-11-13-08-44-51-ekran-goruntusu.png  

cold blood
    alivepro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Burası fiat forumu ancak birde seat ibizalara bakın derim lakin ben 45000 e araç alacak olsam fiatın 1.2 motor ve boş versiyonuna okadar para bayılmak istemem, Şuan seat ibiza kasa makyajlamış durumda ve zaten benim hoşuma gidiyor
    şuanda 0 km seat ibiza style (en dolu versionu esp, asr, digital klima vs.) fullu ve üstüne üstlük 1.2 tsi moturlusu 45.500 tl pazarlıkla 44 e bile alınabilir bir inceleyin isterseniz yani 45000 1.2 atmosferik poposunu yerden zor kaldıran bomboş fiat almaktansa
    45000 e 1.2 turbo motorlu gırtlağa kadar dolu seat ibiza almak daha mantıklı duruyor, tabi bu benim görüşüm karar sizin.

8. Bu mesajı için 2 kişi alivepro'ye teşekkür etti:

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

45000 Tl paran var ve 1.2 punto almak istiyorsun. Hayatının hatasını yaparsın. 30000 ile 35000 arası 2 el çok güzel Dizel Punto evo alabilirsin. Alacağın 1.2 den daha iyi bir araba olur. Bana kalsa 45000 TL param olsa gider Uzay kasa HONDA CIVIC alırdım. En azından C sınıfı bir araca binmiş olurdum.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

ben olsam o paraya temiz 2 yaş civarında dolu paket bravo alırdım hemde 1,6 mjet olurdu.

koray canlı
    invenciblee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 4

bende 2 ay önce aldığım 1.2 69hp punto var. Park sensörü - esp - asr - hill holder - manuel klima sadece ön camlar otomatik bana göre dolu bir araç tabi beklenti ile ilgili. Arka camların otomatik olması yada klimanın otomatik olması vs beni çok bağlamadığı için iyi bir pazarlık ile 38 bin e aldmıştım hiç pişman değilim. Sıfır araca binmenin keyfi başka bir önceki belalı dizel g. punto ma göre. İst. içi işe git gel ile ort. yakıt tüketimi henüz 3 k km de 6,2 lt ort. 170 tl ile 640 km yapıyorum. Bana kalırsa çok vasat bir araç değil, öyle olduğunu söyleyen ya çok beklentisi var yada bu aracı hiç kullanmamıştır.

Mert Astan
    Software engineering Mert34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Benzinli düşünüyorsunuz madem bence 0 olsun diye 1.2 çilesini çekmeyin fiat ta 1.2 hiç kullanmadım ama beklentinizi karşılamayacak eminim ve mutlu olmayacaksınız. 1.2 ibiza önerilmiş bence buda çok kötü bir seçim olur kullanma fırsatım oldu sıfır bir 1.2 tsi ibiza style donanımdı sanırım araç devirlenmeden yerinden kalkmıyor aşırı trafiğede girmedim yinede 10lt yaktı . 45bin lira sıfır demek yerine 1.6 civic sorunsuz şanzıman sorunsuz motor ben tercih ederdim tabi siz siz ne alırsınız diye sormamışsınız biz şunu alırdık diyoruz ama fiat a bu parayı vermenizi tavsiye etmem

Oğuzhan Parlak
    Oguzzp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Bu tercihi soylemen bile garip kardesim 1.3 mj dusunseydin benzinli ibizaya gozunu kapat al punto derdim ama . 1.2 puntodan bahsediyorsun o motordansa 1.2 tsi en mantikli secimdir, bu benim yorumumdur. Hayirli olmasi dilegiyle.

GT-S7580 cihazımdan gönderildi

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

Aracimin ederi 30 lira etse diyorum sıfır bir araç baksam 50liradan aşağı düzgün bir model bulamıyorum. Bu arada aracım 1.4 fire 77bg. Bir dost tavsiyesi olarak forumda fire motorlarin performansindan herkes yakinirken (ben bile) 1.2 sizi gerçekten cok üzer. Derseniz ben basmam arabam az yaksin, benzini koklar hatta tüpte yakmaz bile. Ama 45bin param olsa illaki Punto istiyorsaniz temiz 2.el bi multijet ya da multiair bakarım. Tabi bana göre.
    Siz akliniza ne yatiyorsa onu yapın acele etmeyin. Gönlünüze gore olsun inşallah
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

Yıldırım Künkçü
    sentier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Kar Beyaz

Hayırlı aksamlar bende 2007 1.4 Gp vardı sattim 0 aldim 1.4 popstar
    Seat ibiza baktim style paket donanim olarak popstar dan daha iyidi
    Sis fari arka fren disk 4 cam elektrik vs gideyim bakayim dedim artik yok yerine 1.2 var dediler bende fiata geri dondum
    Popstar 1.4 benzinli ekonomik bir arac ilk bakimdan sonra
    Daha sessiz star stop gunduz fari hill holder standart
    Pazarlikla 41500e aldim su an cok memnunum
    Arac seri degik kabul ama basinca gidiyor rahat bir sekilde hizlaniyor
    Simdi ileride satarim dersen seat ta zorlanirsin sebeb bek ilgi gormuyor memlekete
    Ford fiesta 1.2 daha pahali
    Ben memnunum yakit iyi kolay bozulan bir motor degil
    Turbo olan bir arac alirsan sifir al derim
    Bugun arkadasin araci arza yapti turbo iscilik haric 2600tl cikti serviste
    Ben 2. El temiz bulamadigim icin sifir aldim

Yıldırım Künkçü
    sentier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Kar Beyaz

Ha 1.2 yaklasma derim arac 1.2 16v ama bir sure sonra bayar gitmez tatmin etmez 1.4 bazen bayiyor gerisini sen dusun