Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Punto almayı düşünüyorum fiat ve model konusunda yardım lütfen

onur pehlivanoğlu
    anfora35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı discrepancy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nette ESP ile ilgili videoları ve nasıl çalıştığını anlatan yazılara bir bak istersen, bence esp çok önemli, ama tabiki yine tercih meselesi, satarken de ek donanımların avantajını kaytmediğini de göz önünde bulundur

Bu arada sizde ek bir paket varmı, biz aleminyum jant bile almıyoruz,ya siz
    ben henüz sipariş vermedim araştırıyorum bakalım yarın gidip bakıcam

BAHADIR SÜSLÜER
    KINGZEUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35BHD41
    Edilen teşekkür: 2

ben 1 ay once 75 bglik multijet active aldım fiyatı 27400...
    ben direk birmota gittim baska hicbir bayiiye gitmedim... bence butun bayiileri dolas.. bnm bildigim arabadan bayii karı %3.. bu karın %2.85 ine kadar indirim yapabiliyorlar, sanırım sınırları bu kadar... bir de renk olarak siyahı tercih edeceksen bi daha dusun derim... cunku siyah gplerde problem çıkıyor araba ithal geldigi icin balmumuyla kaplanıyormus.. arabanın boyası ne yaparsan yap o balmumunu kusuyor.. ben sanslıydım 2 haftada gecti ama servisten soylediklerine gore benden onceki musteri 2 ay ugrasmıs gecmesi icin...
    yeni gp'in simdiden hayırlı olsun....
    herkes grande punto kullanmalı!!!

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur pehlivanoğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı KINGZEUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 1 ay once 75 bglik multijet active aldım fiyatı 27400...
    ben direk birmota gittim baska hicbir bayiiye gitmedim... bence butun bayiileri dolas.. bnm bildigim arabadan bayii karı %3.. bu karın %2.85 ine kadar indirim yapabiliyorlar, sanırım sınırları bu kadar... bir de renk olarak siyahı tercih edeceksen bi daha dusun derim... cunku siyah gplerde problem çıkıyor araba ithal geldigi icin balmumuyla kaplanıyormus.. arabanın boyası ne yaparsan yap o balmumunu kusuyor.. ben sanslıydım 2 haftada gecti ama servisten soylediklerine gore benden onceki musteri 2 ay ugrasmıs gecmesi icin...
    yeni gp'in simdiden hayırlı olsun....
    teşekkürler bahadır alırken ögretme tsk yada koç aile gibi özel bir indirimden yararlandın mı yok normal pazarlık mı ettin birde herhangi bir paket yüklettin mi ?

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

öncelikle hayırlı olsun dıyeyım.
    Bence tercıhnıı 75 Hp den kullan, 90 Hp ile çok bır fark mevcut degıl. Donanım senın ıcın onemlıyyse 90 lik al derım.

BAHADIR SÜSLÜER
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35BHD41

ben normal pazarlık yaptım bu kadar indirim yaptılar.... daha dogrusu ben birmotta 2 yıl once staj yapmıstım arabayı satan hanımı tanıyordum baya yardımcı oldu ....
    sende birmotla gorusmeye gideceksen satıs bolumunde banu hanım var baya yardımcı oluyor...
    bir tavsiyem daha olacak alacagın arabada park sensoru yoksa onu da bedavaya getirmeye calıs bence.... bir de boya korumayı oradan yaptırma ziebert 1 yıllık yapıyor bunlar 6 ay sonra tekrar gel diyorlar
    Konu KINGZEUS tarafından (12/11/2007 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

onur pehlivanoğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

anladım teşekkürler bahadır

Hakan Duman
    discrepancy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Ne oldu nele ryaptınız neye karar verdiniz araba modeli hakkında ve ne kadar fiyat aldınız anfora35

onur pehlivanoğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Ne oldu nele ryaptınız neye karar verdiniz araba modeli hakkında ve ne kadar fiyat aldınız anfora35

beyler servisten az önce geldim öncelikle şunu söyliyeyim araba stoklarda oldukça az ...90 hp lik olanı elrinde zaten yok 1 1.5 ay sonra diyorlar..75 hp lik dinamik dizeli 29.000 ytl ye düştüler..bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum..henüz karar vermedim aliim mi almiim mi? sizler nedersiniz?????????? bu fiyattan aşagı düşeceklerini pek sanmıyorum.......

Hakan Duman
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Biz demekki bu az sayıdaki otomobillerden yakalamışısz son an 75 liğin fiyatı güzel sizteden baktığım kadarıyla ek paket almamışsanız 1750 indirmişler. Dediğim gibi bize yaklaşık 2500 indirdiler ama 500 ü öğretmen indirimi 250 side sanırım bayi insiyatifiydi. Bayi insiyatifi dememin sebebi 2 arabayı almış gibi olmamızdan kaynaklanıyor çünkü 15 gün önce bir arkadaş ordan araba almıştı, onda ek indirim uygulamışlardı bayi insiyatifi olarak , aylık kota doldurumu fazlası olarak bizde aynısını isteyince bizede aynısını uygulamışlardı. Galiba bir bayı aynı ay içinde aynı modelden 10 tane satınca aylık kotasını dolduruyor, diğer otomobillerden kar payı alma insiyatifine kalıyor, bizim arkadaştan 15 gün önceden bu payı almayınca bizde bizdende almamasını rica edince bizden de almamıştı.

Bu arada ek paket düşünüyormusunuz

onur pehlivanoğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Biz demekki bu az sayıdaki otomobillerden yakalamışısz son an 75 liğin fiyatı güzel sizteden baktığım kadarıyla ek paket almamışsanız 1750 indirmişler. Dediğim gibi bize yaklaşık 2500 indirdiler ama 500 ü öğretmen indirimi 250 side sanırım bayi insiyatifiydi. Bayi insiyatifi dememin sebebi 2 arabayı almış gibi olmamızdan kaynaklanıyor çünkü 15 gün önce bir arkadaş ordan araba almıştı, onda ek indirim uygulamışlardı bayi insiyatifi olarak , aylık kota doldurumu fazlası olarak bizde aynısını isteyince bizede aynısını uygulamışlardı. Galiba bir bayı aynı ay içinde aynı modelden 10 tane satınca aylık kotasını dolduruyor, diğer otomobillerden kar payı alma insiyatifine kalıyor, bizim arkadaştan 15 gün önceden bu payı almayınca bizde bizdende almamasını rica edince bizden de almamıştı.

Bu arada ek paket düşünüyormusunuz
    ek paket işine gelince biz paket yükletmiyoruz önceden sipariş vermeniz lazım falan diyorlar yani şimdi konfor paket istesem içinde paket yüklü araba bulmaları gerekiyormuş pek bişiy anlamadım ..yani herşey internet sayfalarında görüldügü gibi diil yani ben şu renk şu araba istiyorum şu paketi yükleteyi verin olmuyor.onlarda ne varsa onu talep etmek durumunda kalıyorsunuz...mesela 90 hp dinamik için 2.5 ay bekle özel yaptıralım dediler.. bakalım bide peugeot 207 baktım iyice kafam karıştı kararımı verip 75 hp dinamik alabilirim sanırım birkaç gün daha bekliycem....

Hakan Duman
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Haklısın bize de benzer şeylerden bahsetmişlerdi. Bizde vals mavisi istemiştik, elimizde yok, arizone beji istemiştik yine elimizde yok demişlerdi. Bizde en son titanyum gri de karar kılmıştık. Gelen arabalardan ellerinde olan renkleri söylemişlerdi bizede, olmayanları ise beklemeniz lazım demişlerdi.Kısacası ithal araba olunca bu durum normal, birde talebinde yüksek olması bu duruma sebebiyet veriyor.
    Pego 207 de güzel araba,ama tabiki karar sizin ,fiyat performansa bakın öyle karar verin

BAHADIR SÜSLÜER
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35BHD41

peki sizin palio ya ne kadar fiyat vediler?
    dinamik icin bence iyi fiyat almıssın... ben arabayı alırken metalik boyalı araclardan 3 renk kalmıstı ellerinde siyah kırmızı gri...
    zevk tabi ki senin zevkin abi ama bence 207 almayı dusunuyorsan 10 defa falan dusun
    simdiden hayırlısı olsun ama gp kullanmak cok cok zevkli....

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı anfora35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle herkeze merhabalar.
    uzun bir araştırma döneminden sonra grande punto multijet dinamik te karar kıldım..ancak 90 hp yada 75 hp arasında kararsızım..ben 90 hp ligi almak istiyorum ancak fiyat biraz pahalı..
    90 hp dinamik modelin bayi fiyatı 33260 ytl ancak biraz konuşunca 31500 e kadar düşüyorlar.ama ben daha da indire bilecegimi düşünüyorum son dönemde bu arabadan almış olan arkadaşlar var ise nekadara aldıklarını benimle paylaşıcaklarını umarım..eger fiyat istedigim düzeye indiremezsem 75 hp multijet dinamik e bakıcam onun fiyatınıda 28200 gibi bir rakama iniyorlar..

ancak ne üzücü ki bir yere gidiyorsun (multijet dinamik 75 hp için sölüyorum) 28200 diyorlar hemen diger bir fiat bayii 29100 diyor arada 900 ytl fark..yani tek düzelik yok o sebeptende bende asıl alıcı olan FORUM üyesi arkadaşlarla konuyu paylaşmak istedim

biraz uzun oldu affınıza sıgınıyorum..epey para veriyoruz.hakkını almalıyız yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    75'liğe 28200 ytl iyi fiyat vermişler. ben 29'a almıştım. koç indiriminden faydalanabileceğin bir tanıdığın varsa kullan derim.
    Alıntı anfora35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler servisten az önce geldim öncelikle şunu söyliyeyim araba stoklarda oldukça az ...90 hp lik olanı elrinde zaten yok 1 1.5 ay sonra diyorlar..75 hp lik dinamik dizeli 29.000 ytl ye düştüler..bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum..henüz karar vermedim aliim mi almiim mi? sizler nedersiniz?????????? bu fiyattan aşagı düşeceklerini pek sanmıyorum.......
    e hani 28.200 fiyat vermişlerdi 75lik dinamiğe

Hakan Duman
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Haklısın anvil, bende şaşırdım belki istediği bayi 29 a bırakıyordur en son

onur pehlivanoğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e hani 28.200 fiyat vermişlerdi 75lik dinamiğe
    o fiyatı bir arkadaşım geçen yıl punto satın aldıgı bayiye sormuştu.oradaki müşteri temsilcisiyle aram iyi ariim soriim dedi ancak 1 ay önce almıştık o fiyatı...telefonda ölyle dedi eleman..bende en son o bayiye gidecektim...dün tekrar aradık şimdi o fiyata veremiyecegini söyledi...bende şaşırdım....hatta 29 a bile inemiyecegini söyledi..zaten bi anlasam şu fiyat servislerinin nasıl çalıştıklarını kesinlikle bir tek düzelik yok..

bir başka bayii aradım gazi indiriminiz varmı diye(babam gazi onun üstüne alıcaktım) eleman var dedi ertesi gün gittim o arkadaş yokmuş başka bir bayanla görüştüm bizim öyle bir indirimimiz yok dedi..buyrun burdan yakın

ufuk altaş
    grande26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Benim tavsiyem 75 lik active donanımı tercih etmenizdir.Ne kadar az para verirseniz o kadar mutlu olursunuz diye düşünüyorum.Ben Koç indiriminden faydalanma şansım olduğu için 90 lık dynamic i tercih ettim.(29000 ytl)

Mehmet ŞEN
    msen78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34VH1177
    Edilen teşekkür: 4

Onur ben aracımı 14.12.2007 tarihi itibariyle bayii ile anlaştım, bankalarda şu an en düşük taşıt kredisi 1,35; fiat finans ise aralık kampanyası 24 aya % 1, 36 aya % 1,13 faiz oranı belirlemiş, hem buradan avantaj kazandık hemde 5 yıl mekanik garantisi veriliyor, normalde 3 yıl, AMA BENİM ARACIM BENZİNLİ, aracın plaka işlemler 02.01.2008 yapılacak böylelikle 2008/01 bandrolündende yırtmış olacağım.. GP 1,4 77 hp Dynamic 5 kapı bolero kırmızı, spor paket + alüminyum jantlar.. Bence ARALIK fırsatlarını kaçırma.. İst. bayiileri ile görüş, aradaki mesafeyi dert etme, mesela benim aracım İzmir bayiinden gelecek, Türkiye stoklarında sadece İzmirde 1 adet vardı spor paket ilaveli bende onu sipariş ettim..Takıldığın yer olursa sorularını beklerim ama bence alacaksan acele et, 2008 ilk aylarında bu fiyatları bulamayacaksın..
    Konu msen78 tarafından (16/12/2007 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

Mehmet ŞEN
    msen78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34VH1177
    Edilen teşekkür: 4

Bolero kırmızısı tahminen 75 hp' dir ama araç active versiyonu 25.000.-ytl bırakıyorlar.. Başka bir bayiinin stoklarında var..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12