11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Punto yeni kasa neden çıkmıyor ?

ali can
    boby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 19

Standart Punto yeni kasa neden çıkmıyor ?

internetten yaptığım araştırmalardan anladığım kadarıyla punto serisi bitiyor. B segmentinde fiat500 e benzeyen bir araç geliştireceklermiş..
    şu fiat500 takıntısı nedir anlamadım valla.yapılan her araç fiat500 e benzemek zorunda sanki.....adamlar 500L ,500X...alfabenin son harfine kadar gidecekler anlaşılan
    aracım 100 bine geldi ve satma zamanı geldiğini düşünüyordum. ama B segmentinde puntodan daha yakışıklı bir araç bence yok. aracımı bu senede satmıyacağım elim gitmiyor ..

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Standart Ce: Punto yeni kasa neden çıkmıyor ?

fiesta var bence şuanda b sınıfındaki en yakışıklı araç özellikle yeni ön tasarım çok hoş olmuş içi punto kadar geniş olmasada donanım ve kalitesi gayet yeterli ancak punto yu satıp tekrar b sınıfı almak bana mantıklı gelmiyor değiştirecek olsam bütçemi birazdaha kasıp c sınıfı alırdım.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiesta var bence şuanda b sınıfındaki en yakışıklı araç özellikle yeni ön tasarım çok hoş olmuş içi punto kadar geniş olmasada donanım ve kalitesi gayet yeterli ancak punto yu satıp tekrar b sınıfı almak bana mantıklı gelmiyor değiştirecek olsam bütçemi birazdaha kasıp c sınıfı alırdım.
    Tekrar başka bir B sınıfı araca binicek olsam Fiesta en son araç olur herhalde. Kocaman bir göğüs. Ne önünü görebiliyorsun ne sağını ne solunu. 65 beygir. Yol tutuş sıfır. İç trim aksamı kaliteli ona lafım yok ama onun dışında beş para etmez benim gözümde.

B sınıfı bir araç düşünüyorsanız alternatif olarak yeni Hyundai i20 veya Skoda Fabia ya yönelebilirsiniz bence.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

mahmut kurt
    makko58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 45

yeni i20 bir mükemmel hele sunroof olan gerçekten hem araç geniş duruyor hem havalı bence hundai kendini aştı bu modelde b segmentinden fazlasını veriyor

i s
    mrbleeeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

+1
    punto, malzeme kalitesini artırıp devam etmeliydi fikrini savunuyorum.
    hatta evoya abarth tamponları takıp rahat 2 sene daha müşteri bulabilirlerdi bu haliyle.

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

Kuzenimde var yeni i20 aman uzak durun ne yol tutuşu var araçta ne ses izolasyonu. Birgün babam ile bir viraja giriyorlar babam önde punto ile 90 la giriyor viraja girdiği gibi çıkıyor kuzenim ise aynı viraja 75 km ile girdiğini söylüyor arsadan topladılar aracı en sonunda . Yerler kaygandı babamın söylediği şu ben viraja girdiğimde aracın arkası çok hafif oynadı dikiz aynasından baktığımda dans eden bir i20 gördüm. Allahtan kendisine birşey olmadı tüm yürüyen aksam radyatörüne kadar değişti aracın ve aracı alıp servise götürüyorlar olayı anlatıyorlar serviste ki ustanın söylediği ise şu oluyor bu serilerde yol tutuşu yok denecek kadar az dikkatli sürmek lazım malesef ki bir i30 değil diyor ki haklılarda .

AHMET Ş.
    Medii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Arkadaşlar geçtiğimiz cumartesi Fiattaydım servisteki arkadaşlarla biraz sohbet ettik artık Grande Punto banttan çıkmadıgını bitirdiklerini söylediler haberiniz olsun

ali can
    boby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 19

i20 kullanmadım ama dış görünüşü çok iyi gerçekten.nerden nereye ....getz den buraya geldi adamlar tebrik etmek lazım.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar başka bir B sınıfı araca binicek olsam Fiesta en son araç olur herhalde. Kocaman bir göğüs. Ne önünü görebiliyorsun ne sağını ne solunu. 65 beygir. Yol tutuş sıfır. İç trim aksamı kaliteli ona lafım yok ama onun dışında beş para etmez benim gözümde.

B sınıfı bir araç düşünüyorsanız alternatif olarak yeni Hyundai i20 veya Skoda Fabia ya yönelebilirsiniz bence.

65 hp lik tek seçenek değil iyi araştır ayrıca ford un yol tutuşuna laf eden çarpılır söylediklerinden sadece içinin dar olması doğru diğerlerinde kusura bakma ama resmen işkembeden sallamışsın skoda fabia gibi ucube ve çakma tasarımlı i20 den çok daha iyi bir araçtır fiesta zaten satış rakamlarıda kendini belli ediyor.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65 hp lik tek seçenek değil iyi araştır ayrıca ford un yol tutuşuna laf eden çarpılır söylediklerinden sadece içinin dar olması doğru diğerlerinde kusura bakma ama resmen işkembeden sallamışsın skoda fabia gibi ucube ve çakma tasarımlı i20 den çok daha iyi bir araçtır fiesta zaten satış rakamlarıda kendini belli ediyor.
    fiestanın yol tutuşu eskisi kadar iyi değil. eski kasalarda çok sağlamdı ancak şimdi bir renault fluence kadar dahi stabil değiller.

skoda fabia bilemem de,i20 baboş bir araç olmuş. kesinlikle bir test edin derim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Alıntı Medii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçtiğimiz cumartesi Fiattaydım servisteki arkadaşlarla biraz sohbet ettik artık Grande Punto banttan çıkmadıgını bitirdiklerini söylediler haberiniz olsun
    2012 yılından beri grande çıkmıyor zaten, bütün araçlar Punto olarak çıkıyor.

Ayrıca hala daha üretimi devam ediyor o araçların, Romanya'da Punto Young olarak satılıyor bizim puntolar, 3 motor çeşidi ve buna göre de donanımıyla (1.2 69 HP, 1.4 77 HP S&S, 1.3 85 HP S&S)

Alıntı teo53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenimde var yeni i20 aman uzak durun ne yol tutuşu var araçta ne ses izolasyonu. Birgün babam ile bir viraja giriyorlar babam önde punto ile 90 la giriyor viraja girdiği gibi çıkıyor kuzenim ise aynı viraja 75 km ile girdiğini söylüyor arsadan topladılar aracı en sonunda . Yerler kaygandı babamın söylediği şu ben viraja girdiğimde aracın arkası çok hafif oynadı dikiz aynasından baktığımda dans eden bir i20 gördüm. Allahtan kendisine birşey olmadı tüm yürüyen aksam radyatörüne kadar değişti aracın ve aracı alıp servise götürüyorlar olayı anlatıyorlar serviste ki ustanın söylediği ise şu oluyor bu serilerde yol tutuşu yok denecek kadar az dikkatli sürmek lazım malesef ki bir i30 değil diyor ki haklılarda .
    Alıntı boby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    i20 kullanmadım ama dış görünüşü çok iyi gerçekten.nerden nereye ....getz den buraya geldi adamlar tebrik etmek lazım.
    Benim Punto'yu aldığım zamana yakın bir arkadaşım i20 dizel aldı, Punto'nun i20'den daha sessiz olduğunu söylemişti bana. Yaklaşık 2-3 yıl sonra kendisi Hyundai'den sıkılıp Volvo'ya geçti. Biraz kassaydım kendisine bir tane punto aldırırdım ama. Yol tutuş olarak bizim araçlar ciddi anlamda iyiler, Hyundai'leri çok tavsiye etmiyorlar, üst modelleri bilmiyorum ama accent'ler i20'ler falan pek iyi değiller maalesef. Bir de araç 1300 kg civarında, hani motoruna göre ciddi bir ağırlığı var, Punto'lar 200 kg daha hafif onlardan.
    Fabia'lar VW grubu dahilinde olduğundan fiyatı biraz uçuk olabilir haberiniz olsun ama son zamanlardaki skodalar ciddi anlamda iyiler (biraz audi ve vw birleşimi gibi düşünün, Lancia Delta/Fiat Bravo olayı aklınıza gelsin).

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.